Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАрсеній
650 Oracle

Арсеній: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Арсеній за походженням грецьке. У перекладі означає «мужнього», «зрілого» або «чоловічого». Хоча існують і інші версії походження в інших культурах. Утворено від грецьких слів «арсеніос» і «арсен».

українське чоловіче ім'я Арсеній є українським православним і давно користується попитом на території всіх країн з переважно російськомовним населенням. Воно має сильну енергетику. безліч варіантів вимови в різних культурах, і відмінно поєднується з більшістю жіночих українських імен …

Ім'я Арсеній: Значення і характеристика
Походження імені Арсенійдавньогрецьке
Від давньогрецьких слів«арсеніос» і «арсен»
У перекладі«мужній», «зрілий», «чоловічий»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Арсеній Каппадокійський

Популярність:За статистикою, в рейтингу популярних чоловічих імен ім'я Арсеній займає 21-23 позиції і доводиться на 17 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Арсен, Арсен, Сеня

Сучасні англійські аналоги:Арсен, Арсенио, Арсеній, Арсс

Цікаве про ім'я Арсеній:На даний момент ім'я Арсеній не дуже популярно в Україні, Україні і Білорусії, в той час як його аналог ім'я Арсен зустрічається в рази частіше і стає все більш популярним, особливо серед представників вірменської діаспори.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Арсеній обіцяє своїм носіям такі риси як суперечливість, егоїстичність, неврівноваженість і емоційність, розважливість і запальність, безкомпромісність, принциповість, наполегливість і нав'язливість, хитрість і корисливість. Хоч і це ще неповний список якостей, які по наданню сулятся носіям цього імені.

Є і один особливий недолік, який об'єднує всіх Арсеній без винятку. Він полягає в недостатньому дружелюбність і поганий комунікабельності. З одного боку, Арсенія легко вливаються в довіру людям і так само легко завойовують повагу. Але з іншого боку, далеко не кожен Арсеній є прихильником спілкування, галасливих компаній і веселощів. Через це можуть виникати проблеми з кількістю друзів ...

Переваги та позитивні риси:цілеспрямованість, працьовитість, готовність долати будь-які перешкоди в гонці за поставленою метою, вміння підлаштовуватися під оточення і завойовувати довіру людей, розсудливість і розважливість, аналітичний склад розуму ...

Арсеній погано відноситься дозанадто сильним в моральному плані людям, лідерам, домінуючим особистостям, настирливим і нав'язливим, корисливим і лукавим. А ще він дуже не любить занадто товариських людей, готових базікати годинами.

Характер імені Арсеній

Характер імені Арсеній такий, що обіцяє названому таким ім'ям чоловікові непросту натуру, переповнену рисами різних типів. Характер Арсенія непередбачуваний, непостійна, передбачити його важко, але зате одночасно переповнений і хорошими рисами. Від такого не варто чекати обману, зради або брехні, він ніколи не піде на поганий вчинок, знаючи, що доставить цим комусь біль і страждання. До того ж, характер його притягує людей – зазвичай Арсеній, це людина, оточений увагою і люблячими його людьми. Правда, довіряти цим людям Арсеній не зможе, через свою недовірливість і боягузтво, але тим не менше.

З іншого боку, характер багато в чому залежить від додаткових чинників, серед яких і батьківське дитяче виховання, і вплив астрологічної символіки, наприклад, знака зодіаку, що визначає багато в чому характер і його приховані чинники, і навіть пори року, що визначає не тільки тип натури, але також і сумісність.

Зате є один стовідсотковий момент, підтверджений вже багатьма названими ім'ям Арсеній чоловіками – характер завжди, в кожному разі, володіє такою важливою властивістю як розсудливість і планомірність, що в свою чергу позитивно впливає на багато життєвих чинники.

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, для якого батьки при народженні вирішили вибрати чоловіче ім'я Арсеній, зазвичай переповнене яскравими моментами і хорошими враженнями, н про це не ознака понад активності або дієвості, немає. Значення обіцяє для нього не енергійність, і не активність, навпаки, Арсеній надто спокійний і умиротворений хлопчисько, вічно займається якимись справами, самостійно, без зайвої уваги, не вимагаючи допомоги або присутності кого-то з дорослих. Більш того, значення обдаровує хлопчика. Названого таким чином, ще й купою достоїнств, таких як допитливість, спокій, слухняність, сором'язливість, планомірність, доброта, добродушність і життєрадісність. Єдине. Чого йому не вистачає, це оптимізму і довірливості.

Мало того, що сам по собі Арсеній занадто спокійний, так ще і брак оптимізму робить свою справу, перетворюючи його в надто умиротворено хлопчиська. Ще один важливий недолік маленького хлопчика, який отримав іменоформу Арсеній, це недовірливість, про що власне і йшлося вище – Арсеній не вміє вибирати друзів, намагається уникати великих компаній і нікого близько до себе не підпускає, і причина тільки в тому, що він насилу довіряє дітям, так і дорослим людям. Це може привести до самотності і занадто сильній нестачі друзів. Втім, значимість цього ймення така, що в майбутньому обіцяє йому повну перебудову характеру і як такої натури – вже з переходом на підлітковий етап все може змінитися.

Підліток

У хлопчика підлітка, над яким протегує значення імені Арсеній, натура залишається схожою на ту, що була в ранньому дитинстві, але вже починає змінюватися. Так, в ньому як і раніше є і сором'язливість, і недовірливість, і спокій, і планомірність, і послух, але плюс до всього сказаного додається і ряд інших якостей, серед яких самостійність, впевненість в собі, гордовитість, самодостатність, безконфліктність.

Є й недоліки – в підлітковому віці Арсеній може стати надто образливим і примхливим, що в свою чергу може привести до розбіжностей в суспільстві, замкнутості, скритності. Значення цього найменування здатне обдарувати хлопчиська з ім'ям Арсеній безліччю хороших характеристик, крім тих, що названі вище, але є і одне «але» — яким би він не був, а у нього завжди буде багато товаришів, які претендують на звання друзів. Але ось отримати це звання буде непросто – Арсеній, в силу своєї недовірливості, насилу відбирає серед однолітків гідних називатися друзями, і більш того, навіть в момент виникнення дружби може так і не почати довіряти. Зрештою, звичайно, він почне довіряти, але втратити його довіру легше простого – варто лише один раз у чомусь незначному обдурити його, і недовіра знову відродиться в його душі, притому, вже до кінця життя. Втім, вже досягнувши зрілості він зміниться. Як змінитися і його світогляд ...

Дорослий чоловік

Дорослий Арсеній все також зазвичай відчуває заступництво такого фактора як значення найменування. Все так же у цього хлопчика, а точніше вже чоловіки, в душі бушує недовірливість, боязливість, недовірливість, і сором'язливість, але з'являється і безліч інших важливих якостей, серед яких вміння контролювати власні емоції, не даючи їм вирватися назовні, спокій, розміреність, розважливість, розважливість, красномовність, вміння переконувати співрозмовника, принциповість, наполегливість, наполегливість, поривчастість. По суті, це вже сильний чоловік, значення обіцяє йому моральну силу, якої можна лише позаздрити. Такий легко доб'ється успіхів у професійній діяльності, з легкістю підніметься на п'єдестал лідерів, та й кар'єрний ріст йому забезпечений – але все тільки за однієї умови, за умови, що поруч з ним будуть люди, що захоплюються їм, обдаровували компліментами. Для впевненості в собі йому потрібно постійно чути компліменти і захоплення, відчувати білу заздрість, мати підтримку морального плану. Що ж стосується спілкування, так і тут не обійшлося без змін – Арсеній оточений в дорослому житті увагою, друзями і однодумцями. Правда, вибрати серед них справжніх друзів, йому дуже важко ...

Доля імені Арсеній

доля імені Арсеній в любові, у відносинах з представницями протилежної статі, в шлюбі і як такої особистому житті, така, що обіцяє всім Арсеній безліч швидких, швидкоплинних, але дуже бурхливих романів. Сеня, це людина серйозна, обов'язковий, виконавчий, але боїться відповідальності за будь-кого, але ж відносини як раз-таки її і передбачають.

Ще один момент – доля передбачає багато розчарувань в потенційних пасій. Справа в тому, що сам по собі Арсеній недовірливий і скритний, але високі почуття і любов можуть розслабити його, змусити довіряти людині, яка можливо навіть не відповідає тому, яким бачить його сам Сеня. Це може привести до підсумкового розчарування, а отже, і до розставання.

З іншого боку, доля Сені така. Що передбачає кінцеве становлення його відмінним чоловіком і зразковим батьком. Якою б не була дружина, і які б сюрпризи не приготувала доля, Арсеній завжди залишатиметься відповідальним батьком і відданим родині чоловіком.

Любов і шлюб для імені Арсеній

для чоловіків з ім'ям Арсеній одруження – це дійсно відповідальний і серйозний етап у житті, тому в шлюб вони вступати не поспішають. На осмислення цього кроку і на пошук другої половинки їм зазвичай потрібно досить багато часу. Свою обраницю такий чоловік шукає, керуючись лише розумом, не надаючи особливого значення почуттям і зовнішнім даним майбутньої нареченої.

Для Арсенія важливо, щоб у нього була глибока духовна близькість зі своєю дружиною, довірчі, навіть дружні стосунки з нею . Йому дуже важливо, щоб дружина його розуміла і підтримувала, вірила в його сили. Недолік уваги і підтримки з боку коханої можуть привести до серйозних конфліктів або навіть до розлучення.

Носії імені Арсеній хороші і дбайливі чоловіки, оберігають свою сім'ю і забезпечують її всім необхідним. Правда з часом такі чоловіки забувають, що дружин теж необхідно балувати своєю увагою і проявами любові.

І нехай чоловік з ім'ям Арсеній не завжди привабливий і щедрий на компліменти, але зате він по-справжньому вірний чоловік.

Арсеній як Батько

Арсеній просто обожнює своїх дітей, любить проводити з ними багато часу і не лінується приділяти достатньо багато сил їх вихованню. Він з легкістю доручить якусь важливу справу дружині, а сам проведе цей час з дітьми.

Відвідування зоопарк, цирк або в Луна-Парк з дитиною доставлять Арсенію масу задоволення. Він, на відміну від більшості пап, неодмінно знайде спільну мову з усіма зустрілися йому на шляху батьками, обговорить з ними все, що цікавлять його, і взагалі покаже себе з найкращого боку.

Зазвичай носій даного імені приділяє величезну увагу якості освіти своїх дітей і приймає в цьому процесі активну участь. Підтримка і повагу дітей для нього також дуже важливі. Він бажає, щоб діти його боготворили. А тому і робити для цього буде все можливе. Йому важливо отримати довіру, стати другом, і просто бути для дитини найважливішою людиною на світі.

Сумісність Арсеній c жіночими іменами

Тема сумісності з жіночими іменами дуже складна в інтерпретації, відомої нам з радянських років, але зате має кілька цікавих факторів, а саме ...

відомо, що найбільш яскраві і пристрасні відносини чекають у відносинах з Агніей, Євдокією, Нікою, Серафімою, Розою і Вірою.

Союз з Белою, Фрідою, Параскою, Стелою, Діною, Дорою, Глорією, Ренатою і Сарою, може в підсумку перетворитися в міцний і щасливий шлюб.

А союз з Нонною, Уляною, Августою і Веронікою нічого хорошого стовідсотково не принесе.

Що ж стосується взаємовідносин названого іменем Арсеній чоловіки, над яким протегує значення цього іменоформи, з представницями жіночої половини людства, так тут все складно. Мало того, що він насилу робить перший крок, і мало того, що не довіряє жінкам, так ще боїться і зобов'язань, намагаючись триматися в дали від серйозних відносин і присвячуючи себе виключно бурхливим, швидкоплинним, але дуже романтичних стосунків ...

число імені Арсеній

За нумерології число імені Арсеній — 8. Цю цифру нерідко порівнюють зі знаком нескінченності і сталості, тому не дивно що носії цього імені відрізняються такими якостями, як стабільність і надійність. Ці якості допомагають їм досягти неймовірних успіхів не тільки на професійній ниві, а й на особистому фронті. Іноді здається, що високий соціальний статус, матеріальний успіх і щаслива сім'я їм даровані згори.

Чоловіки з ім'ям Арсеній вельми проникливі, багато хто з них можуть володіти даром передбачення або екстрасенсорними здібностями. При цьому їх прагматичність і розсудливість також допомагають їм досягти успіху, наприклад, в бізнесі.

Носій імені Арсеній, як і більшість « вісімок », зазвичай дуже енергійний, цілеспрямований, активний і вольовий чоловік . Однак, на ряду з масою позитивних рис, в ньому можуть проявлятися й такі негативні якості, як лукавство, непередбачуваність, надмірна амбітність, честолюбство і навіть жорстокість.

Формула обчислення числа імені Арсеній:А (1) + Р (9) + С (1) + Е (6) + Н (6) + І (1) + Й (2) = 26 = 2 + 6 = 8

Астрологічна символіка імені Арсеній

  • Камінь-талісман – Яшма і Аметист.
  • Планета-покровитель – Місяць і Меркурій.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Арсеній – Гагара і Ластівка.
  • Рослинний символ – Ірис.
  • Кращий зодіак – Риби і Близнюки.
  • Число Арсенія — 6.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.
  • Рік — Півень.

Відомі люди з іменем Арсеній

Арсеній Мещерський (живописець-пейзажист)

Арсеній Грек (ієромонах)

Арсеніуш Романович (польський архітектор)

Арсеній Введенський (російський літературний критик)

Арсеній Тарковський (російський поет)

Арсеній Авраамів (музичний теоретик)

Арсеній Головко (флотоводець, адмірал)

Ієромонах Арсеній (церковний діяч)

Арсеній Несміливо (російський поет, прозаїк)

Арсен Люпен (головний герой серії романів Моріса Леблана)

Арсеній Рогінський (історик, правозахисник)

Арсеній Чанишева (філософ і історик філософії)

Арсеній чергують (філолог- германіст)

Арсенио Креспеллані (археолог і нумізмат)

іменини дні і святі покровителі імені Арсені й

Святитель Арсеній, архієпископ Керкірський

січень 19, лютий 1

Преподобний Арсеній Великий

травень 8, травень 21

Преподобний Арсеній Комельскій

серпень 24, вересень 6