Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаРіку
420 Oracle

Ріку: значення імені, характер і доля

Японське ім'я Ріку, чоловіча варіація якого використовується тільки в Японії, сьогодні початок пробиратися і в нашу країну. Взагалі, сучасний Іменослов дуже різноманітний, має в своєму розпорядженні величезним кількістю всіляких варіацій, кожна з яких несе певний сенс (в основному хороший). Але найрізноманітнішими варіаціями володіє японський «словник імен». Ну а вищеназване найменування якраз є прикладом такої варіації ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Ріку, на жаль, не описується ніде, крім як у національній літературі, а тому точного просто не відомо. Але можна звернутися за допомогою до фонетичного аналізу, який показав, що означає воно неспокійного, нетерплячого і прагне до лідерства хлопчика.

Це природжений лідер, який намагається з дитинства лідирувати навіть в родині. Він вважає з раннього віку, що все робиться тільки в його благо. Умиротворений, спокійний, розважливий хлопець, але з височайше завищеною самооцінкою – поєднання не ідеальна, але обіцяє унікальність особистості.

Буквений аналіз свідчить про те, що так нарікається дитина, здатний в майбутньому стати впевненою особистістю – він зможе стати лідером, обов'язково впорається з будь-якими життєвими випробуваннями, але навряд чи впорається з проблемою сприйняття – занадто байдужий до оточуючих його негараздів.

Чоловік з таким ім'ям примхливий, прискіпливий, вимогливий, раціонально мислячий, але є «але» — не любить знайомства, не любить і спілкування з новими людьми. Вважає за краще знаходитися в колі добре знайомих друзів.

Марнотрат по натурі, але вміє заробляти гроші. Успішний у робочій діяльності – високо просунеться по кар'єрних сходах. Вибере діяльність, напрямок якої вимагає постійного руху і вдосконалення навичок.

В особистому житті здатний знайти реальне щастя — любов вразить серце вперше в ранньому віці, буде поранений любовної трагедією, не здасться і продовжить пошуки своєї обраниці. Чи стане хорошим чоловіком і ідеальним батьком.

Астрологічна символіка імені Ріку

  • Планета-покровитель - Сатурн .
  • стихією - Вода .
  • Тваринний символ носія імені Ріку – Тигр.
  • Кращий зодіак - Ваги і Скорпіон .
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон - Літо .