Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаТарас
3668 Oracle

Тарас: значення імені, характер і доля

Чоловічі ім'я Тарас за походженням давньогрецьке. Утворено від грецького імені Тарасіос. Значення в перекладі на українську мову означає «заколотника» або «бунтівника». Також є й інші версії трактування, наприклад, «баламут», і «неспокійний».

Ім'я Тарас сьогодні не дуже популярно, але ще зустрічається. Та й в рейтингу імен дане ім'я як і раніше залишається далеко не на останніх позиціях. А причина проста, і полягає в хорошій значущості і відмінною сумісності з більшістю знаків Зодіаку ...

Ім'я Тарас: Значення і характеристика
Походження імені Тарасгрецьке
В кореніім'я тарасіос
Буквальна трактування«бунтівник» або «баламут»
трактування за другою версією«бунтівник»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святитель Тарасій, патріарх Константинопольський

Популярність:Ім'я Тарас знаходиться в рейтингу на 82-83 позиціях і доводиться в сучасності на 2 3 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Тараска, Тарасик, Тараско

Сучасні англійські аналоги:Тарасій, Тарасіос

Цікаве про ім'я Тарас:В іменослове православних Святців згадується не ім'я Тарас, а його похідна старорусская форма Тарасій.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Тарас багато в чому залежить безпосередньо від символів і магічних знаків, про які ми поговоримо нижче. Але на думку етимологів і астрологів, є і якості, що належать до різної частці всіх названих так хлопчикам. Це впертість, рухливість, активність, дієвість, талант, фантазія, товариськість, вміння мислити і міркувати.

Тарас, це завжди акуратний, кмітливий спокійний, знає де нагрубити, а де проявити терпіння, поступливий часом, доброзичливий і позитивний, але зарозумілий і злегка егоїстичний хлопець. Володіє завищеною зарозумілістю і самовпевненістю.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Тарас без винятку, це здатність відстоювати свою точку зору навіть тоді, коли цього нічого не сприяє, і коли всі налаштовані явно проти. А ще носії цього чоловічого імені дуже кмітливі й розумні в своїй більшості.

Тарас погано відноситься долюдям, які намагаються нав'язувати всім свої думки навіть тоді, коли ці думки явно невірні. Плюс, не люблять Тараси, коли хтось зазіхає на їх свободу.

Характер імені Тарас

Характер імені – один з найскладніших чинників, але і один з найвпливовіших. Що ж стосується конкретно нашого випадку, то є, іменоформи Тарас, так тут все просто – специфічний характер цього так хлопчаки зазвичай наділяється такими рисами як спокій, розсудливість, бажання бути бажаним другом кожному з товариства і оточення, розважливість, сором'язливість, що переростає з часом в рішучість і впевненість в собі, чесність і праведністю. Зазвичай характер Тараса волає тільки до гарних емоцій. Чутливість, сприйнятливість, емоційність, періодично виявляється запальність, принциповість спільно з умінням йти на компроміс – ось те, чим характер Тараса може похвалитися. Але і це ще далеко не повний перелік переваг іменованого так хлопчаки. По своїй натурі, хлопець, іменований іменний варіацією Тарас, це людина з відмінним почуттям гумору, оптиміст, позитивний і одночасно поміркована людина. З таким приємно йти на контакт, та й можна бути впевненим в тому, що він ніколи не зрадить, бо в чому, а в надійності його точно не потрібно сумніватися ...

З іншого боку, характер реального Тараса може в край відрізнятися від того, що описаний вище, бо залежить багато в чому від купи додаткових факторів. Наприклад, він в першу чергу залежить від батьківського виховання, а також, може видозмінюватися залежно від впливу енергетики знака зодіаку і навіть пори року народження ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, над яким протегує значення такого незвичайного імені для хлопчиків як Тарас, переповнене спокоєм, і причина криється в його сутності і в тих характеристиках, які обіцяють самим імечко. Спокій, розміреність, слухняність, активність, розважливість і планомірність, працьовитість і самотність – ось ті характеристики, що даруються таким фактором як значення, але ними його натура не обмежується.

Варто відзначити той факт, що Тарас, це зазвичай найспокійніший дитина серед однолітків, він не любить витівки, не шукає пригод, завжди намагається вести себе так, щоб батькам не давалося приводу на розчарування в ньому, і це грає йому багато в чому на руку – в майбутньому він може стати лідером, але негласним, таким. Яких зазвичай поважають і слухають. Але в ранньому дитинстві у цього хлопчика прикро мало друзів – якщо, ставши підлітком, він може стати популярним в суспільстві, то будучи малюком, навпаки, він швидше за все буде всіляко уникати спілкування з великими компаніями і дружби з такими ж дітьми. Головний його друг, це Мама, і навіть Папа не є таким другом, Мамі він довіряє всі свої переживання і образи, ніколи і нічого не приховає від неї.

А ще у Тараса відмінна фантазія і гарну уяву, які батькам в ньому якраз-таки і варто розвивати. Тарас сором'язлива, недовірливий, трохи загадковий, що не комунікабельний, але доброзичливий, і може порозумітися з будь-якою людиною в суспільстві, при наявності бажання, звичайно ...

Підліток

У хлопчика підлітка, який отримав при народженні ім'я Тарас, і зовсім унікальна натура. Хлопчика, якому батьки вирішили вибрати ім'я Тарас, значення може обдарувати цілою купою хороших характеристик, і серед них не тільки залишилася з дитинства розсудливість і працелюбність, а й купу інших – це і розважливість, і рішучість, і вміння постояти за себе, і вміння відстоювати свою думку, і дружелюбність, і обов'язковість, і старанність, і відповідальність, і жага досягти нових висот.

Тарас ніколи не зупиняється на досягнутому, йому важливо відчувати себе людиною, здатним добитися чогось завгодно і коли завгодно, тільки так він починає відчувати впевненість в собі, якої зазвичай не вистачає в дитинстві. А ще Тарас добрий – значення обдаровує названих таким чином хлопчиків унікальною душею і натурою, вони завжди приходять на допомогу до нужденних в ній людям, ніколи не відмовляють у розмові, в будь-який момент готові вислухати і порадити. Крім того, практично кожного хлопчика, названого іменем Тарас, значення нагороджує і волею до перемоги, до того ж, не звичайної, а такий, яку мало у кого і зовсім можна зустріти в сучасному світі.

Тарас чесний і справедливий, але іноді може і розлютитися, при цьому він якщо і образить когось під час емоційного вибуху. Те пізніше вибачиться, навіть якщо вважає, що мав рацію. Що ж стосується навчання, так тут все просто – значення може породити у хлопчика з ім'ям Тарас неймовірну тягу до знань, завдяки чому той з легкістю вникає в будь-який предмет, будь то точна, або ж гуманітарна наука.

Дорослий чоловік

Дорослий чоловік, який отримав в дитинстві ім'я Тарас, це унікальна особистість по всіх наявних параметрами. З одного боку, це добряк, наділяє такими рисами як чесність, справедливість, справедливість, добродушність. Доброзичливість, приязність та комунікабельність, відданість і надійність, але з іншого, це чоловік запальний і здатний навіть самому найкращому другові в будь-який момент висловити таку жорстку правду, від якої будь-який був би в шоці. При цьому Тарас, не дивлячись на цю ваду, є людиною, якого чекають в будь-якому суспільстві, думку якого поважають, і до кого прислухаються.

Єдиний мінус всіх Тарасов полягає в тому, значення їх не обдаровує лідерськими амбіціями. Ні, Тарас може стати лідером, керівником, або просто хорошим начальником, але боїться відповідальності за людей і їхні вчинки, а тому намагається завжди залишатися на своєму місці, в рядах звичайних працівників. Працьовитий, настирен, наполегливий, рішучий і вміє відстоювати своє, завжди йде вперед незважаючи на перепони – таких зазвичай не можуть не поважати колеги по роботі і друзі. Що ж стосується дружби, так подружитися такий може тільки з людиною, в якому не сумнівається – він ненавидить зухвалих, хто пишається, самолюбивих, принципових і нещирих людей, і стати його другом зможе далеко не кожна людина, навіть після довгого знайомства.

Доля імені Тарас

Доля чоловічого імені Тарас в любові, у відносинах з представницями протилежної статі, і в шлюбі, щодо складна, хоч від частини і непередбачувана. Справа в тому, що вона залежить багато в чому від характеристик, селищах самим імечко натурі носія, і в даному випадку передбачити те, які з них будуть стовідсотково суліться, дуже непросто. Проте, у дослідників все ж є кілька теорій ...

Одна з теорій свідчить про те, що Тарас, це людина, життя якого багато в чому залежить від його ставлення до протилежної статі в цілому. Більшість Тарасов, то чоловіки, які прагнуть серйозності в стосунках, справжнього кохання, як то кажуть, «до труни» — у таких доля проста і може припускати швидке становлення на ноги і таке ж швидке створення сім'ї. Можливо в дуже молодому віці. У другому ж випадку мова може йти про чоловіків, спраглих мінливості і свободи – тут вже доля і зовсім непередбачувана.

Проте, є і думка, що заступництво цього ймення передбачає кожному носію підсумкове становлення зразковим сім'янином і хорошим батьком. Доля будь-якого Тараса, це стати хорошим батьком, надійним чоловіком, і неперевершеним багато в чому главою сімейства. Але чи так це насправді, і яка чекає доля кожного окремого носія цієї іменоформи, вгадати неможливо ...

Любов і шлюб для імені Тарас

Тарас досить недовірливо відноситься до представниць прекрасної половини людства. Він очікує від них підлості чи користі, може не вірити в жіночу вірність, та й в принципі не дуже-то шанує жінок. Ставши успішним і заможним людиною, Тарас вирішує одружитися лише тому, що так належить. У сімейних стосунках він повинен відчувати себе абсолютним лідером, інакше він буде думати, що особисте життя не відбулася.

Як правило, Тарас — дуже ревнивий і палкий чоловік. Саме через його нерозсудливості, недовіри, пристрасності і незадоволеності дружиною зазвичай розвалюється його перший шлюб. Ідеальною дружиною для нього зможе стати м'яка і сентиментальна, практична і працьовита, сексапільна і красива, стильна і вміє готувати жінка. Вона повинна повністю підкориться волі Тараса, а він, на жаль, буде вдома тільки командувати, а ось допомоги в клопотах по дому від нього чекати не варто.

Зате Тарас працює на благо всієї родини і містить своїх домочадців в достатку . Крім того, він — справжній домосід і після роботи відразу ж поспішає в затишне сімейне гніздечко. Та й з його ставленням до поняття подружньої вірності, дружина зможе цілком і повністю йому довіряти і не боятися зради з його боку. Правда для абсолютної вірності Тараса, його дружина повинна бути не тільки турботливою дружиною, але і палкої коханкою, повністю задовольняє його потребу в інтимі.

Тарас як Батько

Передбачається, що у Тараса можуть бути діти від різних шлюбів. Перша дружина зазвичай дарує йому красуню-дочку, а от у другому шлюбі у нього швидше за все народиться хлопчик. Він щиро любить своїх дітей, намагається бути для них хорошим і турботливим батьком, до чого його дівчинка, яка живе окремо також не відчуває дефіциту спілкування з татом.

Тарас гідно піклується про дітей і опікується їх, проте в моменти, пов'язані з їх вихованням він поводиться досить строго, не дозволяючи собою маніпулювати. Цікаво, що іноді у нього виходить ладнати з дітьми навіть краще, ніж його дружині. До речі, Тарас з тих чоловіків, які здатні полюбити жінку з чужою дитиною, при цьому він буде ставитися до нього дуже навіть добре. Він ніколи не підвищує на дітей голос і не карає їх, він вчить їх з дитинства будь-які конфлікти вирішувати розумом, а не силою.

Тарас усвідомлює всю важливість процесу освіти, проте він одразу попереджає дружину і дітей, що навчається потрібно своїм розумом, а не його грошима. На репетиторів і різні гуртки він також не дуже любить витрачатися. Вся справа в його скупості, яку він називає економією. Однак з іншого боку, Тарас дає поштовх своїм дітям до ще більшої самостійності, старанності і працьовитості.

Сумісність Тарас c жіночими іменами

Іменини Тарас не раз була тим самим питанням, через якого у астрологів виникали суперечки. але тепер відомо, що найкращою вона є в парі, де Тарас сходиться з жінкою, названої одним з наступних імен: Августа, Вероніка, Зінаїда, Ізабелла. Тут, на думку астрологів, є всі шанси на довге і щасливе спільне життя.

А ось в парі з дамами, яких називають такими іменоформамі як Станіслава, Стефанія, Таїсія, Таміла, і Уляна, шансів на довге спільне життя поменше, але вони все ж теж є, так що постаратися перетворити шлюб в ідеальний все ж варто.

Ну а з такими як Фаїна, Флора, Елеонора, на жаль, ніякого зв'язку у іменованих ім'ям Тарас немає, і це вже стовідсотковий факт.

Що ж стосується взаємин названого найменуванням Тарас чоловіки з представницями протилежної статі, так тут все дуже непросто, і причина полягає в першу чергу в його ставленні до жінок. Справа в тому, що Тараси, в своїй більшості. З недовірою ставляться до жінок, а це в свою чергу навіть при взаємній любові може вкрай негативно позначитися на взаєминах. У той же час, Тарас, це зазвичай особистість, яка шукає серйозність, такі не будують відносини «ненадовго», таким потрібна любов, довговічна, справжня, щира.

Число імені Тарас

Число імені Тарас по нумерології — 5. Підопічні числа 5 — це, як правило, впливові, успішні та авторитетні люди. Багато їм довіряють і глибоко поважають. Самі п'ятірки чужу думку навряд чи визнають, бо надто сильно цінують власну незалежність і свободу. За вдачею вони — мандрівники, мандрівники, яким весь час хочеться нових вражень, пригод, відчуттів і емоцій.

Підопічні числа 5 відрізняються всебічним розвитком, допитливістю, активною життєвою позицією, винахідливістю, а також енергійністю. Для них немає нічого нудніше і важче, ніж буденна розмірене життя. П'ятірки прагнуть займатися будь-небудь дослідницькою діяльністю, яка передбачає відрядження, поїздки, подорожі. Їх абсолютно не збентежить поїздка за кордон, адже, як правило, вони просто обожнюють іноземні мови і непогано володіють мінімум кількома з них.

Однак в характері п'ятірок є чимало якостей, над усуненням яких їм не завадило б попрацювати. Підопічні п'ятірки — імпульсивні, суперечливі, норовливі і запальні особистості. У гонитві за новими емоціями і пригодами п'ятірки знецінюють важливість того, що у них вже є. Крім того, п'ятірки не приймаються за максимально важливу роботу, оскільки не звалювати на себе таку відповідальність.

Формула обчислення числа імені Тарас:Т (2) + А (1) + Р (9) + А (1) + С (1) = 14 = 1 + 4 = 5

Астрологічна символіка імені Тарас

  • Камінь-талісман – Топаз.
  • Планета-покровитель – Уран.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Тарас – Карась.
  • Рослинний символ – В'яз.
  • Кращий зодіак – Риби і Терези.
  • Число Тараса – 5.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Зима.
  • Рік — ; Щур.

Відомі люди з іменем Тарас

Тарас Чорновіл (Чорновіл) (український політичний діяч)

Тарас Біденко (український боксер-професіонал)

Тарас Боровець (український націоналіст)

Тарас Франко (український радянський письменник)

Тарас Бульба (козацький полковник)

Тарас Царікаєв (російський футболіст, захисник)

Тарас Штонда ( оперний співак)

Тарас Епіфанцев (російський актор театру і кіно)

Тарас Дурай (український футболіст)

іменини дні і святі покровителі імені Тарас

Святитель Тарасій Константинопольський

лютий 25, березень 10

А праведний Тарасій

березень 9, березень 22

Мученик Тарасій

червень 7, червень 20

Праведный Тарасий

август 2, август 15

Преподобный Тарасий Глушицкий

октябрь 12, октябрь 25