Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаКлавдія
733 Oracle

Клавдія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Клавдія за походженням латинське (давньоримське). У його корені знаходиться слово «claudus», значення якого звучить як «кульгати». Від нього ж сталося і чоловіче родове ім'я Клавдій, яке пізніше поширилося по світу і породило жіночу форму, що лунає сьогодні як Клавдія.

Ім'я Клавдія колись користувалося великою популярністю (у 90-ті роки), а зараз відноситься до застарілим іменах і зустрічається вкрай рідко. Але зате у нього дуже сильна енергетика і досить непогана сумісність з більшістю українських чоловічих імен.

Ім'я Клавдія: Значення і характеристика
Походження імені Клавдіядавньоримське / латинське
В коренілатинське «claudus»
Буквальна трактування«кульгати»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята Клавдія Прокула

Популярність:На даний момент Клавдія віднесено до категорії рідкісних імен та по статистиці їм називаються не більше 2-3 дівчаток з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Клава, Клавдіюшка, Клавдія, Клавдюха

Сучасні англійські аналоги:Клодія, Клод, Клаудія

Цікаве про ім'я Клавдія:ім'я Клавдія, як вже і говорилося раніше, є давньоримським за походженням, але при цьому воно ніколи не було поширеним в Європі. Було відомим тільки в країнах з російськомовним населенням.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Клавдія обіцяє носительку цілу купу унікальних характеристик. За ідеєю, володарка цього імені повинна бути енергійною, веселою, активною і навіть балуваною, і дуже товариською, напевно, навіть залежною від спілкування.

Клаве важко дається самотність, але й не менш важко дається відсутність спілкування з батьками . Клавдії в своїй більшості не терплять підлабузників і зрадників, а ще дуже мстиві, хоча в душі добра і доброзичлива.

У Клави величезний потенціал за частиною професійної діяльності – вона може стати відмінним співробітником, або навіть керівником, має відмінні організаторські здібності і пристосовницький характер, легко приймає важливі і відповідальні рішення. Але не самостійна – легко готова прислухатися до думки дає поради людини, не нехтує громадською думкою.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього жіночого імені полягає в тому, що вони здатні блискавично адаптуватися до подій в їх житті і приймати ризиковані, але зазвичай правильні рішення. А ще до достоїнств можна віднести товариськість і самодостатність.

Клавдія погано відноситься долюдям, які намагаються нав'язувати свої думки оточуючих, хоча при цьому може мимоволі прийняти чужу думку, навіть і не подумавши про те, що можливо це думка може бути неправильним.

Характер імені Клавдія

Характер імені Клавдія обіцяє дуже бурхливу, непосидючу і пустотливу натуру. Зазвичай у названих іменем Клавдія дівчаток дуже складний характер, вони нескінченно пустують, бігають, бавляться, не слухаються матір і батька, весь час роблять необдумані вчинки і нескінченно шукають собі все нові і нові пригоди. Але так відбувається тільки в дитинстві та підлітковому віці. Уже в зрілості у Клавдії характер може сильно змінитися, вона стане більш серйозною, розважливою, планомірної і відповідальною. У той же час може стати і надто сухий жінкою – з такою буде складно знайти спільну мову, її характер буде навпаки, відлякувати людей від неї.

Зате характер Клавдії ніколи не дозволить їй зрадити близьку людину або скористатися його слабкістю заради досягнення власних корисливих цілей. Характер названих іменем Клавдія дівчаток такий, що передбачає велику кількість друзів і товаришів. При цьому навряд чи хто буде триматися ближче до неї. В даному випадку все дуже двояко – з одного боку, з Клавдією можуть все хотіти дружити, але з іншого, з нею навряд чи хтось стане занадто сильно зближуватися. Її сильний характер і яскраві амбіції можуть відлякувати людей від неї. Плюс Клавдія може виявитися дуже вимогливою, що також негативно позначиться на відносинах з людьми з оточення.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у дівчинки, що отримала при народженні красиве рідкісне жіноче ім'я Клавдія, може бути дуже буйну вдачу. Непосидюча, емоційна, місцями агресивна і галаслива, балакуча і промовиста, балувана і неслухняна, весь час норовить чимось зайнятися, нескінченно шукає пригоди і не може ні хвилини просидіти на місці. У такої дівчинки відмінне почуття гумору і відмінний характер, але зжитися з її бурхливою вдачею і неслухняним зможе далеко не кожен. Клавдія надто непосидюча, вона вічно чимось займається, нескінченно балується, бігає і стрибає, в дитинстві представляє собою пустотливу особу. Але батькам це може і не сподобатися, адже вона не слухається і безвідповідальна. Не варто їй довіряти важливі справи або залишати наодинці з самою собою, тому як це обов'язково призведе до чогось поганого. Хоча є й інша сторона медалі, і виражається вона виключно в стосунках дівчинки Клавдії з її батьками та родичами.

У дівчинки на ім'я Клавдія дуже сильна прихильність до батьків, вона ніколи не підведе маму і завжди допоможе їй в будь-який ситуації. Так, вона може не послухатися і почати перечити, але ніколи не завдасть їй навмисної шкоди. Плюс до всього, Клавдія завжди готова допомогти батькам, і не важливо в чому, будь то прибирання, готування або ще щось. У названій іменний формою Клавдія дівчинки унікальна натура, вона пустунка і пустунка, але добра і доброзичлива, і дуже чуйна ...

підліток

Найбільше достоїнство дівчинки, над якою протегує значення іменний форми Клавдія, це комунікабельність. Значення може обдарувати названу цим імечко дівчинку відмінним красномовством і вмінням заводити друзів. Значення може нагородити її відкритістю, чуйністю, добротою і доброзичливістю, чесністю, сором'язливістю і гумористично, позитивним характером і позитивним характером. І взагалі, значення надає на названих іменем Клавдія дівчаток дуже сильний вплив, і саме в плані дружелюбності і вміння спілкуватися з людьми. Клавдія добра і щедра, чуйна і красномовна, вміє спілкуватися з усіма однаково добре, вміє слухати і співпереживати. Така ніколи не стане ігнорувати чужу біду або образу, завжди і всім допоможе, вислухає, зрозуміє, допоможе, чим зможе, якщо не ділом, то радою вже точно.

Але плюс до всього значення цього ймення може обдарувати ще і негативними рисами. Наприклад, серед них може бути безвідповідальність, нерозсудливість, нестаранність і необов'язковість. Саме через ці-то якостей у Клавдії і можуть виникати проблеми в школі. Значення наділяє таких дівчаток настільки бурхливою вдачею і характером, що від них суцільні проблеми. Буйна, балакуча, неслухняна, вічно забуває робити уроки, не слухається вчителів і вічно вступає з ними в суперечки – все це може вкрай негативно позначитися на успішності дівчинки Клавдії в школі і не тільки. Втім, це триватиме не довго, все зміниться вже в зрілості ...

Доросла жінка

У Дорослій Клавдії натура може в край змінитися. Зазвичай значення зрілих дівчат Клавдій обдаровує всіх тих, чого їм не вистачає в дитинстві. Йдеться про такі риси як відповідальність, розважливість, обов'язковість і старанність, серйозність і планомірність, уважність і обачність. Зазвичай значення іменний форми Клавдія нагороджує дорослих, названих цим найменуванням жінок, неймовірно яскравим темпераментом. А плюс до всього, значення може нагородити ще й лідерськими задатками, організаторськими здібностями, які як раз-таки вперше і почнуть проявлятися в дорослому житті.

Клавдія, це відмінний оратор, людина, до думки якого все і завжди прислухаються. Її лідерські задатки дозволяє їй стати повноцінним лідером. А ще, дівчата, над якими опікується значення ймення Клавдія, дуже комунікабельні. Ця риса допомагає їм обзаводитися друзями навіть там, де це здається неможливим. Плюс, все Клавдії дуже доброзичливі і віддані, вони ніколи не зраджують своїх подруг і в усіх ситуаціях їм допомагають. А що не менш важливо, значення таких обдаровує ще й відповідальністю за слова – якщо Клавдія дає якесь обіцянки, то обов'язково стримує його.

Єдине величезне «але» полягає в тому, що Клавдія занадто вразлива в плані впливу оточення на неї. В поганий компанії Клавдія швидко перевиховується і стає такою ж, під стати оточенню – тут теж заслуга такого фактора як значення. Клавдію краще обмежувати в спілкуванні з людьми, з яких краще не брати приклад. В іншому випадку вона обов'язково перейме все погані риси собі.

Доля імені Клавдія

Доля імені – найскладніший фактор з усіх. Але що стосується нашого конкретного випадку, так тут все куди простіше. З одного боку, доля імені Клавдія у відносинах з чоловіками може припускати бурхливе особисте життя і велику популярність у представників чоловічої половини людства, починаючи з підліткового віку. Але з іншого, доля може зіштовхнути Клавдію з великим кількість розчарувань. Справа в тому, що все Клави без винятку занадто вимогливі до людей і зокрема до чоловіків, вони занадто багато вимагають і не знають меж – в свою чергу це може вкрай негативно позначитися на відносинах. Витримати такий натиск зможе далеко не кожен.

Зате доля Клавдії передбачає становлення носії відмінною матір'ю і неперевершеною дружиною. Така всю себе присвятить тому чоловікові, який зміниться заради неї. Доля Клавдії, стати відмінною матір'ю, відповідальної, надійної, доброю. Таких матерів зазвичай якраз-таки і ставлять в приклад. Хоча знову ж таки, все це лише теорія – на практиці доля залежить не тільки від характеристики імені, але також і від великої кількості інших факторів, в тому числі і від виховання, і від впливу астрологічних символів імені.

Любов і шлюб для імені Клавдія

Важко насправді сказати точно, який буде дружиною та чи інша дівчина, тим більше, коли орієнтуєшся тільки на енергетику і значення її імені. Але в разі імені Клавдія все трохи простіше. Риси, що сулятся значенням і енергетикою цього імені, а також ті, що властиві людям числа 5, дозволяють припустити, що носительку цього імені властиво ставати зразковими, навіть зразковими дружинами. Правда, є і одне «але» — це ж в своїй більшості дуже критичні і амбітні жінки, і догодити їм дуже нелегко.

Клавдія може довгий час чекати свого судженого і мріяти про ідеального чоловіка, який зможе відповідати всім її критеріям, але як би вона не чекала, і скільки б варіантів вона не перебирала, такого, який їй потрібен, вона все одно не знайде. У підсумку, швидше за все, вийде заміж за того, хто буде відповідати хоча б її мінімальним мірками. Це повинен бути ввічливий, поважаючий її думку, люблячий, турботливий і уважний чоловік. І головне, він не повинен бути занадто явним главою сімейства – такого Клавдія не потерпить.

Якщо ж чоловік Клави буде любить її, виявляти почуття і ніжність, захищати її, пестити і леліяти, і головне, якщо доведе свою вірність, то вона стане для нього ідеальною дружиною. Клава своєму чоловікові і дітям присвятить всю себе, і більше того, може навіть пожертвувати своїми досягненнями в професійній діяльності заради того, щоб завжди бути поруч зі своїми близькими.

Клавдія як Мати

Який стане матір'ю жінка на ім'я Клавдія? Судити досить складно, адже кожна людина по-своєму індивідуальний, а саме в питанні материнства і батьківства і зовсім впливає дуже велика кількість факторів (виховання, дитинство і т.п.). Але якщо орієнтуватися на селищах значенням і енергетикою імені Клавдія риси, то можна зі стовідсотковою впевненістю сказати про те, що Клава просто не здатна стати поганою мамою. Може і ідеальною не стане, але поганий її точно назвати не вийде.

Можна точно сказати – Клава присвятить всю себе своїм дітям, але тільки в разі, якщо вагітність і народження дітей будуть спланованими. Клавдія повинна бути впевненою в тому, що готова до материнства, повинна підготуватися до цієї події, привчити себе до думки про те, що в її житті буде хтось, кому потрібно буде приділяти максимум уваги. В іншому випадку, якщо вона не підготується до цього, можуть проявитися проблеми психологічного характеру.

Що ж до виховання дітей, так тут все складно. З одного боку, ця жінка може пожертвувати всіма своїми досягненнями і цілями заради того, щоб присвятити себе дитині, але з іншого, вона зажадає подібних жертв і від батька дитини. Вона не дозволить чоловікові радіти життю і ходити по пивним барам в той час, як вона сама буде сидіти з дитиною і робити уроки. Такого вона точно не потерпить.

Сумісність Клавдія c чоловічими іменами

Тема сумісності імені Клавдія з сучасними іменами досить-таки делікатна, і таїть в собі чимало огріхів, але в цілому є дуже цікавий момент в плані вивчення ...

Вважається, найкраща зв'язок може утворюватися з такими як Яким, Олександр, Микола, Тарас, Трохим, Гордій і Аполлон.

Ідеальне поєднання в плані шлюбу досягається шляхом відносин з такими як Гнат, Лазар, Ельдар, Савелій, Лев, Леонід, Варлаам, Владислав і Роберт.

Немає нічого хорошого в зв'язках з Азаров, Микитою, Панкратов, Лавром, Федором, Харитоном, Костянтином і Модестом.

Що до взаємини дівчини, над якою протегує значення іменний форми Клавдія, з представниками протилежної статі, так т ут все дуже непросто, по крайней мере, в більшості випадків. Клавдії дуже легко закохуються, закохати названу цим ім'ям дівчину в себе зможе навіть не заслуговує її любові чоловік. Але при цьому любов Клавдій дуже непостійна – швидко розлюбив обраного чоловіка, вона кине його без докорів сумління і відразу ж кинеться назустріч новим відносинам. Після себе Клава може залишити неймовірну кількість розбитих сердець. Але звинувачувати в цьому саму Клавдію не варто – вина лежить на такий чинник як значення імені Клавдія.

Число імені Клавдія

число імені Клавдія по нумерології – 5. І насамперед варто було б сказати про те, що число 5 в нумерології вважається щасливим числом. Мабуть. Саме тому-то заступництво цим числом людям і властиво домагатися більших результатів у всьому без винятку. З п'ятірок виходять відмінні фахівці в різних напрямках, хороші начальники і керівники, бізнесмени і творчі особистості.

Людям, які перебувають під заступництвом такого числа як 5, властиво приймати різкі, блискавичні рішення. Ці люди завжди впевнені в своїх рішеннях, вони дотримуються своїх думок навіть тоді, коли їм все навколо говорить, що це неправильно. А ще це шукачі пригод в своїй більшості, любителі подорожей, люди, спраглі весь час нових емоцій, відчуттів, почуттів і вражень. І до речі, п'ятіркам не так вже й легко догодити. Вони весь час чимось незадоволені – по крайней мере, це стосується чужих праць і старань.

Що ж конкретно до жінок, заступництво числом 5, і особливо дівчат на ім'я Клавдія, так тут і зовсім все дуже непросто . З одного боку, Клавдиям якраз-таки і властиві всі названі вище риси, але з іншого, є і багато протиріч.

Формула обчислення числа імені Клавдія:К (3) + Л (4) + А (1) + В (3) + Д (5) + І (1) + Я (6) = 23 = 2 + 3 = 5

Астрологічна символіка імені Клавдія

  • Камінь-талісман – Онікс.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Клавдія – Слон.
  • рослинний символ – Ель.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Телець.
  • Число Клавдії – 5.
  • Щасливий день – четвер.
  • ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Клавдія

Клавдія Прокула (Свята)

Клавдія Плотникова-Анджігатова (останній носій камасинський мови)

Клавдія Оксамит Ова (радянський астроном)

Клаудія Королєв (переможець сталінської премії третього ступеня)

Клаудія Боярський (радянський лижник)

Клаудія Еланський (Народний артист СРСР)

Клаудія Шульженко (Народний артист СРСР)

Клаудія Алешина (заслужений майстер спорту СРСР)

Клаудія Назарова (герой Радянського Союзу)

Клаудія Барил (український художник)

Назва днів і святих покровителів, названих за допомогою Клаудії

Martyry Claudia Roman

6 січня

Martyr Claudia Amisian (Pontic)

2 квітня

Martyr Claudia Ankir (Corinth)

31 травня

martyr claudia ankir (corinth)

19 листопада