Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаКир
406 Oracle

Кир: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Кир за походженням давньогрецьке. Утворено від грецького слова «κύριος», що в перекладі на українську мову звучить як «пан». Але є і друга версія, по якій ім'я Кир могло статися від чоловічого перського імені Куруш, трактування якого звучить як «як сонце».

Ім'я Кир сьогодні не користується великою популярністю, але ще зустрічається по всій території колишнього Радянського Союзу. Має гарне значення і досить сильну енергетику, і здатне наділити названого так хлопця непоганий сумісністю з багатьма жіночими іменами ...

Ім'я Кир: Значення і характеристика
Походження імені Киргрецьке
В коренігрецьке слово «κύριος»
Буквальна трактування за цією версією«пан»
Ангел хранитель і покровитель імені:Кир Олександрійський

Популярність:Ім'я Кир зараз тільки починає набирати популярності, але в першу сотню поки що не потрапляє. За статистикою, припадає на 5-6 хлопчиків з 5 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Киря, Кирюша, Кіра

Сучасні англійські аналоги:Куруш, Сайрес, Сірюс, Сіро

Цікаве про ім'я Кір:У імені Кир є багато родинних імен. Одним з найвідоміших є жіноча форма імені, що звучить як Кіра.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Кир здатне наділити іменованого ним дитини такими характеристиками як активність, мужність, винахідливість, щирість, стійкість до стресів, амбітність, самовпевненість, самодостатність, товариськість, і безліч інших. Правда, проявлятися вони у хлопчика з ім'ям Кір будуть лише поступово, по ходу дорослішання і становлення особистості.

А ще всім носіям цього імені притаманна така риса як ризикованість, що в свою чергу може бути дуже корисним по життю.

Переваги та позитивні риси:найголовніша позитивна риса носіїв імені Кир полягає в їх готовності підкорювати нові вершини весь час, навіть незважаючи на ризики і колишні досягнення. Ці чоловіки весь час рвуться до всього нового, і ніколи не зупиняються ...

Кир погано відноситься долюдям, які ставлять свої думки понад інших і намагаються нав'язувати їх інших людям. А ще носії цього чоловічого імені уникають спілкування з дуже розкутими жінками.

Характер імені Кир

Такий параметр як характер імені Кир розглядався досить малою кількістю фахівців, і на це є причини, але в цілому питання розкритий завдяки розшифровці значущості. Так, відомо, що в даному випадку характер такий, що передбачає розвиток в особистості названого так хлопчика таких якостей як холоднокровність, бажання бути першим, емоційність, самозамилування, впевненість в собі і зарозумілість. Хоча все вищесказане може проявлятися в кожному іменованому таким чином хлопчиську по-різному, в одному сильніше, в іншому слабкіше.

У той же час, характер найменування вказує і на те, що Кир, це в підсумку чоловік, відмінно контролює власні емоції – тобто, в ньому не викликати агресії тоді, коли сам він не хоче її демонструвати, та й вплинути взагалі на нього дуже непросто.

Втім, все це лише теорія, яка в свою чергу спирається на різні фактори в тому числі і на сезон народження хлопчика, названого варіацією Кир, і на буквений аналіз іменоформи, і на знак зодіаку.

раннє дитинство

дитинство хлопчика з ім'ям Кир переповнене цікавими моментами, як правило, і в цьому винне значення. У ньому панують такі риси як амбітність, непосидючість, енергійність, активність, допитливість, дієвість, імпульсивність і примхливість.

Кир, це той малюк, якому досить складно догодити, та ще й непередбачуваність не дозволяє наблизитися до нього і вгадати, чого він хоче. Щоразу цей малюк проявляється максимум лідерських амбіцій, стабільно намагається займатися яким-небудь цікавою справою, не може сидіти без руху і нескінченно придумує собі все нові і нові справи. При цьому не потребує уваги однолітків – навіть виходячи на вулицю, такий весь час буде намагатися уникати спілкування з дітьми задля того, щоб спокійно позайматися тим, чим хоче сам. Рухливість не залишить батькам часу на спокій – баловство і непередбачувані дії змусять багато нервувати, як маму, так і тата, але це не привід для лайки, бо в більшості випадків цей малюк не пустує, а саме розважається, не завдаючи шкоди нікому з оточення. Єдиний великий мінус полягає в тому, що Кир занадто залежний від загальної уваги, і в цьому провину можна покласти на значення іменоформи – йому важливо чути похвалу і знати, що їм захоплюються, і до речі, по ходу дорослішання ці риси лише посиляться, що принесе чимало проблем.

Підліток

Кир, який перейшов підліткову лінію, це харизматичний, рухливий, спритний, уважний, емоційний і самодостатній хлопчина. З ним легко спілкуватися, йому можна довірити таємницю, та й взагалі, це хороший хлопець з мінімальною кількістю недоліків.

Єдиний мінус, яким нагороджується Кир, це бажання бути в центрі уваги завжди і в будь-яких ситуаціях. Навіть виступаючи в школі перед дошкою, він і то робить все для того, щоб все їм захоплювалися або як мінімум звертали увагу на нього. Вчителям, втім, таке подобається, з ними у нього все чудово, а ось у однолітків, однокласників, це може стати приводом для заздрості і навіть ворожнечі. Хоча саме в даному випадку, цей мінус можна і перебороти, зокрема, вихованням, а ще в ньому потрібно сильніше виховати чоловічі якості. Втім, можливо буде надано вплив і покровитель з твующей стихією, або іншим астрологічним символом.

Дорослий чоловік

Дорослий чоловік Кир, це володар таких якостей як цілеспрямованість, надійність, відповідальність, любвеобильность, вірність, хтивість і самозакоханість. Часто такий стає в результаті неймовірним критиком і егоїстом. Що стосується професії, то ідеальним варіантом буде робота в області реклами, маркетингу або продажів, або в будь-якій сфері, де не потрібно сидіти на місці. Тут значення ймення обіцяє бажання рухатися і розвиватися – без цього цей чоловік може швидко згаснути і стати справжнім песимістом, яскравим представником цієї категорії людей.

Доля імені Кир

Доля імені Кир в любові і майбутній шлюб така, що передбачає наявність незаперечних проблем, і вина в даному випадку лежить саме на тому, що обіцяє самим імечко якостях. Так, наприклад, мова йде про деспотичності дорослого чоловіка, який називає так – він у відносинах намагається бути лідером, тим, кого слухається друга половинка, чия думка поважає жінка, і кому підпорядковується в усьому без винятку. Але така вже доля, по ідеї, тільки в дорослому житті, і свідчить про це лише теорія (точність занадто мала) ...

Що ж стосується відносин з дамами в дошлюбний період, так тут все просто — доля передбачає вічну гонку за лідерством. Кір любить, коли його пантрують увагою, обожнює лестощі і компліменти, і робить зазвичай все для того, щоб спочатку в стосунках дістати лідерство. У парі він явний лідер – нав'язує думку коханій жінці / дівчині, ніколи не визнає провини, і вважає, що все повинно робитися так, як він вважає за потрібне. У цьому у нього схожість з чоловіками, імені Максима і народженими в період влади Овна.

Зате доля передрікає ідеальне батьківство – Кир ідеальний батько за всіма параметрами, ніколи не залишить дітей, і зробить все для їх щастя. Здатний навіть пожертвувати собою заради їх блага. Такий папаша, це зразок для наслідування. Хоча знову ж таки. Доля непередбачувана, і передбачити її з точністю на сто відсотків просто нереально.

Любов і шлюб для імені Кир

Кир — це досить неординарний чоловік, який сподобається далеко не кожній жінці. В його характері присутні нотки деспотизму, але при цьому він може бути дуже привабливим, галантним і ввічливим кавалером. Кір, незважаючи на свій жорсткий характер, цінує жіночність, красу і сексуальність в жінці.

В сімейних відносинах Кир проявляє себе як абсолютний лідер, адже він не сприймає рівноправності у відносинах з жінками в принципі. З його характером зможе змиритися тільки поступлива, спокійна і дуже м'яка жінка, готова підкорятися чоловікові у всьому. У сімейному житті він проявляє себе як справжній годувальник, для нього важливу роль відіграє матеріальне благополуччя його родини. Його близькі завжди будуть забезпечені на найвищому рівні.

З часом жінка може звикнути до чіткими правилами і розпорядком, усвідомивши, що це не так вже й важко. А Кир, не позбавлений таких почуттів, як турбота, відповідальність і ніжність, неодмінно оцінить старання дружини, буде дорожити і пишатися такою чуйною і терплячою коханою жінкою. Кір — досить замкнута людина з невеликим колом знайомих, які взяли його непростий характер, оскільки він любить, коли його хвалять, а ось закиди на свою адресу він вислуховувати не стане.

Кир як Батько

Кир — строгий, але по-справжньому турботливий батько. Він щиро відданий своїм дітям і завжди робить все можливе для того, щоб вони були щасливі. Заради блага своїх чад він готовий пожертвувати багато чим, навіть собою. Навіть в разі розпаду сім'ї, Кир ніколи не дозволить собі грубого ставлення до дітей. Він продовжить старанно піклується про них, ніколи не відмовиться від спілкування з ними і не кине їх в біді.

Кир бере активну участь у вихованні своїх дітей. Належна увага він приділяє здоров'ю дітей, особливо їх фізичному розвитку. Він розуміє всю важливість занять спортом. Він неодмінно пропонує дітям спробувати себе в плаванні, оскільки це універсальний вид спорту. Кір намагається розширювати дітям кругозір за допомогою подорожей і поїздок, Його діти рано можуть випробувати політ на літаку, побувати в інших країнах.

Займатися процесом освіти дітей він зазвичай доручає дружині. Однак він завжди все тримає під власним контролем і вимогливо ставиться до своїх дітей в навчальному процесі. Він виховує в них спрагу до знань, відповідальність, цілеспрямованість і самостійність. Його строгий характер виховує в дітях ще і поступливість, якість відсутню самому Кірі.

Сумісність Кир c жіночими іменами

Найкраща сумісність у найменування Кир з такими жіночими іменоформамі як Марина, Софія, Карина, Наталія і Кіра – у такого союзу є великі шанси на побудову реально міцних і довговічних взаємин.

З Варварою, Таїсією, Валерією, Марією і Веронікою, буде трохи складніше облаштувати міцні відносини, але теж можна. Але не варто сподіватися на «вічну любов», бо тут велика ймовірність різкого і швидкого розставання, зокрема, через ревнощі, наприклад.

А ось з Ольгою, Ганною, Олександрою і Каміллою і зовсім не рекомендується будувати любов, тому як тут спочатку спостерігається стовідсоткова несумісність, як характерів, так і життєвих цінностей.

Взаємовідносини з жінками, яких у чоловіка з ім'ям Кір буде досить велика кількість, прості і ненав'язливі, він спокусник, та ще й з шармом і чарівністю. Є тільки одна проблемка – не бажає він сталості, навпаки, до одруження буде міняти жінок одну за одною, і все лише з метою отримання нових вражень і емоцій. Нудна йому не підійде – в цьому винна не тільки значимість іменоформи, але також і вплив планети-покровителя, і каменю-талісмана.

Число імені Кир

Число імені Кир по нумерології — 4. Головними якостями четвірок прийнято вважати надійність і практичність. Підопічні числа 4 — це люди, щиро заслуговують на довіру як в роботі, так і в особистих відносинах. Вони не тільки цілеспрямовані, відповідальні та старанні виконавці, але ще і прекрасні організатори. Вони — справжні трудівники і завжди чимось зайняті. Як правило, четвірки — миролюбні і безконфліктні люди з хорошим виховаємо і моральними принципами.

Підопічні четвірки — доброзичливі, товариські і життєрадісні люди. Зазвичай у них багато друзів і налагоджена особисте життя. Вони — прихильники простих розваг та сімейного відпочинку. Четвірки зазвичай дуже прив'язані до своїх близьких і рідних людей. Вони звикли цінувати своїх улюблених і друзів, насолоджуючись кожною миттю, проведеною поруч з ними.

Підопічні числа 4 страшно бояться змін і порушень в своїх влаштованих і чітко розпланованих життях. Вони за всяку ціну уникають ризику і чогось невідомого. Такий підхід до життя робить їх обмеженими і дріб'язковими людьми для оточуючих. У них зовсім відсутнє уяву і занадто яскраво виражено їх надмірно консервативне ставлення до життя. Четвіркам важливо зуміти відкритися світові, навчиться мріяти, і впустити в своє життя зміни.

Формула обчислення числа імені Кир:К (3) + І (1) + Р (9) = 13 = 1 + 3 = 4

Астрологічна символіка імені Кир

  • Камінь-талісман – Сапфір і Берил.
  • Планета-покровитель – Юпітер.
  • стихією – Повітря .
  • Тваринний символ носія імені Кир – Олень.
  • Рослинний символ – Лаванда.
  • Кращий зодіак – Стрілець і Риби.
  • Число Кіра – 4.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Кир

Кир Конопльов (радянський фізик)

Кір Буличов (радянський письменник-фантаст)

Кир Стефан Серб (сербський композитор)

Кир Томас (американський ентомолог)

Кир Дуллі, Кийр Дуллі (американський актор)

Кир II Великий, Куруш (перський цар)

Кир Олександрійський (християнський святий)

іменини дні і святі покровителі імені Кир

Святої Кир Олександрійський

січень 8, січень 21

Безсрібник

січень 31, лютий 13

Преподобний Кир

червень 9, червень 22