Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаКлимент
581 Oracle

Климент: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Климент за походженням давньоримське. Воно утворено від римського родового імені або прізвиська «сlement». Значення звучить як «милосердний» або «гуманний». Найцікавіше ж полягає в тому, що в сучасності цьому ім'я вимовляється, як з наголосом на першому складі, так і на другий, і обидва варіанти вважаються вірними.

Ім'я Климент сьогодні не часто зустрічається навіть на своїй батьківщині, хоча за часів існування СРСР і до самого кінця двадцятого століття користувалося популярністю території України. На думку етимологів, його шляхетне походження наділяє його найсильнішою енергетикою, яка в свою чергу може впливати і на долю, і на характер, і на все майбутнє названого цим ім'ям хлопця.

Ім'я Климент: значення і характеристика
Походження імені Климентдавньоримське
В кореніродове прізвисько «сlement»
Буквальна трактування«гуманний»
трактування в народі«милосердний»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Климент Охридський

Популярність:Імена Клим і Климент разом займають 73 позицію в рейтингу чоловічих українських імен. Саме ж ім'я Климент доводиться приблизно на 2-5 хлопчиків з 1 тисячі новонароджених.

Розмовні варіанти:Климка, Клімуха, Клим

Сучасні англійські аналоги:Клемент, Климентій

Цікаве про ім'я Климент:ім'я Клим вважається короткою формою імені Климент, але при цьому тепер в сучасному іменослове є ще й самостійним чоловічим ім'ям.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Климент, завдяки шляхетним корінням, може обіцяти всім названим цим ім'ям чоловікам багато хороших якостей і при цьому вкрай складну натуру. Енергійність, активність, цілеспрямованість, дієвість, рухливість, напористість і завзятість, комунікабельність і дружелюбність, доброзичливість і сухість в розрахунках – все це лише початок переліку тих якостей, які може обіцяти значення іменний форми Климент носію.

Але при цьому не можна не враховувати і той факт, що кожен окремий випадок потрібно розглядати окремо, адже багато, зокрема в характері, залежить не тільки від характеристики і значущості імені, але також і від купи різних інших факторів, серед яких астрологічні символи з їх енергетикою, виховання, і багато іншого.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Климент полягає в цілеспрямованості, завдяки якій вони і досягають всіх поставлених в житті цілей. Це дуже напористі, вперті і настирливі чоловіки в своїй більшості.

Климент погано відноситься долюдям, які не поважають чужі думки і всім нав'язують свої точки зору. А ще носії цього чоловічого імені не люблять лідерів, які намагаються домінувати над слабкими і менш стійкими людьми.

Характер імені Климент

Характер імені Климент такий, що обіцяє носію дуже непросту і постійно змінюється натуру. У носія цієї іменної форми складний, непередбачуваний, але в той же час дуже правильний характер. Наприклад, правильність виражається в тому, що характер Климента ніколи не дозволить йому зрадити або обдурити друга, товариша, або просто близьку людину. Точно також характер не дозволить йому і скористатися будь-чиєї слабкістю заради досягнення своєї мети, не дозволить йому проявити корисливість, або образити когось, без особливої ​​на те причини. А ще характер всіх Климентов без винятку передбачає наявність таких якостей як цілеспрямованість, чесність, товариськість, красномовність і комунікабельність. Іншими словами, Климент, це завжди правильний, відданий, надійний і доброзичливий чоловік.

Крім усього іншого, характер цього ймення обіцяє ще й багато інших хороших характеристик. Наприклад, серед них варто було б виділити оптимістичність, позитивність, весела вдача, обожнювання пригод, і спрагу нових вражень. Правда, все це лише теорія. Так, в даному випадку, характер такий може належати, як веселунові, так і виключно серйозного чоловіка – передбачити точно, яким буде той чи інший хлопчисько, названий ім'ям Климент, практично нереально.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у хлопчика, якому батьки вирішили дати рідкісне чоловіче ім'я Климент, можуть проявитися такі риси як дружелюбність, чесність, доброта. Комунікабельність, привітність, чуйність, відкритість, доброзичливість, життєрадісність, оптимістичність, позитивність і привабливість. Зазвичай значення обдаровує названих формою Климент унікальною натурою, доброзичливим характером, рисами людини, який жодним чином не може прожити без спілкування. У цього хлопчика може бути неймовірно багато друзів, і їх список він буде всіма силами постійно поповнювати новими і новими знайомствами. Плюс, у такого хлопчика непомірне бажання постійно бути в увазі оточення, через що іноді він може вести себе дуже зухвало, іноді навіть агресивно. Емоційний, запальний, чарівний, вміє підлаштовуватися під оточення і атмосферу в суспільстві – такий скрізь буде себе почувати впевнено.

З батьками ж можуть виникати суперечки, але в основному причиною завжди буде невміння хлопчика Климента приймати відмови з боку матері і батька. Якщо він щось просить, вимагає, то повинен це отримати – в разі відмови може послідувати істерика, образа, і навіть агресивність. Матері й батькові варто приділити цьому моменту особливу увагу. Якщо у них не вийде перевиховати в ньому цю рису, то в майбутньому все може тільки посилитися. Значення може обдарувати названого таким чином хлопчика дивовижною натурою і творчим потенціалом, відмінною фантазією, але все в ньому батьки повинні розвивати, стимулювати.

Підліток

З віком Климент повинен стати більш розсудливим. Значення імені може обдарувати хлопчика підлітка, який отримав іменоформу Климент, унікальними рисами, організаторським даром, задатками лідера, творчою натурою, відмінною фантазією і дивовижним уявою. У ньому напевно будуть домінувати такі риси як непосидючість, активність, енергійність, непередбачуваність і мінливість, бажання постійно рухатися вперед, цілеспрямованість і працелюбність, наполегливість. Але на додачу до всього вищезгаданого можуть проявитися у хлопчика Климента і недоліки, серед яких можуть домінувати такі як небажання жити за загальними правилами, нестабільність, необов'язковість, нестаранність, ненадійність, безкомпромісність і принциповість. Притому, останнім проявляється у всьому без винятку – навіть у сварці, будучи неправим, він принципово ніколи не визнає своєї провини, не тому що хоче здаватися правим, а тому що принцип його такий, щоб ніколи не робити те, чого від нього чекають. Значення може обдарувати його комунікабельністю і вмінням спілкуватися, красномовністю, але ці риси не допоможуть йому в спілкуванні з друзями. В цьому плані напевно буде вічна плинність – у хлопчика Климента може бути багато друзів, але всі вони тимчасові і будуть нескінченно змінюватися.

А ще енергія цього ймення обіцяє носіям багато проблем в плані успішності в навчальному закладі. Але причина не в дурості або небажанні вчитися, а в непосидючості, неугомонности, які обіцяє значення і енергетика імені Климент, і які просто не дадуть йому нормально займатися тим, чим повинні займатися діти в школі – вчитися.

Дорослий чоловік

Дорослого чоловіка, який отримав ймення Климент, його значення може обдарувати ще більшим числом хороших якостей. Але головні серед них, це ті, що стосуються лідерських задатків. Климент може бути відмінним працівником, може стати більш розсудливим і планомірним, розважливим і надійним, обов'язковим і навіть виконавчим. З нього може вийти чудовий начальник або керівник, справжній лідер. Але є одне величезне «але» — значення обдаровує всіх Климентов сором'язливістю і навіть наївністю, плюс, такі насилу розбираються в людях і намагаються ні в кого не помічати недоліків. А на додаток до всього вищесказаного, Климента з легкістю піддаються будь-якого впливу ззовні – це може привести до того, що друзі і товариші будуть надавати дуже негативний вплив на цього чоловіка.

Зате Климент діяльний і енергійний, значення і енергетика цього імені можуть перетворити його в діяча, якого просто не зупинити. Цілеспрямований, настирний, завжди досягає поставлених цілей, навіть незважаючи на виникаючі на шляху перепони, з легкістю заводить нові знайомства і здатний дружити навіть з тими, хто йому не подобається, вміє адаптуватися до будь-яких ситуацій і атмосферам в суспільстві, має дуже гнучку натуру.

І не дивлячись на те, що значення цього ймення НЕ обдаровують умінням розбиратися в людях, з часом Климент все ж може навчитися цьому. Тоді-то у нього все почне складатися куди краще. До того ж, це людина, ніколи не зупиняється на досягнутому, а це, як не крути, рано чи пізно принесе свою користь.

Доля імені Климент

Доля імені Климент у відносинах з представницями протилежної статі, в любові, і в шлюбі, насправді є чи не найбільш непередбачуваним фактором з усіх, що стосуються названих цим ім'ям чоловіків . І тим не менше, дещо про те, як повинна скластися доля Климента в особистому житті, нам все-таки стало відомо. Так, на думку дослідників, Клименту сулітся дуже бурхливе особисте життя в підлітковому віці.

Є думка, що будучи підлітком, Климент обов'язково повинен користуватися популярністю у представниць протилежної статі – така його доля. Причина проста і полягає в тому, що обіцяє всім Климента красномовності, а також, чарівності, умінні спілкуватися, комунікабельності, оптимістичність, жартівливості і непередбачуваності. Але це стосується тільки підлітка – в майбутньому все може змінитися, хоча знову ж таки, доля непередбачувана.

За головною версією доля може припускати підсумкове становлення названого цим ім'ям хлопця розважливою, розважливою, відповідальною і постійної особистістю. І до того ж, у більшості Климентов по-справжньому відповідальне ставлення до шлюбу. Доля може в підсумку перетворити носія цієї іменоформи в відмінного чоловіка, відмінного батька, і по-справжньому надійного захисника. Іншими словами, в кінці кінців доля може зробити його справжнім зразком для наслідування.

Любов і шлюб для імені Климент

Климент — це, як правило, успішний і дуже привабливий чоловік, здатний привернути увагу величезної кількості дам. У ранній молодості він здатний використовувати свою притягальну зовнішність і харизму, віддаватися скороминущим почуттям і не довгостроковим романам. Однак з плином часу його ставлення до жінок і до поняття любові стає більш серйозними відповідальним. Розсудливість Климента змушує його впритул зайнятися пошуками майбутньої дружини для побудови міцної і надійної сім'ї.

Климент висуває вкрай високі вимоги до своєї майбутньої дружини. Йому підійде господарська, лагідна і добра дружина, у всьому покладається на його авторитетну думку. Він не вміє красиво говорити, зате силу своїх почуттів він уміло показує своїми діями. Крім того, Климент — досить вимогливий чоловік, проте він завжди проявляє досить турботи і ласки по відношенню до дружини.

Він справжній сім'янин, відданий і вірний, з усіма своїми принципами він може стати просто ідеальним чоловіком. Климент поважає дружину, цінує і любить її, піклуючись про її благополуччя і щастя. Найголовніше у відносинах для нього — це чесність і подружня вірність. За зраду Клим ніколи не пробачить чоловікові, а тут же розірве з нею будь-які відносини.

Климент як Батько

Климент не схожий на легковажних і вітряних чоловіків, які вважають, що діти — це тягар обов'язків. Для нього діти — це квіти життя, а також головна мета створення сім'ї в цілому. Народження дітей досить сильно змінює його характер, роблячи його більш терплячим і м'яким.

Він просто обожнює дітей і навіть сам може трішки впасти дитинство, поринаючи в цікаві і пізнавальні ігри з дітьми. Він може бути одночасно ласкавим і вимогливим батьком стосовно своїх чад під час виховного процесу. Він прищеплює дітям любов і прагнення до навчання, а також до головних якостей високо моральних людей: чесність, взаємодопомога, працьовитість, самостійність і освіченість.

Климент дуже серйозно ставиться до спорту і намагається донести всю важливість заняття спортивною діяльністю для зміцнення їх здоров'я і розвитку в загальному. Крім того, він — шанувальник домашніх тварин, тому діти можуть сміливо заводити вихованців, розраховуючи на підтримку батька. В цілому ж вихованням і навчанням чад в його родині все-таки більше займається любляча дружина.

Сумісність Климент c жіночими іменами

на думку дослідників і астрологів, максимальна сила почуттів, любові і відданості у Климента може бути досягнута в разі створення пари з жінками, названими такими іменами як Анастасія, Варвара, або Дора. Тут повна сумісність характерів, а також. Великі шанси на створення по-справжньому міцною пари.

З такими як Агата, Тетяна або Галина, у Климента теж є сумісність, але не така, як у випадках, описаних вище. Шлюб з однією з таких жінок може виявитися міцний і довговічним, але самі відносини не можна буде назвати вдалими. У них може бути мінімум пристрасті, любові і довіри, але зате багато ревнощів.

А ось з Антоніною або Таїсією Клименту і зовсім краще навіть і не намагатися будувати відносини, тому як тут спочатку мова йде про повну несумісність імен, характерів, і доль. Втім, все це лише теорія, яка в підсумку може і не підтвердитися.

Що ж до стосунків чоловіка, над яким протегує значення і енергія імені Климент, з представницями протилежної статі, так тут все просто. У підлітковому віці він може бути дуже популярним в жіночому суспільстві і може мати масу бурхливих романів. Але з віком все зміниться. Він стане більш розсудливим і відповідальним, і до шлюбу у нього буде по-справжньому відповідальне ставлення. Ніколи не змінить, не зрадить, але і зрада не пробачить. Вимогливий, може дуже багато чого вимагати від своєї потенційної другої половинки, не розуміючи, що не завжди можуть підлаштуватися під його побажання і стандарти.

Число імені Климент

Число імені Климент по нумерології — 9. Передбачається, що люди, яким протегує число 9 просто зобов'язані досягти щастя в житті. Воно символізує досконалість і успіх, тому не дивно, що високе положення в соціумі і матеріальне благополуччя їм забезпечені. Вони наділені дивно відповідними рисами характеру, що допомагають їм в самореалізації в різних сферах професійної діяльності.

Дев'ятки нерідко стають відомими, навіть знаменитими людьми. Вони мають прекрасне почуття смаку, відмінне уяву, розвинену інтуїцію, блискучий розум і широкий кругозір. Крім того, підопічні числа 9 підкуповують своєю чарівністю, товариськістю, романтичність і мрійливістю. У трудовій діяльності вони виявляють завзятість, цілеспрямованість, максималізм і вимогливість до самих себе.

Дев'ятки користуються у друзів величезним авторитетом, вміють підтримувати і співпереживати людям, однак і ми самим може знадобитися допомога друзів в моменти, коли їх мрійливість і любов до читання спеціальної літератури відводять їх занадто глибоко в світ містики і релігії. Крім того, підопічним дев'ятки не чужі такі якості, як: егоїзм, цинізм і марнотратство.

Формула обчислення числа імені Климент:К (3) + Л (4) + І ( 1) + М (5) + Е (6) + Н (6) + Т (2) = 27 = 2 + 7 = 9

Астрологічна символіка імені Климент

  • Камінь-талісман – Аквамарин.
  • Планета-покровитель – Венера.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Климент – Бик.
  • Рослинний символ – Барвінок.
  • Кращий зодіак – Телець і Терези.
  • Число Климента – 9.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Климент

Климент Артемович (новгородський тисяцький)

Климент Алфанов (один з братів Алфанових)

Климент Олександрійський (Тит Флавій Клима нт) (христианский апологет)

Климент Ворошилов (советский военачальник)

Климент Тимирязев (русский естествоиспытатель, физиолог)

Климент Охридский (всеславянский просветитель, святой)

Климент Смолятич (Митрополит Киевский и всея Руси)

Климент Дыдоров (участник белого движения)

Климент Редько (представитель живописного авангарда 1920-х)

Климент Квитка (советский музыковед-фольклорист)

Климент Лёвычкин (советский дипломат)

Именинные дни и святые покровители имени Климент

Апостол Климент

январь 4, январь 17

Священомученик Климент Анкирский

январь 23, февраль 5

Преподобный Климент Столпник

январь 26, февраль 8

Преподобный Климент Алфанов

июн ь 17, июнь 30