Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаКлара
446 Oracle

Клара: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Клара за походженням грецьке. У стародавній Греції було по наданню одним з епітетів Богині Артеміди. Що до трактування, так значення його трактується як «світла» або «ясна». Але при тому, що трактується це ім'я саме з грецької мови, в самій Греції воно ніколи не користувалося велику популярністю, ні воно, ні його численні похідні форми.

українське жіноче ім'я Клара є скоріше українським, ніж грецьким, і раніше користувалося попитом і в європейських країнах, і в Україні. Сьогодні зустрічається рідко, але обіцяє носительку по наданню багато хорошого в плані любові, роботи, і житія в цілому ...

Ім'я Клара: Значення і характеристика
Походження імені Кларадавньогрецьке
В корені«світла» або «ясна»
У Древній Греціївважалося епітетом Богині Артеміди
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:на даний момент ім'я Клара не влучає навіть в сотню найпопулярніших українських жіночих імен, і за статистикою припадає не більше, ніж на 1 дівчинку з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Кларисса, Кларін, Клер

Сучасні англійські аналоги:Лара, Кларка

Цікаве про ім'я Клара:ім'я Клара має масу аналогів в різних культурах. Наприклад, в Англії це Клер, в Ізраїлі – Ліора, а в Казахстані – Саулі.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Клара таїть в собі чимало загадок, і більш того, важко сказати, орієнтуючись на нього, якими саме рисами повинна володіти носій. Але кілька, нехай і розхожих думок, але все-атаки є. Існує думка, що характер такої можна назвати відкритим і важким одночасно. Клара вміє приховувати почуття і переживання, і хоч і чутлива по натурі, в очах людей завжди буде сильною, незалежною, упертою і цілеспрямованої, незворушною.

В душі ж Клара, це завжди егоїстична, котра переживає, недовірлива особа, нікому не розповідає про свої переживання і душевних стражданнях.

Переваги та позитивні риси:найважливіше гідність всіх Клар без винятку, це їх здатність адаптуватися до оточення і робити все для того, щоб залишатися загадкою в очах інших людей. Це дуже важлива якість, адже саме завдяки йому-то Клара і може досягти великих висот.

Клара погано відноситься долюдям, які намагаються маніпулювати нею заради досягнення власних корисливих цілей, ненавидить людей укритті і незалежних, і намагається уникати спілкування з особистостями, які не вселяють довіри.

Характер імені Клара

Характер імені Клара такий, що робить з носії цього ймення справжнісінького флегматика, але тим не менш, готового рухатися, проявляти активність, боротися за лідерство і йти наперекір долі до поставленої мети. Вона доброзичлива, відповідальна, виконавча, її характер не дозволяє їй здаватися навіть в самих патових ситуаціях. Клара завжди готова прийти на допомогу до товариша або у просто потребує матеріальної допомоги людині, в той час як сама ніколи і ні в кого не попросить допомоги. Зате вона любить вимовлятися, їй важливо, щоб в її житті була людина, готовий її вислухати – якщо ж її не хочуть слухати, то вона ображається, і більш того, її характер такий, що в підсумку вона може раз і назавжди відвернутися від відмовився її слухати людини. А ще Клара є кар'єристкою – її характер не дозволяє їй стати дружиною-нахлібницею і піднятися на шию чоловіка, вона бажає самореалізації, ні в якому разі не потерпить, щоб хтось і в чомусь її дорікав. Настирливий, наполеглива, цілеспрямований і працьовита – це справжній начальник, який має характер справжнього лідера.

Втім, характер в кожному окремому випадку може видозмінюватися незалежно від викладений вище характеристик, наведених дослідниками. Багато в чому характер може залежати від виховання, від знака зодіаку, і звичайно ж, від пори року народження ...

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві у дівчинки з ім'ям Клара досить проста натура. Значення імені Клара може наділити носительку цілою купою достоїнств, але на жаль, серед них жодного лідерського якості. Йдеться про такі риси як спокій, умиротворення, відкритість, чесність і справедливість, уважність, любов до батьків, слухняність і добродушність. А ще у цієї дівчинки є така риса як розсудливість, що зазвичай не властиво діткам в маленькому віці. Вона в усьому без винятку слухається батьків, ніколи не балується, поводиться пристойно навіть в суспільстві балувати діток – Клара створює про себе враження спокійної, вихованої і розумної дівчинки.

У той же час, значення не позбавляє її і емоцій, іноді можуть спостерігатися і сплески емоційності, особливо в моменти, коли вона зайнята чимось важливим, якимось улюбленою справою. У неї безліч талантів, значимість обдаровує купою умінь, зазвичай Клара є володаркою відмінного уяви і відпадною фантазії, вміє малювати і завжди і всіх вражає своїм творчим потенціалом.

З батьками же проводить основну частину свого часу – їй не подобається балуватися з однолітками, вважає за краще спокійне проведення часу за улюбленою справою, бажано під радісні захоплення і компліменти батьків. А ще це вже в дитинстві явна майстриня рукоділля ...

Підліток

Якщо у маленької дівчинки злегка сором'язливий і замкнутий характер, то дівчинка-підліток, над якою протегує значення цього ймення, це вже більш відкрита, доброзичлива, промовиста і товариська дівчина. У дівчинки, якій батьки при народженні вирішили вибрати ім'я Клара, зазвичай натура самої справжньої леді, але при цьому вона не позбавлена ​​і задатків успішної трудівниці. Успішна, працелюбна, цілеспрямований, настирний і наполеглива, наполеглива і завжди до кінця йде до поставленої мети, ні в якому разі не кине початої справи і намагається всіма силами справлятися з труднощами в гордій самоті – ось вона яка, підліток, над якою протегує значення іменоформи Клара.

в школі ж особлива схильність спостерігається саме до гуманітарних наук, вона обожнює філософію, психологію, історію та інші подібні предмети, але при цьому не позбавлена ​​таланту розбиратися і в точних науках. Значимість обдаровує зазвичай названу ім'ям Клара талантом справлятися з будь-якими труднощами – навіть якщо якийсь предмет їй не дається. Вона все одно не відступить і обов'язково вивчить його. Саме за це-то в більшості випадків Клару і поважають, як викладачі, так і однокласники.

А ще значення імені Клара зазвичай нагороджує дружелюбністю і товариськістю, сила яких зростає з кожним роком – у Клари завжди багато друзів, але правда, при цьому, спілкується вона далеко не з усіма, надто вже перебірлива.

Доросла жінка

Доросла Клара, це і зовсім вже інша людина. Якщо у маленької дівчинки є і сентиментальність, і ніжність, і дбайливість, то у дорослої жінки, над якою протегує значення цього ж ймення, навпаки, не проявляється нічого з цього. Доросла Клара, це зазвичай трохи груба, настирлива, наполеглива, цілеспрямована, серйозна, чесна, справедлива, принципова, безкомпромісна і злегка замкнута жінка з явними лідерськими задатками. Така усіма силами намагатиметься показувати себе лише з сильної сторони, сентиментальність, мрійливість, ніжність і уразливість, не для неї, хоча в душі вона може і є такою. Вся суть жінки, що відчуває заступництво такого фактора як значення ймення Клара, полягає в тому, що вона все переживання, образи, розчарування і проблеми тримає в собі, і навіть найближчим людям не розповідає про свої страхи і бажання.

Клара відмінно розбирається в людях, в її житті присутні тільки перевірені друзі, ті, яким вона з легкістю може довіритися. У друзях ж вона цінує поступливість, готовність йти з нею на компроміс, відкритість, чесність, і відданість. Значення цього ймення нагороджує відмінними рисами, але в той же час робить Клару занадто принциповою – навіть найдрібніший проступок з боку одного вона може ніколи не пробачити ...

Доля імені Клара

Доля імені Клара в стосунках з представниками чоловічої половини людства, в шлюбі і в як такої любові, не дуже вдала. Зазвичай це ім'я і його значимість обіцяють непросту особисте життя і багато проблем, пов'язаних з любов'ю. Доля названої так дівчата передбачає довгий пошук другої половинки і проходження купи випробувань в плані відносин, у такий далеко не завжди добре складається особисте життя, а її обранці можуть виявитися не тими, хто може відповідати її потребам.

Доля Клари передбачає їй становлення зразковою матір'ю, жінкою, поряд з якою діти будуть в безпеці і під стовідсоткової опікою. Але в той же час, що стосується відносин з чоловіком, так тут не без проблем. Клара дуже вимоглива до чоловіків, їй потрібен захисник відповідальний чоловік з багатим внутрішнім світом, а таких мало, і відповідно, доля в більшості випадків зіштовхує її з тими, хто цим вимогам не відповідає.

Зате Клара стає ідеальною дружиною тому, хто все ж зможе їй догодити. Її доля не бути домогосподаркою, не бути замкненими в чотирьох стінах, але стати тією, ким її чоловік буде захоплюватися. При цьому сама Клара ніколи не зрадить свого чоловіка, вона вірна собі і родині, її доля така, що в кінцевому підсумку вона залишиться на все життя з тим, хто виявиться її ідеалом.

Любов і шлюб для імені Клара

Клара живе відчуттям любові в її серці. Відсутність любові робить її дратівливою, бездіяльною і нещасною. Однак такі моменти в її житті трапляються вкрай рідко, адже вона притягує до себе увагу багатьох чоловіків. У ранній молодості вона може піддаватися відчуття закоханості по відношенню до якогось красунчику, проте з часом вона розуміє, що при виборі супутника життя зовнішність далеко не найголовніший показник. Ранній шлюб для неї не характерний, адже вона вкрай серйозно ставиться до пошуку свого судженого.

Чоловік Клари повинен бути сильним, терплячим і впевненим у собі чоловіком. Він повинен захищати і гідно забезпечувати свою сім'ю. Крім того, йому слід навчитися проявляти терпіння до надмірної турботи своєї дружини, чи не дратуючись від її можливої ​​настирливості. Її чоловікові має бути приємно, що вона про нього настільки сильно дбає. Його подяку або захоплення для Клари будуть найкращою реакцією чоловіка на її самовіддану турботу. Також для неї дуже важливо багатство внутрішнього світу чоловіка.

Клара — це яскравий приклад істинної хранительки домашнього вогнища, вона працьовита і вміла господиня, у якої завжди все в руках йде на лад. Їй вдається створити теплу домашню атмосферу, відчуття затишку і комфорту в будинку. Вона поступлива і слухняна дружина, чи не відбирає у чоловіка роль глави сім'ї. Будь-які проблеми, розбіжності і труднощі, що виникають в сімейних відносинах вона сприймає, як чергові випробування, які слід успішно подолати.

Клара як Мати

Назвіть дитини конкретно цим ім'ям, і він неодмінно проживе щасливе, довге життя і стане кращим батьком на планеті. До слова, загальні риси характеру, властиві Кларі, дозволяють припустити, що вона зуміє стати хорошою матір'ю. Вона — дуже ніжний, самовіддану і турботливий чоловік.

Діти для Клари – це її скарб, а ще вона з дитинства і до глибокої старості намагається вибудувати з ними довірчі, навіть дружні стосунки. Діти для неї стають кращими друзями, оскільки весь вільний час вона проводить з ними, а не з подругами. Зате це дозволяє їй бути в курсі всіх проблем і переживань своїх діточок. Заради своїх крихіток вона навіть здатна кинути престижну і високооплачувану роботу, через яку вона, наприклад, не зможе особисто забрати своє чадо зі школи або дитячого садка. Вона не боїться проявляти свою любов і турботу максимально сильно.

Клара занадто м'яко підходить до питання виховання дітей. По-перше, вона багато їх балує, забуваючи про дисципліну. По-друге, вона, ставлячи себе на один рівень з ними, може вчасно дізнатися про різні психологічні проблеми дітей, про нерозуміння з однолітками і це дуже важливо. Однак в таких відносинах з дітьми вона абсолютно нездатна проявляти строгість. Тільки батько дітей може стати тією людиною, яка в потрібний момент зможе і приструнити дітей, і вилаяти, і дисципліни навчити. Клара сприймає це, як належне і не заважає участі чоловіка у виховному процесі їх чад.

Сумісність Клара c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у Клари в плані пристрасті і любові спостерігається в парі з такими чоловіками як Анатолій, Яків, Микита, Олег, Остап, Касіян, Платон, Фелікс, Пилип, Іраклій і Герман.

Для міцності шлюбу пов'язувати долю варто з Олексієм, Прохором, Павлом, Йосипом, Корнелій, Венедиктом, Броніславом, Максимом і Мироном.

Не рекомендується створювати пару з Августом, Митрофаном, Мстиславом, Семеном, Севастьянов, Харитоном, Тимуром, Віталієм, і Валентином.

Цієї соромливою і довірливої ​​жінки потрібен чоловік, що вміє розглядати правду там, де її приховують, розумний і цілеспрямований.

Що ж стосується взаємовідносин дівчинки, що отримала ім'я Кл ара, з представниками протилежної статі, так тут все нереально складно. Як і говорилося раніше, натура дівчини, над якою протегує значення цієї іменоформи, постійно змінюється, і в дорослому житті зазвичай сулітся така риса як вимогливість, яка проявляється не тільки в відношенні друзів і товаришів, але також і щодо потенційних кавалерів. Клара дуже трепетно ​​ставиться до вибору шанувальників, і своє особисте життя зв'яже далеко не з кожним хлопцем, який виявить до її персони істинний інтерес.

Число імені Клара

Число імені Клара по нумерології — 9. Дев'ятку часто називають символом успіху, навіть досконалості. Фортуна завжди на боці підопічних числа 9, це допомагає їм швидше і легше досягти матеріального і соціального благополуччя. Безумовно, до удачі додаються також їх цілеспрямованість, наполегливість, максималізм, вимогливість, а також прекрасна уява, а також тонка інтуїція. Розумні і здатні дев'ятки мають широкий кругозір і хороший смак, вони нерідко стають досить відомими особистостями.

Цифра 9 наділяє своїх підопічних схильністю до мрійливості, романтичності, а також імпульсивності. Вони — чарівні і товариські люди. Дев'ятки із задоволенням відпочивають галасливими компаніями з друзями. Підопічні числа 9 — дуже добрі люди, здатні на широкі жести і допомагають іншим людям. У молодості вони можуть несерйозно ставиться до свого особистого життя, піддаючись скороминущим почуттям, але з віком це проходить. У підсумку, дев'ятки створюють досить міцні і щасливі сім'ї, головне, щоб і в сімейному житті їх половинки не забували вносити романтику і новизну в їхні стосунки.

Однак негативна сторона характеру дев'яток може проявлятися в їх самовпевненості, егоїстичності і поганій фінансовій дисципліні. Крім того, незважаючи на свою товариськості, дев'ятки нерідко занурюються в світ власних фантазій і ілюзій, можуть серйозно захопитися релігією або навіть містикою. Близьким дев'яток потрібно бути насторожі, щоб допомогти їм вчасно повернуться в реальний світ, змусити їх ділиться своїм думками, бажаннями, враженнями.

Формула обчислення числа імені Клара:К (3) + Л (4) + А (1) + Р (9) + А (1) = 18 = 1 + 8 = 9

Астрологічна символіка імені Клара

  • Камінь-талісман – Агат.
  • Планета-покровитель – Нептун.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Клара – Білка.
  • Рослинний символ – Виноград.
  • Кращий зодіак – Телець і Стрілець.
  • Число Клари – 9.
  • Щасливий день – четвер і п'ятницю.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Клара

Клара Ассізька (італійська свята)

Клара Бартон (засновниця Американського Червоного Хреста)

Клара лук (американська актриса)

Клара Гітлер (Mother Adolf Hitler)

Клара Лукко (актрис театр)

Клара Румунова (заслужений артист РРФСР (1979))

Клара Жозефіна Вік Шуманн (німецький піаніст, композитор)

Клара Зеткін (німецька соціаліст)

Clara Rockmore (Musician, Performer On Thermwall)

Clara petachchi (італійський аристократ)

Clara phoebe (німецький письменник )

Назва днів І Святі патрони Клари

Назва Clara не знайдено в православних SATTACTIONLS. Это имя празднует свои католические именины, в память святой Клары Ассизской, 10 февраля и 17 августа. Однако в православной церкви этим именем при крещении не нарекают. Девочка с именем Клара в крещении может стать Светланой, например, ведь в переводе с греческого это имя переводится, как светлая.

Преподобная Светлана Палестинская

февраль 13, февраль 26

Мученица Светлана Самаренка

март 20, апрель 2

Мученица Светлана

ноябрь 3, ноябрь 16