Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаФедот
562 Oracle

Федот: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Федот за походженням грецьке. Буквальне трактування значення звучить як «богоданний» або «присвячений Богам». У той же час існують і інші, менш популярні версії. А ще у цього імені є родинна жіноча форма – Феодота.

Ім'я Федот числиться в українському іменослове, хоча за походженням відноситься до давньогрецької культури. Є в переліку найбільш поширених найменувань, хоча найбільшим попитом користувалося на початку дев'яностих і до нового тисячоліття. А ще у цього імені просто відмінна сумісність ...

Ім'я Федот: Значення і характеристика
Походження імені Федотдавньогрецьке
В коренігрецьке ім'я «Феодот»
Буквальна трактування«богоданний»
За другою версією«присвячений Богам»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий мученик Феодот

Популярність:У дев'яностих це ім'я входило в сотню найпопулярніших, але зараз віднесено до категорії дуже рідкісних і зустрічається мало не в 3 випадках з 10 тисяч.

Розмовні варіанти:Федя, Федюня

Сучасні англійські аналоги:Феодот

Цікаве про ім'я Федот:Це одне з небагатьох імен, що числяться одночасно і в католицькому і в православному іменослове по Святців.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Федот може наділити носія цілою купою реально хороших характеристик. Але в першу чергу варто було б сказати про такі риси характеру як імпульсивність, щирість, справедливість, доброзичливість, емоційність і нетерпимість, бажання першості і лідерства.

В своїй більшості Федотов, це дуже імпульсивні, самовпевнені і рішучі чоловіки, але потребують підтримки і любові. Це чоловіки, з якими можна вести спільні справи і говорити про найпотаємніше. Вони дуже уважні, вміють слухати, і намагаються всім навколо допомагати.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх чоловіків, названих чоловічим ім'ям Федот, це здатність тверезо мислити навіть у найскладніших ситуаціях. А ще до їх достоїнств можна віднести справедливість, уміння тримати емоції під контролем, і рішучість.

Федот погано відноситься долюдям, які ставлять перед собою занадто багато цілей, і при цьому ні жодній не досягають. А ще Федотов дуже не люблять людей, які поводяться дуже зухвало, намагаючись виділятися.

 

 

 

 

 

Характер імені Федот

Характер імені — один з головних критеріїв, на які звертають увагу батьки, вибираючи ім'я своєму малюкові. Однак позначити характер імені досить складно. Можна лише зібрати воєдино риси характеру, які, як правило, присутні в характері певного імені. Наприклад, характер імені Федот наділяє свого носія цілим рядом цікавих характеристик. Федот зазвичай відрізняється щирістю, почуттям справедливості, імпульсивністю, доброзичливістю і одночасно нетерплячість.

У професійній діяльності Федот здатний вміло застосувати свою прямолінійність, розважливість, цілеспрямованість і бажання досягти першості у всьому. Його кар'єра може мати приголомшливий успіх, завдяки таким якостям як організованість, старанність, високий рівень працездатності, завзятість і працьовитість. Корисливість і розважливість Федот використовує вкрай рідко, оскільки він вважає, що успіх потрібно заслуговувати тільки чесною працею.

Федот — досить замкнута особистість, а його імпульсивний і непередбачуваний характер можуть навіть відлякувати від нього оточуючих. Його коло друзів невеликий, зазвичай з цими людьми він знайомий давно. Такий один як Федот — надійний і вірний товариш, який завжди допоможе у важкий момент.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві вплив і енергетика імені Федот новонародженій дитині дарують не багато обрисів, але вже впливають на суть його особистості. Федот, це зазвичай важка дитина, в якому ні не посидючості, що не терплячості, що не наполегливості, чи не навіть спокою та розсудливості – він діє в усьому виключно з емоційних спонукань, багато вередує і закочує істерику з найменшого приводу. Найменший непослух обов'язково пов'язано з його моральним станом – якщо погано поводиться, значить, його щось турбує і чимось він незадоволений. Батьки з ним намучаться.

Але хочеться відзначити, що любов і увагу батьків для маленького Федота будуть дуже важливі, і чим більше батьки будуть проявляти любов до нього, тим більш поступливим і стриманим він буде ставати.

З однолітками у цієї дитини теж будуть проблемні відносини – нерідко він буде надаватися наодинці, і всьому виною черствість, безкомпромісність, небажання йти на контакт і приймати чужі думки.

Підліток

Підлітковий вік не менше проблематичний, і в цьому вина впливу стихії. З однокласниками спілкування не завжди ідеально, викладачі на нього часто скаржаться, а з предметами і їх вивченням вічні негаразди. Але причина не в його дурості або небажанні вчитися, а в нестачі терпіння. Якщо наука не дається, то психує, починає сердитися і нервувати, в результаті кидає вивчення, що призводить до неуспішності і двійкам.

Інші ж підлітки поважають його думку і вважають лідером, але справжніх друзів такому не знайти, бо крім страху і небажання конфліктувати з ним, ні у кого ніяких почуттів до нього немає. Зате з дівчатками вже на цьому етапі все супер, бо хлопців, таких як він, які керуються владністю, чутливістю, домінуванням і перевагою, обожнюють всі дівчата без винятку.

Запальність теж грає важливу роль – будь-які неполадки в колективі, нехай і дитячому, приводять його в лють, а це до вподоби не всім діткам, та й батьки не залишать цього без уваги.

Дорослий чоловік

Дорослий Федот, це вже й зовсім інша людина. Він може в зрілості виявитися цілеспрямованим і стриманим чоловіком, а може вирости і запальним тираном. Варіантів небагато, але як би там не було, незважаючи на всі недоліки, Федот обов'язково буде чоловіком слова.

Кар'єрний ріст гарантовано буде швидким, приголомшуючим, і за це подяку варто висловити його природженому дару переконання, лідерства, організованості, обов'язковості та старанності. Є і корисливість, але проявляється вкрай рідко, бо незважаючи на всі свої недоліки, він не бажає бути тим, у кого бачать зрадника і ненадійного людини. Висока працездатність, працьовитість, цілеспрямованість і готовність йти до кінця в гонитві за поставленою метою – ось ці-то характеристики і приведуть його до успіху, про який багато тільки і мріють.

До того ж, мають місце і такі риси як прямолінійність, упертість, розважливість, які також можуть принести чимало користі зрілому чоловікові, що рветься до влади і успіху.

Доля імені Федот

Доля імені Федот в любовних відносинах з жінками і в шлюбі передбачає досить неоднозначну, але цікаву особисте життя. Ще будучи підлітком Федот починає користуватися популярністю у дівчат, що приходять в захват від його владності, переваги та чутливості.

Ранній шлюб для Федота не характерний, хоча і бабієм, перебирати жінок його теж не назвеш. Він дуже владний, навіть трохи тираничность чоловік, тому відшукати дружину йому непросто. Його тяга до вольових, успішним і впевненим у собі жінкам не допоможе йому створити щасливу сім'ю, адже така дружина навряд чи стане підкорятися і не дозволить собою командувати.

Однак в остаточному підсумку, як правило, йому вдається реалізувати себе в ролі сильного і відповідального глави сімейства. Федот — однолюб, і він може стати по-справжньому вірним, відповідальним, обов'язковим і по-своєму турботливим чоловіком для спокійної і поступливішою жінки.

Любов і шлюб для імені Федот

Федот — не схожий на ловеласа, навпаки, він — однолюб, для якого правильні вибір подружжя грає жахливо важливу роль. Перш ніж створити сім'ю, він прагне досягти певних висот у професійно діяльності і почати добре заробляти. Тільки після цього він всерйоз займеться пошуком майбутньої дружини. До речі, та ж свита досить сильний і владний людина, тому у нього можуть виникнути проблеми і розбіжності при виборі супутниці життя. Його тягне до жінок з сильним характером, як у нього, але така жінка не захоче йому підкорятися і відносини розваляться.

Федотові потрібна менш амбітна, податлива дівчина з м'яким і поступливим характером. Поживши з нею якийсь час разом, переконавшись в її надійності і поступливості, він зробить їй пропозицію. У шлюбі Федот завжди уважний до дружини, може обсипати її подарунками і компліментами. Ніжний і турботливий, а ще вірний і відданий чоловік потребує лише в підтримці подружжя, її поступливості і визнання його беззаперечного авторитету.

Федот — господарський чоловік, працьовитий і старанний. Він намагається самостійно впорається і з ремонтом в своєму гніздечку, і навіть деякі предмети меблів може змайструвати самостійно. Хазяйновитість дружини для нього також дуже важливе питання. Його дружина повинна бути справжньою жінкою, яка вміє смачно і швидко готувати, утримувати сімейне гніздечко в чистоті і порядку, а також любити дітей.

Федот як Батько

Федот, як правило, вже в досить солідному віці приходить до вирішення створення сім'ї, тому затягувати з появою в ній дітей він не бажає. Перше враження про таке кілька егоїстичному чоловікові складається не дуже приємне. Здається, що він любить лише самого себе, проте це жахлива помилка, оскільки владність Федота не позбавляє його таких важливих якостей, як людяність, любов, ніжність. Він старанно піклується про людей, які перебувають в його владі.

Федот нетерпінням чекає на появу дітей в сім'ї. Нерідко ця подія дає йому поштовх для нових, більш м'яких відносин з дружиною. Він завжди буде старанно піклуватися і про дружину, і про дітей. Його сім'я завжди буде жити в комфорті і достатку, для цього він щодня наполегливо і старанно трудиться. Та й допомогти дружині з дітьми по можливості він готовий, але тільки на її прохання. Однак більше вихованням, розвитком і навчанням його чад все ж займається їхня мама. У потрібні моменти він може приструнити їх, якщо вона сама не впорається.

Федот не дуже багато часу проводить з дітьми в силу своєї зайнятості, однак після роботи він стрімголов біжить додому, щоб встигнути побажати їм на добраніч, поцілувати крихт і казку прочитати. Надалі його участь в їх житті стає більш активним. З сином він любить порибалити на вихідних, залучає дітей до інтелектуальних ігор, наприклад, до шахів або шашок. Федот обожнює спільний відпочинок з дітьми і користується цим часом, щоб зробити відносини з ними більш тісними і довірчими.

Сумісність Федот c жіночими іменами

Варвара, Вероніка, Єлизавета, Олеся, Камілла, Христина або Дар'я – з жінками, названими такими іменами при народженні, у хлопчини на ім'я Федот можуть скластися вкрай позитивні відносини. Пристрасть, любов, почуття, вірність і взаєморозуміння будуть бушувати в такій парі, а шлюб буде реально міцним і довговічним.

Олександра, Ксенія, Надія, Віра, Мирослава, Алена або Софія - з названими цими найменуваннями дамами, теж може бути збудований прекрасний союз, але на тривалі і серйозні відносини розраховувати не варто, бо на шляху стовідсотково виникне ревнощі і розчарування.

А з Юлією, Еліною, Едітою і камелії, і зовсім, краще і не намагатися зв'язуватися, бо нічого доброго тут з самого початку не провіщає.

Ідеальна сумісність тільки з жінками пристрасними, що не ревнивими, поступливими, готовими підтримати в будь-якій ситуації і похвалити за першої ж нагоди.

з жінками і особистої життя непросто – заступництво певної пори року може привести, або до нестерпності владних жінок (буде приймати тільки поступливих і ніжних), або до любові похо жих на нього, пристрасних, сильних, принципових і непоступливих.

Число імені Федот

число імені Федот по нумерології — 6. Підопічні числа 6 — це просто дивовижні люди, в яких унікальним чином поєднуються абсолютно суперечливі якості. У шісток присутні свої власні принципи і тверді переконання, яких вони неухильно дотримуються. Їх величезний плюс — це безкорисливість і чесність. Крім того, підопічні шістки відрізняються неординарними творчими здібностями, гуманізмом і подвижництвом. Як правило, вони знаходять своє місце в професіях, пов'язаних з творчістю і фантазією.

За молодості романтичні і мрійливі, підопічні числа 6 поводяться вельми вітряно і не постійно в любовних відносинах, піддаючись своїм хвилинним почуттям і прагненню до яскравих і сильним емоціям. Згодом шістки сильно прив'язуються і до сім'ї, і до дому. Вони стають людьми обов'язку і честі, забезпечуючи своїх близьких впевненістю у власній надійності і порядності.

Однак, так званої, зворотній бік медалі шісток є їх схильність до егоїстичності. Для них важливо відчувати себе на висоті, людьми, перед якими оточують повинні схилятися. Багато шістки піддаються ліні і бездіяльності, при цьому виявляючи невдоволення своїм життям.

Формула обчислення числа імені Федот:Ф (4) + Е (6) + Д (5) + О (7) + Т (2) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Федот

  • Камінь-талісман – Сардонікс.
  • Планета-покровитель – Плутон.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Федот – Крот.
  • Рослинний символ – Орхідея.
  • Кращий зодіак – Скорпіон.
  • Число Федота – 5.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Федот

Федот Сичков – Російський художник

Федот Шубін – Русский скульптор

Федот I – Патріарх Константинопольський

іменини дні і святі покровителі імені Федот

Церковна форма імені Федот – Феодот.

Сповідник Феодот Киринейський

березень 2, Березень 15

Преподобний Феодот Кесарійський

вересень 2, вересень 15

Святий мученик Феодот

листопад 7, листопад 20