Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаГлафіра
637 Oracle

Глафіра: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Глафіра за походженням давньогрецьке. Утворено від однозвучного слова – «Глафіра». У перекладі це слово, а значить і трактування цього імені, звучать як «струнка», «витончена», «витончена» або ж «красива». Втім, існують і інші не менш популярні версії.

Ім'я Глафіра вперше на території російськомовних держав з'явилося в минулому столітті. За доданню, здатне наділити іменовану їм дитину величезним числом хороших, відмінно поєднуються якостей. Сумісно з багатьма українськими чоловічими іменами і має цікаву астрологічну символіку ...

Ім'я Глафіра: Значення і характеристика
Походження імені Глафірадавньогрецьке
В коренігрецьке слово «Глафіра»
Буквальна трактування«красива» або «витончена»
Ангел хранитель і покровитель імені:чи не є

Популярність:за статистикою припадає не більше, ніж на кілька дівчаток з 10 тисяч новонароджених. По крайней мере, так справа йде на території України і країн СНД.

Розмовні варіанти:Глаша, Глафуся

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Глафіра:ім'я Глафіра ніколи не було особливо популярним і на протязі всіх років свого перебування в українському іменослове зберігає одні і ті ж позиції в таблиці популярності.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення і енергетика імені Глафіра обіцяють по наданню такі риси характеру як щирість, чесність, справедливість, енергійність і спокій. Правда, всі вони виявляються по черзі, не всі відразу, і не в малому віці.

Пустощі і пустотливість, це не про неї, навпаки, слухняна і легко підкоряється батькам, прислухається до зауважень, критики і повчань, які не реагує на них різко, хоча з іншого боку, почувши те ж саме від чужих людей, може і влаштувати і істерику, образившись і затаївши образу на довгий час. Добре ставиться тільки до критики матері з батьком, хоча батька більше з боязні, а мати з поваги. У ній є старанність, цілеспрямованість, бажання розвиватися і бути кращою, створювати про себе виключно позитивні думки. Мінус один – впоратися з її натурою складно, непередбачувана, і вічно змінює настрій, в залежності від оточення. При цьому, ці характеристики перейдуть з нею з дитинства у доросле життя, що може вкрай негативно позначитися на процесі самореалізації і становлення вільної і самостійної особистістю.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв цього імені полягає в готовності змінюватися і вдосконалюватися, чого б це не коштувало. А ще Глафіри в своїй більшості дуже працелюбні.

Глафіра погано відноситься долюдям, які намагаються нав'язувати свою думку і переконувати в тому, в чому сама Глафіра впевнена і так. А ще ненавидять носії цього жіночого імені занадто балакучих і пустими людей.

Характер імені Глафіра

Характер імені Глафіра такий, що обіцяє носительку добру, доброзичливу, життєрадісну і оптимістичну натуру. Зазвичай в таких домінують такі риси як щедрість, доброта, чесність, справедливість, цілеспрямованість, правильність, поблажливість, доброзичливість, поступливість і поступливість. Але домінують ці риси не всю життя. Чим ближче до зрілості, тим сильніше змінюється характер названої ім'ям Глафіра дівчата. Уже в зрілості вона може перетворитися на веселу, позитивну, але дуже принципову і запальну особу. В такому випадку характер може повністю змінитися. А якщо виявляться лідерські задатки, якими зазвичай наділений характер кожної Глафіри без винятку, то тоді зміниться і зовсім все без винятку. Тоді Глафіра стане повноцінним лідером, людиною, з яким краще не сперечатися і якого краще не критикувати. Втім, критика, це і зовсім «табу» — жодна Глафіра не стане терпіти критики на свою адресу. Правда, реакція може бути різною – весняні образливі й примхливі, можуть влаштувати істерику, а зимові, навпаки, можуть реагувати на критику вкрай гнівно і агресивно.

Втім, все це лише теорія. Характер насправді залежить адже не тільки від характеристики імені і його енергетики. Характер залежить ще і від виховання і багатьох інших не менш важливих факторів. А в даному випадку характер і зовсім є чи не найбільш непередбачуваним чинником.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у дівчинки, над якою протегує значення іменний форми Глафіра, може бути дуже плаксива і емоційна натура. Така маленька буде весь час по всяких дрібницях вередувати, іноді навіть без вагомої причини на те. На тлі інших діток її може виділяти цілий перелік якостей. Зазвичай значення цього ймення обдаровує такими їх них, як образливість, емоційність, примхливість, вимогливість, принциповість, наполегливість, непередбачуваність, м'якість, сором'язливість і наївність, рухливість і неслухняність, баловство і хитрість. У дівчинки, над якою панує значення і енергетика імені Глафіра, може бути дуже примхлива дитинство – батькам доведеться вкрай нелегко, адже Глафіра ніколи не відступить від своїх бажань і буде вимагати того, що їй хочеться, до останнього, шляхом хитрощів, обману, капризів і справжнісіньких істерик. При цьому її не вийде відрадити від затії навіть хитрістю або відволіканням уваги.

Зате значення ймення Глафіра обдаровує зазвичай носії ще і неймовірною комунікабельністю, завдяки якій з дитинства у такої дівчинки може бути неймовірно багато друзів. Така ніколи не відмовиться від нового знайомства, завжди готова до спілкування з новими людьми. І взагалі, з Глафірою просто не можна не дружити – вона, незважаючи на всю свою примхливість, дуже весела і спритна, і завжди знайде чим зайнятися. З нею не буває нудно, у неї повнісінько ідей і задумів, і все вона неухильно втілює в реальність, чого б їй це не коштувало.

Підліток

У дівчинки підлітка, над якою протегує значення і енергетика імені Глафіра, може залишитися все такий же складний характер. Її натура занадто примхлива й уразлива, вона ображається на все, включаючи навіть не варті цього дрібниці. При цьому, в підлітковому віці Глафіра може стати ще примхлива й уразлива, а плюс до всього, до її образ може додатися ще й сильна настирливість, яка далеко не завжди може грати на руку підлітку. Зате у дівчинки Глафіри напевно буде багато друзів серед однокласників і однолітків, та таких, які підуть з ним куди завгодно. А ще у кожної Глафіри без винятку є лідерські та організаторські здібності, правда, невідомо, коли і яким чином вони проявляться у підлітка. Але трапляється і таке, що вони і зовсім не проявляються – все залежить від виховання.

Але крім усього іншого у дівчинки, що отримала ім'я Глафіра, є і багато інших якостей. Наприклад, у таких завжди добре розвинена уява і фантазія. Значення обдаровує названим ім'ям Глафіра дівчат відмінним уявою, яке може проявитися в першу чергу в творчості. Плюс, це в своїй більшості красномовні і добрі особи, з якими приємно спілкуватися. З іншого боку, все Глафіри занадто ліниві в плані навчання – вони не люблять точні науки і вважають за краще гуманітарні ім. А ще значення може подарувати характеру названої цим імечко дівчинки таку рису як влюбчивость, яка як раз в підлітковому віці і дасть про себе знати найбільше.

Доросла жінка

У дорослому житті у жінки, над якою протегує значення і енергетика імені Глафіра, натура може в край змінитися. Зазвичай таких в дорослому житті значення обдаровує дуже чутливою і емоційної, сприйнятливою і запальною натурою. Доросла Глафіра, це дуже ранима людина, образити її ні у кого не складе труднощів. Сказавши їй про її недоліки, упрекнув її в невдачах, або ж підмітив якусь справу, яке їй не вдалося довести до кінця, її можна образити до такої міри, що з тією людиною, яка себе таке дозволив, вона вже ніколи і ні в жодному разі не буде контактувати. Але при цьому і підлабузників вона теж ненавидить. Людей, які превозвишают чиїсь здібності заради власної вигоди, нехай навіть і особисто самої Глафіри, вона буде ненавидіти і уникати. Такий ось непростий натурою може значення ймення Глафіра наділити носительку.

Зате в зрілості Глафіра може виявитися дуже відданою, вірною, терплячою, правильною і важливою жінкою. Така ніколи не кине розпочату справу без вагомих причин на це, ніколи не скористається будь-чиєї слабкістю заради досягнення власних цілей, і ні за що вона не піде на зраду. Правда, артистизм в Глафіри все-таки присутня, принаймні, в більшості іменованих таким ім'ям дівчат. Значення може обдарувати дійсно хорошими артистичними рисами – така з легкістю підлаштується під будь-яке оточення і будь-які настрої в суспільстві, вона вміє прикидатися і робити так. Щоб усім навколо подобатися.

Доля імені Глафіра

Доля імені Глафіра у відносинах з представниками протилежної статі, в любові і в узагалі шлюбі, дуже непередбачувана. Передбачити, яким буде ставлення Глафіри до чоловіків, практично нереально, а звідси вгадати і то, як складеться доля, теж нереально. Проте, відомо, що доля зазвичай всім Глафіра підносить масу випробувань в плані відносин. Зазвичай Глафіра, це людина однолюб. Але справа в тому, що у більшості Глафіра перший шлюб невдалий і приносить лише горе.

Зате Глафіра з тих людей, що враховують свої помилки і вчаться на них. В результаті доля в зрілості може піднести Глафіри сюрприз у вигляді реально хорошого чоловіка. Тоді доля може перетворити Глафіру в відмінну мати, і що не менш важливо, в ідеальну дружину, якій чоловікові ніколи не доведеться бути незадоволеним.

З іншого боку, доля імені Глафіра така, що може обіцяти і зовсім інший розклад подій. Та й до того ж, якщо вірити астрологам, то від символіки імені доля мало залежить, як і від його характеристики.

Любов і шлюб для імені Глафіра

Сімейне життя Глаши може складеться по-різному, все залежить і від сезонності, і від самого виховання кожної власниці цього імені. Зазвичай же Глафіра, це дивовижна, чарівна жінка, якою захоплюються багато чоловіків. Однак незважаючи на популярність і попит, вона не дуже-то й поспішає відправитися під вінець, адже їй подобається вільна і веселе життя. Думки про сталість і шлюбі наганяють на неї нудьгу. Глафіра – витончена, красива, весела і не закомплексована дівчина з радістю фліртує з шанувальниками, не дозволяючи нічого зайвого.

Заміжжя – це дуже серйозний крок для неї. Її чоловіком зможе стати сміливий, розумний і сильний хлопець, не позбавлений веселої вдачі і почуття гумору. Крім того, він не повинен прагнути обмежити особистий простір Глафіри. Вона зуміє стати дуже гарною, люблячої і вірної дружиною. Сімейне життя з нею буде нагадувати справжній безперервний свято. Також її обранець, як і вона має бути легкий на підйом, щоб несподівані поїздки і подорожі доставляли задоволення їм обом. Глафіра має досить просте ставлення до грошей. Вона не прагне їх збирати, а витрачає їх на те, щоб поліпшити не тільки своє життя, а й життя всіх членів сім'ї.

В сімейних відносинах Глафіра намагається зайняти провідну роль, щоб максимально контролювати все, що відбувається в її родині. Вона чудово справляється з веденням домашнього господарства і зберіганням сімейного вогнища. Затишок, сяюча чистота і справжній порядок – це для неї норма. Крім того, вона любить і вміє дуже-дуже смачно готувати. Також вона завжди буде рада гостям. У деяких Глафіра така ідилія можлива не з першої спроби, а вже в другому шлюбі.

Глафіра як Мати

Глафіра вважає материнство своїм покликанням, шалено любить діточок, а їх у неї може бути багато. Вона намагається з усіх сил бути максимально турботливою і люблячою матір'ю. Для неї важливо, щоб її діти були найкращими у всьому.

Однак в моменти розбіжностей або ж у навчальній діяльності вона досить сувора по відношенню до них. Вона переконана в тому, що суворість і вимогливість – найдієвіші методи виховання дітей. Однак заохочувати і хвалити їх регулярно вона також не забуває.

Глафіра виховує в дітях старанність, ретельність, самостійність, працьовитість і повагу, але не забуває також навчити правильно організовувати свій відпочинок. Для неї важливо, щоб діти мали можливість добре відпочити і розважитися після кожного навчального року, щоб зарядиться новими силами і продовжувати, і далі радувати маму і тата своїм успіхами в навчанні.

Сумісність Глафіра c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Глафіра з такими чоловічим найменуваннями як Гліб, Лев, Олег, Юрій та Петро. У таких відносинах будуть правити любов, пристрасть, почуття, щирість і взаєморозуміння. Напевно справа дійде і до шлюбу.

Максим, Данила, Гордій, Дем'ян, Максиміліан, Венедикт, Веніамін — з чоловіками, названими такими іменоформамі, теж є зв'язок, але союз в даній випадку до весілля не доведе, бо рано чи пізно з'явиться третя сторона ...

А ось з Лукою, Севастьянов, Святославом, Володимиром і Артуром, і зовсім, краще не створювати пари, бо в такому разі не уникнути розбіжностей, псування нервів, скандалів і нестримної агресивної ненависті.

що до взаємин названої ім'ям Глафіра дівчата з представниками протилежної статі, так тут все досить просто. З одного боку, Глафіра, це дуже непередбачуваний і складна людина, але з іншого, вона легко приймає людей такими, якими вони є, і завдяки цьому завойовує максимально позитивне ставлення до себе. З цього випливає, що Глафіра буде популярною і у чоловіків. А ось підпустить вона того чи іншого чоловіка до себе, і як буде ставитися до як таких відносин, це вже зовсім інше питання, і отримати відповідь на нього можна лише заглянувши в символіку імені Глафіра, в тому числі і в астрологічну, і в нумерологічну .

Число імені Глафіра

Число імені Глафіра по нумерології — 6. Підопічні числа 6 — це дивно світлі, душевні і безкорисливі люди. Вони всіляко надають підтримку і допомогу оточуючим, а також дуже дбайливо ставляться до споріднених і дружніх стосунків. Як правило, шістки – це слухняні діти, а в майбутньому люблячі і дбайливі батьки. Як правило, вони звикли бути корисними і потрібними іншим, також вони прагнуть зробити цей світ добрішим. Їм властива не тільки прихильність до сім'ї, але і чесність, співчуття, рухливість, а ще безкорисливість.

Підопічні шістки – мрійливі і романтичні особистості, але це не заважає їм бути розважливими, розумними, відповідальними людьми, націленими на успіх. Вони добрі і справедливі, вони готові допомагати, а також співпереживати іншим людям. Крім того, підопічні числа 6 — дуже відкриті, чесні і прямолінійні люди, не здатні хитрувати.

Деякі підопічні шістки, на жаль, схильні до егоїстичності, злопам'ятність, а також вони можуть бути досить владними людьми, що мріють керувати оточуючими. А можуть, навпаки, бути впадають в крайності, прикидаючись скривдженими і ображеними жертвами інших маніпуляторів. Крім того, у підопічних числа 6 часто бувають періоди в житті, коли вони піддаються ліні і бездіяльності, проявляючи максимум невдоволення своїм життям.

Формула обчислення числа імені Глафіра:Г (4) + Л (4) + А (1) + Ф (4) + І (1) + Р (9) + А (1) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Глафіра

  • Камінь- талісман – Аметист.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Глафіра – Філін.
  • Рослинний символ – Фінік.
  • Кращий зодіак – Діва.
  • Число Глафіри – 6.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Глафіра

Царівна Глафіра (дочка царя Каппадокії Архелая)

Глафіра Адольфівна Рінкс (поетеса)

червоним VA Glafira Ivanovna (Freillina Empress Ekaterina)

Васильович Гелафіра Макаріївна (лінгвіст, етнограф-тунга)

Жуковська Глафіра В'ячеславна (заслужений артист РРФСР)

Кохліріна Глафіра Алексєвна (Летица, учасник Великої Вітчизняної війни)

Окулов (Теодорович) Глафіра Іванівна (російська революційна)

Сидорова Глафіра Петрівна (Народний артист СРСР)

Тарханова Глафіра Олександрівна (сучасна актриса театру та кіно)

Назва днів та священих меценатів назви glafira

Праведний Богородиці Glateir Amasi

26 квітня, 9 травня