Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАнастасія
638 Oracle

Анастасія: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Анастасія за походженням давньогрецьке. Утворено від грецького слова «anastasis». Значення трактування звучить як «відроджена», за іншою версією – «повернута до життя», і за третьою – воскресла. Також зміст цього імені може передаватися іменником «воскресіння» (від слова «воскреснути»).

Ім'я Анастасія є православним. Користується попитом не тільки в Україні. У багатьох країнах Європи його теж використовують, нарікаючи їм новонароджених дівчаток. Воно красиво звучить, і це факт, а ще володіє привабливим, позитивним змістом.

Ім'я Анастасія: Значення і характеристика
Походженнявід давньогрецького "anastasis"
У перекладі з грецького"відроджена" або "воскресла"
За другою версієювід слова "воскресіння" (сущ.)
Ангел хранитель і покровитель імені:Анастасія Римлянині Солунського

Популярність:Ім'я Анастасія відноситься до найпопулярніших імен в Україні і займає 2-4 місце в рейтингу популярних імен. Їм називаються близько 55 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Анастази, Настасья, Настасея, Настюша, Настюшка, Настюля, Настена

Сучасні англійські аналоги:Настасья, Анастасья, Настя, Нася

Цікаве про ім'я Анастасія :Ім'я Анастасія має позитивну енергетику. Числиться в християнському іменослове. Може служити хресним ім'ям для дівчат, названих іменем Рената, яке за однією з версій трактується точно так же і має такий же зміст.

Як впливає значення імені на долю: карма

Це давньогрецьке за походженням ім'я. Ну і як раніше і говорилося, значенням і походженням іменоформи Анастасія надається божественний характер. За доданню, іменовані їм малятка виростають жінками, як то кажуть, з великої літери.

Це власниці великодушності і доброти, вони здатні втішити, проявити доброту і наситити життя пізнав біду людини позитивом.

ці жінки воістину прекрасні душею, але їх риси характеру, як і у випадку більшості інших імен, залежать від сезону року, в якому народилася іменована.

характер імені Анастасія

Такий параметр як характер імені Анастасія, свого часу вивчався багатьма фахівцями, але як і в багатьох інших випадках, тут він теж залишився більше таємницею, ніж розгаданим параметром. Хоча кілька фактів дослідниками все ж було з'ясовано ...

Головний же фактор свідчить, що характер такої дівчини завжди передбачатиме доброту і чуйність. Це з усіх боків позитивна дама, ніколи не йде на явно корисливі або погані вчинки. Правда, хорошого для неї самої в цьому нічого немає, бо всі рано чи пізно починають користуватися її такого роду слабкостями, зокрема, чоловіки.

А ще, характер такого імені для дівчаток як Настя передбачає наявність таких якостей як свавілля і непохитність. Правда, проявлятися вони можуть по-різному в кожній іменованої так жінці – все залежить від впливу додаткових астрологічних символік, наприклад, від планети покровителя.

раннє дитинство

в дитинстві дівчатка з жіночим ім'ям Анастасія може виникати безліч цікавих моментів, і причина не в її як такої проблемності, а в тому, що це рухлива, злегка імпульсивна, яскрава і одночасно непосидюча дівчинка.

Вже в ранньому дитинстві значення такого ймення як Анастасія має обдарувати такими характеристиками як доброта, весела вдача, довірливість і чуйність, непосидючість, працьовитість, рухливість, і уяву. Життя дівчинки, що стала володаркою цього найменування, повне змін і непередбачуваності, і це мова йде ще про дитинство, а не про доросле життя. Правда, по ідеї, будуть матися і проблеми, як мінімум, мають вигляд страждань через відсутність друзів – з однолітками, як в малому віці, так і в підлітковому, проявляються негаразди, зокрема, через небажання приймати чию-небудь перевагу і правоту.

підліток

Дівчина-підліток, яка отримала ім'я Анастасія, це представниця слабкої статі, зазвичай обдарована такими рисами як доброта, чуйність, дбайливість, самовідданість, співчуття, мрійливість, романтичність і активність – все це дарує лише значення ймення. А значить список може поповнитися і іншими якостями, селищах астрологічної символікою, наприклад, знаком зодіаку.

З цієї дівчинки може вийти гарна подруга, відмінний товариш, і більш того, навіть приблизний учень, але не обходиться в більшості випадків і без мінусів, таких як надмірна довірливість, яка веде до зрад, м'якість, що супроводжується швидким прощенням будь-яких образ, і самопожертву, що затьмарює її власні цілі чужими ...

Доросла жінка

Доросла володарка іменоформи Анастасія, це повна доброти, вольова, всепрощаюча, добродушна — таке значення цього найменування. Доброзичлива, вірна принципам і моральних цінностей жінка. Навряд чи вона стане кар'єристкою, успішної бізнес-леді або начальницею, але зате в суспільстві виявиться вельми популярною – про це свідчить значення і більшість випадків. До речі, однією з найголовніших її особливостей є всепрощення – вона готова будь-якій людині пробачити будь-яку образу.

Доля імені Анастасія

Доля імені Анастасія в любові і шлюбі – ось один з найскладніших параметрів, насилу піддається розшифровці, а якщо мова йде про точне передбачення, так тут і зовсім все погано. І тим не менше, дослідники, зокрема сучасні, змогли скласти кілька цікавих фактів в одне ціле і розповісти, яким чином може скластися особисте життя названої так дівчата в плані відносин.

Так, одне з найпопулярніших тверджень свідчить, що доля передбачає становлення дівчата з ім'ям Анастасія в майбутньому справжнісінькою господинею, такою, якою і повинна бути жінка – стрімкої, працьовитої, умільці, яких пошукати. Але тут мова йде вже про доросле дамі ...

Що ж стосується любові і відносин в ранні періоди життя, так тут все складно, бо доля може складатися далеко не так, як буде хотітися самої Насті. Справа в тому, що більшість її відносин будуть закінчуватися швидким, а часом навіть і дурним розставанням, притому, в основному з вини самої Насті. А причина в одному – в її небажанні бачити світ, і відповідно обранця, такими, якими вони є насправді.

Любов і шлюб для імені Анастасія

Заміж Анастасії виходять зазвичай досить-таки рано, і при цьому в більшості випадків перший же шлюб виявляється вдалим. Можливо, це позначається сама енергетика імені. Але головне не це, а те, що для щастя свого чоловіка Настя зробить все, що в її силах. Це в своїй більшості відмінні дружини, вірні, добрі, турботливі і надійні, ніколи не чинить таке, як не варто було б. Така ніколи не зрадить свого чоловіка і зробить все можливе для того, щоб він був упевнений в ній.

Але є і одне «але» — Насті дуже ревниві, коли справа доходить до реальних приводів. Ці жінки не вміють приховувати почуттів і емоцій, вони все виставляють напоказ, і ревнощі, одне з тих почуттів, якими Анастасії і зовсім не вміють керувати. Чоловікові ж варто приділити якомога більше уваги цьому аспекту, ніколи не давати приводів для ревнощів і постаратися не доводити цю жінку до підозр або недовірливості. Шлюб зруйнується тоді, коли Настя почне хоча б трохи сумніватися в вас – повірте.

Зате в іншому дружина Анастасія, це жінка, якій просто не можна не бути задоволеним, якою не можна не пишатися і не захоплюватися. Вона віддана своєму будинку, чоловіка і сім'ї, і ніколи їх не зрадить.

Анастасія як Мати

Анастасії в своїй більшості є відмінними матерями. Адже це чуйні, чуттєві, чутливі, стримані і добрі жінки. А хіба така жінка може бути поганою матір'ю?

Але як би там не було, а кілька мінусів у мам Настя все ж є. Найбільший мінус полягає в тому, що Насті не здатні вдаватися до покарань, жорсткості і обману – але ж у вихованні дітей ці чинники як раз-таки іноді і є необхідними. Настя може стати хорошою мамою в плані догляду за дитиною, розуміння, материнської любові і доброти, але вона ніколи не стане хорошим вихователем. Так що, виховання дитини краще взяти на себе татові, особливо якщо він вміє бути жорстким, грубим і непохитним.

Зате ні з ким дитина ніколи не буде настільки близьким, як з мамою на ім'я Анастасія. Адже це людина, якій так і хочеться довірити саму таємну таємницю і найбільший секрет, людина, з яким хочеться ділитися всім без винятку. Але ж як раз-таки в таку людину і потребують сучасні діти.

Сумісність Анастасія c чоловічими іменами

Питання сумісності найменування Анастасія з чоловічими іменами сьогодні вже не стоїть на порядку денному у дослідників даної області, тому як давно є дозволеним на сто відсотків.

Ідеальна зв'язок, виявляється, в плані пристрасті і почуттів виникає в парі з такими як Авраам, Венедикт, Мирон, Едуард, Ельдар, Іраклій, Володимир, Максим і Павло.

найміцніший шлюб буде з Броніславом, Герасимом, Євдокимов, Осипом, Іллею, і Олександром.

Але нічого доброго не варто чекати в парі з Альбертом, Андрієм, Владиславом, Дем'яном, Лукою, Трофимом, Філіпом, і Виссарионом.

Взаємовідносини з протилежною статтю, Анастасія буде намагатися всіляко контролювати, бути в них стороною домінування, але це призведе до чималої кількості дурних і швидких розставань. Правда, в дорослому буття все зміниться, і не факт, що на краще ...

Число імені Анастасія

Число імені Анастасія по нумерології – 2. Двійка, в свою чергу, є символом рівноваги, дуалізму, подвійності і жіночого начала. Вона символізує близнюків. Але найголовніше полягає в тому, що «двійка», як число в нумерології наділяє «людей двійки» цілою купою важливих якостей. Серед них і дипломатичність, і стрімкість, і настирливість, і цілеспрямованість, і добропорядність, і чесність, і справедливість.

Зазвичай люди двійки мають добре розвинену інтуїцію і вміло нею користуються в своїх прагненнях. Ці люди спокійні, розважливі й не роблять необдуманих вчинків. Плюс, сама «двійка» робить з заступництвом нею людей відмінних дипломатів, тактиків.

Двійки чутливі до оточуючого їх світу, вони відчувають все, що відбувається навколо них, і намагаються не просто відчувати, але ще і відчувати, брати участь у всьому, що відбувається.

Формула обчислення числа імені Анастасія:А (1) + Н (6) + А (1) + С (1) + Т (2) + А (1) + С (1) + І (1) + Я (6) = 20 = 2 + 0 = 2

Астрологічна символіка імені Анастасія

 • Камінь-талісман – Вогненний опал, Смарагд, Флюорит.
 • Планета-покровитель – Плутон.
 • стихією – Вода.
 • Тваринний символ носія імені Анастасія – Сіамський кіт.
 • Рослинний символ – Жасмин і Тютюн.
 • Кращий зодіак – Скорпіон.
 • Колір імені — зелений.
 • Число Анни — 2.
 • Щасливий день – вівторок.
 • Ідеальний сезон – Осінь.
 • Рік — Кролик.

Відомі люди з іменем Анастасія

Анастасія Вертинська (актриса)

Анастасія Люкін (гімнастка)

Анастасія Єрмакова (4х-разова олімпійська чемпіонка з синхронного плавання)

Анастасія Волочкова (російська балерина)

Анастасія Романівна (дружина Івана Грозного)

Анастасія Цвєтаєва (письменниця)

Анастасія Татарево (російська гімнастка)

Анастасія Вяльцева (російська співачка)

Анастасія Мінцковская (російська поп-співачка)

Настя Полева (солістка групи «Настя» )

іменини дні і святі покровителі імені Анастасія

Праведна Анастасія

13 грудня, 26 грудня

Великомучениця Анастасія Узорішительниці

22 грудня, 4 січня

Преподобна Анастасія Патрикия

10 березня, 23 березня

Мучениця Анастасія Римська

15 квітня, 28 квітня

Мучениця Анастасія Солунського

30 жовтня, 12 листопада