Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАрсен
4946 Oracle

Арсен: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Арсен за походженням чисто грецьке. Перекладається його значення як «чоловік», «чоловічий», «мужній» або «зрілий». Утворено від грецького слова «арсеніос» або «арсен». До слова, в грецькій мові воно вважається синонімом чоловічого імені Андрій.

українське чоловіче ім'я Арсен з'явилося в православному і католицькому іменослове багато десятків років назад, як і багато імен. Але будучи освіченою багато років тому, воно досі зберігає свою популярність на високому рівні і навіть сьогодні часто зустрічається на території всіх республік колишнього СРСР …

Ім'я Арсен : значення і характеристика
Походження імені Арсенгрецьке
За першою версієювід слова «арсеніос»
За другою версієювід слова «арсен»
У перекладі«чоловічий», «чоловік», «мужній»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Арсен не є популярним серед українських чоловіків і в основному користується популярністю у представників вірменської діаспори. Займає одну з останніх позицій в рейтингу і доводиться всього на 2-4 хлопчика з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Арзен, Арсеній

Сучасні англійські аналоги:Арса, Арс, Арзік

Цікаве про ім'я Арсен:ім'я Арсен є похідним ім'ям і зазвичай вживається як синонім таких чоловічих імен як Арсеній і Арсентій. А що не менш важливо, є українським православним чоловічим ім'ям.

Як впливає значення імені на долю: карма

Хлопчикам, над якими протегує значення імені Арсен, властиві такі риси як імпульсивність, зарозумілість і самозакоханість, комунікабельність і агресивність. При цьому, в своїй більшості Арсени, це лідери, які прагнуть влади і поваги. Вони часто ставлять себе вище інших, багато сперечаються і часто вступають в конфлікти з однолітками.

Сперечатися з такими марно. Вони безкомпромісні і принципові, ніколи нікому не поступаються і до останнього дотримуються в усьому особистої точки зору. Зате такі виростають чоловіками з великої літери, непохитними, рішучими, але і запальними. А що не менш важливо, це зазвичай успішні і талановиті чоловіки, сім'янини і гарні батьки.

Переваги та позитивні риси:цілеспрямованість, працьовитість, наполегливість, рішучість, самовпевненість і самодостатність, чесність і справедливість, уміння вирішувати складні завдання і долати нездоланні перешкоди.

Арсени погано ставляться дозрадникам, ледарям, людям із заниженою самооцінкою, невпевненим у собі і занадто поступливим чоловікам, незнаючим собі ціну жінкам і грубості.

Характер імені Арсен

Характер чоловіка, якому при народженні вирішили дати чоловіче красиве ім'я Арсен, занадто складний, і саме через нього у самого Арсена і будуть по ходу всього життя виникати неймовірні проблеми, до того ж, з усіх аспектів без винятку.

Так, у професійній діяльності характер Арсена буде заважати йому просунутися по кар'єрних сходах – причина в тому, що мало який началь нік вирішиться підпустити до «верхів» такого самозакоханого, егоїстичного, пихатого і принципову людину. У відносинах з жінками характер йому не дозволить стати щасливим лише через бажання домінувати над жінкою, яка закохана в нього. Ну а з друзями Арсену і зовсім характер не дасть порозумітися, як годиться, тільки лише через наявність такої якості як принциповість, хоча і зарозумілість, і недовірливість і з іншими недоліками теж позначаться. Арсен складний, як людина і як чоловік, йому доведеться дуже нелегко. Тільки в одному випадку у нього може виходити все інакше – якщо він зможе перебороти себе і своє его, і стати більш м'яким, безпринципним, уважним і поступливим.

А ще характер імені Арсен обіцяє носію непросту долю в плані відносин з батьками, і особливо з батьком. Якщо з матір'ю у всіх Арсенов відносини можуть бути терпимими, то з батьком, навпаки, бо батько завжди хоче навчити свого сина чогось хорошого, в той час як характер Арсена просто не дозволить йому бути справжнім сином і сліпо вірити батькові, роблячи так, як він радить.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у хлопчика, над яким протегує значення чоловічого імені Арсен, можуть бути великі проблеми зі спілкуванням. Але не тому, що він не комунікабельний. Навпаки, він дуже комунікабельний і привітний. Причина в тому, що Арсен занадто зарозумілий і безкомпромісний, всім намагається довести і продемонструвати своє лідерство, і ніколи і ні з ким, ні в чому не погоджується. Довести Арсену свою правоту ні у кого не вийде, він відстоює свою думку до останнього. Саме тому-то у цього хлопчика і можуть виникати проблеми зі спілкуванням – мало хто зможе його перенести принциповість, наполегливість, і завзятість. А плюс до всього, у хлопчика, над яким протегує значення цього ймення, може бути ще і надмірне бажання бути першим у всьому, що породжує корисливість, але ж це теж великий мінус.

Значення, а точніше енергетика іменний форми Арсен, настільки сильна, що ужитися з нею складно оточуючим людям. Арсен надто запальний, напористий, гордовитий, принциповий, образливий і примхливий. Батькам доведеться дуже нелегко. З Арсеном доведеться постійно бути напоготові. Кожне слово, сказане в його сторону, кожне зауваження, кожна дія, повинні бути ретельно виваженими.

Проте, в порівнянні з тією людиною, яка виросте з Арсена в майбутньому, все вищесказане можна назвати «квіточками» . В майбутньому значення може наділити ще й іншими, більш потужними характеристиками. Хоча може бути і виключення ...

Підліток

В підлітковому віці у Арсена стає і зовсім нестерпний характер. Значення і енергетика цієї іменний варіації обіцяє такі риси як зарозумілість, гордовитість, напористість і завзятість, принциповість і безкомпромісність, агресивність і запальність, емоційність і необдуманість у вчинках, пихатість і недовірливість і скритність. У цього хлопчика непомірна тяга до влади, вже в дитинстві він може почати демонструвати всім навколо свою перевагу і лідерські риси. При цьому у цього хлопчика є ще і тяга до домінування – він обожнює домінувати над людьми. Але це може сподобатися далеко не всім, через що у Арсена і може бути сумно мало друзів.

Але значення рідкісного імені Арсен може обдарувати ще й величезним плюсом. Так, в Арсені підлітка напевно будуть домінувати такі риси як добродушність, добропорядність, справедливість, готовність допомагати оточуючим людям, і чесність. Заради демонстрації власної переваги, він може багато чим пожертвувати, навіть особистими інтересами – захистивши кого-небудь, виручивши в складній справі, він таким чином завоює повагу і довіру, що в свою чергу вплине на його особистісне становлення і відносини з тією людиною.

значення, а точніше енергетика цього ймення, обіцяють складну натуру, і це факт. Але найскладніше Арсену доведеться в школі, де всі повинні слідувати правилам. Арсен не такий, і правилам слідувати ніколи не зможе, що і призведе до конфліктів з викладацьким складом, до неуспішності в школі, і до постійних викликів батьків.

Дорослий чоловік

Повзрослевший Арсен, це і зовсім унікальна особистість. Тут значення може обіцяти домінування таких якостей як нерозсудливість, принциповість, розважливість і корисливість, неймовірну силу волі і працьовитість, яким мало хто наділений в сучасному світі. Якщо у хлопчика Арсена просто складна натура, то у дорослого вона стає більш поміркованою. А можливо і так, що Арсен, досягнувши зрілості, стане розважливим, спокійним і розміреним. З таким зможе порозумітися практично кожен. Правда є і проблема – від свого бажання бути лідером, першим у всьому, домінуючою особистістю, Арсен ніколи не відмовиться. Його друзям і заслужив його довіру людям доведеться постійно догоджати йому, слухатися його, підкорятися йому.

Важливо – дорослий Арсен ніколи не кине друга в біді, обов'язково допоможе порадою чи ділом, ні в якому разі не зрадить. Це рідкісні риси, зокрема, для настільки самозакоханих чоловіків, але такий вже він. Так що, тому, хто буде готовий терпіти його перевага і лідерство, несказанно пощастить – такої підтримки ніде не знайти.

У професійній діяльності Арсен може досягти неймовірних успіхів. Значення імені, яким він заступництво, може наділити його успішністю, удачливістю, і сильною цілеспрямованістю такий завжди досягне поставленої мети і доб'ється бажаного. Саме ці риси і перетворюють Арсена в лідера, який може стати і керівником, і просто відмінним начальником. А ще значення може наділити дорослого Арсена почуттям відповідальності, яке ніколи не дозволить йому обдурити або зрадити підлеглих.

Доля імені Арсен

Доля імені – не зовсім правильна, але використовується багатьма фахівцями формулювання. Що ж стосується нашого конкретного випадку, так тут все дуже непросто. І тим не менше, якщо орієнтуватися на характеристику самої іменний форми, то можна точно сказати, доля Арсена в стосунках з представницями протилежної статі повинна бути дуже непростою.

Висока думка про себе самого, самозакоханість і егоїзм, принциповість і непоступливість, неготовність підкорятися і бажання підпорядкувати собі другу половинку – всі ці якості можуть привести до того, що доля Арсена складеться дуже непросто. Терпіти такого зможе далеко не кожна жінка, і варіантів у самого Арсена залишиться небагато – або він зміниться і потім його доля зміниться, або він залишиться таким же, але тоді відносин, принаймні по-справжньому міцних і довговічних, йому не бачити. Хоча доля, фактор надто непередбачуваний, і передбачити на всі сто відсотків то, як вона складеться. Досить важко, особливо, орієнтуючись виключно на характеристику іменоформи.

З іншого боку, доля адже залежить не тільки від характеристики і енергетики імені, що дають людині. Все залежить ще і від характеру його носія, і від виховання, і природно, від сумісності.

Любов і шлюб для імені Арсен

Шлюб для Арсенія є дуже важливим і відповідальним кроком. Саме тому-то він і буде довго вибирати собі другу половинку. Притому, вибирати і думати він буде не серцем, а виключно розумом. Йому в першу чергу потрібна чесна, щира, справедлива жінка, з чистою душею і серцем. Якщо ж говорити про зовнішність, то швидше за все Арсен зверне увагу на таку жінку, через яку йому б заздрили. Адже це лідер по натурі, і йому подобається, коли йому заздрять, коли їм захоплюються (в даному випадку його вибором і смаком).

В шлюбі Арсен може бути хорошим чоловіком: турботливим, відповідальним, обов'язковим і пунктуальним, добрим і щедрим. А ось уважності йому може і не вистачати. Швидше за все дружина буде часто допікати йому через те, що він буде приділяти їй занадто мало уваги. Але цього не виправити – такий вже він, Арсен.

Зате Арсен навряд чи піде на зраду, обман або зрада. Та й шлюб він буде берегти, як зіницю ока, навіть тоді, коли відносини дадуть тріщину. Звичайно, конфлікти та чвари в шлюбі Арсенал не будуть рідкістю, але від цього шлюб менш міцним не стане – він збереже його, чого б йому це не коштувало.

Арсен як Батько

Важко сказати, яким повинен бути батьком чоловік на ім'я Арсен. Але зате з упевненістю на сто відсотків можна сказати про те, що до своїх дітей цей татусь буде відчувати таку батьківську любов, якого багатьом і не снилося. Інше питання, чи покаже він її, чи не стане приховувати?

Зате Арсен уважний і турботливий стосовно дітей, навіть більш, ніж по відношенню до дружини. Він приділить достатньо уваги, і вихованню дітей, і їх розвитку, і їх забезпеченню всім необхідним. Він не стане шкодувати для них грошей, економити або скупитися, що не обділить. І більш того, ніколи не допустить такого, щоб у його дітей не було чогось, що є у інших. Для нього це гірше особистого ганьби.

Правда, якщо орієнтуватися на забобони і статистику, то хлопчикові Арсен повинен буде приділяти куди більше уваги, ніж дівчинці. Хлопчик, це ж спадкоємець, шанс виправити власні помилки ...

Сумісність Арсен c жіночими іменами

На думку фахівців, найстабільніший і щасливий шлюб у хлопчаки Арсена може бути побудований тільки з жінками, названими такими іменами як Ада, Тетяна, Лариса і Анастасія. У разі створення такої пари у Арсена буде можливість обзавестися справжньою, міцною сім'єю. Ну а якщо буде і взаєморозуміння, то тоді Арсен і зовсім зробить все для щастя членів своєї сім'ї, включаючи і дружину, і дітей.

З такими як Агата, Валерія і Інна, у Арсенія теж можуть бути теплі довірчі відносини, любов і романтика, але довговічністю тут, як то кажуть, «навіть не пахне». Причина в несумісності характерів і натур, в ревнощів, яка може виникнути у самого Арсена, і в запальності його моралі.

А ось з Олександрою, Анжелою і Нонною Арсену і зовсім не варто навіть намагатися вибудовувати відносини і любов. Тут мова йде про повну несумісність, як значень, так і характерів, і так і енергетик. Хоча знову ж таки, все це не точно і є лише теорією.

Що до взаємин хлопця з ім'ям Арсен з представницями протилежної статі, так тут не обійшлося без складнощів. Головна проблема, природно, полягає в характері Арсена – йому потрібно навчитися бути більш гнучким, тактовним, добрим і поступливим. В іншому випадку у нього з будь-якою жінкою будуть виникати неймовірні проблеми в стосунках. Жодна жінка не зможе терпіти його зарозумілість і самолюбство, егоїстичність і самозакоханість. А ще Арсен надто влюбчів і може закохатися навіть в ту, що йому не підходить, ні натурою, ні характером.

Арсен з тих чоловіків, що вважають, що завойовувати повинні не вони, а їх. З таким важко знайти спільну мову, він занадто непередбачуваний і іноді може робити вчинки, якими тільки відштовхує жінок. При цьому в душі він може і хоче стати м'яким і більш уважним, але натура йому не дозволить. Так вже передбачає значення імені Арсена ...

Число імені Арсен

Число імені Арсен по нумерології – 5. Кількість «5» в нумерології вважається щасливим числом, селищем заступництво людям успішність, удачу, впливовість і незалежність. І дійсно, в своїй більшості люди-п'ятірки якраз-таки і є впливовими, шанованими в суспільстві людьми, що володіють лідерськими задатками і руководительских здібностями.

Але в разі імені Арсен такий вплив може надати навіть негативний вплив на натуру . Справа в тому, що саме ім'я Арсен обіцяє носію владність, самовпевненість і лідерство, і якщо число «п'ять» посилить ці риси, то вони можуть здобути навіть досить-таки негативний характер.

Зате всі п'ятірки без винятку активні, спритні, товариські, комунікабельні, рішучі, дієві. Але ж ці риси ніколи і нікому не завадять.

Формула обчислення числа імені Арсен:А (1) + Р (9) + С (1) + Е (6) + Н (6) = 32 = 3 + 2 = 5

Астрологічна символіка імені Арсен

  • Камінь-талісман – Аметист.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Арсен – Ластівка.
  • Рослинний символ – Ясень і Ірис.
  • Кращий зодіак – Близнюки.
  • Число Арсена – 5.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Арсен

Арсен Фадзаев (російський борець)

Арсен Джулфалакян Арсен Левонович (вірменський борець (греко-римська боротьба)

Арсен Мекокішвілі (радянський спортсмен)

Арсен д'Арсонваль (французький біофізик)

Арсе н Оганесян (російський футболіст)

Арсен Коцоев (радянський осетинський письменник)

Арсен Аветисян (російський і вірменський скульптор)

Арсен Титов (радянський художник, літератор)

іменини дні і святі покровителі імені Арсен

Арсеній Великий

травень 21

Арсеній Ікалтойскій

лютий 19

Архієпископ Арсеній Керкірський

лютий 1

Арсеній Комельскій

вересень 6

Арсеній Коневский

червень 25