Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаДарина
547 Oracle

Дарина: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Дарина за походженням старослов'янське. Буквальне трактування значення звучить як «подарована». За головною версією могло статися від слов'янських слів «дар» або «дарований». Існує й інша версія, але вона не особливо популярна. До слова, у нас це ім'я часто плутають з ім'ям Дар'я, яке насправді має інше трактування і походження.

Ім'я Дарина користується зараз невеликою популярністю, але зате має хороше значення, що обіцяє багато хороших якостей, і отличнейшую сумісність з більшістю українських чоловічих імен. А ще у нього по наданню дуже сильна енергетика …

Ім'я Дарина: Значення і характеристика
Походження імені Даринастарослов'янське
В кореніслова «дар» і «дарування»
Буквальна трактування«подарована»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Дарія Римська

Популярність:ім'я Дарина в рейтингу українських жіночих імен поєднане з іншими однокореневі іменами. Доводиться ж за статистикою на 4-5 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Дарка, Даринка, Даруючи, Дарко, Дада

Сучасні англійські аналоги:Дарена, Дарьяна, Дарен, Дарін, Даррін

Цікаве про ім'я Дарина:Ім'я Дарина нерідко приймають за одну з форм імені Дарина, що популярно в Україні і Україні, але насправді вони ніяк не пов'язані.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення жіночого імені Дарина може обдарувати носительку величезною кількістю реально потрібних і важливих якостей. Так, на думку більшості фахівців, можуть бути подаровані такі риси характеру як владність, чуйність, доброта, добродушність, лідерство, комунікабельність, товариськість і примхливість. Хоча це не повний список ...

Куди більше характеристик проявляється по ходу дорослішання іменованої такий варіацією як Дарина дівчинки ...

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх названих цим ім'ям дівчат, це комунікабельність, завдяки якій вони завжди знаходяться в центрі уваги і ніколи не бувають самотніми. А ще до достоїнств можна віднести щирість.

Дарина погано відноситься долюдям, які не відповідають за свої слова і дають порожні обіцянки. А ще носії цього імені ненавидять грубих і занадто агресивних чоловіків.

Характер імені Дарина

Так вже вийшло, що характер імені Дарина обіцяє багато лідерських задатків, настільки багато, що названа таким чином дівчина зазвичай в результаті переростає більше начальником і трудівником, ніж жінкою і потенційної матір'ю. Її натура і сила волі настільки сильні, що мало хто може з нею зжитися, і тим більше, змиритися з її недоліками. Крім того, характер передбачає ще й наявність таких характеристик як пессимистичность, планомірність, принциповість і прямолінійність, що в свою чергу може добре сказати на роботі, але погано на спілкуванні з людьми.

Втім, все вищесказане залишається по- як і раніше теорією, бо насправді характер і сутність цієї жінки по ідеї повинні цілком і повністю залежати від астрологічних чинників, в першу чергу від знака за східним календарем, а в другу, від пори року народження ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки з ім'ям Дарина повно найрізноманітніших ситуацій, до того ж, як поганих, так і хороших, і винувато тут не тільки значення іменоформи. Вся проблема в характері – вона запальна. Емоційна, трохи примхлива, часто дратується через дрібниці, а ще, обожнює диктувати свої умови в усьому, чого тільки стосується її життя. З батьками Дарина сперечається так часто, як ніхто інший. Хоча з іншого боку дуже добра і чуйна дівчинка по натурі, а ще, обдаровуваного допитливістю, активністю, рухливістю, бажанням удосконалюватися і бути краще за всіх.

З однолітками в цьому віці відносини вибудовує з працею – їй важко догодити, через що вона вічно всіма і незадоволена. Зате обов'язкове вже в такому ранньому віці і слухняна – ніколи не послухається, вступить погано, завжди і у всьому дотримується батьківських настанов, навіть якщо не згодна з ними.

підліток

Дарина підліток, це вже дівчинка з більш сильним характером. Значення імені на цьому етапі може обдарувати такими рисами як обов'язковість, відповідальність, спокій, старанність, чесність і справедливість.

Дарина творчо розвинута дитина з хорошою уявою і відмінною фантазією, із задоволенням вчиться в школі, без проблем вивчає всі предмети. У неї гнучкий розум, любить читати і пізнавати нове, але енергією її заряджає в першу чергу залученість в навчальний процес. Такими завжди задоволені всі, і вчителі, і батьки. Єдиний мінус, це непереносимість критики і гострота сприйняття зауважень – її краще не критикувати, не обговорювати, і не повчати, по крайней мере, якщо ви не близький їй чоловік.

Втім, все це лише теорія – на практиці ж натура дівчини з ім'ям Дарина може бути й інший, все залежить від впливу додаткової символіки, зокрема, астрологічної.

Доросла жінка

Доросла Дарина під впливом планети-покровителя і покровительствующей стихії може змінитися – можливо навчиться менш різко сприймати критику, та й сперечатися стане менше, але в цілому залишиться тією ж. Значення теж продовжить впливати.

Як і раніше буде залишатися обов'язковою і виконавчої, що допоможе їй піднятися по кар'єрних сходах з мінімальними тимчасовими витратами. А ось з товариськістю може стати навпаки все дуже погано – люди насилу можуть сприймати її як звичайну жінку, в ній видніється владність і командний тон, а це не на кожного може впливати позитивно.

Та й взагалі, своїм поведінкою Дарина часто відштовхує людей, а не притягує. Зате рідня від неї нікуди не дінеться, і більш того, залишиться для неї найважливішим елементом житія ...

Доля імені Дарина

Такий параметр як доля імені Дарина довгий час в свою чергу вивчався фахівцями, але не дивлячись на це так і залишився фактором, обвішаний таємницями. Хоча деякі успіхи фахівцям все ж вдалося зробити. Так, наприклад, відомо, що на протязі всього підліткового віці доля обдаровує таку хлоп'ячим увагою – але сама Дарина звертати на нього належну увагу не стане, бо не потребує парі ...

Вже досягнувши зрілості, ця жінка зможе знайти собі шанувальника. Що відповідає всім її вимогам, але довіритися йому не зможе – така вже її доля, на вічне блукання між недовірливістю і небажанням вірити людям, зокрема, чоловікам.

Зате пізніше доля повинна подарувати їй чоловіка, здатного затьмарити собою всі її невдалі романи, що трапилися до нього. Головне, щоб у нього вийшло завоювати її довіру – тільки тоді вона оточить його турботою, увагою, і любов'ю.

Ну а взагалі, шлюб, на який Дариночка піде тільки в крайньому випадку, має шанси на те, щоб бути єдиним в її житті, але щасливим і як то кажуть «назавжди». Хоча знову ж таки, не в усьому важливу роль відіграє як така доля, багато що залежить тут від сумісності знаків, імен, і характерів ...

Любов і шлюб для імені Дарина

Дарина — впевнена в собі красуня, яка не прагне підкорити якомога більше чоловічих сердець, а цілеспрямовано починає пошуки майбутнього чоловіка. Однак їй дається це дуже непросто. Виною тому її недовіру, скритність і безпричинні ревнощі. Чоловік такий вредіна повинен бути готовий до її примх і до її частої зміни настрою. Вона дуже боїться любовних розчарувань, тому прагне краще пізнати свого обранця і лише потім розкриває йому своє серце.

Поряд з такою примхливою, недовірливою і ревнивою жінкою зможе ужитися тільки дуже терплячий, турботливий, спокійний і щиро люблячий чоловік. Дарина теж поступово змінюється, стаючи більш урівноваженою і м'якою. Вона здатна проявити свої кращі жіночі якості в заміжжі, стаючи по-справжньому ніжною дружиною і пристрасної коханкою. Вона завжди підживлює подружні стосунки новизною і романтикою, створюючи ідеальну романтичну обстановку.

Дарина — чудова і гостинна господиня. Вона намагається підтримувати в будинку затишок і чистоту, та й готувати вона намагається смачну і різноманітну їжу, щоб радувати своїх домочадців. Вона не рветься стати главою сім'ї, але хитро і м'яко впливає на рішення люблячого чоловіка. Дарина цінує любов і турботу чоловіка, проте, в разі зради вона тут же порве з ним стосунки. Вона не в силах пробачити зраду, хоча чітко розділяє поняття любові і сексу, навіть в чомусь розуміючи чоловіка.

Дарина як Мати

Дарина вкрай серйозно ставиться до такого періоду в житті, як материнство. Раніше поява дітей вона вважає необдуманим рішенням, тому не поспішає під вінець, а вже тим більше не поспішає з народженням потомства, оскільки хоче краще підготуватися до такого відповідального моменту. Вона чітко планує появу дітей, тому вони завжди довгоочікувані і улюблені.

Дарія розквітає з появою дітей ще більше, її характер стає більш спокійним, вона вчиться стримувати свої бурхливі емоції, щоб не чинити негативного психологічного впливу на крихт. Вона трепетно ​​піклується про своїх чад. Вона ретельно стежить за тим, щоб у її дітей завжди було все необхідне і не гірше, ніж у всіх. Також вона привчає дітей до спорту, вчить робити зарядку, а батько грає з ними в футбол або теніс.

Дарина володіє унікальними організаторськими можливостями, через що їй з легкістю вдається налагодити продуктивний і цікавий процес навчання і виховання дітей. Цікаво, що з раннього дитинства вона привчає чад до виконання різних доручень. Дарина не тільки виховує собі відмінних помічників по господарству, а й виховує в них самостійність і працьовитість, взаємодопомога і лідерські якості. Діти змагаються між собою, хто краще виконає прохання мами, той і переміг. Такі ж конкурси з призами вона влаштовує і в навчальній діяльності дітей.

Сумісність Дарина c чоловічими іменами

Питання сумісності Дарина з чоловічими найменуваннями, особливо з українськими, досить складний і вивчався багатьма фахівцями свого часу. Таким чином і вдалося з'ясувати, що сама ідеальна сумісність у іменованої так жінки з Глібом, Василем, Всеволодом, Семеном, Тимуром і Юрієм. Тут, судячи з усього, є височенні шанси на побудову реальної міцної і щасливої ​​родини.

Трохи гірше можуть обстоять справи з Олегом, Максимом, Романом, Олександром, і Віктором, хоча в цілому тут теж можуть бути побудовані міцні відносини, але чекати від них довговічності не варто. Зате в такій парі обов'язково має бути присутня взаємна любов і розуміння.

А ось з Виссарионом, Робертом, Марком, або Олексієм, відносин, краще, що Дарина не шикуються, тому як тут нічого хорошого все одно не вийде, а розставання в результаті може бути ще і дуже болючим.

що ж стосується взаємин із протилежною статтю, так тут все дуже непросто . Справа в тому, що Дарина недовірлива (теж винне значення ймення), а ще приховано. Чоловікові завоювати її довіру дуже складно, але правда, якщо вийде, там буде супер, адже тоді ця жінка зробить все для того, щоб її друга половинка, улюблений, був задоволений нею і всієї їх спільним життям ...

Число імені Дарина

Число імені Дарина по нумерології — 5. Пані Фортуна обрала лідером число імені 5, оскільки його підопічним, як правило, завжди і у всьому щастить. Вони є авторитетними людьми для оточуючих, хоча самі надходять зовсім інакше. П'ятірка свідчить про прагнення до абсолютної духовної свободи і незалежності. П'ятірки прагнуть засновувати свої думки тільки на власному накопичений досвід і своїх же помилках. А ось чужі думки і моралі п'ятіркам настільки далекі, що вони їх навіть слухати не стануть. Зате власним досвідом вони завжди поділиться не проти.

Підопічні числа 5 просто обожнюють подорожувати, взагалі їх душі жадають пригод, нових відкриттів і вражень. Серед п'ятірок чимало, наприклад, археологів, адже вони взагалі стикаються з історією, часто бувають в тривалих відрядженнях, а також пізнають таємниці часу. Крім того, п'ятірки володіють умінням легко пристосовуватися до будь-яких умов, а також прекрасно володіють іноземними мовами. Підопічні п'ятірки активні, товариські і цікаві люди.

Однак зайве прагнення п'ятірок до нових відчуттів, емоцій і почуттів змушує знецінювати їх вже наявні блага в житті, а найголовніше втрачають сенс звичайному повсякденному житті, яка стає для них болісним вантажем. Однак важливо навчити п'ятірок цінувати життя таким, яким воно є, а не гнатися за примарними скарбами.

Формула обчислення числа імені Дарина:Д (5) + А (1) + Р (9) + І (1) + Н (6) + А (1) = 23 = 2 + 3 = 5

Астрологічна символіка імені Дарина

  • Камінь-талісман – Хризоліт.
  • Планета -покровітель – Венера.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Дарина – Кот і Лань.
  • Рослинний символ – Мелісса.
  • Кращий зодіак – Телець і Терези.
  • Число Дарини – 5.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Дарина

Дарина Сайдазімова (модель)

Дарина Шмідт (сучасний режисер)

Дарина Трегубова (ведуча телеканалу)

Дарина Павлова (дружин а першого болгарського мільйонера)

Дарина Латипова (начальник ЮУрГУ)

іменини дні і святі покровителі імені Дарина

Дарина може бути одним з імен церковного імені Дарія.

Мучениця Дарія

березень 22, квітень 4

Праведна Дарія

серпень 4, серпень 17