Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаГеоргій
1215 Oracle

Георгій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Георгій за походженням давньогрецьке. У корені слово «георгос». Значення одеського форуму звучить як «Обробляти землю», або кажучи простою мовою, «землероб». До слова, є одним з численних епітетів імені Бога Зевса, які сприяють над землеробством і не тільки ...

українське чоловіче ім'я Георгій вже протягом декількох десятків років користується неймовірною популярністю в Україні та країнах СНД, хоча існує вже в десятки разів довше. Має сильну енергетику і хорошу сумісність з більшістю сучасних українських жіночих імен …

Ім'я Георгій: Значення і характеристика
Походження імені Георгійдавньогрецьке
В коренігрецьке слово «георгос»
Переклад«землероб»
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Юрій-Змієборець

Популярність:ім'я Георгій числиться на 34-36 позиціях в рейтингу найпопулярніших чоловічих імен і по статистиці припадає аж на 8-10 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Гарік, Горя, Жора, Жорик

Сучасні англійські аналоги:Жорж, Джордж, Георг, Хорхе

Цікаве про ім'я Георгій:ім'я Георгій є похідною формою багатьох українських чоловічих сучасних імен. Серед їх величезної кількості навіть такі як Єгор і Юрій.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Георгій, на думку фахівців, здатне наділити свого носія унікальним за всіма параметрами характером і досить яскравим майбутнім. Крім того, є думка, що це ім'я обіцяє носіям і такі риси як висока самооцінка і самолюбство, самодостатність, гординя, принциповість, невміння слухати опонента під час як таких суперечок. Здавалося б, нічого незвичайного, але все разом ці риси утворюють чоловіка зі складним характером.

З одного боку, Георгій, це досить непогана людина, що поважає інших людей і намагається нікому не приносити проблем. Але з іншого боку, він дуже конфліктний. І причина не в тому, що він любить скандалити. Причина в першу чергу в тому, що він насилу приймає чужі думки. Хоча знову ж таки, серед носіїв цього імені трапляються й винятки ...

Переваги та позитивні риси:цілеспрямований, сміливий, рішучий, знає, як правильно подати себе суспільству, планомірний і розважливий, ніколи не робить необдуманих вчинків. З одного боку, є принциповим і правильний, але з іншого, дуже вже емоційний.

Георгій погано відноситься долюдям зі схожими характерами, до тих, хто не має своєї точки зору, в несправедливим і неправильним, ненадійним і безвідповідальним. А ще Георгій напевно буде уникати спілкування з людьми, які не відповідають за свої слова – для нього це дуже важливо.

Характер імені Георгій

Характер імені Георгій такий, що обіцяє носію цього варіації багато хороших якостей, серед величезного списку яких зустрічається і доброта, і справедливість, і принциповість, і впевненість в собі, і самодостатність, і чесність, і відкритість, і енергійність, і активність. Але характер такого хлопчаки зазвичай наділяється і низку недоліків, що виявляються, проте, далеко не в кожному Георгія – серед таких недоліків безкомпромісність, задерикуватість, свавілля, незалежність, волелюбність, самолюбство, завищена самооцінка, і егоїстичність. З іншого боку, характер його досить передбачуваний, передбачити те, як поведе себе Георгій в тій чи іншій ситуації досить просто, в цьому він передбачуваний, так і своїх принципів ніколи не порушує. Ще один важливий момент – характер хлопця, який отримав при народженні імечко Георгій, це відданий собі і своїм друзям людина, ніколи не йде на зраду або брехня заради користі, навіть незважаючи на те, що в ньому є родзинка у вигляді як такої корисливості.

З іншого боку, все вищесказане є лише теорію, бо характер багато в чому залежить від купи додаткових чинників, під впливом яких може видозмінюватися, як в кращу, так і в гірший бік. До впливає на характер факторів можна віднести батьківське виховання, вплив енергетики знака зодіаку і навіть пори року народження ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, якому при народженні батьки вирішили вибрати чоловіче ім'я Георгій, переповнене емоціями і сварками з однолітками. Георгій має вкрай складний характер, він є принциповим не за віком, розважливий, емоційний, активний, енергійний, самостійний і самодостатній, сперечатися з ним нереально, він будь-який спір закінчує тільки тоді, коли співрозмовник визнає його правоту. Взагалі, складний дитина, навіть в дитинстві – але зате у цього хлопчиська є і багато хороших якостей. Так, значення обдаровує носія цього іменоформи такими перевагами як справедливість, чесність, планомірність, розсудливість, працьовитість і товариськість. Товариськість – це і зовсім окрема риса хлопця на ім'я Георгій, і їй варто було б приділити особливу увагу-справа в тому, що Георгій не може й години прожити без спілкування, при цьому не важливо, з ким він спілкується, про що розмовляє, і не чи є спілкування більше суперечкою, ніж звичайним розмовою. Батькам же доведеться з ним непросто – значення цього ймення нагороджує хлопчика нестерпним характером і занадто бурхливої ​​кров'ю, тобто, цей хлопчина ніколи не заспокоюється і готовий битися об заклад на будь-яку тему навіть з батьками, аж до сварки. Зате він ідеальний як друг і товариш, і ніколи і ні за яких умов не піде на зраду, а це вже стовідсотково заслуговує на повагу ...

Підліток

Підлітковий період хлопчика, над яким протегує значення імені Георгій, це і зовсім один з найскладніших життєвих етапів іменованого таким чином хлопця. Справа в тому, що саме тут-то і починає формуватися його як така натура, і саме тут-то у нього і починають виникати неймовірні проблеми в спілкуванні з однолітками через його непростий натури і небажання приймати чию-небудь точку зору. У цього хлопчика занадто висока самооцінка і надто багато самовпевненості, переконати його в чому-небудь практично неможливо, він ніколи не поступається і готовий сперечатися з будь-якої дрібниці навіть там, де явно неправий – все це ускладнює життя і йому, і всім оточуючим, і в підсумку може виявитися, що у цього хлопчика практично немає друзів. Але значення цього найменування обдаровує і такий важливою рисою як аналітичний склад розуму – завдяки їй, Георгій без проблем аналізує свої дії і те, що відбувається навколо, і більш того, вміє робити висновки, аналізуючи свої помилки. Що ж стосується навчання, так тут все просто – значення обдаровує хлопчика, названого цей формою імені, безліччю талантів і відмінним складом розуму, він легко може виникнути в будь-яку тему і вивчити будь-який предмет, але для всього цього потрібна один найпростіший фактор, який укладає в інтересі. Якщо предмет викладається цікаво, то Георгій буде його вчити і обов'язково досягне успіху в цьому.

Дорослий чоловік

Що досяг зрілості Георгій, це вже зазвичай інша людина, в край відрізняє від того підлітка, яким був колись. Він вже не сперечається з будь-якої дрібниці, все так же готовий відстоювати свою точку зору, але тільки там, де сто відсотків прав, розважливий, планомерен, цілеспрямований, працьовитий, доброзичливий і відданий власним моральним принципам, ніколи не надходить некрасиво, перш за все дбаючи людей з свого оточення і в будь-який момент готовий прийти на допомогу. Друзі для нього дуже важливі, для них він стіна, але є в ньому і недоліки. Один з таких недоліків, це невміння бачити в людях погане – він бачить тільки хороше, і взагалі, значення обдаровує його виключно ідеалістичними поглядами. З іншого боку, він з одного може перетворитися і в мстивого і дуже агресивного співрозмовника, але приводом для цього можуть послужити тільки два фактори, один з яких, брехня, а інший, зрада. Веселий, красномовний, товариська, принциповий, але завжди готовий піти на компроміс, чесний і добрий, добропорядний і доброзичливий, ввічливий і уважний – ось ті переваги, якими обдаровує значення, і за які його варто цінувати як людини. Ще одне – він в будь-якому момент може перетворитися в корисливого людини. Причина в його схильності до бажання розбагатіти, притому, це бажання іноді настільки сильне, що дратує навіть його самого ...

Доля імені Георгій

Доля імені – найзагадковіший і теоретичний чинник, проте, викликає інтерес у дослідників навіть сьогодні. Що ж стосується нашого конкретного випадку, то тут все просто – доля імені Георгій в любові, шлюбі і відносинах з представницями протилежної статі така, що передбачає довгий пошук другої половинки і велика кількість розлучень з найрізноманітніших причин. Серед основних же причин може бути зрада, невірність з боку жінки, і замкнутість пасії ...

Георгій сам по собі веселий і товариський, хоч і трохи сором'язливий, і шукати буде виключно товариську і комунікабельність дівчину, але доля його така, що все його пасії будуть занадто розкутими, чого сам Георгій ніколи не стане терпіти. А ще він ненавидить жадібність, так що його другою половинкою повинна бути щедра і добра дівчина.

Але якщо дивитися на те, якою є доля Георгія, але з іншого боку, то все стає на свої місця. Так, доля передбачає становлення цього перебірливого і принципового чоловіка в кінці кінців справжнім, зразковим батьком і зразковим сім'янином, що вже саме по собі досить велика рідкість. Хоча, знову ж таки, доля, це занадто теоретичний чинник, а тому не факт, що все буде так, як написано вище.

Любов і шлюб для імені Георгій

Георгій має привабливу зовнішність, легким і веселим характером, у нього відмінне почуття гумору і позитивний погляд на життя. Тож не дивно, що навколо нього в'ється велике число прихильниць. Однак він може бути кілька нерішучим в суспільстві дам, тому величезною кількістю романів він похвалитися не зможе.

Ранні шлюби для чоловіків з ім'ям Георгій цілком вірогідні, хоча лише деякі з них не приречені на крах. А ось сім'ї, створені в більш зрілому віці, будуть щасливими і міцними. Георгія люблять і цінують своїх дружин і готові їх балувати і плекати, здійснювати романтичні вчинки заради них і геройствовать.

Для Георгія зовнішність подружжя має не таке важливе значення, ніж риси її характеру. Його обраниця повинна бути оптимістичною, життєрадісною і легкої на підйом дівчиною з великим відкритим і добрим серцем.

Для носія імені Георгій важливо, щоб його дружина любила його з такою ж відданістю і самовіддачею, як і він її. У разі необхідності, вона повинна бути готова йти слідом за ним куди завгодно, підтверджуючи тим самим силу своєї любові.

Георгій як Батько

Діти для чоловіка на ім'я Георгій грають дуже важливу роль в житті. До батьківства він підходить з усією відповідальністю і заводить дитини тільки тоді, коли дійсно до цього вже готовий. Він дуже сильно любить малюка з самого його народження. Він не перекладає всі обов'язки молодого батька на плечі дружини, а з готовністю їх з нею ділить. Винести коляску, сходити за продуктами або памперсами, заколисати дитину або змінити йому підгузник – це для нього абсолютно звична справа. Він із задоволенням купує для малюка різні розвиваючі іграшки з самих пелюшок.

Коли діти стають старше, Георгій забезпечує їм регулярні нові враження та емоції, обожнюючи проводити з ними час разом. З сином він із задоволенням піде на риболовлю, а з донькою – в зоопарк. Йому подобається всією сім'єю відвідувати аквапарк або випробовувати нові атракціони.

В процесі утворення він також бере участь нарівні з матір'ю, оскільки розуміє, що кожна дитина потребує підтримки кожного з батьків. Він вчить дітей працьовитості, самостійності та поваги до оточуючих.

Сумісність Георгій c жіночими іменами

Ідеальною, на думку дослідників, є сумісність імені Георгій з жінками, іменованими такими варіаціями як Галина, Діна, Лариса, Клара і Рената. У разі браку з однією з таких дам, з'являться високі шанси на реально довговічний і щасливий шлюб. У такому шлюбі кожна половинка виявиться в міру щасливою.

З жінкою, названої ім'ям Людмила, Таміла, Наталя, Ольга або Анна, Георгій теж зможе вибудувати ідеальні відносини, але ось що стосується шлюбу. Так тут судити складно, бо в даних випадках любов може супроводжуватися руйнівною ревнощами, підозрілістю, і іншими страшними факторами.

А з Агнесою, Мартою, Лілією та Риммою і зовсім багато астрологи не рекомендують названому іменем Георгій чоловікові вибудовувати любов. У такому союзі може бути початкова несумісність характерів і астрологічних символів.

Що ж стосується взаємовідносин хлопчика, названої іменний варіацією Георгій, з представницями протилежної статі, так тут все просто – він товариський, добрий, веселий, ввічливий і уважний, самий справжній джентльмен, і тому популярний у жінок, але собі в обраниці все життя буде вибирати тільки веселих і дуже комунікабельних дам, які в свою чергу не завжди відрізняються вірністю і обов'язковістю. А так вже пішло, що значення дарує йому ненависть до необов'язковим людям, а значить і не обов'язковими дівчатами він буде дуже швидко розлучатися. Хоча, хто знає, можливо в вашому конкретному випадку все складеться зовсім інакше ...

Число імені Георгій

Число імені Георгій по нумерології — 6. Шістка обдаровує своїх підопічних привабливою зовнішністю і природною чарівністю. Ними захоплюються і їх обожнюють, для них життєво важливо наповнити своє життя позитивними емоціями і почуттями, такими як любов і пристрасть. Шістки, напевно, одні з самих чуттєвих особистостей. Дуже часто вони можуть змішувати свою професійну діяльність з особистим життям, використовуючи свої прекрасні зовнішні дані в робочих цілях.

В більшості випадків підопічні шістки досить легковажні, тому в молодості у них часто змінюються партнери. Міцну сім'ю 6-ки, як правило, створюють вже в більш зрілому віці, коли повністю нагуляються. Вони стають відповідальними і чуйними батьками, надійними і порядними людьми, яким хочеться довіряти.

Передбачається, що крім романтичності і мрійливості для шісток характерні також розсудливість, розум і цілеспрямованість. Крім того, чоловіки на ім'я Георгій, як і багато шістки, здатні допомагати і співпереживати оточуючим. Підопічні числа 6 люблять і вміють доглядати за собою. Вони бувають надмірно прямолінійними і практично не здатні на хитрість. Однак в деяких випадках шістки все ж можуть бути злопам'ятними і навіть мстивими.

Формула обчислення числа імені Георгій:Г (4) + Е (6) + О (7) + Р (9) + Г (4) + І (1) + Й (2) = 33 = 3 + 3 = 6

Астрологічна символіка імені Георгій

  • Камінь-талісман – Сапфір.
  • Планета -покровітель – Місяць.
  • стихією – Вода і Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Георгій – Білий орел.
  • Рослинний символ – Конвалія.
  • Кращий зодіак – Близнюки.
  • Число Георгія – 6.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Георгій

Святий Георгій-Змієборець, Георгій Каппадокійський (християнський святий)

Георгій Миколаїв (радянський вчений)

Георгій Брусилов (дослідні ователь Арктики)

Георгій Віцин (актор театру і кіно)

Георгій Гурджиев (містик і духовний вчитель)

Георгій Жуков (Маршал Радянського Союзу)

Георгій Сєдов (гидрограф, полярний дослідник)

Георгій Товстоногов (театральний режисер)

Георгій Юматов (радянський кіноактор)

Георгій Вайнер (автор відомих детективів)

Георгій Ярцев (радянський футболіст)

іменини дні і святі покровителі імені Георгій

Сповідник Георгій I Константинопольський

серпень 31

Георгій Святогорець

червень 10

Великомученик Георгій Побідоносець

листопад 16, грудень 9, квітень 23, травень 5