Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаНеллі
2356 Oracle

Неллі: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Неллі за походженням давньогрецьке. Могло бути утворено від слова «неос», що в перекладі означає «молоду» або «нову». Але є і друга версія походження, виходячи з якої, ім'я Неллі могло статися від імені Елеонора, зменшувально-ласкательной формою якого як раз-таки і вважалося в СРСР багато років.

Красиве жіноче ім'я Неллі вже давно не користується великою популярністю, хоча двадцять років тому користувалося попитом. Тепер же зустрічається рідко, але від цього стало лише цінніше ...

Ім'я Неллі: Значення і характеристика
Походження імені Неллідавньогрецьке
Буквальна трактування«молода» або «нова»
В коренідавньогрецьке слово «неос»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У рейтингу популярних імен Неллі займає 47-48 позиції і доводиться за статистикою не більше ніж на 4-6 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Неля, Еля, Нела

Сучасні англійські аналоги:Корнелія, Нінель, Наиля

Цікаве про ім'я Неллі:ім'я Неллі довгий час використовувалося тільки як зменшувально-ласкательная форма імені Елеонора, і тільки відносно недавно потрапило в іменослов як самостійне ім'я.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Неллі по наданню обіцяє носительку такі риси як чутливість, скромність, сором'язливість, привабливість, дбайливість, щедрість, доброзичливість, товариськість і комунікабельність, красномовність і безпринципність. У своїй більшості це дівчата, з якими приємно спілкуватися, з якими легко вести спільні справи, і на яких можна покладатися.

Але є у носії цього імені і кілька недоліків. По-перше, це звичайно дуже сором'язливі і довірливі дівчата, а по-друге, вони всі без винятку занадто швидко прощають будь-які образи, ніж багато і можуть почати користуватися.

Переваги та позитивні риси:товариськість, комунікабельність, готовність підтримати навіть малознайомої людини. А ще Неллі, це завжди добрячку і оптимістка, яка не бажає бачити нічого поганого в людях, навіть якщо це погане дійсно має місце.

Неллі погано відноситься долюдям, які намагаються нею користуватися заради користі, хоча в той же час вона рідко помічає таке в людях і намагається не вірити в те, що люди з оточення можуть так з нею чинити.

Характер імені Неллі

Характер імені Неллі, як окремий фактор, дуже складний. Недарма фахівці-дослідники в свою чергу присвятили його вивчення неймовірно багато часу. Існує думка, що характер названої ім'ям Неллі дівчинки з дитячих років відрізняється непередбачуваність, волелюбністю, вередливістю і примхливістю. Характер цієї дівчини дуже непростий, зжитися з ним складно, особливо однокласникам Неллі. І тим не менше, є присутнім в ньому і величезна кількість хороших характеристик. Серед їх величезної кількості такі як сумлінність, добродушність, доброзичливість, чесність, ввічливість, уважність і дбайливість, справедливість і комунікабельність, наполегливість і цілеспрямованість, працьовитість і безконфліктність. Характер Неллі такий, що практично не призводить до конфліктів з людьми з оточення – Неллі проста і в будь-який момент готова піти на компроміс, аби цей компроміс не завдав шкоди її самолюбство і гідності. А ще, характер її є таким собі перетворювачем фантазій і уяви в реальність – у Неллі завжди багато ідей, у неї відмінна фантазія, і все рано чи пізно втілюється в реальність.

З іншого боку, характер є досить непередбачуваним фактором, бо багато в чому залежить від купи додаткових моментів. Так, він може залежати від зодіаку, каменю-талісмана, впливу енергетики планети-покровителя, і природно, від батьківського виховання ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки на ім'я Неллі повно інфантильності, наївності, сором'язливості і сором'язливості. Значення імені Неллі обдаровує непростим характером. Взагалі, маленька Неллі, над якою протегує значення цього найменування, це занадто сприйнятлива, чутлива, сором'язлива і наївна дівчинка, у цієї дівчинки прикро мало друзів, але причина криється не в її невмінні привертати до себе увагу людей, а в тому, що вона сама по собі така, що не любить бути на виду у всіх.

У малятка, названої ім'ям Неллі, купу хороших якостей – вона добра, ніжна, уважна, чесна і справедлива, добродушна і доброзичлива, добропорядна і слухняна, але нерідко може поставати перед людьми не в найкращому образі, така вже значення. Часом вона може перетворитися з слухняною і позитивною в справжнісіньку забіяку і пустунка, але не задля привернення уваги, а просто тому, що іноді їй може стати нудно жити так, як вона звикла.

Зате батькам все одно буде чим пишатися – Неллі вже в такому ранньому віці стає працьовитою і упертою, така ніколи не кине початої справи, ні в якому разі не зупиниться на шляху до мети, не здасться. У ній є все необхідне для становлення лідером і дитиною, який міг би стати заводієм і просто шановним в суспільстві дітей – все що потрібно батькам, це навчити її на соромитися і бути наївною. При правильному вихованні та відсутності як такої наївності, Неллі може досягти великих висот, і не тільки в плані спілкування з дітками, але і в плані навчання, і навіть в роботі, в майбутньому ...

Підліток

У дівчинки підлітка, якій батьки вирішили при народженні вибрати рідкісне ім'я Неллі, ще більше хороших якостей, і все сулятся таким фактором як значення. Як і багато імен, це теж здатне впливати на її відносини, навчання, і багато інших життєві фактори, і найголовніше полягає в тому, що в більшості випадків цей вплив позитивно. Неллі має досить бурхливий, непередбачуваний, безрозсудний характер в підлітковому віці, передбачити її наступні дії досить складно, значення обіцяє їй бурхливу натуру, але при цьому є один величезний «плюс» — вона ніколи і не в якому разі не стане проблемою для вчителів або батьків, все її витівки, вся її непередбачуваність, все направлено виключно в позитивне русло.

Звичайно, як і у кожної дитини, у Неллі теж можуть виникати проблеми в навчанні, але це рідкість – тут варто відзначити її старанність, ретельність, відповідальність і бажання бути цінною в суспільстві. Викладацький склад навчального закладу, в якому виявиться Неллі, напевно буде задоволений, якщо не її поведінкою, то вже точно досягненнями в навчанні. А ще у цієї дівчини добре розвинене почуття справедливості – Неллі ніколи не дозволить образити не заслужив цю людину, не дозволить недоброзичливцям нашкодити близькій, і завжди готова прийти на допомогу до нужденному, навіть якщо цей «потребує» не є другом або товаришем. А ще у цієї дівчинки є і такі переваги як чесність і відданість – їх теж дарує значення ...

Доросла жінка

Доросла Неллі, це вже зовсім інша людина. Ні, їй все одно не вистачає впевненості в собі і рішучості, така вже значення, але зате вона може стати просто гарною людиною і відмінним працівником в будь-якій обраній сфері. Неллі, це зазвичай у дорослому житті володарка таких якостей як комунікабельність, дружелюбність, добродушність і доброзичливість, життєрадісність і оптимізм, довірливість і безпринципність, чесність і справедливість. Ця дівчина, точніше вже жінка, завжди прийде на допомогу і допоможе тому, хто потребує її допомоги, вона не відмовить навіть мало знайомій людині, така вже її натура.

А ще вона старанна – будь-яка справа завжди доробить до кінця, не здасться, що не відступить від своєї мети, цілеспрямований і працьовита. Більш того, вона може стати відповідальною і виконавчої, обов'язковою, людиною слова, що тримає свої обіцянки за будь-яких обставин – з такою легко можна вести серйозні справи, вона не зрадить, не обдурить, і відповідально поставиться до будь-якої справи. А плюс до всього значення ймення Неллі може обдарувати бажанням стати лідером, і нехай у неї це і не вийде, але йти до цього вона все ж буде. Сім'я, родичі, близькі люди. Назавжди залишаться для неї найважливішими людьми в житті з ними вона залишиться до кінця, і ні в якому разі не зрадить їх очікування і любов. А плюс до всього значення може обдарувати носительку імечко Неллі почуттям боргу перед тими, хто виховав її, що не менш важливо.

Доля імені Неллі

Доля імені у відносинах з представниками протилежної статі, в любові і в шлюбі, це найскладніший і непередбачуваний фактор з всіх існуючих. І тим не менше, сучасними дослідниками достатній час приділяється і йому, завдяки чому власне і вдалося з'ясувати кілька цікавих, нехай і не повністю точних моментів. Ну і варто відразу ж зазначити, судячи з усього, доля Неллі дуже непроста ...

Вважається, що доля більшості названих іменем Неллі дівчат передбачає їм довгий самотність, але причиною цього самотності є не нетерпимість характеру, і не брак популярності у чоловіків. Причина того, що так має доля, полягає в особистому небажанні більшості іменованих таким чином дівчат будувати відносини й особисте життя на тлі недостигнутой самореалізації.

У той же час, в кінці кінців, коли прийде час, доля може перетворити Неллі в відмінну дружину і матір. У іменуються таким чином дівчат є схильність до становлення справді зразковими дружинами, вірними, надійними, відданими, але чоловіком в даному випадку швидше за все стане жорсткий, принциповий, безкомпромісний і часом нудний чоловік ...

Любов і шлюб для імені Неллі

Яскрава зовнішність, чарівність і емоційність Неллі приковують до неї погляди купи шанувальників. Вона відчуває себе досить незалежною жінкою і не поспішає пов'язувати себе узами шлюбу. Для неї першорядну роль завжди буде грати її робота, а не сім'я. Задоволення власних духовних потреб для неї також дуже важливо. Вона любить читати і займатися саморозвитком.

В певний момент Неля усвідомлює, що сім'я повинна бути у кожної людини, і вирішується на шлюб. Імовірно, її чоловіком стане матеріально забезпечений, досить досвідчений і темпераментний чоловік, який зумів проявити терпіння щодо норовливого характеру подружжя. Відносини у Неллі з чоловіком досить рівні і спокійні, що нагадують взаємини двох добрих друзів. Стабільність в сімейних відносинах для неї дуже важлива. Можливо, через самолюбства і усвідомлення своїх недоліків, вона підсвідомо починає ревнувати чоловіка до інших дамам.

Неллі вкрай непристосована до сімейного життя. Навіть після заміжжя вона настільки захоплена своєю професійною діяльністю, кар'єрою, що подумати про ведення домашнього господарства і виконання банальних обов'язків дружини їй і в голову не приходить. Вона терпіти не може стояти біля плити і готувати їсти, вважаючи, що вона не створена для цього.

Неллі як Мати

З огляду на особливості характеру Неллі, можна припустити, що ідеальною матусею їй, на жаль, не стати. Неля перекладає побутові турботи на інших. Так, буде не дивно, якщо і турботи, пов'язані з доглядом за дітьми і подальшим їх розвитком, вона максимально перекладе на плечі бабусь і дідусів, а також дружина.

Безумовно, Неля любить своїх дітей. Вона намагається приділяти достатньо часу їх вихованню та освіті. По відношенню до дітей вона поводиться досить строго, але справедливо. Вона ніколи не покарає їх незаслужено, завжди вислухає і прийме справедливе рішення.

Жіночність і почуття смаку трохи більше схиляють її симпатію в сторону дочки. Вона буде прищеплювати їй почуття стилю і смаку, вчити її жіночності, жіночих хитрощів. Не виключено, що вона вже разом з підросла донькою почне вчиться хазяйновитість і приготування домашньої їжі. Цим Неллі намагається вберегти свою доньку від власних помилок, пов'язаних з несерйозним ставленням до обов'язків жінки в цілому.

Неля прищеплює дітям любов до читання, до мистецтва і взагалі до всього прекрасного, адже розуміє, що це дає людям поштовх до творчості, розвитку фантазії. І взагалі, її діти напевно будуть відвідувати гурток малювання, танці або навіть драмгурток.

Сумісність Неллі c чоловічими іменами

Ідеальною за всіма параметрами вважається сумісність імені Неллі з такими чоловічими найменуваннями як Віссаріон, Дмитро, Ігор, Ростислав, Валерій і Микита. Є думка, що з названими так чоловіками Неллі зможе побудувати реально міцну і щасливу сім'ю, в якій не буде місця ненависті або ревнощів.

З Костянтином, Данилом, і Іллею теж можуть бути побудовані досить міцні відносини, але є тут одне невелике «але» — почуття обом половинкам доведеться тримати в узді, бо в будь-який момент вони можуть затьмарити ревнощами і підозрами, що породить неправду і недовіру.

Ну а з Денисом, Станіславом і Максимом і зовсім астрологи не рекомендують пов'язувати своє життя дівчині з ім'ям Неллі – тут спочатку мова йде про повну несумісність.

Що ж стосується взаємовідносин з представниками протилежної статі, так тут і зовсім все дуже непросто. У більшості випадків, Неллі, це незалежна в судженнях дівчина – у неї дуже великі тяга до свободи і незалежності, і з цієї причини вона може довгий час, до зрілості, відмовлятися від відносин. Її особисте життя може полягати не в любові і відносинах з чоловіками, як у багатьох, а в самореалізації і непокори. Хоча, з іншого боку, все може скластися й інакше – багато що залежить від батьківського виховання і навколишнього її енергетики ...

число імені Неллі

число імені Неллі по нумерології — 3. Не секрет, що число 3 вважають священним числом, а по нумерології воно наділяє своїх підопічних масою цікавих якостей. Трійки наділені багатою уявою і фантазією, глибоко розвиненою інтуїцією і блискучими творчими здібностями. Крім того, підопічні 3-ки — це дуже товариські, доброзичливі і веселі люди, які цінують розваги і відпочинок.

Емоційні і імпульсивні трійки можуть успішно реалізувати себе в різних професіях. Їх не можна назвати по-справжньому цілеспрямованими людьми. Однак їх високий інтелект і прекрасні аналітичні здібності спільно з їхнім творчим підходом, оптимізмом, почуттям смаку і даром передбачення допомагають їм бути досить успішними людьми. Підопічні числа 3 стежать за модою і за своїм зовнішнім виглядом.

Харизматичні, товариські, компанійські трійки привертають до себе увагу багатьох людей, проте, не варто забувати, що підопічні 3-ки можуть хапатися відразу за кілька справ, жодне не доробивши до кінця, а їм важливо позбутися такої поганої звички, а також потрібно боротися з лінню, егоїзмом, зайвою балакучістю, неврівноваженістю та марнотратством.

Формула обчислення числа імені Неллі:Н (6) + Е (6) + Л (4) + Л (4) + І (1) = 21 = 2 + 1 = 3

Астрологічна символіка імені Неллі

  • Камінь-талісман – Топаз.
  • Планета-покровитель – Марс і Сатурн.
  • стихією – Вода і Земля.
  • Тваринний символ носія імені Амалія – ​​Бабка.
  • Рослинний символ – Фрезия.
  • Кращий зодіак – Близнюки і Козеріг.
  • Число Неллі – 3.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Неллі

Неллі Кім Фуртадо (канадська співачка)

Неллі Чобану (Заслужений діяч мистецтв Республіки Молдова)

Неллі Ферябнікова (радянська баскетболістка, форвард)

Неллі Уварова (російська актриса театру і кіно)

Неллі Сажина (молдавська радянська художниця)

Неля (Неллі) Попова (Заслужена артистка України)

Неллі Неведіна (актриса театру і кіно)

Неллі Акопян-Тамарина (британська піаністка)

Неллі Тейло Росс (американський політичний діяч)

Неллі Жіганшін (російська фігуристка)

іменини дні і святі покровителі імені Неллі

Імені Неллі немає в церковному календарі. Дівчаткам при хрещенні дають ім'я Святої, чий день пам'яті святкується в день хрестин, або в день народження малятка. Но некоторые священнослужители предполагают, что имя Нелли может быть формой церковного имени древнегреческого происхождения Неонилла.

Мученица Неонилла

октябрь 28, ноябрь 10