Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАнжеліка
966 Oracle

Анжеліка: значення імені, характер і доля

Жіноча ім'я Анжеліка за походженням давньоримське (латинське). Утворено від слова «angelicus». Трактування значення звучить як «ангельська». Друга версія говорить про коріння в давньогрецькій культурі. У корені грецьке слово «Ангелос».

Ім'я Анжеліка сьогодні зустрічається досить часто, і не тільки на території російськомовних держав, а й далеко за їх закордоном, у багатьох європейських країнах. Має хорошу значимістю і обіцяє жінці непросте, але яскраве майбутнє ...

Ім'я Анжеліка: Значення і характеристика
Походження імені Анжелікадавньогрецьке чи латинське
В корені«angelicus»
За другою версією«Ангелос»
Переклад«ангельська» або «вісниця ангела»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Анжеліка окремо не входить в сотню найпопулярніших жіночих імен і по статистиці припадає лише на 1-3 дівчинки з тисячі новонароджених .

Розмовні варіанти:Анжела, Анжелка, Ліка

Сучасні англійські аналоги:Енжела, Анджела

Цікаве про ім'я Анжеліка:ім'я Анжеліка є однією з безлічі похідних форм імені Ангеліна, яке є хресним ім'ям для нього, і таких як Ангеліна, Анджела, Анжела, Евангелина і Аліна.

Як впливає значення імені на долю: карма

Це давньоримське за походженням жіноче ім'я по наданню наділяє носій цілим букетом хороших якостей. Значення імені Анжеліка обіцяє названої цим ім'ям дівчинці непростий, але в той же час позитивний характер. Це непосидюча і пустотлива дівчина, обожнює веселитися, радіти життю, бешкетувати і створювати атмосферу безпросвітного оптимізму. Її слабкість, це великі галасливі компанії і величезна кількість друзів. Вона не створена для самотності, їй не можна залишатися наодинці з собою, бо вона може тут же піти в депресію, картаючи себе за помилки і критикуючи власні недоліки.

Анжеліка не вміє жити монотонно. Їй потрібно веселитися, розважатися. Весь час дізнаватися щось нове, подорожувати і просто отримувати якомога більше нових емоцій кожен божий день. Вона відкрита і доброзичлива, доброзичлива, віддана і вірна принципам, щедра і завжди готова прийти на допомогу. Але іноді може здатися надто вже зазнався ...

Переваги та позитивні риси:розумна і талановита, оптимістична, наділена відмінним почуттям гумору і є відмінним співрозмовником. Анжеліка ніколи не кине друга в біді, всім допоможе, кожного вислухає, кожному поспівчуває. Вона відмінний товариш і людина ...

Анжеліка погано відноситься долюдям із завищеною самооцінкою, до тих, хто не здатний визнавати свої помилки, і до особистостей потайним і замкнутим. Вона ненавидить нудних і нудних людей, а також уникає тих, хто не довіряє їй з якої-небудь причини.

Характер імені Анжеліка

Характер імені Анжеліка, а точніше носії цього імені, такий, що ніколи не дозволить їм маніпулювати людьми, завдаючи їм якийсь моральний, фізичний або ж матеріальна шкода. Так, є думка, що Анжеліки в своїй більшості трохи корисливі, і так, так і є насправді. Але користь ніколи не дозволить носительці цього імені завдати шкоди іншій людині. Якщо Анжеліка і буде маніпулювати людиною і використовуватися його в корисливих цілях, то тільки так, щоб не завдати шкоди, таємно і непомітно.

Як друг і товариш, Анжеліка просто відмінна. Вона ніколи не зрадить людини, який їй довірився, нікому не проговориться про його секрети, не стане користуватися його слабкостями заради задоволення власного «его». Анжеліка, це дуже відданий і вірний друг, хороший товариш і просто співрозмовник. Вона завжди вислухає, порадить, поспівчуває. Правда, фізичної допомоги від носії цього імені краще не чекати ...

Ну а на додаток до всього вищесказаного варто відзначити ще й те, що Анжеліка, це людина, дуже залежний від оточення і атмосфери в суспільстві. Вона настільки сильно залежить від оточення і суспільних настроїв, що часом просто виникає питання – як таке взагалі можливо? На будь-які скандали в оточенні вона реагує вкрай вразливе і чутливе. Вона ненавидить, коли люди з її оточення сваряться, ненавидить розбіжності і суперечки. Зробить усе можливе для того, щоб налагодити з людьми нормальний діалог і припинити «сутичку».

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві у Анжеліки може бути вельми складний характер, і в першу чергу це буде кидатися в очі батькам. Вона примхлива, весь час чогось вимагає, не відступає від своїх вимог і поводиться вкрай некрасиво. Якщо їй захочеться отримати ту чи іншу іграшку, то вона її отримає, і батькам ніяк не відкрутитися від її покупки. Така вже вона, маленька Ліка.

Зате в решту часу вона зберігає обличчя позитивної, допитливою, доброю і дуже веселою дівчинки. Доброта, щедрість, дружелюбність і комунікабельність, красномовність і допитливість, життєрадісність і позитивний настрій, жартівливість і доброзичливість – ось ті риси, якими можна охарактеризувати маленьку дівчинку на ім'я Анжеліка.

Маленька Анжеліка, це зазвичай дитина, у якого є просто неймовірна кількість друзів серед однолітків. Це дитина, до якого тягнуться інші діти, з яким всі хочуть дружити. Це дитя, від спілкування з яким всі без винятку отримують задоволення.

Підліток

Мало що зміниться п досягненні підліткового віку. Будучи школяркою, дівчинка на ім'я Анжеліка залишиться дебоширки і пустунка. Вона буде і далі продовжувати жити веселощами і живити весь світ оптимізмом. З одного боку, це добре, адже таким чином вона завжди буде залишатися бажаною гостею у всіх компаніях, і прсото яскравою людиною, з яким все будуть хотіти спілкуватися. Але з іншого боку, через такого її ставлення до життя можуть почати виникати проблеми в школі, зокрема, пов'язані з навчанням.

Анжеліка-підліток не вміє концентруватися на чомусь одному. Вона весь час змінює цілі, все кидає на півдорозі і тому ніколи не домагатися поставлених цілей. Ще й здається перед особою перешкод, адже боїться, що може схибити. Плюс, обділена старанністю і відповідальністю.

Але вчителів підкуповує її вміння розмовляти і комунікабельність. Вона душа будь-якої компанії, наділена організаторськими здібностями і завжди домагається симпатії, навіть негативно налаштованих осіб. Тож не дивно, що багато хто з Анжелік стають майстрами маніпуляціі- вони легко підлаштовуються під оточення, майстерно керують і маніпулюють людьми, іноді навіть використовують друзів в корисливих цілях. Але таким адже все прощається і сходить з рук ...

Доросла жінка

Подорослішавши, Анжеліка може стати іншою людиною. Ні, вона не стане менш оптимістичною і позитивною, так і в суспільстві не стане менш популярною. Але зате в ній можуть проявитися важливі для дорослої жінки якості, такі як відповідальність, пунктуальність, обов'язковість, цілеспрямованість і працелюбність.

азартні і ризикована, надмірно емоційна, не приховує слабкостей, завжди відкрита і чесна по відношенню до себе і близьким. Це зазвичай дуже чесний і прямолінійний людина. При цьому її прямолінійність ніколи і нікого не образить. Так, вона не вміє і не бажає приховувати емоції, та й свої невдоволення завжди виставляє напоказ, але в той же час вона ніколи не дозволить собі образити людину прямолінійною критикою.

А ще це зазвичай жінка, всіляко уникає до остаточної зрілості шлюбного життя. Вона боїться втратити незалежність, намагається якомога довше залишатися вільною від шлюбу і обов'язків, але мріє про становлення матір'ю. Погодившись на заміжжя, постане перед чоловіком примхливої, але відповідальною. Вона відмінна мати і дбайлива господиня – зразок для наслідування.

Доля імені Анжеліка

Важко сказати, як складеться доля Анжеліки в любові, відносинах з представниками протилежної статі і особистому житті в цілому. Але зате точно можна сказати, що в молодості у неї буде дуже багато кавалерів. Адже вона яскрава і популярна особа, що стежить за своєю зовнішністю і яка намагається завжди бути в центрі уваги. Така, мабуть, просто не може не бути популярною у чоловіків. Але все її відносини будуть в молодості закінчуватися дуже швидко.

Причина швидкоплинності відносин з чоловіками у молодої Анжеліки полягає в її вимогливості і невмінні приймати чоловіків такими, якими вони є. Вона буде мріяти про принца на білому коні, про кавалера, який буде задовольняти всі її потреби, який зможе одночасно стати і «підкаблучником», і брутальним мужланом. Але ж такого знайти не так вже й просто ...

Можливо Анжеліка рано вийде заміж перший раз, але її перший шлюб напевно виявиться занадто неміцним. Та й не витримає вона довго перебувати в шлюбних кайданах з одним чоловіком. Це в своїй більшості жінки волелюбні і незалежні, і ніяк не створені для побуту і життя в «чотирьох стінах». Тільки в зрілості до таких приходить усвідомлення того, що такий спосіб життя ніяк не є правильним.

Любов і шлюб для імені Анжеліка

Носійка імені Анжеліка навряд чи буде поспішати з браком і більш того, буде всіляко відтягувати цю подію. Бути може в глибині душі вона і буде мріяти про заміжжя, але куди більше її буде турбувати власна свобода і незалежність. Анжеліки в своїй більшості дуже волелюбні і незалежні, і вони намагаються виходити заміж якомога пізніше, в глибокій зрілості. Хоча трапляються і винятки ...

До вибору чоловіка доросла Анжеліка поставиться вкрай відповідально. Перше, на що вона зверне увагу, це матеріальний фундамент чоловіки. Він повинен бути матеріально забезпеченим, не бідною, стабільним і надійним. Друге ж, що для неї може бути не менш важливим, це ставлення чоловіка до неї, як до дружини або просто жінці. Він повинен бути привабливим, уважним, ніжним, повинен поважати її думку і особистий простір. І головне – чоловік Анжеліки не повинен терзати її своїми ревнощами.

Для відповідного її вимогам чоловіки, вона стане гарною дружиною, зразковою господинею і відмінною партнеркою в ліжку. Звичайно, замикатися в чотирьох стінах вона не стане, але і кидати побут напризволяще теж не буде. Вона завжди приготує поїсти, простежить за чистотою і затишком, і створить максимально можливий комфорт в будинку. А ось потім вже, якщо все в порядку і чоловік задоволений, з чистою душею піде на зустріч з подругами ...

Анжеліка як Мати

Важко сказати, який матір'ю стане Анжеліка. Жінка, названа цим ім'ям, може бути неуважною, не дуже відповідальною і обов'язковою, і взагалі, вона може до останнього уникати материнства. З іншого ж боку, своє чадо вона ніколи не кине і буде оберігати всіма можливими способами. Інша справа, що вона навряд чи присвятить дитині всю себе цілком і повністю, як багато матюкаючи, адже їй важливо відчувати свободу. Але ж діти, як би там не було, обмежують і в плані свободи, і в плані незалежності, і в особистому просторі.

Чи буде вона хорошою матір'ю? Можна лише сказати, що занадто поганий вона точно не буде. Та й дітки будуть любити її так само, як і всі діти люблять своїх матерів. З нею їм весело, спокійно і цікаво, адже вона добрий, веселий і дуже цікава людина. З дітьми у неї будуть дружні і дуже близькі стосунки – це факт.

Але є і одне «але». Воно полягає в тому, що Анжеліка навряд чи самостійно зможе навчити дітей чогось реально важливого і корисного, і тим більше навряд чи зможе підготувати дітей до дорослого життя. Тут вже за справу доведеться взятися татові. В іншому випадку діти ризикують вирости непідготовленими до дорослого життя, розпещеними, непристосованими ...

Сумісність Анжеліка c чоловічими іменами

Що стосується сумісності з чоловічими найменуваннями – тут фахівці в галузі вивчення даного питання заглибилися наскільки могли, і прийшли до кількох простих, але важливих висновків ...

У дівчинки по імені Анжеліка, в плані щирої любові, добра сумісність з чоловіками, названими Августом, Гавриїлом, Трофимом, Юліаном, Федором, Львом, Лавром, Миколою, Єрмолаєм, Єгором і Владленом.

Для фортеці і надійності шлюбних уз, схрестити життєвий шлях варто з кавалером, якому батьки подарували ім'я Лавр, Данило, Спартак, Єрмолай, Казимир, Ігор, Тарас, Федір, або Остап.

Ну а не варто розраховувати на міцність відносин у разі, коли коханому належить така і меноформа як, наприклад, Афанасій, Матвій, Митрофан, Натан, Пантелей, Родіон, Тихон, Ерік, або Веніамін.

що до відносин до чоловіків і взаємин з ними, так тут все досить-таки просто. Анжеліка буде з повагою ставитися до всіх чоловіків без винятку, але у всіх у той же час буде знаходити щось, що її відштовхне. Вона дуже вимоглива, у всіх зауважує якісь недоліки, і не бажає з ними миритися. І тим не менше, тому чоловікові, з яким вона буде зустрічатися, нехай і не довго, вона присвятить себе всю цілком і повністю.

Число імені Анжеліка

Число імені Анжеліка по нумерології – 3. І варто відразу ж зазначити той факт, що енергетика числа« 3 »як не можна краще впливає на характер названої ім'ям Анжеліка дівчата, адже« Трійка », як і саме ім'я, обіцяє товариськість, комунікабельність, дружелюбність, відмінну фантазію і розвинену уяву. Люди, заступництво цим числом, це унікальні особистості в своїй більшості, завжди знаходяться в центрі уваги і здатні домогтися довіри навіть самого недовірливого людини.

Люди числа «три», як і всі Анжели без винятку, активні й діяльні . Плюс, енергетика цієї цифри може наділити таким важливим якістю як цілеспрямованість, якого як раз-таки і не вистачає Анжела. Розвинений інтелект, відмінне уяву, фантазія, красномовність, успішність, яскрава харизма і відмінне почуття гумору – ось той список якостей, які належать і людям-трійках в цілому, і безпосередньо самим Анжела.

Але є і один невеликий мінус. Все заступництво цим числом людям властиво розпорошуватися на безліч справ одночасно, і при цьому жодне не доводити до кінця. Трійки, це люди, у яких занадто багато цілей і бажань – вони просто нездатні зациклюватися на чомусь одному.

Формула обчислення числа імені Анжеліка: А (1) + Н (6) + Ж (8) + Е (6) + Л (4) + І (1) + К (3) + А (1) = 30 = 3 + 0 = 3

Астрологічна символіка імені Анжеліка

  • Камінь-талісман – Халцедон і Онікс .
  • Планета-покровитель – Сатурн.
  • стихією – Земля.
  • Тваринний символ носія імені Анжеліка – Верблюд.
  • Рослинний символ – Мандрагора.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Водолій.
  • Число Анжеліки – 3.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Анжеліка

Ангеліка Кауфман – німецька і швейцарська художниця

Ангеліка Якубовська – переможниця конкурсу «Міс Польщ а-2008 »

Анґеліки Даліані – грецька кіноактриса

Анжеліка Вольська – російська актриса театру і кіно

іменини дні і святі покровителі імені Анжеліка

Ім'я Анжеліка є українським жіночими ім'ям, але не значиться в переліку імен по Святців і замінюється хресним ім'ям Ангеліна, іменини якого згодом і справляються.