Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаОлеся
1849 Oracle

Олеся: значення імені, характер і доля

Ім'я Олеся за походженням є чисто слов'янським, по крайней мере, за головною версією. Могло статися від імені Лесана або Леся, що означає «дівчину з лісу». За другою версією – походить від імені Олександра, що трактується як «захисниця» і користується попитом на західній Україні.

Красиве жіноче ім'я Олеся сьогодні користується неймовірною популярністю. А все тому, що це ім'я має досить непогане значення, що обіцяє носительку як правило непогані риси. Плюс, це ім'я має хорошу сумісність з багатьма чоловічими іменами …

Ім'я Олеся: Значення і характеристика
походження імені Олесяслов'янське
Буквальна трактування за першою версією«дівчина з лісу»
Трактування за другою версією«захисниця»
Могло статисявід «Лесана» або «Олександра »
Ангел хранитель і покровитель імені:новомученіци Олександра Каспарова

Популярність:У рейтингу популярних імен Олеся і Алеся числяться разом і розділяють 40-43 позиції . Припадають за статистикою на 7-9 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Олесечка, Олесенька, Леся

Сучасні англійські аналоги:Лесана

Цікаве про ім'я Олеся:ім'я Олеся часто вживається як Алеся, що і не дивно, адже обидва трактуються однаково і використовуються як імена-синоніми.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Олеся обіцяє такі якості характеру носії, як моральна сила, скромність, інтелігентність, благородство, чуйність і доброта. При цьому не раз помічає факт, що Олеся, це завжди дівчина, що занадто чутливо ставиться до чужих бід – тобто, вона вміє співчувати і розуміти.

А ще переважають і такі риси в цій дівчинці, як образливість і злопам'ятність. Олеся ніколи не пробачить образу, помститься кривдникові і обов'язково нагадає про скоєне. Ще є і надмірна емоційність, серйозність і раціональність, але проявляються ці характеристики не у всіх Олесь, і в основному лише в зрілості.

Переваги та позитивні риси:доброта, щедрість, уміння знаходити виходи з таких ситуацій, з яких видається не вибратися «сухим». А ще дівчинка на ім'я Олеся зазвичай творчо розвинена і має гарну уяву. Вона ініціативна і працелюбна, цілеспрямований, і більш того, дуже спритна.

Олеся погано відноситься долюдям агресивним, злим, грубим і черствим. Вона намагається уникати спілкування з людьми, які не цінують її і не поважають, як особистість. А ще Олеся може уникати спілкування з людьми-лідерами, адже боїться чужого домінування над собою.

Характер імені Олеся

Характер імені - один з найбільш загадкових і складних параметрів, і даний конкретний випадок не виняток. Характер дівчини, названої ім'ям Олеся, такий, що передбачає наявність таких якостей як доброта, добродушність, добропорядність, життєрадісність, оптимізм, позитивність, і гумористичність. Вона не товариська, її характер не дозволяє їй бути популярною в суспільстві, та ще й замкнута, але зате людині, домігся її довіри, нереально пощастить, адже тоді вона стане тим другом, про який мріє кожна людина на планеті. Зраджена собі і своїм принципам, вірна, чесна, готова слухати і допомагати, як справою, так і радою – ось вона яка, дівчина, характер якої заступництво сім імечко. Олеся, це дивовижна людина – її характер ніколи не перестане дивувати, він непередбачуваний, позитивний, і має лише малі недоліки, плюс, наділяє свою носительку наївністю і сором'язливістю, якими Олеся якраз-таки і завойовує довіру людей з оточення.

Втім, все вищесказане не є точним – характер багато в чому залежить від купи додаткових параметрів, включаючи знак зодіаку, символ за китайським гороскопом, і навіть час року. Правда, в даному випадку найбільша залежність стосується батьківського виховання і місяця народження.

Раннє дитинство

Дитинство дівчинки, для якої батьки при народженні вирішили вибрати гарне ім'я Олеся, переповнене негативом і сльозами, а все тому, що зазвичай названі так дівчатка стають по своїй суті примхливими истеричками, образливими, примхливими, плаксивими і інфантильними.

Правда, вже через деякий час це пройде, але суть не зміниться – Олеся, це завжди нетовариські, не дуже промовиста, яка не бажає йти на нові контакти з людьми малятко, часто плаче і ображається через дрібниці. Батькам доведеться чимало понервувати через неї. Плюс, серед її недоліків безвідповідальність, небажання бути лідером, неготовність веселитися і розвиватися. Хоча і гідності у цієї дівчинки теж як правило є в чималій кількості.

Значення і енергетика імені Олеся може подарувати цій дівчинці гарну уяву і відмінну фантазію, бажання розвиватися, енергійність і дієвість, доброту і справедливість, безкорисливість і відданість .

В дитячому садку Олеся буде відчувати себе зайвою – ну не створена вона для спілкування з дітьми, тим більше, коли мова йде про масові скупчення дітей. Все що їй потрібно, це один, або максимум два друга (подруги), не більше.

Підліток

У дівчинки, що досягла підліткового етапу життя, і що отримала при народженні ім'я Олеся, характер теж не дуже хороший, але вже більш терпимо. Значення імені Олеся може обдарувати носительку цілою купою додаткових хороших якостей, серед яких не тільки доброта і справедливість, але також і цілеспрямованість, і працьовитість, і наполегливість, і настирливість, і мрійливість, і романтичність.

Олеся, над якою протегує значення цього імені, це всебічно розвинена людина. Але є у неї і великі недоліки, і стосуються вони в першу чергу навчання. Проблема в тому, що її всюди потрібно стимулювати, у всьому потрібно підштовхувати, бо без поштовху вона не стане ворушитися. А ще у неї складний характер, її неможливо зацікавити предметом, що не підсолодивши навчання, їй потрібна похвала, компліменти, і найголовніше, можливість висловити власну точку зору. Нецікавий і грубий учитель може лише відлякати Олесеві від предмета.

Що ж стосується спілкування з однолітками, так тут все досить просто – вона може знайти спільну мову з будь-якою людиною, але дружить далеко не з усіма. Стати її другом дуже складно, потрібно заслужити її довіру, що практично нереально. Зате заслужив довіру людини вона ніколи не кине в біді і не зрадить.

Доросла жінка

Доросла Олеся вже не є власницею характеру тієї дівчинки, про яку йшла мова в ранньому дитинстві, немає – це вже зовсім інша людина, що володіє купою характеристик, що створюють разом унікальну натуру. Дорослої дівчини з ім'ям Олеся значення цього найменування дарує багато важливих якостей – вона цілеспрямований і працьовита, наполеглива і напориста, легко викликає прихильність до себе людей і може домогтися довіри будь-якого навіть самого недовірливого людини, красномовна і чарівна, подобається чоловікам і може підтримати будь-яку тему розмови.

в ній є лідерські задатки, вона може стати відмінним керівником, але є і одна невелика проблема – домогтися чого-небудь у професійній діяльності Олеся зможе тільки в разі, коли відчує підтримку близьких. Олеся потребує підтримки, в поштовхах, в довірі, в іншому випадку вона не доб'ється зовсім нічого. Зате вона завжди є ідеальним другом і товаришем – значення іменоформи Олеся обдаровує її обов'язково такими рисами як відданість, чесність, справедливість, вміння слухати і прислухатися, готовність підтримати і допомогти. Більш того, в товаристві друзів, їй все довіряють зазвичай більше, ніж один одному, і всі знають, що вона і позитивна, і оптимістична, і ніколи не підведе в потрібну хвилину.

Доля імені Олеся

Доля імені Олеся в любові, шлюбі, і в як таких відносинах з представниками протилежної статі така, що передбачає носительці цього найменування багато розчарувань. Справа в тому, що доля Олесі, стати ідеалісткою, людиною, идеализирующим всіх своїх потенційних партнерів по відносинам – в кінці кінців це завжди призводить до розчарувань в людині. Але така вже її доля, що вона не бачить і не бажає бачити в улюбленому недоліків.

В зрілості Олеся може зіткнутися з ще більшою кількістю проблем – мало того, що її доля передбачає багато розчарувань, так ще і зради не змусять себе чекати. Олеся погано розбирається в людях, а при виникненні любові і зовсім перестає бачити в людині погане. Проте, її доля передбачає підсумкову знахідку хорошого чоловіка, такого, який буде її цінувати і розуміти.

В сім'ї для неї важливо лише розуміння і хороші взаємини, її доля стати ідеальною дружиною, вірною, доброї, турботливою і уважною. Але є і «але» — по наданню, доля Олесі не припускав її становлення хорошою домогосподаркою, а все тому, що її натура просто не створена для побуту і «чотирьох стін». Зате вона може стати ідеальною матір'ю, та ще й багатодітній – така її доля.

Любов і шлюб для імені Олеся

Олеся — це переконаний однолюб. Серйозні стосунки з чоловіком, а тим більше шлюб, неможливі без глибоких почуттів з її боку. Сила любові для неї набагато важливіше, ніж матеріальний достаток обранця.

Не варто забувати, що вона дуже чесна і відкрита, не здатна на зраду або обман, тому і зрада своєї другої половинки вона ні за що не пробачить.

Леся обожнює справжніх романтиків. Для неї важливо, щоб майбутній чоловік зумів наповнити романтикою і різноманітністю всю її життя. А ще Олеся, це самодостатня особистість, тому підкорити її зможе тільки сильний і відповідальний чоловік.

Олеся може рано вискочити заміж, але через свою неготовність і через неспроможність чоловіка цей шлюб руйнується. А вдруге вона вже набагато серйозніше підходить до вибору чоловіка. Їм стає відповідальний, серйозний і сильний чоловік, на підтримку якого вона завжди зможе розраховувати. При створенні сім'ї Леся ставить перед чоловіком лише одна умова – приватне окреме житло. Вона категорично проти спільного проживання з батьками, так як буде критика, а критика на її адресу для неї нестерпна.

Олеся вчиться бути доброю господинею і всю себе присвячує створенню домашнього затишку та облагородження сімейного гніздечка. Вона з особливим ентузіазмом вчиться готувати, піч, прибирати, а ще складати сімейний бюджет. Леся намагається самостійно вирішувати основні побутові питання, але робить це так тактовно, що у її чоловіка ніколи не виникне думка про те, що він підкаблучник.

Олеся як Мати

Олеся стає по-справжньому турботливою і люблячою матір'ю, адже діти є її так званим надбанням. З появою малюка молода мама ще більше намагається зробити так, щоб в її родині завжди панувала любов і розуміння. Вона не соромиться просити допомоги у чоловіка в догляді за малюком, але з більшістю клопоту справляється самостійно.

Вона вміло поєднує обов'язки люблячої дружини і турботливої ​​мами. Олеся швидко вчиться правильно розподіляти свій час і сили. Коли через час в сім'ї з'являється друга дитина, вона намагається зробити так, щоб старший чадо могло їй активно допомагати. Так вона не тільки забезпечує себе додаткову допомогу, а й виховує в ньому почуття відповідальності, самостійність і бажання допомагати іншим.

Її діти завжди смачно нагодовані, охайно і красиво одягнені, а в домі панує чистота і порядок. Леся виховує дітей без криків і покарань, але може проявити строгість там, де це потрібно. З пелюшок вони знають, що мати вважає їх сенсом свого життя, тому вони намагаються розбудовувати її як можна рідше. Олеся підключає чоловіка до виховного процесу, особливо, якщо у них є син. Вона їх і на риболовлю відправить, і в магазин, і попросить чоловіка навчити сина працювати інструментом.

Дочка вона з дитинства буде привчати до хазяйновитість, рано допустить її до приготування їжі. Крім того, для неї важливо, щоб діти змогли отримати гідну освіту.

Сумісність Олеся c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Олеся з такими чоловічими іменами як Арсен, Арсеній, Тимофій, Трохим, Стьопа, Максиміліан, Данила, Артур.

Ідеальною партією буде шлюб з хлопцем, який отримав при народженні одне з наступного імен: Василь, Євген, Роман, Єлисей, В'ячеслав, Кирило, або Гордій.

Ніякої сумісності немає з такими чоловічими іменами як Максим, Гліб, Дмитро, Стефан, і Артемій .

Що ж стосується взаємовідносин цієї дівчинки з представниками протилежної статі, так тут все просто – до настання зрілості її по ідеї не будуть цікавити чоловіки як такі, все її увага повинна бути присвячено навчанню і самореалізації, але вже в зрілості вона може скористатися своєю чарівністю і почати намагатися будувати особисте життя, до того ж відразу так, щоб на верняка. Їй не потрібні бурхливі любовні відносини, романтика і довга перевірка почуттів, їй потрібна серйозність – значення цього ймення може обдарувати натурою, яка жадає сім'ї, дітей, материнства і любові, але ніяк не різноманітності ...

Число імені Олеся

Число імені Олеся по нумерології — 6. Шістки — одні з найбільш емоційних людей. Пристрасть, любов, море емоцій — це те, без чого підопічні 6-ки просто не уявляють життя. Їх особисте життя може впливати на їх професійну діяльність. Вони не бачать нічого поганого в тому, щоб використовувати власну привабливість для прискорення кар'єрного росту.

Молоді шістки, це, найчастіше, досить мінливі і вітряні натури, що змінюють партнерів як рукавички. Однак подорослішавши, після 30-ти, світогляд підопічних числа 6 різко змінюється. З цього моменту вони вже готові стати старанними сім'янинами, а також відповідальними і турботливими батьками. 6-ки по-справжньому цінують тепло домашнього вогнища і затишок. Безсумнівно, на них можна покластися, адже вони порядні, надійні люди з розвиненим почуттям відповідальності.

Підопічні числа 6 через все життя проносять свою романтичність і мрійливість. При цьому вони досить розважливі і розумні люди, здатні досягти успіху. Крім того, вони не позбавлені вміння співпереживати і надавати близьким людям допомогу.

Деякі вважають 6-ок надмірно прямолінійними, але зате вони не здатні на хитрість або підлість. А ще, до речі, в деяких ситуаціях шісткам характерні мстивість і злопам'ятність.

Формула обчислення числа імені Олеся:О (7) + Л (4) + Е (6) + С (1) + Я (6) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Олеся

  • Камінь-талісман – Корал.
  • Планета-покровитель – Уран і Юпітер.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носії імені Олеся – Медуза і Бик.
  • Рослинний символ – Іва.
  • Кращий зодіак – Водолій і Козеріг.
  • Число Олесі – 6.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Осінь.
  • Рік — Кролик.

Відомі люди з іменем Олеся

Олеся Судзиловська (актриса театру і кіно)

Олеся Железняк (російська актриса)

Олеся (Ольга) Миколаєва (поетеса, прозаїк, есеїст)

Олеся Форшева (легкоатлетка)

Олеся Барель (баскетболістка)

Олеся Ляшенко (російська співачка)

Олеся Зикіна (російська легкоатлетка)

іменини дні і святі покровителі імені Олеся

імені Олеся немає в православних святцях, тому що це ім'я вважається позбав формою іншого слов'янського імені Лесана. У православ'ї ж Олесеві найчастіше хрестять під ім'ям Олександра.

Мучениця Олександра Нікомидійського

квітень 23, травень 6

Преподобна Олександра Мельгунова

червень 13, червень 26

Свята страстотерпице імператриця Олександра Романова

липень 4, липень 17