Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАлсу
469 Oracle

Алсу: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Алсу за походженням татарське. Буквальне трактування значення звучить як «рожевий колір». Але в суспільстві прийнято трактувати це ім'я більш простими словами, наприклад, «рожева вода» або «рожевощока». У переносному сенсі ім'я Алсу означає «гарну» дівчину.

Ім'я Алсу сьогодні зустрічається нерідко в багатьох країнах, і особливо популярно в країнах з російськомовним населенням. Це жіноче ім'я має гарну значимістю і цікавою історією походження. Наділяє іменовану їм дівчинку унікальними рисами і відмінною сумісністю з чоловічими іменами ...

Ім'я Алсу: Значення і характеристика
Походження імені Алсутатарське
Буквальна трактування«рожевий колір»
Трактування в народі«рожевощока» або «красива»
Ангел хранитель і покровитель імені:чи не є

Популярність:на жаль, жіноче ім'я Алсу не з потрапляє навіть в сотню популярних українських жіночих імен і вважається одним з рідкісних.

Розмовні варіанти:Аля

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Алсу:ім'я Алсу не надто поширене в Україні і країнах СНД, а популярним стало лише після появи відомої однойменної співачки.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Алсу має дуже сильну енергетику і здатне наділити носительку цілою купою хороших якостей. Зазвичай же енергетикою цього імені сулятся такі риси характеру як розсудливість, врівноваженість, вміння контролювати емоції, допитливість і інтерес до всього невивченими.

Зазвичай це ім'я належить дівчина з розвиненою уявою і відмінною фантазією, яку носії цього імені вміють ефективно застосовувати в повсякденному житті.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність усіх названих іменем Алсу дівчат полягає в тому, що вони здатні знаходити виходи з безвихідних ситуацій і завжди готові до нових ризиків і пригод. Ці дівчата нічого не бояться і завжди на крок попереду всіх ...

Алсу погано відноситься долюдям нудним і нудним, які не вміють веселитися і просто радіти життю. А ще носії цього імені ненавидять скнар і жадібних людей.

Характер імені Алсу

Характер і значення імені Алсу таїть в собі безліч цікавих і важливих якостей, які об'єдналися дивним чином в власниці цього імені. Головними якостями характеру Алсу можна вважати: врівноваженість, розважливість, допитливості і вміння володіти своїми емоціями. Власниця цього імені має ще й даром переконання, а також здатністю прорахувати дії наперед. Однак небажаними рисами її характеру є лінь, марнославство і надмірна прямолінійність.

З самого дитинства володарка імені Алсу користується величезним успіхом у дітей і ніколи не страждає від браку друзів. Їй легко вдається переконувати товаришів і подруг у власній геніальності. Однак для неї важлива позитивна атмосфера в колі друзів. Вона — добродушний, безкорисливий і довірлива людина. Вона не кине в біді одного, навіть якщо він просто вирішить використовувати її наївність. На жаль, їй доведеться пережити безліч зрад з боку друзів і хворобливих розчарувань, але вона все-таки не збереже справжню дружбу з тими, хто їй відданий.

А трудової діяльності володарка імені Алсу проявить працьовитість, блискучий розум, планомірність і завзятість. Їй підійде робота, в якій важливу роль грає саме спілкування з людьми. Тут як не можна до речі їй знадобиться її дар переконання. Наприклад, вона зможе стати авторитетним педагогом, адміністратором, керівником або навіть політиком.

Раннє дитинство

З ранніх років цей дитина демонструє відмінне спокій, за яким ховається розсудливість і умиротворення. Вона будь-яку справу робить після того, як досконально продумає план дій. За її повільністю ховається не дурість, а талант робити все на «п'ять з плюсом», без помилок, ретельно обдумавши все «за» і «проти».

На дитячому майданчику зазвичай така грає роль «заводили», людини з дивовижним розумом, вміє завести натовп і нав'язати власні ідеї всім навколо. Діти з нею дружать, а сама вона з задоволенням пожинає плоди популярності – обожнює лестощі, компліменти, бути в центрі уваги.

Її часто ставлять в приклад діткам батьки, а її мама і тато і зовсім пишаються чадом. Є тільки кілька «але» — Перший полягає в ліні і нездатності проявляти наполегливість, а друге, в прямолінійності, що іноді призводить до конфліктів з однолітками і «предками».

Підліток

В підлітковому віці все трохи зміниться – носій цього красивого імені для дівчаток залишиться такою ж розумною, планомірної, доброї і заводний, але обзаведеться ще і працьовитістю, а якщо виховання буде вірним, то втратить ще й ліні, в результаті чого з'являться великі шанси на успіх в навчанні і в майбутньому побудові кар'єри.

може здатися, що вона надмірно спокійна і ігнорує всі навколо, але немає – насправді, терпимість навіть в скрутних ситуаціях, це звичайне небажання робити поспішні висновки і зводити все до конфлікту. Вона з будь-якої ситуації намагається вийти мирно, так, щоб ніхто не постраждав, не в фізичному, не в моральному плані. Але з іншого боку, її з рівноваги може зате вивести будь-яка дрібниця, малюсінька плутанина ...

Доросла жінка

У цілому, це товариський і дуже добра людина. Вона добродушна і доброзичлива, завжди допоможе і ніколи не зрадить потребує її допомоги людини. Але її добротою легко скористатися – занадто довірлива і не розуміє, коли її намагаються обвести навколо пальця, а коли нажитися на її довірливості. Часто довіряється людям, що не заслуговує на цього, ідеалізує всіх, приписує риси, якими ніхто не володіє. Важко їй доведеться по життю, її доля передбачає багато шалених негараздів, помилок, образ і зрад.

Вона цікава натурою і дуже гарний співрозмовник, вміє підтримати бесіду і направити її в потрібне русло. Нудно з нею не буває, але і на непередбачуване веселощі і пустощі розраховувати не доводиться. А що стосується відносин з чоловіками, так тут і зовсім все просто – союз створить тільки з тим, кого полюбить по-справжньому, і їй не важливо, чи любить її той кавалер.

Доля імені Алсу

Доля імені Алсу обіцяє своїй власниці досить цікаву лінію її взаємин з чоловіками, як в любові, так і в шлюбі. Алсу — вельми вольова пані та звикла сама вирішувати з ким їй бути, тому не її вибирають, а вона сама вибирає свого майбутнього чоловіка. Вона готова вийти заміж тільки за чоловіка, якого полюбить по-справжньому сильно і щиро. Власниця цього ймення не приховує свого бажання керувати своїм обранцем, однак їй доведеться кілька зменшити обороти, заради збереження миру і щастя в родині.

Алсу схильна до досить частої зміни настрою, що не може не відбиватися на її спілкуванні з чоловіком. Він повинен мати кінську частку терпіння, щоб витримувати її імпульсивність характеру, а не влаштовувати скандали. Зате вона завжди виглядає як супермодель, не забуває радувати чоловіка і цінує, і сама зберігає подружню вірність. До речі, чоловік Алсу повинен пам'ятати, зрада — це єдине, що вона не ніколи зможе йому пробачити.

Володарка імені Алсу з особливою ретельністю підходить до виконання своїх обов'язків, як господині. Блиск, шик, блиск, порядок і чистота — це для неї щоденна норма. Вона строго стежить за тим, щоб домочадці і самі підтримували цю красу, а не захаращували все сміттям, брудним посудом або розкиданими речами, поки її немає вдома. Крім того, Алсу цінує успішних і заможних чоловіків, тому заміж за матеріально не забезпеченого хлопця вона не піде.

Любов і шлюб для імені Алсу

Алсу — це жінка з досить жорстким характером, через що у відносинах з представниками чоловічої статі у неї далеко не завжди все складається так гладко, як хотілося б. Вона націлена вийти заміж тільки за того чоловіка, якого полюбить всією душею, ідеалізуючи їх відносини. Вона занадто вимогливо ставиться до об'єкта своєї любові, намагається керувати життям не тільки своїх дітей, а й свого чоловіка. Як правило, заради збереження сім'ї їй доводиться навчитися поважати бажання і думки своїх домочадців, щоб уникнути конфліктів або навіть хворобливого розставання.

Поведінка Алсу в стосунках з чоловіком сильно залежить від її мінливого настрою, тому складно сказати, як вона проявить себе зараз, а як, наприклад, ввечері. У її чоловіка повинна бути повна чаша терпіння, щоб звикнути до таким темпераментом дружини. Однак, вона намагається виглядати зразковою дружиною, яка підтримує чоловіка в усіх його починаннях. Алсу — прихильниця високоморальних принципів шлюбу, вона не тільки не зможе пробачити зраду чоловіка, а й сама ніколи не змінить.

Алсу, як правило, дуже добре вдається справлятися з обов'язками господині. Її будинок завжди прибраний і чистий, а холодильник заповнений її смачними і корисними стравами. Крім того, вона вміло проявляє гостинність і привітність, коли до них приходять гості. До речі, матеріальне становище чоловіка для неї також має значення, оскільки вона розраховує на те, що чоловік зможе гідно утримувати і її, і дітей, буде для неї справжньою підтримкою і опорою у всіх починаннях.

Алсу як Мати

Алсу, як правило, не поспішає заводити дітей, оскільки для неї вкрай важливо реалізувати власні амбіції в кар'єрі. Зазвичай вона вирішується стати матір'ю на численні прохання чоловіка і рідні. Однак, відчувши радість материнства один раз, вона категорично змінює свої погляди на це поняття. Тож не дивно, якщо вона стане в підсумку багатодітною мамою.

Зазвичай Алсу стає дуже навіть хорошою матір'ю. Вона здатна проявляти гиперопеку по відношенню до дітей, хоча це теж не завжди добре. Її старання берегти дітей від усіх бід і негараздів, від падінь з велосипеда або від звичайної застуди не дозволяють дітям вчитися на власних помилках, отримуючи життєвий досвід. Незабаром Алсу усвідомлює це і кілька зменшує оберти в своїй опіці над дітьми. Спортивне виховання дітей вона довіряє батькові сімейства, хоча сама теж підтримує спортивну форму

Вона багато часу присвячує своїм малюкам, старанно займається їх навчанням і всіляко дбає про їх розвиток. Алсу може захоплюватися творчим тенденціям або працювати в цій сфері, тому активно прищеплює дітям тягу і інтерес до мистецтва. Для неї важливо допомогти дітям вирости високоморальними і вихованими людьми.

Сумісність Алсу c чоловічими іменами

Найбільш ідеальною є сумісність імені Алсу з такими чоловічими іменами як Максим, Роман, Георгій, Григорій, Давид, Вадим і Віктор. Тут є всі шанси на побудову щасливого і по-справжньому міцного шлюбу.

З Артемієм, Павлом, Данилом, В'ячеславом і Веніаміном, на жаль, є шанси тільки на створення міцних, але не довговічних відносин. Є пристрасть, почуття, розуміння, але немає любові і вірності.

А з Венедиктом, Віленом, Дем'яном, Лукою, Маратом, Панкратов і Йосипом, і зовсім краще не зв'язуватися, бо тут крім ревнощів, розбіжностей і вічних сварок нічого не вийде.

Що до взаємин з представниками протилежної статі в цілому, так тут все досить складно. З одного боку, може здатися, ніби вона для всіх відкрита, але з іншого, вона може відштовхувати всіх потенційних шанувальників, показуючи їм свою байдужість. Важко зрозуміти насправді, коли вона закохана, а коли дійсно байдужа до хлопця. Але так буде лише до досягнення зрілості.

Число імені Алсу

Число імені Алсу по нумерології — 9. Дев'ятки завжди прагнуть до досконалості, гармонії та успіху. У житті їм, як правило, щастить, адже удача завжди на їхньому боці. Їм вдається досягти і матеріального благополуччя, і дуже навіть високого становища в суспільстві. У підопічних дев'ятки прекрасний смак і чуйна інтуїція, а також багата фантазія і уява. Крім того, вони мають неординарним розумовими здібностями, цілеспрямованістю, вимогливістю і завзятістю. У них дуже яскраво виражені творчі здібності і амбіції. До речі, серед дев'яток чимало знаменитих і талановитих особистостей. Вони завжди користуються авторитетом і захопленням у оточуючих.

Підопічні числа 9 — чарівні і товариські люди, що відрізняються мрійливістю і романтичністю. Вони — досить влюбливі натури, при чому їх почуття сильні і щирі, але, як правило, не довговічні. Тривалість любовних відносин з дев'ятками повністю залежить від їх партнерів, які повинні проявить максимум романтичності і фантазії для підживлення їх палких почуттів.

Однак навіть позитивні і вміють співпереживати підопічні дев'ятки також мають свої недоліки, серед яких: сильне захоплення містикою, егоїзм, відсутність дисципліни в фінансах, марнотратство і цинізм. Надмірне захоплення містикою або релігією призводить до періодичної відірваності дев'яток від реального життя, їх бажання перенести книжкові реалії в дійсність. Друзям дев'яток слід бути завжди на сторожі і не допускати таких помешательств, більше спілкуватися з ними по душам.

Формула обчислення числа імені Алсу:А (1) + Л (4) + З (1) + У (3) = 9

Астрологічна символіка імені Алсу

  • Камінь-талісман – ТЕКТ.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Алсу – Краб.
  • Рослинний символ – Бузок.
  • Кращий зодіак – Овен.
  • Число Алсу – 9.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Алсу

Алсу Абрамова – російська естрадна співачка, Заслужена артистка Республіки Татарстан (2000)

Алсу Газімянова – екстрасенс, учасник програми« Битва екстрасенсів »

іменини дні і святі покровителі імені Алсу

Ім'я Алсу має татарське походження, тому його немає ні в православних, ні в католицьких святцях. Це ім'я не зазначає іменини і при хрещенні їм не нарікають. Дівчинку з ім'ям Алсу охрестять будь-яким відповідним за датою народження або хрещення православним ім'ям. Дівчинка отримає церковне ім'я і святу покровительку, в день пам'яті якої і буде справляти іменини.