Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАльбіна
482 Oracle

Альбіна: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Альбіна за походженням латинське. Утворено від латинського слова «albus». Перекладається з латинської мови як «біла», «світла» або «чиста». Таке ж і його значення. У давньоримській культурі це ім'я не користувалося популярністю, і зустрічалося тільки в сім'ях, яким присуджувалися високі соціальні статуси.

Ім'я Альбіна має цікаву історію походження і має гарну значимістю, що обіцяє чимало хорошого званої дівчинці, як і багато імен. Воно популярне і користується попитом по всій Європі, і нижче ми його обговоримо максимально детальніше ...

Ім'я Альбіна: Значення і характеристика
Походження імені Альбінадавньоримське
Сталосявід латинського слова «albus»
У перекладі з латинської«чиста», «біла» або «світла»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У рейтингу популярних жіночих імен ім'я Альбіна займає 49-51 позиції. За статистикою, тільки 30 дівчаткам з 1000 новонароджених батьки вирішуються давати це ім'я.

Розмовні варіанти:Чи не є

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Альбіна:ім'я Альбіна відсутня в іменослове православних українських імен і є католицьким . Під час хрещення його можна замінити іменами Алла або Алевтина, схожими за звучанням.

Як впливає значення імені на долю: карма

За доданню, дівчинці значення жіночого імені Альбіна обіцяє величезну кількість суперечливих якостей. Це зазвичай дієва дівчина, яка не вміє сидіти на місці. Їй потрібно розвиватися, вдосконалюватися, подорожувати, харчуватися енергією адреналіну і непередбачуваності. Вона активна, намагається завжди бути в центрі уваги, не ігнорує громадські заходи. Кожен її день повинен бути рутинним, не нудним. Якщо нудьга нагряне в життя цієї дівчини, то вона може перетворитися агресивну і дратівливу хижачку – з такою краще не зв'язуватися.

Ідеальна господиня, дружина, може стати і хорошою матір'ю, але не поспішає бути заміжньою, адже сильно дорожить свободою і незалежністю.

Переваги та позитивні риси:енергійна, активна, позитивна і оптимістична, рухлива, балакуча, товариська і комунікабельна, ніколи не сидить на місці, працелюбна і цілеспрямований.

Альбіни погано ставляться допотайним, недовірливим, мовчазним, нудним і нудним людям, а також не люблять зрадників, брехунів, корисливих і занадто нав'язливих людей.

Характер імені Альбіна

Характер імені Альбіна такий, що наділяє носительку цього іменоформи дуже непростий натурою. Її внутрішній світ барвистий, вона фантазерка і має відмінне уяву, але характер у неї настільки складний і конфліктний, що змиритися з ним зможе далеко не кожна людина. Альбіна має характер лідера, риси майбутнього начальника і бізнесмена – це добре. Але з іншого боку, Альбіна занадто конфліктна і принципова, і це може призводити до розбіжностей з людьми з оточення, до їх невдоволення нею і її поведінкою, до їх зречення від спілкування з нею. Характер її такий, що не дозволяє їй обманювати людей, користуватися слабостями близьких і наживатися на чиємусь горі, та й в біді вона не залишить нікого, навіть мало знайомої людини, і все це добре, але є всього цього противагу у вигляді небажання йти на компроміс і невміння довіряти. Недовірлива, потайлива, самостійна і незалежна – заслужити її довіру нелегко, вона все свої переживання і почуття зберігає в глибині себе, не довіряє навіть близьким. Заслужити її довіру зможе лише той, хто на ділі хоч раз пожертвує чимось особистим заради неї і її блага. Хоча, незважаючи на її скритність і недовірливість, у неї багато товаришів і доброзичливців.

З іншого боку, не можна не відзначити, що все вищесказане є лише теорією. Характер може бути зовсім іншим, і більше того, він може залежати від безлічі побічних чинників. Наприклад, характер може видозмінюватися залежно від впливу знака зодіаку, року за китайським календарем, і навіть впливу енергетики каменю-талісмана імені.

Раннє дитинство

Раннє дитинство названої ім'ям Альбіна малятка зазвичай переповнене хорошими емоціями і рухом. У цієї дівчинки непроста натура, але переповнена вона в дитинстві саме хорошими рисами. Серед їх величезного списку уяву, відмінне уяву, дієвість та енергійність, непосидючість, весела вдача, доброта і щедрість, дружелюбність і красномовність, чесність і справедливість. У цієї дівчинки має здатність легко заводити друзів, значення обдаровує її неймовірним дружелюбністю, але вона занадто вимоглива, що часом може призводити до конфліктів з потенційними друзями. Зате вона вірна своїм принципам і навіть в такому ранньому віці демонструє неймовірну тягу до лідерства – значення імені Альбіна здатне перетворити носительку в лідера, людини, до думки якого все і завжди будуть прислухатися.

Але є і одне «але »— батькам варто приділити увагу її вихованню, бо спрага лідерства і влади може перетворити її в дуже самозакоханий і самодостатню особистість. А ще значення цього ймення може подарувати характеру цієї дівчинки і таку рису як безкомпромісність, що може в майбутньому принести чимало проблем в спілкуванні з людьми – варто приділити увагу пом'якшення цієї риси. Зате Альбіна, це особистість з відмінною фантазією, не вміє сидіти на місці і завжди має в запасі цілий список ідей, які обов'язково рано чи пізно втіляться в реальність ...

Підліток

У дівчинки на ім'я Альбіна характер може виявитися дуже складним при неправильному вихованні і в разі, якщо батькам не вдасться погасити в ній запал завищеною самодостатності і самолюбства. У дівчинки, якій батьки в дитинстві вирішили вибрати рідкісне ім'я Альбіна, може бути досить складний характер – вона амбітна, принципова, безкомпромісна, прямолінійна, завжди висловлює людям правду в очі і ніколи поступається нікому. Але це стосується не всіх випадків – значення може породити і іншу натуру, в край відрізняється від описаної вище. А ще, плюс до всього, у цієї дівчинки може зародитися і купу гарних, важливих для дівчинки підлітка якостей – значення цього ймення може обдарувати чесністю, старанністю, відповідальністю, обов'язковістю і старанністю, працьовитістю і наполегливістю, красномовністю і бажанням допомагати всім навколо. Правда. Є й одне «але» — справа в тому, що допомагати вона буде тільки тим, хто на її думку заслуговує на це, але ж заслужити це непросто, у всіх і завжди Альбіна обов'язково знаходить щось, з чим не зможе миритися. Зате в школі зазвичай у такий суцільні успіхи – її лідерські задатки і легкість в навчанні дозволяють їй досягти непоганих результатів, до того ж, як у вивченні точних наук, так і у вивченні гуманітарних предметів. Відносини з викладачами, звичайно, навряд чи будуть ідеальними, виною сему значення іменоформи Альбіна, але поважати її думку вони однозначно будуть.

Доросла жінка

Доросла Альбіна, як людина, та й як жінка, дуже складна. Значення цього найменування може обдарувати її купою хороших характеристик, але попутно і купою недоліків. Самий її поганий недолік, мабуть, це зарозумілість – саме ця риса і відштовхує її потенційних друзів, але з іншого боку, є і одна перевага, що перекриває цю рису, це вміння зберігати спокій і бути розважливою в моменти, коли назріває конфлікт. І взагалі, Альбіна, це людина, яка вміє залагоджувати конфлікти там, де це здається нереальним. Ну а плюс до всього значення імені Альбіна може обдарувати умінням доводити правоту без конфлікту і образ, і купою лідерських задатків, і відмінною фантазією, і креативним мисленням, і вмінням знаходити рішення там, де їх, здавалося б, немає, і красномовністю, і товариськістю, і доброзичливістю, і чесністю, і вірністю, і надійністю, і працьовитістю. По суті, значення перетворює дівчину, названу ім'ям Альбіна, в жінку, з якою можна і дружити, і вести справи. Але є і величезне «але» — вона багато важить і більшістю цих принципів просто не поступається, якщо прийняла рішення, то вже не поміняє його, навіть якщо зрозуміє, що це рішення може виявитися згубним або фатальним. Альбіна може стати начальником і лідером. Люди прислухаються до її думки, але ось справжніх друзів, і тим більше однодумців, у неї дуже і дуже мало – вина лежить на її неделаніі довіряти людям і зближуватися з ними ...

Доля імені Альбіна

Доля імені – найскладніший і загадковий фактор, але що стосується конкретно випадку з ім'ям Альбіна, так тут все ще складніше через нестачу інформації. Проте, дещо нам все-таки відомо. Так, дослідники, які вивчали ситуацію з таким фактором як доля Альбіни, прийшли до висновку, що в майбутньому носительку цього найменування може чекати занадто багато складнощів, зокрема в плані відносин з протилежною статтю.

Головна проблема взаємин дівчини, названої ім'ям Альбіна, з представниками чоловічої половини людства в тому, що вона не вміє знаходити компроміс. Доля Альбіни передбачає їй наявність такого недоліку як безкомпромісність і принциповість, який в свою чергу згубно впливає на відносини з чоловіками. Її доля може провести її по дорозі розставань – вона буде дуже довго шукати людину, готового їй у всьому поступатися, поступливого, поступливого, спокійного. Зате з іншого боку, доля її передбачає і можливість адаптації її поведінки – наприклад, вона може почати поступатися чоловікові, який готовий поступитися їй, а це вже плюс, чи не так?

А взагалі, доля, це один з найскладніших чинників, і з точністю на сто відсотків передбачити те, як вона складеться, практично нереально. А плюс до всього доля залежить від безлічі додаткових чинників, і не тільки від характеристики іменоформи, але ще і від батьківського виховання, і навіть від пори року народження.

Любов і шлюб для імені Альбіна

Влюблива характер і бажання швидше вислизнути з-під батьківської опіки може штовхнути Альбіну на раннє заміжжя. Притому, будучи закоханою до безпам'ятства, Альбіна може вийти заміж за чоловіка, який зовсім не відповідатиме її стандартам і критеріям. Підсумок один – перший шлюб виявляється невдалим.

Але зате до другого заміжжя Альбіна напевно поставиться з максимальною відповідальністю. Притому, чоловік повинен буде відповідати цілою купою критеріїв: він повинен поважати її думку, не бути снобом, бути перспективним в плані матеріального благополуччя і кар'єрного зростання, ставитися до неї максимально м'яко і ніжно. Такого знайти, безумовно, важко, але Альбіна не з тих, хто здається завчасно.

В шлюбі з чоловіком, який відповідає всім її критеріям, вона може стати ідеальною дружиною і домоправителькою. Вона буде процвітати не тільки по господарству, але ще і в побутових справах в цілому. Завжди наведе порядок і наготує їжі, простежить за охайністю членом сім'ї, всіх підтримає і обдарує своєю увагою, кожному присвятить частинку себе.

Альбіна як Мати

На жаль, не так вже й багато відомо про те, якими матерями стають Альбіни. Але якщо спиратися на статистичні дані і раніше названі риси, властиві Альбіна, то можна з упевненістю на сто відсотків сказати, що з таких жінок виходять відмінні матюкаючи. Та це й не дивно. Хіба можуть такі риси як цілеспрямованість, відповідальність, пунктуальність, товариськість і комунікабельність, належати поганий матері? Виключено ...

Що стосується любові і близькості, так тут можуть бути проблеми. Справа в тому, що більшість Альбін, це занадто самозакохані жінки. Вона може приділяти дитині сумно мало уваги, забувати про виховання і взагалі, вести себе так, ніби її дитина, це вже дорослий і самостійний чоловік, що не потребує ні в чому. Папі ж варто все батьківські обов'язки взяти на себе, бо дитина в іншому випадку може вирости закомплексованим і невпевненим в собі.

Сумісність Альбіна c чоловічими іменами

Прийшов час торкнутися і тему сумісності імені Альбіна з іменами для хлопчиків. Хоча, тут і зачіпати нічого, адже тема давно розгадана дослідниками цього області ...

Виявляється, оптимальне поєднання в плані пристрасті і любові може бути досягнуто з Якимом, Гордієм, Миколою, Остапом, Панкратов і Спартаком.

Міцність шлюбу гарантується у відносинах з Дмитром, Русланом, Мироном, Семеном, Ернестом, Натаном і Марком.

Не рекомендується поєднання обговорюваного нами імені з такими як Альберт, Ярослав, Олег, Платон, Вілен і Георгій.

Що ж стосується взаємовідносин дівчата з ім'ям Альбіна з представниками протилежної статі, так тут і зовсім все складно. Справа в тому, що з одного боку, вона любить сильних, принципових, владних чоловіків, але з іншого, не любить чоловіків, не готових йти на поступки. Іншими словами, чоловік може їй подобатися і відповідати її вимогам, але одночасно стати і тим. З ким вона буде нескінченно конфліктувати. А плюс до всього витримати її напористість і гордовитість теж зможе далеко не кожен, аж надто вона напориста, а іноді і неприступна ...

Число імені Альбіна

Число імені Альбіна по нумерології – 9. Дев'ятка в свою чергу є символом успіху, досконалості, верховенства і величі. Людям, заступництво цим числом, властиво бажання вдосконалювати, поліпшуватися, пізнавати нове, домагатися успіхів у матеріальному плані, бути краще за інших, панувати і наказувати, допомагати і жертвувати.

У людей-дев'яток зазвичай добре розвинена інтуїція, і що не менш важливо, ці люди вміють користуватися нею, завдяки чому і досягають успіхів на кар'єрному поприщі. Вона ж допомагає їм і в особистому житті.

При цьому люди числа «дев'ять» мають відмінне уяву і творчий потенціал, чудову фантазію. Дев'ятками все навколо захоплюються, їх поважають, вони авторитетні. При цьому вразливі, емоційні, чутливі і сприйнятливі.

Формула обчислення числа імені Альбіна: А (1) + Л (4) + Ь (3) + Б (2) + І (1) + Н ( 6) + А (1) = 18 = 1 + 8 = 9

Астрологічна символіка імені Альбіна

  • Камінь-талісман – Смарагд.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носії імені Альбіна – Лиса.
  • Рослинний символ – Базилік, Горіх.
  • Кращий зодіак – Близнюки йди Діва.
  • Число Альбіни – 9.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Альбіна

Альбіна Дерюгіна (український тренер з художньої гімнастики)

Альбіна Ахатова (російська біатлоністка)

Альбіна Джанабаєва (російсько-українська співачка)

Альбіна Йоно Макунайте (Makunaite) (литовський графік, народний художник Литви)

Альбіна Іванівна Краснокутська (відомий юрист)

Альбіна Иннокентьевна Борисова (народна артистка України)

Альбіна Іванівна Івашина (відомий хірург-офтальмолог)

іменини дні і святі покровителі імені Альбіна

імені Альбіна немає в православному іменослове по Святців, а значить і його іменини не справляються. Під час хрещення можна взяти схоже за звучанням ім'я, наприклад, Ангеліна, Анжела і т.п.