Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаІраїда
780 Oracle

Іраїда: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Іраїда за походженням давньогрецьке. За головною версією буквальна його трактування звучить як «героїня» або «дочка героя». Але є і друга версія, по якій значення може звучати як «з роду Гери». Хоча останній варіант поширений тільки в Європі ...

Ім'я Іраїда насправді вперше з'явилася не на території російськомовного держави, а в Європі, але найбільшою популярністю користувалося завжди саме у нас, в Україні, трохи менше в Україні та Білорусії . Має хорошу значимістю і наділяє носій відмінними характеристиками ...

Ім'я Іраїда: Значення і характеристика
Походження імені Іраїдадавньогрецьке
Буквальна трактування«героїня» або «дочка героя»
За другою версією«з роду Гери»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята мучениця Іраїда Олександрійська

Популярність:Іраїда відноситься до категорії найбільш рідкісних імен та доводиться не більше, ніж на 1 дівчинку з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Раїда, Іда, Іра

Сучасні англійські аналоги:Іріада

Цікаве про ім'я Іраїда:ім'я Іраїда відноситься до категорії тих рідкісних імен, що числяться і в католицькому, і в православному іменослове по Святців.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Іраїда таїть в собі чимало важливої ​​і потрібної інформації. Воно розповідає, якими саме обрисами наділяє це ім'я жінку, і які якості обіцяє її характеру. В даному ж конкретному випадку мова йде про самолюбстві, самовпевненості, самодостатності і лідерство.

Дівчинка, над якою протегує енергетика і значення імені Іраїда, з раннього віку буде демонструвати вразливість і чутливість. Але це не дуже і добре-то, адже будь-які негаразди в сім'ї або з однолітками залишать у неї відбиток на настрої і моральному стані.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носительок жіночого імені Іраїда полягає в їх чутливості і здатності бути щирими навіть з тими людьми, щодо яких є образа. А ще це в своїй більшості дуже добрі і щедрі дівчата ...

Іраїда погано відноситься долюдям, які намагаються на інших людей тиснути своїм авторитетом, до занадто самозакоханим і самовпевненим особистостям, і до тим, хто намагається наживатися на чужих слабкостях.

Характер імені Іраїда

Характер імені Іраїда такий, що обіцяє натурі носії цього ймення такі риси як вимогливість, самокритичність, самолюбство, зарозумілість, цілеспрямованість і наполегливість, гордовитість і планомірність. Разом з цим характер наділяється і такими важливими рисами як чесність і справедливість – вони проявляються у всьому, і в роботі, і в навчанні, і у взаєминах з друзями. У Іраїди такий характер, що вона ніколи і нікого не обдурить, не скористається будь-чиєї слабкістю заради досягнення своєї мети, і завжди допоможе людині, що потребує її допомоги. У Іраїди складний, але правильний характер, це людина слова, вимогливий, принциповий, але відданий і вірний. З нею можна вести будь-які справи, вона надійна, чесна, безкомпромісна, завжди йде напролом до поставленої мети, ідеальний партнер і друг. Єдиний її мінус полягає в скритності – Іраїда ніколи і нікого не присвячує у власні переживання, вона боїться, що люди можуть скористатися її слабкостями і зіграти на її переживаннях. Зате сама, навпаки, завжди слухає співрозмовників, допомагає їм, не відмовляє в раді – такий її характер.

Втім, не можна не відзначити, що характер є одним з найбільш непередбачуваних факторів, і все вищеназване може мати інший вигляд, піддаючись впливу найпростіших астрологічних чинників. Так, характер може видозмінюватися залежно від впливу знака зодіаку, і навіть пори року народження.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві характеру дівчинки, що отримала красиве жіноче ім'я Іраїда, значення дарує такі риси як ввічливість, слухняність, чесність і справедливість, спокій і розважливість, старанність і енергійність, дієвість і планомірність. Вона розвивається не по роках, їй притаманні риси підлітка, і взагалі, значення цього ймення може обдарувати носительку натурою унікальною, але мінливої. Якщо здебільшого Іраїда спокійна і слухняна, то інший раз може перетворитися в балуваних, від якого заболить голова навіть у найдосвідченішою нянечки. У такі моменти в натурі цієї дівчинки може прокинутися розбійниця, балующаяся, кричуща, верещати, що бігає – але за всім цим ховається найпростіший план по залученню уваги до своєї персони.

Іраїда належить до категорії тих дітей, що не можуть прожити без уваги. Втім, все це лише маска – насправді значення обіцяє натурі цієї дівчинки характер врівноваженого і дуже здібного дитини. Правда, доведеться кожного разу за будь-яку дрібницю хвалити її – вона все робить лише заради цього, їй важливо відчувати себе особливою, гідної захоплень. Що стосується спілкування, так тут все досить просто – всі дівчатка, названі ім'ям Іраїда, комунікабельні, вони привітні й товариські, легко йдуть на контакт і так же легко спілкуються з людьми самих різних типажів. Головне, щоб Іраїда було цікаво спілкуватися з тією або іншою людиною, більше їй нічого не потрібно ...

Підліток

А ось у дорослої дівчинки, названої іменний варіацією Іраїда, може бути вже в рази більше складних характер – в Іраїда підлітка може прокинутися самолюбива, самовпевнена, зарозуміла і дуже наполеглива дамочка, з такою вже буде дуже непросто ужитися, вона у всьому намагається знайти підступ, у всіх шукає недоліки, весь час з усіма сперечається.

Але головний мінус навіть не в цьому, а в тій принциповості і безкомпромісності, яку обіцяє значення цієї назви. Іраїда підліток принциповий, що не відступає від своїх принципів навіть в самих патових ситуаціях, яка відстоює до останнього свою думку і не дозволяє нікому нав'язати їй власну думку. З такою не посперечаєшся, вести спірне діалог з нею небажано. Плюс, вона трохи злопам'ятна і мстива – якщо у вас вийде її образити, то чекайте розплати, вона обов'язково вам пригадає це. Ще один негативний момент – у цієї дівчинки є не тільки самолюбство, але ще і самокритичність, через яку Іраїда може почати вже в підлітковому віці сильно себе критикувати і бути собою незадоволеною.

А ще значення імені Іраїда обдаровує і вимогливістю, що виражається у всьому – вона вимагає багато чого не тільки від себе, але і від оточуючих, і більш того, свято вірить в те, що все повинні відповідати її вимогам, вважає свої вимоги правильними та обґрунтованими. Все це може заважати їй заводити справжніх друзів, хоча знову ж таки, якщо не друзів, так звичайних товаришів, які поважають її думку, у неї має бути все-таки багато ...

Доросла жінка

У досягла зрілості Іраїди вже інакше влаштований внутрішній світ. Вона може, звичайно, залишитися такою ж вимогливою, старанною, впевненою в собі і дієвою, планомірної і цілеспрямованої, але стане більш прихованої. Значення цього ймення може перетворити Іраїду в дуже таємного людини, готового до спілкування і відкритим розмовам по душам, але що ховається від навколишнього світу всі свої переживання і образи. Вона ніколи не дозволить прихованим емоціями і слабкостям вибратися назовні, вважає неприпустимим, демонструвати власну слабкість людям.

Іраїда може здатися іноді занадто похмурою, затиснутою, черствою і мовчазною, але це тільки поверхнева оболонка – опинившись з одним, як то кажуть, «віч-на-віч», вона може перетворитися в розкріпачену, сміливу, веселу, часом навіть невгамовну особу, в жінку-реготуху, сміється з будь-якої дрібниці і сіючи навколо позитив. Важко повірити, що в таку веселу дівчину може перетворитися ця вічно серйозна і похмура дама.

У професійній діяльності вона може розкрити себе і свій потенціал цілком і повністю, значення обдаровує всіх Іраїда належною кількістю лідерських задатків, все що потрібно, це дати Іраїда можливість розкрити себе – їй може не вистачати впевненості в собі і рішучості, але один раз відчувши свободу і позитивний ефект від рішучих дій, як вона зміниться.

Доля імені Іраїда

Доля імені – ще один загадковий, непередбачуваний, але дуже цікавий фактор. Що ж стосується конкретно випадку з ім'ям Іраїда, так тут все дуже непросто. Доля найменування Іраїда в любові, відносинах з представниками протилежної статі і в шлюбі дуже непроста, особисте життя іменуються так дівчат зазвичай складається далеко не кращим чином.

Причина в характері та особливостях. Доля може часто зводити Іраїду з потенційними другими половинками, з чоловіками, здатними стати звуженими, але сама ж Іраїда зазвичай їх і відштовхує. Будучи занадто вимогливою, Іраїда в кожному знаходить щось, з чим не може змиритися – саме тому-то її доля і призводить найчастіше до швидких, можна навіть сказати раптовим розставань. А ще Іраїда принципова і непоступлива, що більшості чоловіків просто ніяк НЕ симпатизує.

Втім, доля може рано чи пізно все ж і звести Іраїду до цього звуженим. Тоді-то вона і може стати повноцінною матір'ю і дружиною. Добився її довіри чоловіка вона буде поважати і берегти всіма силами. Ось така доля у жінок, названих іменем Іраїда, хоча знову ж таки, все це тільки теорія.

Любов і шлюб для імені Іраїда

Іраїда — успішна і красива жінка, навколо якої постійно крутяться шанувальники і залицяльники. Однак їй така метушня ні до чого, тому вона швидко і жорстко своїм небажаним шанувальникам дає від воріт поворот. Вона не поспішає скоріше вискочити заміж, вибираючи майбутнього чоловіка вкрай ретельно. Найбільш важливими показниками в любові для неї грають, звичайно, вірність і надійність чоловіки. Іда не втомлюється перевіряти свого коханого на міцність, щоб не зазнати потім гіркоту розчарування.

Сильні почуття роблять Іраїду більш гнучкою і м'якою, проте свого обранця вона відкриватися поступово, зачаровуючи його своєю загадковістю і таємничістю. Її чоловік повинен бути порядною, працьовитим, охайним, охайним і вкрай дисциплінованим чоловіком. Вона буде поважати і любити чоловіка за його відповідальне і серйозне ставлення до життя, поруч з ним вона буде відчувати себе надійно, стабільно і комфортно. Тільки сильний, успішний і заможний чоловік зможе зробити її щасливою.

Іраїда, як правило, заміж виходить досить пізно. Збудувавши успішну кар'єру і став незалежною успішною жінкою, вона, звичайно, не захоче бігати перед чоловіком на задніх лапках. Зазвичай в сімейних відносинах Іда намагається зайняти місце лідера. Тому її рішучий і сильний чоловік також повинен бути терплячим і податливим. Іра встановлює власні правила і дисципліну в будинку. Вона вкрай прискіпливо і педантично ставиться до порядку і чистоті в своєму будинку, не дозволяючи домочадцям розводити свинюшник.

Іраїда як Мати

Не можна гарантувати, що у людей з однаковим ім'ям, наділеним прекрасними рисами характеру життя скластися однаково добре. Також не можна гарантувати, що така успішна бізнес-леді неодмінно стане ідеальною матір'ю для своїх дітей. Однак, з огляду на її свідомість, почуття відповідальності і вміння піклуватися, слід припустити, що поганою матір'ю вона точно не стане.

Іраїда щиро піклується про щастя своїх діточок, намагається приділити їм якомога більше часу і сил. Вона приділяє багато часу не тільки навчальної діяльності дітей, а й вчить їх самостійності, рано дає виконувати доручення по дому, дочка вчить готувати. У вільний час вона не проти навчити дочку в'язати чи вишивати. Син більше часу проводить з татом, а донька з нею. Відчуваючи теплі почуття до тварин, Іраїда не забороняє своїм чадам заводити домашніх вихованців, але вимагає, щоб вони допомагали їй стежити за тим, щоб в будинку як і раніше були порядок і чистота.

Іраїда — турботлива, любляча, відповідальна мати. Часом вона може проявляти зайву строгість до своїх дітей і виставляти до них вкрай високі вимоги. Це лише метод її виховання, за допомогою якого вона мріє виростити сильних і успішних людей. У свою чергу діти Іди щодня переконуються в тому, що строгість мами — це риса її характеру, дозволила їй багато чого досягти в житті, а не прояв холодності. Крім того, хороша дисципліна і виконання встановлених правил завжди винагороджується і мотивується.

Сумісність Іраїда c чоловічими іменами

Тема сумісності імені Іраїда не раз піднімалася провідними фахівцями цього області. Наразі ж відомо, що найкраща спостерігається в союзі з такими як Максим, Матвій, Роман, Леонід, Данила, Артемій і Максиміліан. Тут є величезні шанси на створення воістину міцної сім'ї і серйозних, довговічних відносин.

Костянтин, Юлій, Кирило, Єгор, Олексій і Василь — з чоловіками, названими такими іменами, відносини теж можуть створитися міцними і пристрасними, переповненими почуттями, але недовговічними.

А з отримали ім'я Гордій, Михайло, Рустам, Федір, Тимофій або Прохор, пару краще не створювати, бо крім ревнощів, розбіжностей і скандалів, в них практично нічого не буде, і тим більше любові.

А ось що стосується взаємин з представниками протилежної статі, так тут все дуже непросто. Особисте життя жінки, над якою протегує значення іменоформи Іраїда, може скластися не так гладко, як хотілося б навіть їй самій. Вся проблема в її вимогливості – навіть того, в кого вона закохається, вона не зможе прийняти всім серцем, якщо щось в ньому не буде відповідати його вимогам. Її чоловік повинен відповідати всім її вимогам, бути таким, яким вона захоче його бачити, повинен підкорятися їй і бути готовим до змін. Тільки такого вона прийме в своє серце і тільки для щастя такого вона і зробить все, що буде в силах.

число імені Іраїда

число імені Іраїда по нумерології — 9. Цілеспрямовані і наполегливі дев'ятки впевнено йдуть до мети. Однак для них важливо досягти успіху, подолати всі перешкоди чесним шляхом, без шкоди для оточуючих. У підопічних дев'ятки блискучий розум, високий інтелект і вимогливість і наполегливість. А ось в особистих відносинах дев'ятки нестабільні, оскільки їх палкі почуття швидко згорають, тому їх супутникам потрібно регулярно вносити новизну і вогник в відносини з ними.

Дев'ятку прийнято вважати числом високо моральних, успішних і творчих людей. Підопічні числа 9 нерідко сильно захоплюються релігією, пошуком досконалості в житті. Для них дуже важливо дотримання морально-етичних норм в суспільстві, а не варті і невиховані люди викликають у них неприязнь. Дев'яток переповнює почуття любові, милосердя і співчуття. Крім того, удача часто на їхньому боці, тому їм також вдається домогтися фінансового успіху і благополуччя.

Однак дев'ятки — вельми вразливі люди, вони легко потрапляють під поганий вплив інших. Крім того, вони схильні до егоїзму і непостійності. Вони можуть приймати необдумані, імпульсивні рішення. Уміння заробляти гроші далеко не завжди поєднується з ощадливістю. Багато дев'ятки просто обожнюють витрачати гроші даремно. Для підопічних числа 9 важливо відчувати свою перевагу над іншими. Їм потрібно більше відпочивати і не впадати в депресію, оскільки вивести з такого стану їх вкрай важко.

Формула обчислення числа імені Іраїда:І (1) + Р (9) + А (1) + І (1) + Д (5) + А (1) = 18 = 1 + 8 = 9

Астрологічна символіка імені Іраїда

  • Камінь-талісман – Аквамарин і Топаз.
  • Планета-покровитель – Нептун.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Іраїда – Дельфін.
  • Рослинний символ – Шафран.
  • Кращий зодіак – Стрілець і Риби.
  • Число Іраїди – 9.
  • Щасливий день – четвер.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Іраїда

Іраїда Олександрійська (свята мучениця)

Іраїда Спаська (радянська спортсменка (шашки)

Іраїда Юсупова (російський компози тор)

Ираида Архангельская (современная художница)

Ираида Потехина (современная русская поэтесса)

Ираида Кукарина (Заслуженный работник культуры РФ)

Именинные дни и святые покровители имени Ираида

Святая мученица Ираида Александрийская

март 18, август 7, сентябрь 18, октябрь 6