Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаВанда
612 Oracle

Ванда: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Ванда за походженням слов'янське. Буквально його значення може трактуватися як «смутьянка» або «спорщіца». Але є й інша версія, популярна виключно на Заході, де вважають, що воно може бути іменем німецького походження.

українське ім'я Ванда має відмінною значимістю і обіцяє названої ним малятку багато цікавих характеристик. Наділяє чудовою сумісністю з безліччю українських чоловічих імен і має цікаву символіку, пов'язану з планетами і знаками Зодіаку.

Ім'я Ванда: Значення і характеристика
Походження імені Вандаслов'янське
Буквальна трактуваннястароукраїнська слово «смутьянка»
За другою версією«спорщіца»
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята княжна Ванда

Популярність:На даний момент ім'я Ванда не влучає навіть в сотню популярних слов'янських жіночих імен. Вважається дуже рідкісним.

Розмовні варіанти:Чи не є

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Ванда:ім'я Ванда широко поширене не тільки на території країн СНД, але також і в Європі і навіть на території Америки ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Ванда може наділити носительку цілою купою хороших характеристик. Зазвичай же носительку цього імені сулятся такі риси характеру як врівноваженість, спокій, вміння викликати прихильність до себе, шарм і привабливість, балакучість і мрійливість.

Більш того, носії цього імені звичайно мають дуже великий творчий потенціал, який може допомогти їм розкрити і інші таланти. Плюс, Ванди в своїй більшості є дуже ризикованими і рішучими жінками. Хоча так, бувають і винятки.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Ванда полягає в здатності брати на себе відповідальність за діяння інших людей і робити ризиковані вчинки. До переваг також можна віднести комунікабельність.

Ванда погано відноситься долюдям, які намагаються брати на себе відповідальність за контроль і дисципліну тільки заради отримання влади і поваги. А ще носії цього жіночого імені не люблять занадто самовпевнених чоловіків.

Характер імені Ванда

Характер імені Ванда розгадати вкрай складно, оскільки на нього глибоке враження справляє і знак зодіаку, і пору року. Однак, зібравши деякі ймовірні риси характеру власниці цього досить незвичайного імені. До основних рис характеристикам імені Ванда відносяться: спокій, врівноваженість, привабливість, неймовірний шарм, довірливість і мрійливість. Але є маса і інших якостей характеру, що проявляються в різні вікові періоди.

В дитинстві Ванда не завжди може знайти спільну мову з однолітками і завести друзів. Виною всьому її балакучість, вона ніколи не бреше і говорить тільки правду в обличчя, але багатьох дітей це зачіпає. Однак, в підлітковому віці у неї вже досить широке коло друзів, впевнених в її чесності, надійності і відданості. Ванда — безкорислива людина і дуже хороший друг.

Працьовитість присутній в характері Ванди ще з дитинства. Вона отримує справжню насолоду від навчання, а потім і від роботи. Ванда буде відповідальним, обов'язковим, наполегливим, виконавчим і цілеспрямованим працівником. До речі, з її принципової чесністю їй не варто рватися в політику, бізнес або торгівлю. Їй краще підійде творчий напрямок, викладацька діяльність або професії, пов'язані з юриспруденцією і психологією.

Раннє дитинство

З ранніх років Ванда наділена спокійним і врівноваженим характером. Довірливість, красномовність, прихильність, особливо до матері, безконфліктність і не принциповість – ось її основні риси.

З мамою відносини дуже теплі – їй розповідає про всі переживання, мрії та бажання, ніколи нічого не приховує і часто боїться навіть діяти без маминого поштовху.

У той же час з однолітками поводиться більш розв'язано, але не приймається ними, адже через її правдивості і чесності її багато хто вважає ябедою. Втім, від браку уваги діток не страждає, їй головне, щоб було чим зайнятися. Батьки дітей ставляться її в приклад своїм, бо її поведінка заслуговує на увагу. Пустощі, витівки, агресія і ризики, впертість і наполегливість – все це відкинуто її сутністю спочатку.

Зате у неї багато захоплень і хобі, а ще із задоволенням вчиться всьому новому, читання, чистописання, граматиці і всьому, від чого інші в масі намагаються втекти. Є ще і працьовитість, з часом тільки посилюється і зміцнюється.

Підліток

Як і будь-який ім'я для дівчинки, це теж впливає на спілкування в підлітковому віці. Тут мова йде про прихильності і бажанні обзаводитися все великою кількістю друзів. Незважаючи на позитивність, оптимістичність, відкритість з дорослими, діти її поважають в більшості, і що важливо, в ній можна знайти реально чесного і відданого друга.

Навчання дається Ванді легко на будь-якому етапі. Легко навчається гуманітарних і точних наук, талановита учениця. Їй властива відповідальність, старанність, обов'язковість, наполегливість і працьовитість – за ці риси характеру поважають і викладачі, з якими зазвичай дружні стосунки. Правда, однолітками вони можуть сприйматися агресивно, що не дивно ...

Доросла жінка

Доросла Ванда, це зазвичай і зовсім унікальний за своєю суттю людина, жінка з великої літери, все встигає, все вміє, всім підряд захоплива. Доросла Ванда комунікабельна, педантична, дружелюбна, товариська і дуже правильна. Вона ніколи нікого не зрадить, не залишить людину в біді, і всім навколо намагається допомагати, що позначається на її положенні в суспільстві як не можна краще.

У вибраній професійній діяльності може добитися великих успіхів, але тільки в разі, якщо вона пов'язана зі спілкуванням і благодійністю. Бізнес, гроші, політика і продажу, не для неї. Така може добитися великих успіхів у викладанні, адвокатуру, творчих напрямках і психології. Хоча багато що може і змінитися в залежності від впливу планети-покровителя.

Доля імені Ванда

Доля імені Ванда, що криється у відносинах його власниці з чоловічою статтю в любові і в шлюбі, може далеко не відразу складеться так, як хотілося б. У дитинстві і юності Ванда не замислюється про відносини з хлопцями. Вона живе мріями про казкового принца в кожному своєму кавалерові намагається бачити тільки прекрасні риси. Її наївність, довірливість і сором'язливість допомагають їй в ідеалізації чоловіки, проте, як правило, це все закінчується гірким розчаруванням.

Ванда — досить владна і амбітна жінка, тому щаслива вона буде лише з досить терплячим і поступливим чоловіком. Але також вона бажає відчувати захист і силу волі з його боку. Для неї важливі надійність, відданість і любов чоловіка. Його матеріальне становище ніколи не встане на перше місце для неї, оскільки сама вона дуже добре заробляє.

Доля Ванди стати турботливою, трохи суворої, але дуже пристрасною і ніжною дружиною. Вона буде просто чудовою господинею, з іскристим від чистоти будинком і з ароматно пахне їжею. Безсумнівно, мати з Ванди вийде теж дуже турботлива, в міру сувора і відповідальна. Для неї діти — це взагалі головний результат сімейного життя.

Любов і шлюб для імені Ванда

Ванда — дуже товариська і цікава жінка, що володіє масою талантів і амбіцій. У неї досить владний і рішучий характер, тому не кожен чоловік зможе бути поруч з такою сильною жінкою. Однак, як правило, їй все ж вдається знайти свою любов і створити дійсно надійну, щасливу і дуже згуртовану сім'ю. Однак це можливо тільки з поступливим і терплячим чоловіком.

Для неї важливо бути впевненою в надійності і чесності власноруч обраного чоловіки. Сильний характер Ванди не позбавляє її бажання відчувати себе захищеною і тендітної поруч з коханим чоловіком. Сама вона стане для чоловіка і люблячою дружиною, і пристрасної і бажаною коханкою і навіть близьким другом. До речі, матеріальне благополуччя сім'ї грає для неї важливу роль. А ось, хто і наскільки наповнить сімейний бюджет для Ванди абсолютно не грає ролі. Як правило, вона має дуже високий дохід і престижну роботу. Нерідко вона і коханому чоловікові допомагає знайти більш високооплачуване місце роботи.

Ванда досить гидливий людина, не терпить безладдя або бруд в будинку, тому при необхідності завжди чистить і драїть все до блиску, як справжня чистюля. А ось приготування їжі — це її хобі, що доставляє їй справжнє задоволення. Вона мало не кожен день балує своє сімейство якимось новим і смачним кулінарним шедевром. А ось по продуктових магазинах, а тим більше по ринках, вона ходити просто ненавидить, тому буде щиро вдячна чоловікові, якщо він займеться цим сам.

Ванда як Мати

Материнство для Ванди — це справжнісінька основоположна сімейного щастя. Вона дуже відповідально ставиться до свого призначення, до батьківського обов'язку і материнським обов'язків, оскільки вона дуже відповідальний і виконавчий людина. До того ж, Ванда щиро і трепетно ​​любить своїх малюків, вважаючи материнство головним призначенням в житті кожної жінки.

До речі, за характером Ванда зазвичай схожа на свого тата, а у неї в свою чергу також частіше народжуються не дочки, а сини. Вона прагне виховати їх сильними, але поступливими, самостійними і господарськими чоловіками. Але обов'язковим моментом її виховного процесу є, звичайно, освіту. Ванда пильно стежить за їх навчальною діяльністю, починаючи з першого класу і закінчуючи останнім курсом інституту, не даючи їм спуску.

Ванда приділяє своїм дітям якомога більше часу. Незважаючи на всю свою строгість вона дуже ніжна з дітьми в позаурочний час. Незважаючи на те, що, як правило, вона виховує синів, а не дівчаток, у неї з дітьми багато спільних інтересів. Заради того, щоб провести кілька годин з улюбленими чоловіками, вона навіть готова навчитися рибалити.

Сумісність Ванда c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у імені Ванда з такими чоловічими іменами як Август, Анатолій, Віталій, Юхим, Фрол, Ерік, Харитон, Едуард, Венедикт, Герасим, Пантелей, Ісаак і Кузьма. У разі союзу з однією з таких варіацій породжується справжня любов, пристрасть, почуття. Тут можливий міцний, довговічний, і по-справжньому щасливий шлюб.

З такими як Альфред, Гордій, Гліб, Єгор і Макар, Роберт і Трохим, відносини теж можуть бути позитивними, пристрасними, чуттєвими і чесними, але недовговічними. Найчастіше такі пари розпадаються по купі причин в першу ж півріччя.

А союз з Артуром, Георгієм, Наумом або Ярославом, і зовсім може принести тільки негатив і погані спогади, бо тут, не уникнути ревнощів, розбіжностей, сварок і взаємного нерозуміння.

А ось в особистому житті чимало негараздів, і все через наявність наївності, сором'язливості, довірливості і надмірної відкритості. Не вміє і не бажає шукати в кавалерів негативні сторони, всіх ідеалізує і нерідко помиляється, приписуючи не існують властивості обранцям.

Число імені Ванда

Число імені Ванда по нумерології — 7. Сімка — це одне з найбільш незалежних покровителів імені в нумерології, для якого найбільш характерні прагнення до самопізнання і духовності. Підопічні числа 7 часто перебувають в стані самоти або ж занурення у власні думки. Сімки нерідко цілеспрямовано абстрагуються від оточуючих, прагнуть максимально осягнути свою власну сутність.

Серед основних рис характеру сімок можна виділити: високий рівень інтелекту, винахідливість, схильність до глибокого самоаналізу, духовність, проникливість, наукове мислення і перфекціонізм. Сімки можуть прекрасно реалізувати свої здібності не тільки в релігії або ж в філософії, але і, наприклад, в дослідницькій діяльності. Крім того, сімок, як правило, досить часто в голову підопічних сімки приходять просто геніальні ідеї. Однак реалізацією їх проектів зазвичай займаються інші люди. Сімки не терплять суєти і намагаються уникати роботи в команді.

Отшельники — це точне позначення способу життя багатьох сімок. Крім того, вони схильні до надмірної критики оточуючих і до самокопання. Підопічні числа 7 проявляють також своє марнославство і гордість, можуть хитрувати або здійснювати нечесні вчинки. Сімок слід все ж показуватися зі своїх раковин, проводити час з друзями і розважатися.

Формула обчислення числа імені Ванда:У (3) + А (1) + Н (6) + Д (5) + А (1) = 16 = 1 + 6 = 7

Астрологічна символіка імені Ванда

  • Камінь-талісман – Топаз.
  • Планета-покровитель – Місяць і Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Ванда – Жук-Рогач.
  • Рослинний символ – Лютик.
  • Кращий зодіак – Телець і Близнюки.
  • Число Ванди – 7.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Ванда

Ванда – польська княгиня, дочка князя Крака

Ванда Василевська – польська та радянська письменниця

Ванда Оттович-Воловський – радянська театральна актриса

іменини дні і святі покровителі імені Ванда

Ім'я Ванда відсутня в православному іменослове. Іменини ім'я Ванда не зазначає, а при хрещенні ім'ям не хрестять, нарікаючи дівчинку відповідним за православним іменослове ім'ям.

Однак негласно дівчинка на ім'я Ванда може святкувати іменини двічі на рік. Перший раз за канонами православної залежно від імені святої покровительки, обраної при хрещенні. А другий раз вона може відсвяткувати іменини імені Ванда разом з католиками 6 лютого, в пам'ять про святу княжні Ванді.