Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаДіана
1349 Oracle

Діана: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Діана за походженням давньогрецьке. У перекладі означає «божественну», хоча існують і інші версії. Зараз популярно в багатьох країнах світу, але вимовляється всюди по-різному (Дайана, Даяна і т.п.). У грецькій міфології тісно пов'язується з Богинею Артемідою.

Ім'я Діана користується неймовірною популярністю в Україні та країнах Європи, але попит на нього обмежується сучасністю. зате точно відомо, що це ім'я має дуже сильну енергетику, наділяє унікальним характером і здатне обіцяти багато хорошого …

Ім'я Діана: Значення і характеристика
Походження імені Діанадавньогрецьке
У міфологіїпов'язано з Богинею Артемідою
Буквальна трактування«божественна»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У рейтингу популярних імені Діана займає 19-21 позиції і доводиться по статистиці як мінімум на 15-16 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Діанка, Діна, Дія

Сучасні англійські аналоги:Дайана, Даяна, Діан, Діяна

Цікаве про ім'я Діана:ім'я Діана в грецької міфології зв'язується безпосередньо з Богинею Артемідою, якій поклонялися багато стародавні греки.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Діана викликає у фахівців, які вивчають науку найменувань, чимало суперечок і розбіжностей, як власне і походження. Але всі вони зводяться до думки, що дівчинка, яка народилася з таким ім'ям на світло, являє собою чутливу й чарівну особистість, що володіє неабиякою емоційністю, красномовством, жертовністю, співчуттям і доброю і чуйною душею.

За вдачею, це людина-лідер, який прагне довести всім навколо свою перевагу. Така дівчина часто, це зазвичай занадто запальна жінка в майбутньому. Найменше подразнення може перерости в грубість, жорстокість. Але не варто думати, що такою вона буде завжди. Її легко перевиховати, навчити новим манерам і вплинути на її поведінку в цілому.

Переваги та позитивні риси:цілеспрямований і ніколи не залишає розпочаті справи на півдорозі, завжди досягає поставлених цілей, намагається надходити правильно, але іноді поводиться занадто яскраво і зухвало. Намагається по відношенню до всіх людей надходити виключно добре, правильно.

Діана погано відноситься дозради і невірності, до брехні і обману, до хитрощів і користі. Вона ніколи не буде спілкуватися з людиною, якого запідозрила в невірності. Плюс, вона не терпить підлабузників.

Характер імені Діана

Характер імені Діана такий, що обіцяє носительці цього ймення непросту долю. У носії цього іменний варіації, зазвичай складний характер, практично не піддається контролю, і це багато в чому ускладнює життя і самої власниці найменування Діана, і всім її оточуючим людям. Активність, енергійність, необов'язковість, мінливість, непередбачуваність, відсутність єдиних цілей, наполегливість і настирливість, принциповість, емоційність, невміння контролювати емоції, запальність – все це притаманне дівчині з таким ім'ям, і все це утворює такий характер, ужитися з яким буде складно всім, крім слабохарактерних чоловіків. Але зате поряд з усім цим характер може бути обдарованим і такими важливими якостями як вірність і відданість – така ніколи не зрадить, ніколи не обдурить, і навряд чи проявить як таку корисливість.

Хоча, знову ж таки, все це лише теоретичні дані, інформація, що підтверджується тільки в двох з трьох випадків. Надто вже багато в такий параметр як характер залежить від побічних факторів, наприклад, від батьківського виховання, від знака зодіаку, і психологічного настрою самої жінка, іменованої варіацією Діана.

Раннє дитинство

Раннє дитинство дівчинки, для якої батьки вирішили вибрати жіноче ім'я Діана, переповнене рухом, діями, активністю і непередбачуваністю. Діана, над якою протегує значення і енергетика цього імені, це завжди рухлива, дієва, активна, енергійна і дуже непередбачувана особистість, дитина з неймовірною фантазією і тягою до пригод, вічно вигадує собі справи там, де інший би не зміг нічого придумати.

Батькам з нею доведеться дуже непросто – кожен день доведеться чекати від неї чогось нового, до того ж, далеко не завжди її нові «вигадки» будуть «добрими». Від неї потрібно очікувати все, і бути готовим потрібно до всього.

Зате в ній крім усього вищезгаданого є і купу важливих характеристик. Наприклад, значення може обдарувати її такими якостями як добродушність, доброзичливість, життєрадісність, справедливість, цілеспрямованість, працьовитість і гордовитість. Останні три якості можуть посилюватися по ходу дорослішання – в кінцевому підсумку, Діана може стати жінкою ідейної, сильною, самовпевненою, але разом з цим і самозакоханий.

Ще один важливий момент – не варто чекати від неї відповідальності і дисциплінованості, принаймні в дитинстві, бо Діана, це не та людина, в якому закладені ці риси. Значення обдаровує її хорошим характером, дієвим, але безвідповідальним, і це один з найголовніших її мінусів.

Підліток

Підліток на ім'я Діана, це все такий же рухливий, ідейний, непередбачуваний, цілеспрямований дитина, у неї ніколи не буде часу на відпочинок, вона в дії і занурена у власні ж ідеї і справи. А найцікавіше полягає в тому, що у цієї дівчини буде багато друзів.

Діана весела, цікава, самовпевнена і може бути лідером, зразковим організатором і заводієм – саме тому-то у цієї дівчинки і є багато друзів. Однодумців і таких же «задирака» знайти серед них не вийде, та й намагається себе оточувати вона тільки тими людьми, які будуть точно поступатися їй в наполегливості, в ідейності, і в лідерстві.

Що ж стосується школи і навчання, то тут без труднощів не обійтися – Діана настільки рухлива, що їй просто ніколи займатися навчанням і всім тим, що не приносить їй морального задоволення, а це якраз-таки і є навчання. Рухливість, відсутність такої риси як посидючість, необов'язковість, мінливість, безвідповідальність – все це природно не може не заважати їй добиватися успіхів у навчанні. Але зате з викладачами у неї відмінні відносини, бо навіть не дивлячись на відсутність контролю над нею, і не дивлячись на «промахи в навчанні», вона товариська і випромінює виключно позитивну ауру.

Доросла жінка

Дорослу дівчину значення імені Діана може обдарувати і зовсім безмежними можливостями. Вона весела, товариська, красномовна, вміє переконувати і нав'язувати свої ідеї всім навколо, з легкістю завойовує довіру і також легко вражає собою людей – вона може бути «на коні» в будь-якій компанії, всюди вона бажаний друг і товариш. Більш того, значення обдаровує досягла зрілості дівчину з ім'ям Діана і купою інших не менш важливих характеристик.

У цієї дівчини, що вже стала повноцінною жінкою, багато друзів, вона оточена увагою, завжди в його центрі, лідер, негласний організатор, людина, до думки якого прислухаються всі без винятку. Ще й рішуча – Діана блискавично приймає зважені і обдумані рішення, буває помиляється в них, але здебільшого все ж надходить як годиться.

Що стосується професійної діяльності, так тут все досить просто – робота повинна бути пов'язана з спілкуванням з людьми, повинна бути цікавою їй, в іншому ж випадку не варто чекати від неї високої самовіддачі та відповідальності. Хоча є один важливий момент – в зрілості впливає не тільки значення ймення, але також і ті чинники, які раніше не чинили впливу на характер цієї дівчинки, мова йде про планету-покровителя, стихії, і навіть камені-талісман.

Доля імені Діана

Доля імені Діана в стосунках з представниками чоловічої половини людства, в любові, і в шлюбі, це один з найцікавіших параметрів, а й один з найбільш загадкових, бо розгадати його з точністю на сто відсотків практично нереально. Проте, дослідники все ж зайнялися свого часу вивченням цього питання і прийшли до одного простого висновку, що свідчить про те, що доля в особистому житті у названій імечко Діана дівчинки буде складатися дуже непростий ...

Доля цього ймення передбачає наявність великих проблем в особистому житті, і все через характер, описаного вище. Вона ніяк не може миритися з слабохарактерними і невпевненими в собі чоловіками, але при цьому не мириться і з сильними, непоступливими чоловіками, що в підсумку призводить до проблем. Доля її така, що їй доведеться довгий час шукати свою справжню другу половинку.

З іншого боку, коли друга половинка все ж знайдеться, все зміниться. Доля передбачає становлення власниці найменування Діана зразковою дружиною, матір'ю, яку будуть ставити в приклад. До того ж, вона може взяти на себе ще й чоловічі обов'язки, що теж може позитивно сказати на загальної атмосфери в сім'ї, бо їй самій звалювати на себе купу справ по ідеї буде подобатися.

Любов і шлюб для імені Діана

Діана любить рішучих і щирих, сильних і надійних чоловіків, не позбавлених романтики. Цікаво, що вона і сама може зробити перший крок на шляху побудови відносин з вподобаним чоловіком, але якщо він і далі не почне діяти, вона просто від нього відмовиться. Її ідеал – це чоловік, здатний робити сюрпризи чи не щодня.

В прояві власних почуттів Діана злегка приховано. Але вона ніколи не страждає від дефіциту чоловічої уваги. Вона ретельно вибирає собі майбутнього чоловіка, проте не завжди її перший ранній шлюб може бути вдалим. Вона занадто незалежна і не бажає підкорятися своєму чоловікові – це щось і може зруйнувати перший шлюб.

Наступного разу Діана заздалегідь вибудує зі своїм обранцем довірчі рівноправні відносини, щоб було комфортно їм обом. Вона живе за принципом, що чоловік – голова, а дружина шия організму під назвою «сім'я», і, як то кажуть, куди шия поверне, туди і голова подивиться.

Для неї важливо, щоб чоловік міг стати і пристрасним коханцем, і другом-порадником одночасно. До речі, якщо він зможе гідно забезпечити матеріальний добробут сім'ї, то вона готова стати справжньою домогосподаркою з ідеально прибраній квартирою і завжди смачним столом.

Діана як Мати

Діана швидше за все стане просто чудовою матір'ю. Діти для неї – це справжнє щастя і скарб. Вона виховує їх в атмосфері любові і добра. В її родині накладена заборона на фізичні покарання. Вона не сприймає ні потиличників, ні поджопнік, в її будинку ніколи не прозвучить фраза: «Зараз ти отримаєш ременем по дупі». Навіть підвищення голосу на дітей для неї не характерно, тому трапляється це дуже рідко. До речі, вона ніколи не дозволить дітям бути свідками розбіжності або сварки батьків.

Мами Діани більше прив'язуються до дітей хлопчикам, синам, проте, якщо з'явиться донечка, то і вона отримає максимум материнської любові. Діти для Діани стають сенсом життя. Вона буде ніжно і трепетно ​​піклуватися і доглядати за ними, активно підключаючи до цього процесу і молодого тата. З самого дитинства вона своєю добротою має дітей до себе, однак не можна сказати, що малеча сидить у неї на голові, бо вона привчає їх до спокійного, але суворому укладу життя.

Діана піклується про різнобічному розвитку дітей. Різні спортивні секції, походи в ліс і парк, гуртки за інтересами та, звичайно, навчальна програма – всім цим вона буде займатися особисто. Вона буде привчати їх до самостійності, працьовитості, взаємодопомоги і завзятості.

Сумісність Діана c чоловічими іменами

Найкраща зв'язок в плані чистоти почуттів і любові може бути утворена Діаною з чоловіками, що мають такі імена як Альфред, Кім, Роберт, Ісаак, Микола і Макар, Гордій і Гліб.

Міцний шлюб вийде побудувати з Родіоном, Самуїлом, Ельдаром, Богданом, Олексієм, Максимом, Прохором, Еріком.

Не рекомендується Діані зв'язуватися з Лавром, Юлієм, Ярославом, Аполлоном, Дем'яном і Єрмолаєм, бо тут і зовсім немає сумісності.

У взаємовідносинах з представниками протилежної статі все дуже непросто. Незважаючи на її дієвість і активність, їй не потрібен такий же чоловік – вона буде шукати собі, або спокійного лідера, того, хто зможе втихомирювати її в потрібні моменти, або слабохарактерного людини, такого, щоб поступався їй, слухав її, і цінував її думку в будь-яких ситуаціях, яким би воно не було. При всьому при цьому швидкоплинні стосунки не матимуть ніякої перспективи в разі дівчинки з ім'ям Діана – значення обіцяє їй прихильність до серйозності і сталості в особистому житті.

Число імені Діана

Число імені Діана по нумерології — 5. П'ятірка вважається щасливим числом. Її підопічні зазвичай впливові і успішні люди. До їхньої думки завжди прислухаються, їх поважають і їм довіряють. Підопічні числа 5 ніколи не підкоряються громадській думці, вони абсолютно незалежні в своїх діях і думках. Крім того, 5-ки не відстають у часі, а йдуть в ногу з ним і з модою, завжди цікавлячись і новинками техніки, і модними тенденціями кожного сезону.

П'ятірки – це люди-енерджайзери з буйною фантазією і бажанням постійно пізнавати щось цікаве, нове і незвідане. Вони просто обожнюють пригоди і подорожі. Відрядження за кордон в якості представника якоїсь крутий фірми – це ідеальна робота в їх розумінні.

Діана та інші підопічні числа 5 – природжені поліглоти, їм з легкістю вдається швидко і якісно освоювати іноземні мови. Так що, якщо начальство і справді зробить п'ятірку своїм представником в закордонних поїздках, то співпраця з іноземними компаніями буде приречене на успіх.

На жаль, п'ятірки не можуть жити простий розміреним життям, вони настільки захоплені жагою пригод, що не цінують того, що мають, тому нерідко втрачають близьких людей. Крім того, вони відрізняються нетерплячість, критичністю і своенравием.

Формула обчислення числа імені Діана:Д (5) + І (1) + А (1) + Н (6) + А (1) = 14 = 1 + 4 = 5

Астрологічна символіка імені Діана

  • Камінь-талісман – Гіпс і Алмаз.
  • Планета-покровитель – Місяць і Плутон.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Діана – Леопард і Бобер.
  • Рослинний символ – Груша і дуб.
  • Кращий зодіак – Телець і Рак.
  • Число Діани – 5.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Діана

Діана Вишнева (російська балерина)

Діана Арбеніна (співачка, поет, музикант)

Діана Шпак (російська актриса, телеведуча)

Діана Арбюс (американськи й фотограф)

Дайан Кітон (американська кіноактриса)

Даян Віст (кіноактриса)

Діана Дамрау (оперна співачка)

Діана де Пуатьє (фаворитка французького короля Генріха IV)

Діана Пеньяльвер (іспанська кіноактриса)

Діана де Фео ( італійська журналістка)

Діана Ніколау (португальська актриса театру)

Діана Любенова (болгарська телеведуча)

іменини дні і святі покровителі імені Діана

Ім'я Діана не є православним, тому його немає православних в святцях, іменини не святкують, а при хрещенні дівчаток нарікають якимось співзвучним ім'ям – Дарина, наприклад. Можна також вибрати ім'я святої, день пам'яті якої підходить за датою народження або дня хрещення.