Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаВіра
480 Oracle

Віра: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Віра за походженням грецьке, хоча і вважається чисто українським. Значення — « віра ». Це одне з тих небагатьох імен, що переводяться і трактуються так само, як і звучать.

Ім'я Віра користується популярністю і в Україні, і в багатьох країнах далекого зарубіжжя, включаючи навіть Сполучені Штати. Має хорошу значимістю, здатне наділити величезною кількістю важливих характеристик, і має відмінну сумісність з багатьма чоловічими іменами ...

Ім'я Віра: Значення і характеристика
Походження імені Вірагрецьке
Буквальна трактування«віра»
Ангел хранитель і покровитель імені:Мучениця Віра Римська

Популярність:Ім'я Віра числиться на 35-37 позиціях в рейтингу українських жіночих імен і доводиться за статистикою не менше, ніж на 6 -9 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Вєрка, Вірочка, Верунчик

Сучасні англійські аналоги:Вероніка

Цікаве про ім'я Віра:У християнстві ім'я Віра відноситься до трьох головних благодійникам – Віра, Надія, і Любов. І до речі, це одне з найпопулярніших імен в усій Європі ...

Як впливає значення імені на долю : карма

значення імені Віра по доданню, воно наділяє носіїв цього імені такими рисами характеру як самолюбство, зарозумілість, самодостатність, непослух і сприйнятливість, чуттєвість і чутливість, самовпевненість і сміливість, надійність і відданість. Більш того, в кожній окремій Вірі можуть проявитися і інші не менш важливі риси, але при цьому варто відзначити і те, що в кожному окремому випадку енергетика цього імені на носительку може впливати по-різному.

Найпрекрасніше полягає в тому, що це одне з тих небагатьох імен, що захищають своїх носіїв від впливу ззовні. Хоча, звичайно, енергетика цього жіночого імені позначиться на носительці і її характер ...

Переваги та позитивні риси:найголовнішою перевагою всіх носіїв цього імені є така риса як принциповість, адже саме завдяки цій рисі Віри завжди дотримуються тільки власних точок зору і надходять щодо будь-яких питань тільки по совісті.

Віра погано відноситься долюдям, які надходять погано щодо слабких людей. А ще носії цього імені ніколи не зв'язуються з людьми, які так чи інакше користуються чиїмись слабкостями заради досягнення власних цілей.

Характер імені Віра

Важко сказати точно, яким буде характер дівчини, що отримала ім'я Віра, орієнтуючись лише на енергетику цього імені. Проте, деякі фактори все ж дозволяють зробити кілька припущень. І головне припущення полягає в твердженні про те, що характер Віри, це завжди характер справжнього лідера, який завжди досягне поставлених цілей, всім допоможе, всім порадить, і кожного підтримає.

Також можна точно сказати про те, що Віра, це людина віддана, вірна, безкорисливий і принципово правильний. Така дівчина ніколи не дозволить собі зрадити близької людини або просто знайомого, залишити когось без підтримки, або ж зробити щось, що зашкодить комусь. Це дівчина, яка надходить тільки відповідно до совістю, і готова пожертвувати навіть чимось важливим заради щастя іншої людини.

А ще носії імені Віра дуже активні і працелюбні, цілеспрямований і дієві. Така дівчина ніколи не стане шукати привід для того, щоб уникнути роботи або відповідальності за доручені їй справи, і ніколи не буде валятися на дивані перед телевізором в момент, коли є будь-які, нехай навіть і не особливо важливі справи.

Раннє дитинство

З ранніх років Віра, це малятко, яка бажає одного – справляти враження, та таке, щоб захоплювалися нею все, хто тільки з'являється в її оточенні. І вона знає, як домогтися цього – поводиться приблизно і відповідально, розвивається в мові не по роках, вміє красиво розмовляти, слухняна і не грайлива, рідко бавиться і проводить час з користю для оточуючих. Загалом, робить все для того, щоб нею захоплювалися ...

При цьому з дитинства живе в ній і неймовірно високу думку про себе – вона вважає, що просто не може не подобатися людям, не витримує критики і ображається навіть через найменшого повчання або грубості в її адресу.

І тим не менше, Віра, це дитина, а значить їй властиво веселитися. Інший раз вона може забути про бажання бути кращою і починає вести себе балувати, ніж та дивує мати з батьком.

Підліток

В підлітковому віці носій такого красивого імені для дівчаток як Віра безумовно збереже то бажання робити гарне враження на дорослих і дітей, яким володіла в дитинстві. Але при цьому проявляти цю свою слабкість до уваги вона буде вже більш стримано – її поведінка вже не буде здаватися настільки награним.

Що стосується взаємин з однолітками, то тут є підводні камені, серед яких невміння заводити друзів і небажання йти на контакт. Вона не страждає від сором'язливості або боязкості, але боїться нових людей в своєму оточенні. Її пересилює страх перед зрадою і брехнею. А ще вона боїться втратити лідерство, якого домагається всіма силами за допомогою вміння налаштовувати всіх на свою хвилю.

І взагалі, Віра підліток, це досить незвичайна дівчина. Вона двоїста і з одного боку може показати однієї, а з іншого, відповідно зовсім інший ...

Доросла жінка

Зріла Віра легко зачаровує тих, хто їй подобається, користується попитом у залицяльників протягом усього життя, і з легкістю дістає почуття тих, на кого падає її погляд. Для носії цього імені немає нічого простішого, ніж взяти і завоювати чоловіка, який їй сподобався. Що-що, а це вже вона точно вміє.

Віра відмінно розбирається в людях і з легкістю відрізняє брехливих і лицемірних людей, від щирих і добрих. Ніколи не підпустить до себе невідповідного її вимогам людини, відбирає друзів, перебираючи їх «кісточки» з голови до ніг, не приймає тих, хто не відповідає хоча б її мінімальним вимогам. А ось галасливі компанії і нічні клуби не її коник – скоріше це любителька серйозних і нудних посиденьок, ніж нестримної веселості.

А ще у неї є добре розвинені організаторські здібності, легко стане лідером і доб'ється швидкого просування по службі, обов'язково досягне поставлених цілей і не здасться навіть при вигляді перешкод.

Доля імені Віра

ще важче сказати, як складеться доля дівчини на ім'я Віра в стосунках з представниками протилежної статі, в любові, особистому житті і шлюбі. Але можна точно сказати, що Віра буде користуватися популярністю у чоловіків, починаючи ще зі школи. А все тому, що носительку цього імені завжди притаманні такі риси як привабливість, красномовність, чарівність, товариськість і шарм, які як раз-таки і подобаються більшості чоловіків.

Але вибирати собі партнерів Віра буде вкрай обережно, особливо в ранньому віці, в школі або в інституті. А все тому, що, по-перше, їй буде дуже важливо, щоб партнер відповідав її вимогам і критеріям у всьому без винятку, а по-друге, для неї важливий її авторитет, і важливо, щоб все навколо схвалювали її вибір. Хоча, знову ж таки, в зрілості все зміниться, і принаймні схвалення людей з оточення їй вже точно не потрібно буде.

Що стосується зрад, вірності, верховенства і поваги, так тут все як годиться. Віра ніколи не дозволить собі зрадити кохану людину або зробити йому боляче. Вона буде до останнього подиху вірною і відданою другою половинкою. Плюс, завжди буде поважати думку свого хлопця, але ж це теж чималого варто.

Любов і шлюб для імені Віра

Носительки імені Віра по-різному ставляться до чоловіків і відносинам з ними в молодості і зрілості. З молодості Віра може задивлятися на кожного, хто їй хоч трохи сподобався зовні, але при цьому буде ретельно перебирати хлопців і зустрічатися тільки з тими, хто буде відповідати її критеріям, і кого будуть схвалювати подруги. А ось в зрілості Вірі вже буде плювати на схвалення кого-небудь, і в чоловіки вона буде вибирати того, з ким їй буде комфортно.

Яким повинен бути чоловік Віри? Як мінімум він повинен поважати її думку у всьому без винятку і проявляти повагу навіть тоді, коли її думка виявляється невірним. Вона не буде поруч з чоловіком, який висміює її помилки і помилки, і який ставить свою думку вище її особистого. Плюс, потенційний чоловік повинен бути перспективним, притому, мова йде не тільки про гроші і матеріальної складової, н також і перспективності в плані батьківства ...

Коханому чоловіку, який поважає її думку і шанує її, як жінку і берегиню домашнього вогнища, вона стане зразковою дружиною, яка зробить все можливе для того, щоб він був щасливий. Вона і в будинку прибере, і їжі наготує, і взагалі зробить все, що в її силах, аби чоловік був нею задоволений. Але у відповідь вона буде теж вимагати досить багато: любові, турботи, уваги і розуміння, спілкування і спільного проведення часу.

Віра як Мати

Досить складно сказати, орієнтуючись на значення і енергетику імені, який саме стане матір'ю та чи інша жінка. Але в разі Віри є кілька факторів, які дозволяють припустити, що Віра точно не стане поганою матір'ю. Бути може у неї і будуть якісь слабкості або недоліки, але шкоди дитині вони точно не принесуть. А сама ж вона напевно буде ставитися до дитини, як до скарбу, яке потрібно берегти і плекати.

Але дитина в родині носії імені Віра повинен бути запланованим. Планування вагітності та материнства дозволить Вірі змиритися з майбутньою роллю і тією відповідальністю, яка на неї ляже. Тоді-то вона точно стане по-справжньому хорошою мамою. Але і знову ж таки, без підтримки чоловіка, батька дитини, тут не обійтися – у неї опустяться руки, якщо вона побачить, що її чоловікові колись розділяти з нею турботи, пов'язані з дитиною.

Вихованню ж дитини Віра напевно приділить максимум уваги. Вона буде всіляко оберігати своє дитя, незалежно від того, хто це, хлопчик чи дівчинка, і буде виховувати з дитини людини з максимально хорошим характером. Свого чада вона навчить тільки гарному, і ніколи не дозволить нікому образити його ...

Сумісність Віра c чоловічими іменами

Питання сумісності імені Віра з чоловічими іменами досить цікавий і таїть в собі багато важливих параметрів. Але головний свідчить про ідеальну сумісності Віри з такими іменами як Август, Адріан, Євдоким, Дмитро, Едуард, Модест, Святослав, Трохим, Устин, Тадей, Ернест, Фрол, Валерій, Харитон, і Мойсей. У разі союзу з одним з них, є величезні шанси на створення реально міцного і щасливого шлюбу.

Омелян, Родіон, Соломон, Сергій, Ерік, Арсеній, Гнат, Ізяслав, Самуїл і Максим — з цими варіаціями теж є зв'язок, але тільки в плані пристрасті і любові, але ніяк не в шлюбі. Якщо до нього справа і дійде, то він стовідсотково буде недовговічним.

А з такими як Тарас, Юлій, Федір, Акім, Гавриїл, Єрмолай, Казимир і Микита, і зовсім, відносин краще не будувати, бо нічого з них не вийде, а взаємини будуть переповнені лише ревнощами, скандалами і розбіжностями.

Що до взаємин з представниками чоловічої статі в цілому, так тут все досить-таки складно, принаймні, якщо дивитися з боку. Справа в тому, що самі по собі відносини з чоловіками у Віри повинні бути хорошими, вільними, але вести себе вона з ними буде так, що самі вони не будуть навіть і розуміти, що їй потрібно від них. Вона буде показувати стриману любов і симпатію, і при цьому навіть і в думках не буде тримати наміри створити пару. Вот такой вот складний вона людина, дівчина на ім'я Віра.

Число імені Віра

число імені Віра по нумерології – 1. І варто відразу ж зазначити, що сам по собі факт заступництва числа 1 над носіями імені Віра багато про що говорить. В нумерології адже число 1 є символом успіху, влади і лідерства, які як раз-таки в більшості випадків і притаманні носительку цього жіночого імені. Віри в своїй більшості дуже владні, хоч і намагаються цього не показувати, і найголовніше, вони природжені жінки-лідери, при тому, негласні, приховані ...

Віри, як жінки, які відчувають заступництво числа «один», дуже владні, але при цьому ніколи і нікому не нав'язують свою владність. Вони здатні панувати непомітно, радіючи навіть найдрібнішим факторам – Віра може мовчати, але при цьому буде задоволена самим фактом того, що до її думки прислухаються. Вона може не сказати і слова про те, що подала ту чи іншу ідею, але буде приховано радіти тому, що її ідея допомогла вирішити ту чи іншу проблему. Ось такі от вони, дівчини на ім'я Віра.

Але варто відзначити і те, що більшості людей-одиниць властиво сильно поглинатися гонитвою за високим статусом і кар'єрним ростом. Багато одиниці є кар'єристами по натурі. Здавалося б, немає нічого такого в цьому, але є і одне «але» — в разі Вер, почуття і любов грають дуже важливу роль, роль життєвої батарейки, і якщо вони будуть замінені на кар'єру і багатство, сама Віра, як жінка, може швидко зів'янути.

Формула обчислення числа імені Віра:У (3) + Е (6) + Р (9) + А (1) = 19 = 1 + 9 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Віра

  • Камінь-талісман – Берил і Сердолік.
  • Планета-покровитель – Сатурн і Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Віра – Мураха.
  • Рослинний символ – Клен і Верес.
  • Кращий зодіак – Терези і Риби.
  • Число Віри – 1.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Осінь.

Відомі люди з іменем Віра

Віра Менчик – російська шахістка

Віра Пашенна – російська акт рису театру

Віра Комиссаржевская – знаменита російська актриса почала XX століття

Віра Засулич – російська письменниця

іменини дні і святі покровителі імені Віра

Мучениця Віра Римська

вересень 17, вересень 30