Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаОльга
791 Oracle

Ольга: значення імені, характер і доля

Ім'я Ольга давньоукраїнське за походженням, за головною версією, і є запозиченим зі скандинавських мов. Могло бути утворено від Хельга – «свята», «мудра» або «фатальна». За другою версією воно може мати слов'янське коріння, станься від слов'янського слова «Вольга».

Жіноче ім'я Ольга має дуже сильну енергетичну ауру і здатне наділити дівчину, названу при народженні цим ім'ям, великою кількістю важливих і потрібних характеристик. А ще це ім'я має хорошу сумісність з більшістю православних імен …

Ім'я Ольга: Значення і характеристика
походження імені Ольгаскандинавське або староукраїнська
В корені по першій версіїім'я Хельга
За другою версієюслово Вольга
Буквальна трактування«святая», «мудра» або «фатальна »
Ангел хранитель і покровитель імені:Свята княгиня Ольга

Популярність:Ім'я Ольга входить до тридцятки найпопулярніших імен та числиться на 28-30 місці в рейтингу. Доводиться на 9-11 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Оля, Олечка, Оленька

Сучасні англійські аналоги:Хельга, гелга, Олга, Лайла

Цікаве про ім'я Ольга:ім'я Ольга на Наразі користується популярністю у всіх країнах СНД, але найбільш популярним воно було ще в довоєнні часи.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Ольга обіцяє носительці такі якості і риси як незалежність, впертість, пристрасність, емоційність, чуттєвість, принциповість, гордовитість, зарозумілість і чутливість. Плюс до всього, в своїй більшості Ольги, це дуже принципові і непоступливі жінки. З Ольгою краще не сперечатися, і краще не доводити її до поганого, адже в гніві вона страшна.

Самостійність у носії цього імені проявляється з раннього віку. У свою чергу любов до незалежності породжує самотність, в результаті чого носій цього імені може відчувати себе самотньою, непотрібної, нелюбимої. Але зате сама по собі жінка на ім'я Ольга, це звичайно дуже хороша людина, справедливий і правильний ...

Переваги та позитивні риси :завжди надходить тільки по совісті, ніколи не обманює, намагається жити правильно, не порушуючи загальноприйняті правила. Ольга ніколи не обдурить, чи не спробує нажитися на чужій слабкості або довірливості, і більш того, завжди допоможе, якщо побачить, що людина дійсно потребує допомоги.

Ольга погано відноситься добрехунам і брехунам, до чоловіків, які користуються жіночими слабкостями заради досягнення власних цілей, до людей, які не здатні на власні сміливі вчинки, до трусів і занадто потайним особистостям.

Характер імені Ольга

Характер імені Ольга такий, що передбачає наявність у названій так дівчинки безлічі недоліків, втім, стають непомітними на тлі тих достоїнств, що теж є. Ольга, це дівчина, характер якої настільки позитивний, що в ньому практично непомітні всі наявні «мінуси». Так, вона грайлива, сором'язлива, часом примхлива і песимістична, але зате завжди робить лише обдумані вчинки і ніколи не дозволяє собі користуватися чиїмись слабкостями заради досягнення своїх корисливих цілей. І взагалі, характер її такий, що не дозволяє їй залежати від кого-небудь – всього домагається сама, без сторонньої допомоги.

Правда, багато в чому характер залежить від астрологічним символів і додаткових факторів, серед яких одним з основоположних є пору року народження ...

Раннє дитинство

значення цього дівчачому імені принесе дитинству іменованої Ольгою дівчинки багато хорошого, хоча і без поганого не обійтися. Так, їй сулятся в дитинстві такі характеристики як метушливість, активність, енергійність, непосидючість, дієвість, допитливість, примхливість і образливість, емоційність і розважливість.

Ольга, це малятко на подив розважлива – вона не робить необдуманих вчинків, завжди діє строго у відповідності з власним же планом, і при цьому робить все тільки для себе. У ній є і егоїстичність, і самолюбство, але є і бажання допомагати всім навколо, що не завжди представляється можливим, і що в підсумку може призводити до розчарувань в самій собі.

Батькам же не варто сильно опікати названу так малятко – Ольга, якщо її сильно опікати, ризикує стати самолюбної і примхливої, нетерпимою, небажаними чути чужі думки, а це, як не крути, може привести до великих проблем у плані спілкування з однолітками. А ще обдаровує її енергетика імені Ольга і позитивним характером і трепетним ставленням до всього, що відбувається. У ній стільки добра в душі, що його вистачить на всіх, але її потрібно з дитинства підживлювати позитивними емоціями – в іншому випадку може почати комплексувати і депрессіровать.

підліток

Ольга підліток, це важкий по всіх параметрах людина. У цієї дівчинки безліч недоліків, це факт, але всі вони слабо проявляються, і при правильному вихованні їх і зовсім можна знищити. Впевненість в собі, наполегливість, оптимізм, дружелюбність, добродушність, доброзичливість, життєрадісність, емоційність, справедливість, прямолінійність – це ще не повний список тих якостей, якими наділена Ольга в підлітковому віці, але вже і цих якостей вистачить на те, щоб вона була популярною в суспільстві і користувалася авторитетом.

до речі, що стосується навчання – Ольга здатна, як учениця, може вивчити будь-який предмет, будь то точна або гуманітарна наука, але їй у всьому потрібен поштовх і контроль. Вона може впоратися з будь-яким завданням і дорученням, але тільки в разі, якщо її контролюють. В іншому випадку може виявитися і лінь, і відсутність інтересу, і навіть елементарна дурість.

Доросла жінка

Доросла Ольга вже менш схильна до впливу такого фактора як значення найменування, але зате сильніше схильна до впливу стихійного покровителя, знака зодіаку та інших астрологічних символів. За своєю суттю, вона залишається такою ж, за винятком деяких моментів, які залежать від виховання. У цієї жінки є всі шанси на те, щоб стати реально «кимось» в житті – є схильність до підприємництва, і взагалі, Ольга може домогтися неймовірних висот, але при цьому не здатна домогтися цього самостійно – потребує підтримки, друга, або ж другої половинки ...

Доля імені Ольга

Доля імені Ольга в стосунках з чоловіками, в любові і шлюбі така, що передбачає виникнення безлічі проблем, починаючи вже з підліткового віку. Причина полягає в ставленні іменується так дівчинки до відносин – для неї друга половинка є людиною ідеальним, тим, ким вона захоплюється, незалежно від вчинків і проступків. Але така вже доля, що в підсумку всі ці відносини в більшості випадків закінчуються розчаруванням.

Фахівцями було припущено свого часу, що таку дівчину будуть часто обманювати, користуючись її безкорисливістю, безконфліктністю, добротою і довірливістю Зрештою доля може привести до того, що в ній почнуть переважати зворотні риси, а саме, недовірливість, скритність, песимізм.

Зате та ж доля передбачає і один хороший момент – знайшовши свою справжню другу половинку, перейшовши межу «шлюбу », обзаведеться тим щастям, яке і шукала, а домігся її довіри чоловікові і зовсім пощастить, бо для його щастя вона зробить все від неї залежне. Така вже її доля ...

Любов і шлюб для імені Ольга

Важко насправді сказати, який дружиною стане Ольга. Але одне можна точно сказати – все буде залежати від того, в якому віці Ольга вийде заміж. Найчастіше носії цього імені виходять заміж в зрілості, коли вже досягнуто основні життєві цілі. Якщо носій імені Ольга вже міцно стоїть на ногах, то і в шлюбі вона буде просто відмінною дружиною. Її вже не будуть хвилювати власний успіх і самореалізація, її буде хвилювати лише успіх в ролі дружини та господині. Зовсім інша справа, якщо Ольга вийде заміж не реалізувавшись, не добившись поставлених цілей, і не ставши на ноги.

Своєму чоловікові Ольга напевно буде вірною і відданою дружиною. Йому не доведеться хвилюватися про її вірності, про романи на стороні і «рогах». Ольга не дозволить собі зрадити коханого чоловіка. Правда, стати по-справжньому улюбленою для Ольги не так вже й просто – доведеться відповідати всім її критеріям, що не так вже й просто.

Чи стане Ольга хорошою господинею і зразковою дружиною? Легко! Ольги адже всього домагаються в найкоротші терміни, і все, що вони роблять, вони намагаються робити добре, а не аби як-то. Якщо їй доручено стежити за побутом і атмосферою в будинку, то вона буде це робити так, як не зміг би ніхто інший. Та й взагалі, Оля, це дуже самолюбна людина, принциповий і правильний, і вона ніколи не дозволить, щоб в її будинку був бардак, і щоб хтось міг сказати, що вона погана господиня.

Ольга як Мати

чи стане хорошою матір'ю Ольга? Ну як мінімум вона повинна стати просто нормальної матір'ю, адже з її відповідальністю, обов'язковістю, педантичністю, пунктуальністю і добротою просто неможливо стати поганою мамою. Носительки цього імені до всіх справах і витівкам підходять відповідально і обережно, і материнство напевно не стане винятком. Напевно Ольга плануватиме материнство здалеку, готуватися до нього, і більше того, постарається підготувати до появи діточок і майбутнього батька.

Любити вона буде однаково і хлопчика, і дівчинку. Їй не важлива стать дитини. Їй важливо лише одне – щоб дитина виросла гідним всього самого кращого людиною, справедливим, чесним, правильним і надійним.

Але батькові доведеться приділяти вихованню дітей незгірш від часу, адже Ольга йому просто не дозволить відсторонитися від його прямих батьківських обов'язків. Вона всю себе присвятить вихованню в дитині важливих якостей, вона зробить все можливе для того, щоб її син або дочка досягли максимально можливих успіхів у всіх своїх починаннях. І те ж саме повинен буде робити і тато – в іншому випадку вона не стане терпіти його і просто розлучиться, що не злякавшись навіть статусу «матері-одиночки».

Сумісність Ольга c чоловічими іменами

Ідеальна сумісність у імені Ольга тільки з Борисом, Глібом, Гордієм, Валаама і Єгором.

Міцний і щасливий шлюб вона зможе побудувати з В'ячеславом, Тимуром, Устинов, Харитоном, Фролом, Осипом, Венедиктом, Власом, Геннадієм, і Анатолієм.

А зовсім немає сумісності з Антоном, Аполлоном, Дем'яном, Лукою, Максиміліаном, Віленом.

Взаємовідносини з представниками чоловічої статі – ось той чинник, над яким практично не панує значення такої варіації найменування як Ольга. Взагалі ж, цей фактор в даному випадку дуже непередбачуваний, а значить і передбачити його практично нереально. Зате відомо точно, що у представників сильної половини людства Ольга буде користуватися неймовірною популярністю.

Число імені Ольга

Число імені Ольга по нумерології – 1. Одиниця в свою чергу є символом влади, успіху і могутності. Тож не дивно, що люди числа «один» завжди досягають великих висот в житті і на кар'єрному поприщі. Люди числа 1 талановиті, напористі, лідери і новатори по натурі, завжди досягають постелених цілей і намагаються все домагатися виключно своїми силами. Ці люди не поступово домагаються свого, а швидко, стрімко, діючи рішуче і впевнено.

Більшість одиниць схильні до бізнесу і управлінської діяльності. З них виходять відмінні бізнесмени, філологи, керівники, організатори, публіцисти і лікарі. Будь-яка справа, за яку береться така людина, обов'язково буде зроблено «на відмінно». І ніколи ви не помітите за людиною числа 1 помилки, проступку або ліні.

Що не менш важливо, при всій своїй силі, могутності, рішучості і стрімкості, «одиниці» залишаються ще й веселими, оптимістичними і дуже доброзичливими людьми. Така людина завжди із задоволенням заведе нове знайомство. А одного людина цифри 1 завжди допоможе, порадить, підкаже і поспівчуває, якщо доведеться. Для близьких людей Ольга, як і всі «одиниці», не пошкодує, ні сил, ні любові, ні уваги, ні грошей. Такі вже люди, заступництво цим числом.

Формула обчислення числа імені Ольга:О (7) + Л (4) + Ь (3) + Г (4) + А ( 1) = 19 = 1 + 9 = 10 = 1

Астрологічна символіка імені Ольга

 • Камінь-талісман – Янтар.
 • Планета-покровитель – Місяць.
 • стихією – Вогонь.
 • Тваринний символ носія імені Ольга – Леопард і Сова.
 • Рослинний символ – Ясень.
 • Кращий зодіак – Рак.
 • Число Ольги – 1.
 • Символічний метал – Золото.
 • Щасливий день – п'ятниця.
 • Ідеальний сезон – Літо.
 • Рік — Змія.

Відомі люди з іменем Ольга

Ольга Розанова (художниця)

Ольга Рубцова (шахістка)

Ольга Садовська (російська актриса)

Ольга Аросєва (російська актриса)

Ольга Спесивцева (російська балерина)

Ольга Забелінская (велогонщиця)

Ольга Кніппер-Чехова (радянська актриса)

Ольга Берггольц (поетеса, прозаїк)

Ольга Корбут (білоруська гімнастка)

іменини дні і святі покровителі імені Ольга

Свята страстотерпице Ольга

17 липня

Свята Рівноапостольна княгиня Ольга

24 липня