Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаАся
679 Oracle

Ася: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Ася за походженням грецьке або татарське. За головною версією його значення може трактуватися, як «повернута до життя». Але ця версія поширена далеко не скрізь.

Друга версія походження імені Ася говорить про приналежність до татарської культури. про тут воно є лише укороченою формою відомих імен, серед величезного переліку яких і такі як Асія або Асият.

Третя ж версія говорить про те, що ім'я Ася може бути скандинавського походження. В даному випадку воно могло статися від імені Астрід, і тоді його трактування звучить як «божественно красива», або «пристрасна». Хоча, знову ж таки, в різних культурах і країнах дотримуються різних версій.

Ім'я Ася: Значення і характеристика
походженнядавньогрецьке, скандинавське, татарське
Трактування за першою версією«пристрасна»
За другою версією«повернута до життя»
За третьою версією«божественно красива»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:На даний момент статистика по жіночому імені Ася не відслідковуються. За найбільш правдоподібною версією, воно може припадати не більше, ніж на 3-5 дівчаток з 10 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Ася

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Ася:ім'я Ася колись було дуже популярним на теренах пострадянського простору, але зараз з кожним роком воно зустрічається все рідше і рідше, і цілком можливо незабаром і зовсім випаде з ужитку.

Як впливає значення імені на долю: карма

Етимологи і астрологи багато часу і сил приділили вивченню значення імені Ася і його впливу на носії, і прийшли до висновку про те, що носії цього імені все без винятку унікальні за своєю суттю. Кожна Ася може володіти по-своєму унікальним характером, і кожна може мати свої унікальні риси. Але є і якості, що переважають у всіх носительку цього ймення без винятку. Йдеться про такі риси як допитливість, зацікавленість, чуттєвість і чутливість, щедрість і доброта, доброзичливість і емоційність. Хоча, це ще далеко не весь перелік якостей, що сулятся цим дівчатам.

Дівчинка на ім'я Ася, це з дитинства добрий і допитливий дитина, що намагається завжди чинити по совісті, який думає про інших і намагається завжди і всіх навколо радувати своєю поведінкою. Що юна володарка цього жіночого російського імені, але більш доросла, завжди буде залишатися позитивним і добрим чоловічком. У неї може бути багато шанувальників, друзів, однодумців і товаришів, і більш того, вона ніколи не перестане поповнювати своє коло спілкування новими людьми. Але що ще крутіше, так це те, що всі Асі завжди чинять правильно по відношенню до людей. І не важливо, про кого йде мова – їй не важливо, ким є їй та чи інша людина.

Переваги та позитивні риси:найголовніше гідність всіх носіїв імені Ася без винятку – дружелюбність. Асі доброзичливі і доброзичливі, комунікабельні, красномовні і говіркі, ніколи не грублять, і з усіма спілкуються на рівних. Саме завдяки цьому-то ці дівчата і стають затребуваними в суспільстві.

Ася погано відноситься долюдям, які намагаються обдурити всіх навколо і здатися тими, ким не є. Фальш, брехня, брехня і лицемірство, жадібність і корисливість – ці риси в людях Асі ненавидять найбільше. А ще вони не люблять людей, які не мають ніяких цілей в житті і живуть одним днем.

Характер імені Ася

Характер імені Ася і його носительку обіцяє багато хороших якостей. Наприклад, зазвичай в цих дівчатах переважають такі риси як чесність, добропорядність, добродушність, дружелюбність, безпринципність, жіночність, чуттєвість і чутливість. Іншими словами, носії імені Ася, це досить приємні і позитивні в усіх напрямках дівчата ...

Така ніколи не надійде погано по відношенню до іншої людини, не буде відчувати заздрість, не дозволить собі використовувати кого-то в своїх власних корисливих цілях. Це в своїй більшості безкорисливі особистості, готові робити добро і нічого не брати натомість. Правда, як тільки з'явиться хоч якусь ознаку того, що людина цим користується, все закінчиться. Ніколи ці представниці жіночої половини людства не дозволяють собою користуватися, особливо в корисливих цілях.

Характер носії імені Ася такий, що випромінює виключно позитивну енергетику. Вони завжди позитивні і оптимістичні, ніколи не показують навколишнім людям своїх переживань, намагаються бути в доброму здоров'ї і випромінювати лише тепло. Саме тому-то до них і тягнуться люди. Хоча, знову ж таки, буває всяке ...

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві дівчинка на ім'я Ася може бути допитливою, яка цікавиться всім без винятку, рухомий і активною. Вона буде в усе вникати, задавати купи всіляких питань, вчитися всьому новому і вимагати стільки уваги, що годі й уявити. При цьому, не можна сказати, що вона росте «королевою», якій потрібно приділяти занадто багато часу і уваги. Ні, увагу їй потрібно, але не так вже й багато. Якщо у неї немає питань, то вона і не стане вимагати уваги, а навпаки, усамітнитися і займеться яким-небудь зрозумілим цікавлять її справою. У цьому-то і полягає її плюс.

У відносинах з батьками Ася і зовсім радує з кожним днем ​​все більше і більше. Вона поводиться максимально добре, не намагається балуватися або бешкетувати, намагається радувати батьків у всіх напрямках життєдіяльності без винятку і ніколи не дозволяє собі розчаровувати маму з татом. Плюс, вона дуже відповідальна дитина, будь-яке доручення виконає так, як зможе, постарається зробити все правильно, зробить все можливе для того, щоб порадувати батьків і налагодити з ними максимально позитивне спілкування.

А ось з дітьми у маленькій Асі можуть виникати проблеми. З одного боку, вона може бути дуже доброзичливою і доброї дівчинкою, але з іншого, у неї можуть виникати проблеми саме на тлі її непристосованість до вільного спілкування. Вона може на будь-яке слово образитися, прийняти будь-яке жартівливе обзивательства за грубість, може навіть замкнутися в собі, якщо хто-небудь з дітей назве її поганим словом, наприклад. Загалом, їй може бути дуже нелегко.

Підліток

Ася підліток, це вже зовсім інша людина. Дорослішаючи, вона може обзавестися купою нових якостей, помінятися, поміняти своє ставлення до багатьох аспектів життєдіяльності, і взагалі, змінитися буквально у всьому. Але основні її риси залишаться все одно при ній. Вона все також буде доброю, доброзичливою, щедрою і добродушною, комунікабельною і товариською. Плюс, вона може нарешті навчитися більш по-простому ставитися до людей і тому, що вони говорять. У підлітковому віці її вже не образити обзивательства або безглуздою жартом, і гідність її не зачепити просто так. Але ось критика може застати її зненацька і змусити переживати. Правда, при цьому. критика ж може змусити її і працювати над собою – але ж це гарна риса, якої багатьом дітям дуже навіть сильно не вистачає.

В школі вона може показувати досить непогані результати. Але варто зазначити, що точні науки їй швидше за все будуть даватися з великими труднощами. Асі в своїй більшості є гуманітаріями, людьми, які не схильними до точних обчислень і тому подібному. Куди краще справи йтимуть у названої цим ім'ям дівчинки з гуманітарними науками. Історія, література, поезія, творчі предмети, музичний розвиток, філологія – все це ще далеко не повний перелік того, у чому Ася може досягти успіху. І взагалі, значення імені Ася може наділити величезною кількістю талантів ...

А ось у відносинах з батьками можуть почати виникати проблеми. Ася може почати багато сперечатися, почне проявляти характер, доводити своє, перечити. При цьому, вона не дозволить собі послухатися матір чи батька. Так, вона може посперечатися, але все одно зробить те, що їй сказали, і не піде проти батьків і їх волі.

Доросла жінка

Доросла Ася може стати і зовсім людиною, зовсім не схожим на того, про який йшла мова в розділі «підлітка». Значення імені Ася може обдарувати доросле носительку цієї варіації жіночого імені величезною кількістю талантів, достоїнств, і не тільки. Вона може досягти успіху в багатьох справах, піти купою різних доріжок в плані кар'єри і професійного становлення, досягти неймовірних висот в суспільстві, і домогтися такого положення, про яке багато хто лише мріють.

Доросла Ася буде з легкістю йти на контакт . Їй легко дається знайомство з людьми. Рідко, хто може стати їй ворогів або домогтися її зневаги, і тим більше, ненависті. Кожен може стати її другом. Все, що для цього потрібно, це просто добре до неї ставитися. Але є у носії цього імені і багато недоліків, і найголовніше з них полягає в схильності до перебільшення достоїнств людей. Така дівчина може змінити на краще людини в своїй уяві, створити ідеальний його образ, і навіть не помітити, що насправді той чоловік таким не є. Це, в свою чергу, може привести в майбутньому до розчарування.

А ось до близьких Ася буде ставитися з розумінням і увагою, ще більшим, ніж було раніше. Так. у неї може з'явитися характер, вона може почати відстоювати свою думку, але при цьому ніколи не дозволить собі образити близьку людину, будь то чоловік, мати, батько, сестра або ще хто.

доля імені Ася

Важко сказати напевно, як повинна скластися доля носії імені Ася в любові і відносинах з представниками протилежної статі, але можна точно сказати, що така дівчина буде користуватися попитом у чоловіків, причому, починаючи ще зі школи. Інша справа, що відносини побудувати з нею вийде далеко не у кожного. Є лише два варіанти – обранцем буде, або хитрун, здатний показувати лише хороші свої риси, або мужній і щира людина, готовий дати те, чого вона потребує. А потребують Асі в романтиці, уваги, щирості, чесності і взаємності почуттів.

Швидше за все, в шкільні роки і молодості в цілому у Асі буде багато невдалих відносин, які навіть і починатися-то не встигатимуть. Дістати її увагу легше простого, але ось завоювати її серце дано не кожному. Вона схильна ідеалізувати людей, але в кінці кінців вона завжди буде розуміти, що зробила помилку, і тоді відносини будуть швидко закінчуватися.

А ось вже в зрілості доля ім'я Ася може виявитися вкрай непередбачуваною. Мало того, що, грунтуючись на колишньому досвіді, сама володарка цього ймення стане більш перебірливої, так ще й вимоги до потенційних партнерів стануть більш жорсткими. І ось тоді-то вона, якщо і почне будувати відносини, то тільки з тим. в кому впевнена на всі сто відсотків.

Любов і шлюб для імені Ася

Важко напевно сказати, який дружиною буде в майбутньому дівчина, яка отримала при народженні імені Ася, але можна з упевненістю на сто відсотків заявити про те, що поганий дружиною вона точно не виявиться. Вона може бути не дуже акуратною або відповідальної, не самостійною, але при цьому обов'язково буде турботливою, уважною до домочадцям і чоловікові, м'якою. А деякі з носіїв цього імені можуть виявитися ще й поступливими, і поступливими.

Але чоловіка собі Ася може шукати дуже і дуже довго. Вона не дуже прискіплива, але через наявність негативного юнацького досвіду в стосунках може стати надто уважною до потенційних кавалерів. Вона не підпустить до себе того, що занадто завзято намагається роздобути її, і не підпустить до себе грубого мужлана. До будь-якого типу чоловіка вона буде пильно придивлятися. І тільки в разі, якщо він відповідає її вимогам, вона погодиться на відносини.

Чи стане Ася відмінною господинею? Ось це вже куди більш складне питання. Все залежить від виховання і величезної кількості інших не менш важливих факторів. А ще носії імені Ася сильно залежать від атмосфери – якщо в будинку сприятлива атмосфера, панує взаємоповага і взаєморозуміння, то тоді і сама вона стане відмінною господинею. Втім, так відбувається і у більшості жінок в цілому.

Ася як Мати

Ася може стати відмінною мамою . носії цього імені в своїй більшості дбайливі, уважні, добрі і добродушні. такі жінки готові всіх себе цілком і повністю віддати турботі про близьких, і зокрема, про дітей. Навряд чи син або дочка Асі зможе сказати, що в дитинстві не вистачало турботи мами Асі. Це просто неможливо, адже сама Ася зробить все можливе для того, щоб її діткам вистачало всього, і турботи, і уваги, і любові, і тепла з ніжністю.

А найцікавіше полягає в тому, що при всій своєї турботи і любові, така мати ніколи не стане нав'язувати дітям свою думку або змушувати їх робити те, чого їм не хочеться. Вона дозволить діткам приймати самостійні рішення, вибирати, особисто вирішувати, як діяти в тих чи інших випадках. Загалом, захистом імені Ася жінка точно стане відмінною мамою.

Сумісність Ася c чоловічими іменами

Найкраща сумісність у жіночого російського імені Ася з такими чоловічими іменами як Максим, Микита, Владислав, Євгеній, Дмитро і Анатолій . З носіями цих варіацій можливий міцний шлюб, не менше міцна сім'я, і ​​взагалі, позитивні з усіх боків взаємини. Хоча, знову ж таки, трапляються і винятки.

З носіями таких імен як Владімір, Артемій і Артем, Леонід, В'ячеслав, Федір і Тимур, у Асі теж може бути непогана сумісність, та й відносини можуть бути вбудовані досить позитивні, але ось довговічними їм точно не бути. Принаймні, про це свідчать численні астрологічні дані.

Ну а з Арсенієм, Василем, Костянтином і Михайлом Асі краще і зовсім не вибудовувати ніяких взаємин, тому як в даному випадку немає ніякої навіть найменшої сумісності ...

Взаємовідносини з представниками протилежної статі у носії імені Ася можуть складатися дуже нелегко. Сказати, що у неї мало шанувальників – неправильно. Навпаки, вона буде користуватися попитом, як дівчина і жінка. Але ось піти на серйозні стосунки з чоловіком їй не так вже й легко. Вона спочатку перевірить як слід свого партнера, і тільки, коли переконається в його відданості і щирості, почне будувати з ним стосунки. І то, по-перше, такою вона стане тільки в зрілості, а по-друге, навіть в такому випадку перший крок повинен буде зробити потенційний кавалер ...

число імені Ася

число імені Ася – 8. І відразу варто було б сказати, що це число як не можна краще впливає своєю енергетикою на носії цього імені. Вісімка обіцяє завзятість, ділове чуття, цілеспрямованість і сміливість, рішучість і незалежність в плані прийняття рішень. Вона може обіцяти такий дівчинці готовність долати будь-які перешкоди на шляху до мети, чого якраз-таки і не обіцяє саме ім'я.

Вісімки жорсткі і напористі, завжди домагаються свого, прагнуть до незалежності і самостійності, і найголовніше, вони не знають меж. Для цих людей не існує поняття «кордону» в плані зростання і розвитку. Вони завжди йдуть вперед, якщо потрібно, навіть напролом.

Але обіцяє також число 8 і негативні риси. Наприклад, це може бути надмірне зарозумілість і впевненість в собі, самовпевненість і нездатність приймати допомогу з боку. А адже іноді прийняти чиюсь допомогу або попросити ради було б дуже навіть до речі.

А ще заступництво числом 8 люди, це в своїй більшості схильні до Ідеалізування людей з оточення, що в свою чергу може привести до різних проблем.

Формула обчислення числа імені Ася:А (1) + С (1) + Я (6) = 8

Астрологічна символіка імені Ася

  • Камінь -талісман – Смарагд і Агат, Порфир.
  • Планета-покровитель – Меркурій.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Ася – Мавпа і Ласка .
  • Рослинний символ – Базилік.
  • Кращий зодіак – Близнюки і Діва.
  • Число Асі – 8.
  • Символічні метали – Срібло, Алюміній.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі е люди імені Ася

Ася Горська (російська поетеса, прозаїк)

Ася Звєрєва (російський звукооператор)

Ася Козина (українська сучасна художниця)

Ася Шавінская (інтелектуал, гравець клубу «Що? Де? Когда?»)

Ася Немченок (российская художница, фотограф)

Ася Шнейдерман (советская поэтесса, художница)

Ася Умарова (чеченская художница, прозаик)

Ася Нахимовская (российская актриса)

Ася Норис (итальянская актриса)

Именинные дни и святые покровители имени Ася

Имя Ася не числится в именословах по Святцам, ни в католическом, ни в православном, а значит и именины не справляет.