Dreams.co.uaІменаЖіночі іменаОлександра
1517 Oracle

Олександра: значення імені, характер і доля

Жіноче ім'я Олександра за походженням грецьке. Трактування значення звучить як «захисниця людей» — ідентично трактуванні чоловічого імені Олександр. Утворено від грецьких слів «Алекс» (захисниця) і «Андрій» (люди). До слова, жіноче ім'я Александріна вважається похідним ім'ям-синонімом …

До речі, жіноче ім'я Олександра сьогодні продовжує користуватися тією ж популярністю, якою користувалося і в минулому столітті. Його значення нагороджує унікальними характеристиками носительку, а ще, непоганий сумісністю з багатьма українськими чоловічими іменами.

Ім'я Олександра: Значення і характеристика
Походження імені Олександрагрецьке
Від грецьких слів«алекс» і «Андрій»
У перекладі«захисниця» і «люди»
Трактування«захисниця людей »
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Олександр

Популярність:Олександра – одне з найпопулярніших українських імен. Займає 13-14 позиції в рейтингу популярних жіночих імен. Доводиться як мінімум на 25 дівчаток з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Саша, Сашенька, александрушка, Саня

Сучасні англійські аналоги:Александріна, Олександра, Аласріна, Алістріна, Алеста, Алехандра

Цікаве про ім'я Олександра:Жіноче ім'я Олександра вважається одним з найпопулярніших в Україні і Україні, числиться в іменослове православних імен по Святців, і має сильну енергетику.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Олександра не потребує додаткового пояснення, адже воно ідентичне значенню чоловічий варіації – Олександр. Єдине, що можна додати в даному випадку, це те, що на жінку енергетика цього імені надає ще більш сильний вплив. Воно здатне нагородити носительку такими рисами як впевненість в собі і егоїстичність, наполегливість, владолюбство, доброзичливість і настирливість, безкомпромісність, наполегливість, справедливість, комунікабельність, чутливість і чуттєвість.

Зазвичай Олександри, це дівчата добрі і щедрі, трохи сором'язливі в ранньому віці, але стають менш сором'язливими в підлітковому. Вони популярні в суспільстві, в своїй більшості. А їх авторитет і зовсім неможливо оскаржити.

Переваги та позитивні риси:чутлива і чуттєва, ніколи не надходить проти совісті і намагається робити все так, щоб до неї ніхто і ніколи не міг пред'явити ніяких претензій, працелюбна і спокійна, стримана, розважлива, планомірно і постійна.

Олександри погано ставляться докорисливим і брехливим людям, грубості, жорсткості, жорстокості, несправедливості, надмірно активним людям і заводіям, владним і занадто самодостатнім людям.

характер імені Олександра

На думку фахівців, так званий характер імені Олександра, це в першу чергу та характеристика, що визначає як такий внутрішній світ названої так дівчинки. Але справа в тому, що конкретно в даному випадку все складніше, ніж думають багато, бо тут мова не може йти про конкретний і точному описі того, яким буде внутрішній світ і характер ...

У дівчинки з ім'ям Олександра, а потім і у дорослої жінки, внутрішня сутність постійно переповнюється коливанням між різними обличиями – це представниця слабкої статі, яка не вміє знаходити баланс, такий вже її характер. Вона вічно блукає між протилежними один одному факторами – між м'якістю і жорсткістю, між упевненістю в собі і боязкість, між вимогливістю і попускательством. Характер самого імечко і названої так жінки, це загадка, розгадати яку складно навіть найдосвідченішим дослідникам.

Втім, у багатьох випадках знайти золоту середину все ж можна, зокрема, якщо орієнтуватися на астрологічну символіку, або на сезон народження нареченої так дівчата, хоча в цілому характер завжди залишатиметься реальної таємницею.

Раннє дитинство

в ранньому дитинстві це ім'я новонародженій дитині дарує добродушність, бажання розвиватися і бути першою і кращою в будь-якій справі, спрагу лідерства, непосидючість, активність і дієвість. Це маля нескінченно рухається, розвивається, кудись поспішає і щось робить, її неможливо приборкати, і при цьому, обмеживши її активність, батьки приречуть себе на море проблем – через брак пункту викиду енергії, вона буде створювати чимало негараздів.

з дітьми дівчині з ім'ям Олександра допомагає налагоджувати відносини дружелюбність і доброзичливість, але є і «мінус» — бажання керувати всім навколо і домінувати над оточуючими стане каменем спотикання, тим параметром, що почне рано чи пізно відштовхувати навіть найближчих людей. Зате вона швидко всьому навчається – читання, чистописання, малювання, математичні аспекти, все це буде їй даватися приголомшливо легко. Головне, не дозволяти всього цього набриднути їй, бо в школі можуть з'явитися неймовірні проблеми з успішністю — так вже привертає значення ...

Підліток

В шкільному віці в дівчині на ім'я Олександра проявиться вплив стихії, які сприяють над усіма Сашамі. Чутливість, уважність, доброзичливість, безкомпромісність і владність, твердість і жорсткість, грубість і принциповість – весь цей букет перетворить носительку цього іменоформи в особистість, одночасно і шановану, і бажану, і відчужену, така вже значення. Друзів у неї сумно мало, по крайней мере, справжніх, більшість з них, це ті, що бояться її люди, підлабузники, або корисливі персони. Щирість і відданість Олександра знайде тільки в родичів, а й те, на більш пізньому віковому етапі.

Доросла жінка

Вимогливість, бажання підпорядкувати собі близької людини, непокірність, наполегливість, непоступливість – ці риси дарує значення в дорослому буття, вони ускладнять взаємини не тільки з друзями, але і з потенційними супутниками. Чоловіки часто уникають таких, а тому здебільшого Олександра буде самотньою, але не стане страждати через цього, бо на перше місце ставитиме роботу, кар'єрне зростання, матеріальну незалежність і добробут.

доля імені Олександра

Що стосується такого параметра як доля імені Олександра, так він визначається в більшості випадків знаком зодіаку і тваринам відповідно до східним гороскопом, а не тільки значимістю, хоча є і загальні характеристики ...

Так, доля цього ймення пророкує бурхливе особисте життя дівчинки Олександри, безліч романів в підлітковому віці і пізнє заміжжя. З чоловіками така зазвичай відчуває себе впевнено і розкуто, але на серйозні відносини вона не піде до того моменту, поки не здобуде незалежність і задоволення власними досягненнями – така вже доля іменованої таким чином, хоча знову ж таки. Все це лише теорія.

З тієї ж теорії випливає, що шлюбна доля такої жінки буде досить непростий, і все з вини самої носії цього ймення. Це ідеальна дружина, авторитет для дітей, хороша мати, але не господиня. Їй мета, навіть в шлюбі, це рух, подорожі, нові враження і пригоди.

Чоловікові ж і зовсім, щоб зберегти шлюб, слід довіряти їй побільше важливий справ – варто пам'ятати, що Олександра за своєю суттю завойовниця, її доля передбачає вічні пошук пригод, їй потрібно постійно підкорювати нові вершини, чогось добиватися, щоб бути по-справжньому щасливою.

Любов і шлюб для імені Олександра

Усім дівчатам по імені Олександра властиво кидатися у вир кохання з головою при першій же можливості. Але як би сильно не закохувалася Олександра, вона ніколи не побажає узаконити з чоловіком стосунки, поки не переконається в тому, що він того вартий. Тим більше, що до вибору потенційного чоловіка Олександра поставиться вкрай відповідально. Адже це в своїй більшості вимогливі жінки, і будують сім'ї вони тільки з тими чоловіками, які відповідають всім критеріям.

Що ж стосується сімейного життя та господарства. Так тут Олександрі може і не бути рівних. Вона буде відмінною господинею, все буде встигати, до всього буде ставитися відповідально і серйозно. У такий будинок не буде неприбраним, а чоловік не одягнеться в брудний одяг. Нагодовані члени сім'ї, випрана одяг, оздоблений будинок, чистота і порядок навколо – ось як буде виглядати все, що оточує дружину-Олександру.

Але чоловікові не варто сидіти склавши руки і користуватися Олександрою. Вона залишатиметься такою дружиною тільки до тих пір, поки буде відчувати, що її поважають, цінують і люблять.

Олександра як Мати

з одного боку, мама на ім'я Олександра може бути хорошою матір'ю, турботливою, ніжною, уважною, м'якою, відповідальною. Але з іншого боку, Олександри адже обожнюють свободу і прагнуть незалежності, а діти якраз-таки і здатні позбавити цього. У підсумку, не дивуйтеся, якщо до пори до часу вона буде хорошою мамою, а потім різко почне ігнорувати свої обов'язки і жити виключно для себе.

Виховання дитини Олександрі краще не довіряти. Вона може допомогти дитині стати на ноги, навчить всьому хорошому, завжди поспівчуває і порадить. Але ось навчити дитину долати проблеми і негаразди дорослому житті вона точно не зможе.

Що стосується близькості, так, цілком ймовірно, ближчою Олександра буде з дочкою. Від сина, звичайно, теж не відмовиться, але дочки приділить куди більше уваги. Особливо сильно це буде помітно в разі, якщо в сім'ї з'явиться є і хлопчик, і дівчинка.

Сумісність Олександра c чоловічими іменами

У дівчини на ім'я Олександра найкращою є сумісність з такими чоловічими найменуваннями як Влас, Тадей, Устим, Фрол, Харитон, Святослав, Ернест, Броніслав, Аристарх, Архип, Венедикт і Нестор. У разі союзу з чоловіком, названим одним з цим імен, з'являються всі шанси на створення реально міцного і щасливого шлюбу.

В разі побудови пари з такими як Альфред, Гліб, Гордій, Макар, Єгор, Роберт, Трохим або Микола, шансів поменше, але відносини будуть переповненими пристрастю, почуттями і любов'ю. Правда. Взаєморозуміння може закінчитися в будь-який момент.

А ось з Платоном, Георгієм, Дем'яном, Лукою, Савелієм, Ярославом, Віленом, Альбертом або Максиміліаном, краще Саші і не намагатися будувати любов, тому як тут пара приречена з самого початку на крах і розставання.

А взагалі, головне, щоб чоловікові, що з нею поруч, належали такі риси як терплячість, поступливість, і безпринципність .

Другою половинкою, найімовірніше, стане поступливий і терплячий чоловік, але настирливий, адже завоювати її увагу і любов зможе тільки той, хто стерпить усе її «випади» і «бзік», мінливий настрій і непередбачуваність.

Ну а взагалі, дівчатка з ім'ям Олександра важко передбачити, адже багато в чому риси названої таким чином дамочки залежать від впливу додаткових символік, однією з яких є сезон, який є покровителем народженого в його владі дитини ...

Число име ні Олександра

Число імені Олександра по нумерології – 1. Цифра «1» в свою чергу в нумерології вважається символом слави, влади, могутності і лідерства. Можливо, саме тому-то в своїй більшості «люди-одиниці» і є лідерами, переможцями, організаторами. Ці люди завжди досягають поставлених цілей, завжди домагаються бажаного, ніколи не сходять з дистанції і йдуть напролом, домагаючись бажаного всіма можливими способами.

«Одиниці» наполегливі, уперті, ніколи не здаються, впевнені в собі і цілеспрямовані. Ці люди мають задатками лідерів в своїй більшості і досягають великих успіхів практично в усіх напрямках, якими цікавляться.

А ще люди числа «1» оптимістичні, веселі і життєрадісні, живуть сьогоденням і ніколи не шкодують про вчинені помилки. Правда, найчастіше ці риси замкнути недоліками, такими як егоїзм, зверхність та брутальність конфліктність.

Формула обчислення числа імені Олександра:А (1) + Л (4) + Е (6) + К (3) + С (1) + А (1) + Н (6) + Д (5) + Р (9) + А (1) = 37 = 3 + 7 = 10 = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка імені Олександра

  • Камінь-талісман – Авантюрин.
  • Планета-покровитель – Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Амалія – ​​Гіпопотам.
  • Рослинний символ – Гортензія.
  • Кращий зодіак – Овен.
  • Число Олександри – 1.
  • Щасливий день – Середовище.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Олександра

Олександра Дальстрём (шведська актриса)

Олександра Зарецька (ізраїльська фігуристка)

Олександра Пивоварова (російська топ-модель)

Олександра Сніжко-Блоцкая (радянський режисер)

Олександра Тимошенко (спортсменка з художньої гімнастики)

Олександра Пивоварова (російська топ-модель)

Олександра (міфічний персонаж, ім'я пророчиці)

Олександра Гончарова (відома актриса російського кіно)

Олександра Забєліна (радянська спортсменка)

Олександра Захарова (Народна артистка України)

Олександра Дорохіна (відома артистка )

іменини дні і святі покровителі імені Олександра

Мучениця Олександра Понтійська

квітень 6, березня 20

Мучениця Олександра Римська

травень 6, квітень 23

Мучениця Олександра Коринфская

травня 18, травень 31

Преподобна Олександра Дівее вская

червень 13, червень 26

Свята страстотерпице імператриця Олександра

липня 4, липень 17

Мучениця Олександра Коринфская

листопад 6, листопад 19