Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаБорислав
476 Oracle

Борислав: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Борислав за походженням старослов'янське. Буквальна ж трактування звучить як «боротися за славу» або «що бореться за славу». Вперше дало про себе знати в слов'янській культурі і утворено від старослов'янських слів.

За однією з версій, в його корені є слово «борити», що перекладається як «боротися», а також, «слав», що означає «славу». Хоча існують і інші версії походження. Наприклад, нерідко його пов'язують з тюркським словом «бариш», що перекладається як «світ» або «угоду».

Ім'я Борислав: Значення і характеристика
Походження імені Бориславстарослов'янське
Сталося від слів«борити» і « слав »
У перекладі« боротися »і« слава »
Трактування«бореться за славу»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:Ім'я Борислав на потрапляє в 100 популярних чоловічих імен, і доводиться не більше, ніж на 1-2 хлопчиків з 1000 новонароджених в кращому випадку.

Розмовні варіанти:Боріславка, Слава, Боря, Славик

Сучасні англійські аналоги:Божіслав, Боржіслав, Борісав

Цікаве про ім'я Борислав:ім'я Борис відомо вже давно, але утворено воно було саме від імені Борислав, і на самому початку служило лише укороченою його формою вимови.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Борислав має сильну енергетику і може обдарувати носія цілою купою корисних і потрібних характеристик. Так, воно може обдарувати позитивним мисленням і оптимізмом, доброзичливістю і добродушністю, відмінним уявою і яскравою фантазією, стрімкістю і цілеспрямованістю, комунікабельністю і привітністю. Але разом з ними нерідко сулятся і негативні риси, такі як пихатість, невміння поступатися, небажання приймати чужі точки зору і принциповість.

З іншого боку, в своїй більшості, Бориславі, як і Бориси, це позитивні і оптимістичні люди, які намагаються у всьому знаходити хоч частку позитиву. В яку б погану ситуацію не потрапив Борислав, він завжди знайде в ній щось гарне. І варто зазначити, що саме ця його риса і допомагає йому по життю добиватися успіхів. А ще Борислав працьовитий і цілеспрямований ...

Переваги та позитивні риси:цілеспрямованість, працьовитість, старанність і наполегливість, стриманість і терплячість, вміє досягати поставлених цілей і завжди йде вперед, незважаючи на перешкоди і перешкоди. А ще носій чоловічого імені Борислав дуже велелюбний і романтичний, що теж може зіграти велику роль в його житті.

Борислав погано відноситься дозрадникам, людям без уяви, особистостям, які виїжджають весь час за рахунок інших, а також, до людей недобрим, що бреше, невірним і ненадійним.

Характер імені Борислав

Характер імені Борислав такий, що обіцяє носію цього найменування багато цікавих, важливих, і одночасно потрібних характеристик. Зазвичай серед їх величезного переліку зустрічаються такі як емоційність, вразливість, романтичність і пристрасність, балакучість і привітність, працьовитість і цілеспрямованість. По суті, у носія іменоформи Борислав може бути унікальний і досить правильний характер, такий, з яким зжитися зможе будь-хто, але є і тут одне невелике «але» — в залежності від знака зодіаку, які сприяють над Бориславом, і року, в який він народжений, характер може видозмінюватися. У той же час, Борислав ні при яких обставинах не позбудеться таких важливих якостей як чесність, планомірність, безкорисливість і принциповість, прямолінійність і впевненість в собі – його характер завжди наділяється цими рисами, незалежно від того, який знак зодіаку протегує над ним. Взагалі, характер Борислава досить непоганий – цей чоловік з легкістю знайде спільну мову з будь-яким співрозмовником, він привітний і товариський, і ніколи не буває на самоті.

У той же час, не можна не враховувати і той факт, що характер залежить не тільки від характеристики іменоформи. Якої названа людина. Так, наприклад, характер названого іменем Борислав чоловіка може видозмінюватися ще і в залежності від виховання, пори року народження та інших важливих факторів.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві характеру хлопчика, якому батьки вирішили вибрати рідкісне ім'я Борислав, значення може обіцяти непосидючість, балакучість і балакучість, непослух, баловство, незалежність і волелюбність, гордовитість і непередбачуваність, чутливість і уяву, відмінне уяву і дивну кмітливість. Цього хлопчика не можна назвати дисциплінованим, він нікого і ніколи не слухається, і завжди надходить тільки так, як вважає за потрібне, батькам доведеться попотіти з його вихованням, він настільки неслухняний і емоційний, що зжитися з його натурою вдасться далеко не кожному. Зате хлопчика іменоформа Борислав може нагородити такої важливою рисою як красномовність, завдяки якій він завжди і в будь-якій ситуації зможе подружитися навіть з найбільш недружнім людина, зможе знайти друзів там. Де цього неможливо зробити, і взагалі, завдяки його вмінню розмовляти, він зможе багато чого досягти в своєму житті. Єдине «але» — батькам варто приділити увагу вихованню в ньому терпимості, терпіння, вміння прощати і розуміти. Значення іменоформи Борислав може також обдарувати і занепокоєнням, і нестриманістю. Крім того, воно ж може нагородити хлопчика і такою рисою як безкомпромісність, через яку у нього може з'явитися в кінцевому підсумку багато ворогів і недоброзичливців.

Підліток

Хлопчика підлітка, що знаходиться під заступництвом іменоформи Борислав, енергетика цього ймення може нагородити ще більшою кількістю недоліків. Серед їх невеликої кількості може бути принциповість, емоційність, невміння прощати провини і обман, хитрість і корисливість. Можливо, Борислав стане дуже корисливим в підлітковому віці. Його дії можуть обмежуватися виключно користю, і навіть дружити він стане тільки з тими, хто може принести йому користь. Але з іншого боку це одночасно і прояв кмітливості і розуму – такий ніколи не зробить необдуманого дії, всі його рішення ретельно зважені, його бажання бачити у всьому вигоду змусить його думати над кожною дією, вчитися передбачати наслідки, користуватися інтуїцією і логічним мисленням, але ж це дуже важливо в сучасному житті. Що ж стосується навчання, так тут все досить просто – значення іменний варіації Борислав обіцяє унікальний склад розуму, море талантів і цілеспрямованість, завдяки якій носій цього найменування може багато чого досягти. У підсумку, Борислав може виявитися дуже здібним учнем, схоплюють все, як то кажуть, на льоту. Але його успіхи не можуть бути вічними – мінливість, невміння відповідати за наслідки, і недисциплінованість не дозволять йому бути круглим відмінником. Зате в спілкуванні з однолітками у Борислава може все складатися дуже навіть непогано – на самоті такої ніколи не виявиться, це факт.

дорослий чоловік

Цілеспрямованість, працьовитість, відповідальність, обов'язковість і старанність, чесність і настирливість, завзятість, впевненість в собі і рішучість – ці риси проявляються зазвичай у дорослому чоловікові, який отримав при народженні ім'я Борислав. Борислава подобаються професії, в яких потрібно застосовувати не тільки аналітику і логіку. Але також і фізичні дані – таким подобається використовувати всі переваги разом, і до того ж, Борислав потребує спілкування, а значить, його професія швидше за все і буде передбачати спілкування з людьми. Не можна не відзначити і те, що Борислав, це зазвичай людина з відмінним характером, дорослий чоловік, названий таким чином, ніколи не надійде проти совісті, він завжди надходить тільки відповідно до мораллю і власними життєвими принципами. Більш того, значення цього ймення може обдарувати названого так чоловіка ще й почуттям відповідальності, бажанням допомагати людям, доброзичливістю і чесністю, прямотою і безкомпромісністю. Такого не вийде спокусити користю, схилити до зради або брехні, він так ніколи не вчинить. Саме тому-то у нього і є багато друзів. До речі, що стосується спілкування з людьми і дружби – зазвичай значення найменування Борислав обіцяє багато друзів і широке коло спілкування, але однодумців у такого прикро мало. Ні, на самоті Борислав ніколи не залишиться. Але і справжніх друзів, які поділяють з ним усі його думки і цілі, на жаль, дуже мало.

Доля імені Борислав

Доля імені – один з найскладніших чинників в астрології. Точно вгадати, як вишикується доля людини, названого тим чи іншим ім'ям, практично нереально. І тим не менше, фахівцям все ж вдалося з'ясувати кілька цікавих моментів щодо питання про те, як може скластися доля Борислава в любові, відносинах з представницями протилежної статі, і шлюб.

Так, судячи з усього, доля Борислава у відносинах з жінками може припускати багато розставань, і все частіше за все з його ж вини. Не вміючи прощати провини, намагаючись знайти в усьому якийсь підступ, боячись зради і брехні, він буде кожну свою обраницю підозрювати в невірності, до того ж, він ще й ревнивий. Доля Борислава може привести до того, що практично з кожною дівчиною він буде розривати відносини саме з причини сліпий і незрозумілою, безпричинної ревнощів. Міцні відносини названий ім'ям Борислав чоловік зможе побудувати тільки в зрілому віці, по крайней мере, дослідження говорять саме про це.

Зате в створених в зрілості відносинах швидше за все буде гармонія. Доля може перетворити в результаті Борислава в ідеального чоловіка і зразкового батька, з таким, дружині і дітям не доведеться переживати про достаток, він зробить все для того, щоб всі члени його сім'ї були задоволені життям. Хоча знову ж таки, все це тільки теорія – в кожному окремому випадку доля може знайти найбільш непередбачуваний вигляд.

Любов і шлюб для імені Борислав

До прекрасній половині людства чоловіка на ім'я Борислав відносяться як справжні середньовічні лицарі. Вони їх обожнюють, захищають і носять на руках, тому що жінки, на їхню думку, слабкі істоти, яким потрібні справжні захисники.

З юності і до самої зрілості Борислав може бути дуже влюбчів, тому зосередити свою увагу тільки на єдиній жінці у нього виходить далеко не відразу. Навіть після одруження він досить часто має інтрижки на стороні, при цьому ретельно приховуючи це від своєї сім'ї.

Як не дивно, він дуже любить свою сім'ю і по-справжньому дорожить їй. Для нього важливіше довірчі, теплі відносини з дружиною, ніж ті плотські втіхи, про які він замовчує. Дружина Борислава залишається задоволена своїм щасливим сімейним життям довгі роки, можливо, так і не дізнавшись про сексуальні пригоди свого чоловіка.

Прихильність до сім'ї, до будинку, до дітей і до коханої дружини не дозволять Борислава захопитися інтрижкою настільки, щоб все це втратити. Його сім'я, його будинок – це його фортеця, це його святе. Алкоголь — це те за чим потрібно стежити його дружині з особливою пильністю, так як Борислав відчуває до нього слабкість. Крім того, він може несерйозно підходити до витрати грошей, думаючи, що завжди заробить ще.

Борислав як Батько

Чоловік на ім'я Борислав досить серйозно ставиться до появи дітей в сім'ї. Незважаючи на свою надмірну сексуальну активність, він піклується про те, щоб у нього не було позашлюбних дітей. Дітвору він дуже любить, йому подобається чути дитячий сміх в стінах сімейного гніздечка.

Для своїх дітей він готовий на все. Він завжди готовий брати участь у вихованні дітей, залучати їх до всього прекрасного, розвивати їх творчі таланти. Він не скупиться на подарунки для дітей. Також він стежить за тим, щоб діти долучалися до спорту, тому що найчастіше Борислав і сам займається будь-яким видом спорту. Він вважає, що фізична підготовка дітей також дуже важлива.

Його діти відчувають себе як за кам'яною стіною. Вони знають, що батько завжди їх вислухає і не засудить. Не завжди він може дати вірну пораду, але і не буде намагатися цього робити. Будь-які серйозні кроки у вихованні дітей він приймає разом з більш розважливою і поступливішою дружиною.

Сумісність Борислав c жіночими іменами

На думку дослідників, найкращою у хлопця, який отримав ім'я Борислав, буде сумісність з жінками, іменованими такими іменними варіаціями як Мілана, Олеся, Аліса і Варвара (Варя). Тут є всі шанси на створення реально міцної і довговічної пари з усіма звідси витікаючими наслідками ...

З Софією, Валерією та Анастасією Борислав теж зміг би побудувати хороші відносини зі взаємністю і любов'ю, але про фортеці і довговічності тут не може бути й мови. Найчастіше такі пари розпадаються через ревнощі самого Борислава, його агресивності, вимогливості і зверхності.

А ось з Юлією і Еліною дослідники і зовсім не рекомендують хлопцю з ім'ям Борислав пов'язувати своє життя, тому як тут спочатку мова йде про повну несумісність, як в самому шлюбі, так і в любові.

Борислав, це зазвичай людина, яка прагне ні до пристрасті і великої любові – скоріше, це людина, яка прагне до гармонії внутрішнього світу і відносин . Він ніколи не пов'яже своє життя з тією, що ні розділить з ним його проблеми і переживання, його обраниця повинна бути його супутницею в усьому без винятку, людиною, готовим підтримати його в будь-якій ситуації. Значення може обдарувати Борислава уяву і романтичністю, перетворити його навіть в пристрасного коханця, але сам Борислав ніколи не буде акцентувати увагу на цих аспектах – йому важлива лише відданість, любов, і чесність.

Число імені Борислав

Число імені Борислав по нумерології — 1. Люди, народжені під «одиницею» завжди і всюди вважаються першопрохідцями. Вони прагнуть знайти вірний шлях навіть в найскладніших і неординарних ситуаціях. « Единички » постійно ведуть боротьбу за особисту свободу і незалежність, однак при цьому у них завжди багато друзів.

Одиниця накладає відбиток на характер своїх підопічних. Харизматична зовнішність і завзятість допомагають їм досягти своїх цілей. Лідери за вдачею, « одиниці » завжди йдуть попереду інших і в складній ситуації тільки вони зможуть повести цю « натовп » в потрібному напрямку. Носії імені Борислав також, як інші люди числа 1, заслужено і з усією відповідальністю отримують високі посади, а разом з ними нові турботи.

Серйозним недоліком числа 1 вважається те, що, не дивлячись на цілеспрямованість « ; одинички » можуть швидко втрачати інтерес до, наприклад, важливого проекту на роботі. Також вони часом поводяться надто імпульсивно і необдумано. Дуже важливо, щоб Борислав-одиничка вчасно знайшов свою другу половинку, яка допоможе врівноважити його внутрішні суперечності.

Формула обчислення числа імені Борислав:Б (2) + О (7) + Р (9) + І (1) + С (1) + Л (4) + А (1) + В (3) = 28 = 10 = 1 + 0 = 1

Астрологічна символіка імені Борислав

  • Камінь -талісман – Агат.
  • Планета-покровитель – Сонце і Юпітер.
  • стихією – Вогонь і Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Борислав – Слон.
  • Рослинний символ – Лілія.
  • Кращий зодіак – Рак і Лев.
  • Число Борислава — 1.
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Воскресіння.

Відомі люди з іменем Борислав

Борислав Брондуков (радянський і український кіноактор)

Борислав Михайлов (болгарський футболіст)

Борислав Пекич (сербський (чорногорський) письменник)

Борислав Івков (сербський шахіст, гросмейстер)

Борислав Паравац (боснійський політичний діяч)

Борислав Міліч (югославський шахіст, гросмейстер)

Борислав Йованович (чорногорський письменник)

Борислав Араповичі (поет, письменник, публіцист)

іменини дні і святі покровителі імені Борислав

Іменини, названі ім'ям Борислав люди, справляють в дні іменин імені Борис, яке вважається похідною формою Борислава.