Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаГаррі
444 Oracle

Гаррі: значення імені, характер і доля

Сучасне і відоме кожному киноману англійське ім'я Гаррі (від слова heimerich), популярно тепер як ніколи раніше. Але назване ім'я, є найпоширенішим в сучасній Англії, і ми поговоримо сьогодні про те, що за ім'я це, і його обговоримо символіку. Ну а насамперед торкнемося джерело ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення ім'я Гаррі розуміється у всіх культурах по-різному, але одне залишається незмінним – це товариська і не претендує на лідерство хлопець, який у дорослому житті може стати шанованою людиною з хорошою в прямому сенсі слова репутацією.

Особливо прихильні хлопчики до творчості. Розвинена фантазія, схильність до малювання і іншим творчим спрямуванням, відмінне сприйняття складних математичних наук, доброзичливість і товариськість – це головні характеристики, якими батьки можуть наділити малюка, назвавши його сім популярним ім'ям. Правда, все залежить і від середовища проживання. Хлопчик переймає якості мами, в той час як тато для нього не має значення. Мати буде обожнювати все свідоме життя.

У дорослому житті перевагу віддасть родині. Ніжний і піклується, женолюб, відмінний вихователь і просто хороший тато – так, ось такий Гаррі, але зате в обраниці буде підшукувати жінку з жорсткою і складною натурою. Обожнює перебувати в колі друзів, нехай і не найвірніших – застілля і свята, це його слабкість.

Що ж стосується кар'єри, так тут він цілком може зайняти керівну посаду, навіть не бажаючи цього – стане незамінною ланкою будь-якого колективу, буде гідно оцінений, а його здібності, особливо що стосуються діяльності, будуть досконалими, адже сам хлопець буде раз у раз приділяти час їх розвитку.

Є відчуття власної гідності, але володіє острахом помилок. Він багато разів обміркує рішення, перш ніж викласти в дію. Терпіння, розсудливість, позитивність і обдуманість, і розсудливість – ці якості будуть супроводжувати його по ходу життя.

Астрологічна символіка імені Гаррі

  • Камінь-талісман - Сапфір і Онікс.
  • Планета-покровитель - Венера .
  • стихією - Вода .
  • Тваринний символ носія імені Гаррі – Кіт і Чайка.
  • Рослинний символ – Виноград і Роза.
  • Кращий зодіак - Скорпіон, Телець, Терези.
  • Щасливий день – четвер.