Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАгафон
535 Oracle

Агафон: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Агафон за походженням давньогрецьке. Буквальне трактування значення імені звучить як «благої», «добрий», або «хороший». Його коріння знаходяться в грецькому слові «agathos», що є в давньогрецькій міфології епітетом «Зевса» і перекладається як «добро».

Є й друга версія, і вона говорить про виникнення від назви дорогоцінного каменю «Агата», що шанувався в давнину по всій території тодішньої Європи і символізував здоров'я, довголіття і процвітання.

Ім'я Агафон: значення і характеристика
Походження імені Агафондавньогрецьке
В коренігрецьке слово «agathos»
Переклад«добрий», «благої»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність :У 100 найпопулярніших чоловічих імен ім'я Агафон не потрапляє, і на даний момент за статистикою припадає не більше, ніж на 1 хлопчика з 1-3 тисяч новонароджених.

Розмовні варіанти:Агаша, Афоня

Сучасні англійські аналоги:Чи не є

Цікаве про ім'я Агафон:ім'я Агафон належить до категорії тих рідкісних імен, що числяться, і в іменослове православних Святців, і в католицькому іменослове. Правда, католиками використовується трохи видозмінилися форма цього імені.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Агафон обіцяє багато хороших якостей носіям. Давньогрецькі коріння, сильна енергетика, заступництво планет Меркурій і Венера, наявність в іменослове по Святців і самі зірки, обіцяють названому іменем Агафон дитині непросте, але яскраве і непередбачуване майбутнє. Зазвичай носіям цього імені належать такі риси як красномовність, впевненість в собі, рішучість, рухливість, баловство, справедливість, безконфліктність, принциповість і розважливість. Хоча все вищеназване проявляється не відразу і разом, а частинами, поступово, по ходу дорослішання ...

В своїй більшості це дуже чуйні і чутливі чоловіки, сприймають все серйозно, що приймає все, що відбувається навколо близько до серця, і намагаються нікого з оточення не залишати без уваги. Це унікальні особистості, чоловіки, стають відмінними друзями і товаришами, зразковими дружинами і хорошими батьками.

Переваги та позитивні риси:цілеспрямованість, впевненість в собі. Готовність йти до поставленої мети до кінця, нездатність кидати розпочаті справи на півдорозі, справедливість і доброзичливість. А ще носій цього чоловічого імені, це зазвичай людина добра і щедрий.

Агафон погано відноситься долюдям несправедливим, владним, нечесним, хитрим і корисливим, до тих, хто любить наживатися на чужих проблемах і слабкості, і до тих, що не вселяють довіри. Він ніколи не буде дружити з людиною, яка не проявляє як такого інтересу до дружби з ним.

Характер імені Агафон

Характер імені Агафон, а точніше носія цього імені, такий, що обіцяє багато хороших якостей спільно з дуже непростим характером. З одного боку, це добрий і щедрий чоловік, з дитинства демонструє такі важливі якості як справедливість, доброзичливість і добропорядність. Але є й інша сторона, з якої Агафон більше схожий на вимогливого і надто суворого чоловіка-тирана. Здається, з таким неможливо нормально дружити і спілкуватися. Але насправді це не так. Насправді, він може і суворий, і вимогливий, але в міру.

Ще можна відзначити що Агафон, це людина слова, завжди виконує свої обіцянки, і робить все, що потрібно, щоб йому довіряли. Його думка поважається в суспільстві, його слова завжди мають вагу. До того ж, він може стати хорошим другом і товаришем, відданим, вірним, чесним, готовим будь-якої миті вислухати людину і допомогти йому, якщо потрібно. Правда, стати його другом не так вже й просто. Доведеться домогтися його довіри, пройти всі випробування і відповідати всім його критеріям.

Ну а на додаток до всього іншого можна сказати ще й про те, що Агафон, це людина, поряд з яким ніколи не трапиться нічого, що можна було б віднести до категорії несправедливості. Він не просто сам по собі справедливий, але ще і жадає, щоб навколо нього була тільки справедливість. Він не дасть в образу навіть мало знайомої людини, не дозволить при собі нікого образити.

Раннє дитинство

В ранньому дитинстві значення імені Агафон обіцяє носію такі риси як непосидючість, активність, енергійність, бажання рухатися і розвиватися, допитливість, ризикованість, безкомпромісність і доброта. Сам по собі цей хлопчисько дуже слухняний, ніколи не дозволить собі послухатися маму чи тата, слід повчанням, прислухається до думки старших і поводиться максимально приблизно, але часом може зірватися і почати бавитися, та так, що від його поведінки у всіх волосся дибки почнуть ставати.

З дітьми-однолітками дружить і спілкується на рівних. Часто навіть знаходиться в центрі уваги, показує лідерські амбіції і риси організатора, хоча насправді у нього тяги до лідерства немає.

Характер у нього воістину бойової з самого дитинства. Уже в дитинстві він нікому з дітей не дозволить самостверджуватися за свій рахунок. Він до пори до часу поступливий і поступливий, але коли справа стосується його особисто, коли він бачить несправедливість, все змінюється.

За своєю ж суттю це захисник слабких, готовий ризикнути всім заради допомоги потребує її людині.

підліток

Агафон-підліток, це і зовсім інша людина. У підлітка Агатона вже прокидається розсудливість, розважливість, планомірність, відповідальність, старанність, серйозність, сталість і самостійність, стрімкість і старанність. Єдиний його мінус, це невміння доводити справи до «фінішу». Він часто сходить з наміченого шляху, побачивши перешкод, бо боїться схибити і переоцінити свої можливості.

Поведінка в школі у нього має бути зразковим. Вчителі рідко мають в його відношенні будь-які претензії. Батькам же варто звернути увагу на розвиток в ньому таких якостей як дисципліна і обов'язковість ...

Справа в тому, що в підлітковому віці Агафон може стати настільки непосидючим, неуважним і необов'язковим, що це почне шкодити буквально всьому без винятку: і його стосунків із друзями-однолітками, і відносинам з батьками, і навіть стосовно вчителів до його персони. Потрібно зробити так, щоб він зрозумів, що обов'язковість, пунктуальність, дисципліна і уважність, це риси, без яких в житті людини нічого просто не добитися.

Дорослий чоловік

Дорослий чоловік, іменований таким чином, це вже відповідальний, працьовитий, азартний, ризикований, уважний, гумористично, оптимістичний і доброзичливий чоловік, здатний порозумітися з будь-ким.

Він організатор по натурі. Може сколотити колектив і змусити працювати одним цілим механізмом, здатний бути лідером, та ще й поважаємо в суспільстві. Під його керівництвом люди зможуть працювати однією командою. При цьому його думка завжди буде поважатися і враховуватися, чого б воно не стосувалося. Але є і один великий мінус у всіх чоловіків на ім'я Агафон.

Він полягає в тому, що сам носій такого красивого і рідкісного імені для хлопчиків як Агафон занадто недовірливий. Він нікому не вірить, до всіх ставиться з підозрою, і природно, цим-то він і відштовхує про себе людей. А ще він вимогливий. Найчастіше вимагає від людей і себе особисто того, чого домогтися вкрай складно навіть самому дисциплінованого і наполегливій людині.

Втім, в залежності про виховання багато що може і змінитися. Одне тільки не зміниться – у Агофонов, всіх без винятку, реальні лідерські задатки. А адже це вже само по собі є великим плюсом.

Доля імені Агафон

Важко сказати, як буде доля у носія імені Агафон в особистому житті, відносинах з представницями протилежної статі, і в любові в цілому. Але зате точно можна сказати про те, що це чоловік, яких на сьогоднішній день не так вже й багато. У чому його особливість? Так як мінімум в його відношенні до представниць жіночої статі. Він справжній джентльмен, що відноситься до жінок так, як вони іноді цього навіть не заслуговує. Поруч з ним будь-яка дама буде відчувати себе королевою. Але так буде не завжди. Швидше за все таким він стане тільки в зрілості ...

Підліток же Агафон, це людина з подвійною натурою і непередбачуваним ставленням до прекрасної статі. Він може бути бабієм, які бігають від однієї дівчини до іншої, або ж вірним кавалером, який буде занадто рано починати тиснути на своїх потенційних супутниць з метою якомога швидше створити сім'ю. До слова, другий варіант найбільш часто зустрічається в разі чоловіків на ім'я Агафон. Особливо це стосується Овнів і Тельців.

Зате дорослий Агафон, це серйозний чоловік, відповідальний, уважний, турботливий, щедрий, чесний. Може він і дуже вимогливий, і може іноді і здається занадто грубим, і черствим. Але повірте, після відносин з ним ви ніколи і ні з ким не відчуєте себе настільки потрібною, шанованою і улюбленою.

Любов і шлюб для імені Агафон

Важко сказати, складеться доля носія імені Агафон в плані створення сім'ї і шлюбу, але зате з точністю на сто відсотків можна сказати про те, що вибирати собі в дружини супутницю Агафон буде відповідально. Він не дозволить собі помилитися у виборі супутниці, і пов'яже своє життя тільки з тієї, яка буде відповідати всім його критеріям і вимогам. А адже вимог у носіїв цього імені до потенційних другим половинкам багато ...

Саме ж головна вимога полягає в тому, що супутниця Агафона повинна прийняти його таким, яким він насправді є. Тобто, вона повинна любить його таким, яким він є, не чіплятися до його недоліків, не критикувати його, і намагатися підтримувати його спосіб життя, ініціативи, ідеї і переваги. Ні в якому разі він не зв'яжеться з тією жінкою, яка буде намагатися його перевиховати, змінити, переробити.

Зате, якщо така знайдеться, то житися з ним їй буде краще нікуди, адже він осиплеться її пелюстками троянд, обдарує своєю увагою і присвятить їй всього себе без залишку. Він ніколи не зрадить її, не зрадить свою супутницю, і постарається зробити її максимально щасливою. Та й в образу її не дасть. А ще він дозволить їй шефствувати над собою, дозволить їй стати лідером в сім'ї – але це доведеться заслужити.

Агафон як Батько

Яким буде батьком носій імені Агафон. Ну точно вже не поганим! Так, він може здатися занадто суворим, вимогливим, грубим і жорстким, але поганим його все одно не назвати, адже вся його суворість і вимогливість пояснюється звичайною батьківською любов'ю і бажанням виростити дітей хорошими людьми. Інша справа, що дітям напевно не буде вистачати батьківської любові і ніжності – їх повинна буде давати в повному обсязі мати.

Але є і одне велике «але». Справа в тому, що Агафон до останнього зволікатиме момент зачаття дитини. Цей чоловік не стане покладатися на випадок і буде планувати все до найдрібніших подробиць. Тільки ставши на ноги в моральному і матеріальному плані, і тільки як слід підготувавшись до можливого батьківства, він заявить про це своїй дружині. А ось незапланована дитина може стати великою проблемою ...

Зате Агафон ніколи не кине своїх дітей і буде максимально відповідальним батьком. Він завжди проведе потрібну кількість часу з дітьми, давши в цей момент дружині відпочити від турбот, які не погребує замінити памперс, і взагалі, проявить себе як справжній чоловік і батько.

Сумісність Агафон c жіночими іменами

Тема сумісності імен є мало не найскладнішою серед усіх, що стосуються розшифровки і трактування іменоформ. Але що стосується імені Агафон, то в його відношенні у дослідників все ж є деякі успіхи. Так, їм вдалося, нехай лише на теорії, довести, що ідеальною у нього є сумісність з такими жіночими назвами як Агата, Анастасія, Флора, Вероніка, Галина, Софія і Наталя. Є думка, з в парі з названої таким чином жінкою з'являться шанси на побудову міцної і реально щасливої ​​родини, з усіма звідси витікаючими наслідками.

З такими як Діана, Анжеліка, Анжела, Ксенія, Оксана, Альбіна, Рада і Євдокія, теж можуть бути побудовані міцні відносини, але недовговічні. Тут є велика ймовірність на швидкий розрив, і причина може полягати в самому різному – від ревнощів і брехні, до недовіри і несумісності характерів. Хоча, є шанс і на зворотне. Незважаючи на вищесказане, в парі буде і любов, і пристрасть, і ніжність, і взаємоповага.

А з Нінель, Ніною, Фросиною, Надією, Ольгою і Раїсою, фахівці і зовсім не рекомендують Агатона будувати відносини, бо ні до чого хорошого, на їхню думку, такий союз привести не зможе, і причина в чому, і в несумісності значень найменувань, і в характерах, і навіть в планетах -покровітелях …

У відносинах з протилежною статтю все досить просто. Агафон вірний і надійний сім'янин, однолюб, не любить швидкоплинних романів, віддає перевагу серйозним і довговічні відносини. Цінує жіночність, вірність, поступливість. У супутниці собі вибере дівчину, яка зможе оцінити не тільки його гідності, але також і недоліки. Він буде з тієї, що прийме його таким, яким він є насправді.

Число імені Агафон

Число імені Агафон по нумерології – 5. Ну а «п'ятірка» в нумерології вважається числом успішності, удачі і матеріального достатку. Агафонов ж є «людьми-п'ятірками», а значить їм обіцяє матеріальний достаток, успіх і удача у всьому. Чого б не торкнулася життя. Причому, в зв'язку з енергетикою імені, число «5» може принести носію цього імені багато хорошого.

Агафонов і самі по собі дієві, активні, мають лідерські задатки і готові до всього нового. А тут ще й енергетика числа «5» обіцяє те ж саме. Про що це говорить? Ну як мінімум про те, що Агафонов, як людині числа «п'ять», світить велике майбутнє.

Самі ж по собі «люди-п'ятірки», це новатори, люди, які обожнюють все нове і намагаються ніколи не топтатися на місці, домагатися якомога більше нового, і досягати нових вершин. Ці люди завжди йдуть до кінця, обожнюють ризикувати і діють наперекір долі. Притому, в більшості випадків їх дії призводять саме до тих результатів. Які і повинні бути досягнуті.

Формула обчислення числа імені Агафон:А (1) + Г (4) + А (1) + Ф (4) + О (7) + Н (6) = 23 = 2 + 3 = 5

Астрологічна символіка імені Агафон

  • Камінь-талісман – Сердолік і Агат.
  • Планета-покровитель – Меркурій і Венера.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Агафон – Коник.
  • Рослинний символ – Біла гвоздика.
  • Кращий зодіак – Телець і Діва.
  • Число Агафона – 5.
  • Щасливий день – п'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Літо.

Відомі люди з іменем Агафон

Агафон Нікітін – російський солдат-артилерист, герой Туркестанських походів

Агатон Гіллер – польський історик, журналіст

Агатон (іноді Агафон) – афінський трагік, молодший сучасник Евріпіда

Агафон Чудотворець ((XIII – XIV століття) – православний святий, чернець Печерського монастиря

Агафон Овнатанян або Авнатанов – російський вірменський живописець і гравер

Агафон Вранкен – генерал-майор, герой Кавказьких походів

Агафон – папа римський

іменини дні і святі покровителі імені Агафон

Преподобний Агафон Печерський

лютий 20, березень 5

Преподобний Агафон, Папа Римський

лютий 20, березень 5

Преподобний Агафон Скитський

березень 2, березень 15