Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаІлля
542 Oracle

Ілля: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Ілля за походженням давньоєврейське. Буквальне трактування значення з івриту означає «віруючого» чоловіка. За іншою версією трактування може звучати як «Бог мій» або «сила Божа». І до речі, це ім'я сьогодні особливо популярно в Україні.

Ім'я Ілля стало користуватися попитом лише в сучасності, хоча вперше було занесено в російський Іменослов в минулому столітті. Вважається на сьогоднішній день одним з найпопулярніших українських православних імен. Має дуже сильну енергетику і відмінну сумісність …

Ім'я Ілля: Значення і характеристика
Походження імені Іллядавньоєврейське
Трактування за першою версією«віруючий»
Трактування за другою версією«Бог мій»
Трактування за третьою версією«сила Божа»
Ангел хранитель і покровитель імені:Славний пророк Божий Ілля

Популярність:У рейтингу популярних чоловічих імен ім'я Ілля займає 13-14 позиції і доводиться за статистикою на 25-27 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Илюха, Іллюша, Ілюся

Сучасні англійські аналоги:Ілія, Ільяс, Еліас, Елі, Еліа

Цікаве про ім'я Ілля:ім'я Ілля згадується в Старому Завіті. Пророк Ілля був однією з найвідоміших особистостей і боровся за чистоту християнської віри.

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Ілля має сильну енергетику і обіцяє за головною версією хлопчикам такі риси як м'якість, добродушність, впевненість в собі, сильний дух, делікатність і відкритість, чесність і відданість, цілеспрямованість, поступливість, рішучість і доброзичливість. У своїй більшості це чоловіки добрі і щедрі, готові на звершення героїчних вчинків і здатні пожертвувати навіть собою заради щастя інших людей.

Ілля, це зазвичай людина з великим серцем, швидко прощає всі образи, ніколи не виношує помсти і намагається з усіма спілкуватися однаково добре. Він ніколи і нікого не образить з власної волі або спеціально, чи не буде наживатися на чужому горі або виношувати корисливі плани, і взагалі, це людина, з якою можна і навіть потрібно дружити.

Переваги та позитивні риси:позитивний, оптимістичний, добрий і щедрий, сміливий і рішучий, поступливий, завжди готовий піти на компроміс, ніколи не зрадить і не обдурить. А ще Ілля, це людина слова, який якщо щось і обіцяє, то обов'язково свою обіцянку виконує.

Ілля погано відноситься долюдям неврівноваженим, занадто емоційним і грубим, і до тим, що шукають вигоду в спілкуванні з іншими людьми. Він ніколи не буде спілкуватися з людиною, якій не довіряє, і сам не терпить людей, які йому не довіряють.

Характер імені Ілля

Що стосується такого параметра як характер імені Ілля, так тут все складно – в даному випадку він, по ідеї, здатний нагородити носія цього найменування купою характеристик, нерідко конфліктуючих один з одним. Серед таких нестиковок, наприклад, веселу вдачу і агресивність, безвідповідальність і дієвість, доброта і слабка, але все ж корисливість. Характер такого хлопчика буде волати натуру до внутрішніх конфліктів, і це вже сто відсотковий факт. Зате є і один позитивний момент – Ілля, це хлопець, характер якого стерпіти може будь-яка людина, будь то жінка, чи чоловік, а це в свою чергу говорить тільки про одне, про те, що у цього хлопця будуть хороші відносини з усіма з його оточення.

Недоброзичливців у такого мало, та й надто він миролюбний, що у нього з'являлися вороги. Доброта, ввічливість, дбайливість, уважність, доброзичливість – ось ті риси, якими додатково наділений характер. Правда, варто в черговий раз відзначити, що характер імечко, це лише теоретичний параметр, як і доля, і як багато іншого ...

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика з чоловічим ім'ям Ілля переповнене пустощами, активністю, енергією, веселощами та жартами. Значення імені Ілля обдаровує цього хлопчиська купою хороших якостей, наприклад, такими як доброта, веселі характер, оптимістичність, енергійність, активність, чесність і слухняність, але поряд з ними можуть з'явитися і негативні, наприклад, непосидючість, баловство, агресивність і нав'язливість. За своєю суттю, це хороший дитина, що волає тільки до гарних вражень сіє всюди позитив, але є в ньому і те, що може насторожити не тільки батьків, але і всіх оточуючих – наприклад, він не вміє бути відповідальним, до всього ставиться необов'язково і безвідповідально, і в усьому намагається діяти тільки так, як потрібно йому самому. Зате це талановитий і здібна дитина, енергійний. Готовий весь час вивчати щось нове, непізнане, невідоме. Та й в суспільстві дітей такої не пропаде – так, він не лідер і не заводила, але веселун, за що його і поважають. Батькам звичайно доведеться похвилюватися і понервувати через нього і його поведінки, але все це тимчасово. Вже на подальших етапах дорослішання значимість імечко може обдарувати купою додаткових, важливих, потрібних і взагалі хороших якостей. До речі, не можна не відзначити, що іменоформа Ілля має найсильнішу енергетику, зокрема, позитивного характеру, що відповідно позначиться і на формуванні характеру носія цього ймення, і на його особистому житті, і навіть на його кар'єрному зростанні.

Підліток

Хлопчик з ім'ям Ілля в підлітковому віці не менше розпещений і неслухняний, його неможливо зупинити, вічно в русі, постійно вигадує собі якісь справи, е може ні хвилини просидіти на одному місці. З таким сонечком батькам складно впоратися, але змінити це не можна, таке вже вплив надає значимість цього ймення. Крім того, Ілля, який досяг підліткового етапу, це ще і нестримний веселун, оптиміст і шукач пригод, що додатково може принести чимало проблем батькам. У школі теж не без проблем – значення обіцяє йому талант до вивчення всього нового, але не обдаровує терплячістю і працьовитістю. Головна його проблема полягає в тому, що будь-яку справу він може кинути на півдорозі відразу після того, як зрозуміє, що досягти в цій справі поставленої мети можна лише через працю. Ну немає в ньому працьовитості, обов'язковості та старанності. Зате все до нього добре ставляться і всі раді з ним поспілкуватися – він, душа компанії, у цього хлопчика відмінне почуття гумору, і завжди гарний настрій. Ілля завжди і всюди знайде привід для жарту чи хорошого настрою, песимізм не для нього. А ще значення може обдарувати його щедрістю, жагою справедливості, і бажанням допомагати всім навколо, що теж не залишається без уваги. Взагалі, в будь-якому колективі він легко приживається і взагалі, вміє правильно подати себе людям.

Дорослий чоловік

Дорослого хлопчика, вірніше вже чоловіка з ім'ям Ілля, важко передбачити, і це головне з'являється після досягнення зрілості якість – непередбачуваний в своїх рішеннях, людина, яку неможливо переконати, рішучий, сміливий, цілеспрямований, і можливо стане навіть працьовитим, тільки подарує цю рису вже не значення, а додаткові фактори, наприклад, працьовитістю може обдарувати планета-покровитель. Ще, чоловік, якому батьки при народженні вирішили вибрати ім'я Ілля, позитивний і справедливий, і ніколи не піде проти своїх же моральних принципів – від такого не варто чекати зради, корисливості, або брехні, він завжди намагається чинити по совісті, так, як вважає за потрібне. Єдиний недолік названого іменний варіацією Ілля чоловіки, це довірливість – він у всіх бачить ту правильність і ті принципи, якими користується сам, вважає, що всі такі ж, як він, довіряє людям, і в підсумку багато помиляється. Звідси і страждання, і зради з боку людей, і розчарування в людях. І ще один важливий момент – дорослий Ілля, над яким протегує значення цього найменування, може в підсумку стати ще й досить відповідальним, що стовідсотково протилежно Іллі-підлітку.

Доля імені Ілля

Доля імені Ілля в любові, відносинах з представницями протилежної статі, і шлюб, дуже непроста. Існує серед дослідників думка, що іменоформа Ілля може принести своєму носієві чимало проблем особистого характеру, і причина буде критися в натурі самого Іллюші. Він надто довірливий, не розбирається в людях, і всіх жінок вважає однаковими, а це може привести до розчарувань, розставань, і моральним травм.

Плюс до всього вищесказаного проти грає і бажання хлопця з ім'ям Ілля побудувати серйозні стосунки, притому, вже в підлітковому віці, коли жодна дівчина зазвичай навіть і не замислюється про серйозність. Зрештою, він звичайно знайде те, чого жадає, така вже його доля, але спочатку доведеться постраждати.

Зате є і один дуже важливий момент – знайшовши свою справжню другу половинку, Ілля знайде щастя, бо це його доля, і більш того, обов'язково стане хорошим чоловіком, зразковим батьком, і зразковим сім'янином. Хоча знову ж таки, доля являє собою лише теорію, яка в підсумку може і не підтвердитися.

Любов і шлюб для імені Ілля

Ілля турботливий, уважний і ніжний, він трепетно ​​і шанобливо ставиться до жінок. При виборі другої половинки для нього важливіше стає сама зовнішність, а розум і духовна близькість. Його дружиною стане добра, господарська, чуйна і відкрита жінка, здатна довгі роки зберігати домашнє вогнище і створювати атмосферу довіри, поваги і любові.

Чоловіки на ім'я Ілля вважають шлюб дуже важливим етапом в житті, до якого треба підготуватися як слід. На думку Іллі, чоловік спочатку повинен домогтися матеріальної стабільності в своєму житті і лише тоді одружитися. Він має намір утримувати свою сім'ю так, щоб його близькі ні в чому не мали потреби.

Ілля цілком може стати ідеальним чоловіком і сім'янином. Звичайно, він теж іноді може і розлютитися, і гримнути, але він швидко остигає і не переводить хвилинне непорозуміння в скандал. Він не тільки шанобливо і ласкаво ставиться до дружини, але ще і з радістю допоможе їй по дому, щоб у неї було більше часу на нього і на їхніх дітей.

Крім того, він обов'язково подбає про те, щоб умови життя в його сімейному гніздечку були максимально зручними та комфортними.

Ілля як Батько

Найчастіше чоловіки по імені Ілля стають просто чудовими татами. Вони шалено люблять своїх діточок і з самого їх народження готові няньчитися з ними нарівні з чоловіками. Він із задоволенням бере на себе частину обов'язків, пов'язаних з доглядом за маленьким дитям. Він не погребує змінити малюкові памперс, посадити його на горщик або погодувати.

Через свою безмежну любов Ілля нерідко захоплюється покупкою занадто великої кількості іграшок або солодощів, балуючи їх. Він веде себе як щедрий, милосердний і добродушний батько, тому подорослішавши, діти намагаються ним маніпулювати в своїх цілях. Наприклад, якщо мама їм у чомусь відмовила, то хитрі хлопці тут же біжать до батька в надії, що вже він їм не відмовить.

В дітях Ілля намагається виховати такі якості як відповідальність, надійність, працьовитість, чуйність і чесність. Також особливу увагу він приділяє активному спільному проведенню часу з дітьми. Це і відпочинок на природі, і походи на рибалку або в зоопарк. Освітньої частиною виховного процесу, на його думку, повинна займатися дружина.

Сумісність Ілля c жіночими іменами

Питання сумісності імені Ілля з жіночими назвами складний, але зате має кілька дозволених факторів ...

Так, було з'ясовано, що найкраще поєднання в плані почуттів досягається шляхом побудови відносин з Адою, Анастасією, Дорою, Маріанною, Міррою і Еммою.

Ідеальний шлюб може бути створений в парі з Варварою, Ларисою, Едітою, Тамілою, Сусанной, Ією, Каміллою і Зоєю.

А з такими як Катерина, Олена, Ліна і Нінель, ніякого світлого майбутнього не може навіть і бути.

Що ж стосується взаємовідносин хлопчика, названого варіацією Ілля, з представницями протилежної статі, так тут все дуже непросто. Ілля воліє серйозні стосунки, і починає шукати їх в ранньому віці, тоді, коли ніхто з дівчаток не зможе йому дати їх, а звідси множинні розчарування і розставання, що може привести до психологічної, моральної травми. Втім, винувато в цьому вже не значення самого найменування, та й сам цей фактор може і не підтвердитися в результаті, бо є лише теорією, яка залежить від безлічі додаткових чинників, наприклад, від виховання, знака зодіаку, і року за китайським календарем.

Число імені Ілля

Число імені Ілля по нумерології – 5. П'ятірку не дарма вважають символом щастя, адже підопічні цього числа – це, в більшості своїй, досить успішні, заможні і впливові люди. Вони вважають за краще не залежати від обставин, від думки оточуючих, зберігаючи свою особистісну свободу і незалежність.

Все п'ятірки в душі — вічні мандрівники і шукачі пригод, тому свою професійну діяльність вони найчастіше пов'язують з роботою, що має на увазі роз'їзди, відрядження. Їм подобається вічний рух вперед, постійно нові знайомства і відкриття. Вони відмінно володіють іноземними мовами, вивчення яких дається їм напрочуд просто.

Однак в гонитві за новими враженнями і знайомствами, п'ятірки абсолютно забувають цінувати те, що у них вже є. Вони можуть бути дуже імпульсивними і суперечливими. Вони здатні на необдумані і непередбачені вчинки. Деякі підопічні числа 5 занадто критичні і нетерплячі натури, які ніколи не прислухаються до стороннього думку.

Формула обчислення числа імені Ілля:І (1) + Л (4) + Ь ( 3) + Я (6) = 14 = 1 + 4 = 5

Астрологічна символіка імені Ілля

  • Камінь-талісман – Вогненний опал і Сердолік.
  • Планета-покровитель – Марс і Сонце.
  • стихією – Вода.
  • Тваринний символ носія імені Ілля – Соловей.
  • Рослинний символ – Василько.
  • Кращий зодіак – Козеріг.
  • Число Іллі – 5.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон – Літо.
  • Рік — Дракон.

Відомі люди з іменем Ілля

Ілля Авербах (радянський кінорежисер, сценарист)

Ілля (Ілій) Шатров (капельмейстер і композитор)

Ілля Ефрон (друкар і книговидавець)

Ілля Василевський ( журналіст, фейлетоніст)

Ілля Грузинів (професор анатомії, фізіології)

Ілля Кормільцев (поет, перекладач)

Ілля Фрез (кінорежисер і сценарист)

Ілля Грінгольц (скрипаль)

Ілля Голосів (архітектор)

Ілля Зубов (кавалер ордена Слави, Народний депутат СРСР)

Ілля Садофьев (поет, перекладач)

іменини дні і святі покровителі імені Ілля

У православних святцях ім'я Ілля має дещо інше написання – Ілля.

Пророк Ілія

серпень 2

Преподобний Ілля Егіпетсккій

січень 21

Преподобний Ілля Муромець

січень 1