Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаМартін
489 Oracle

Мартін: значення імені, характер і доля

Чоловіче англійське ім'я Мартін насправді має виключно давньоримські корені. Як і багато старих імена, які користуються популярністю донині, походить від римського когномена. На даний момент користується попитом у багатьох європейських країнах, а не тільки в Англії. Більш того, не рідкісним воно є і в американських штатах. Зате в Україні не зустрічається, навіть незважаючи на те, що відомо кожному, і що має хорошу сумісність з багатьма жіночими українськими іменами, в тому числі і з сучасними. Має хорошу, сильну енергетику і здатне найсильнішим чином впливати на сутність, натуру і долю іменованого цим ім'ям новонародженої дитини ...

Ім'я Мартін: Значення і характеристика
Ангел хранитель і покровитель імені:Святий Мартін Турський

Розмовні варіанти:Мартин, Мартімьян, Мартемьян

Сучасні англійські аналоги:Мартін, березень, Марті

Як впливає значення імені на долю: карма

на думку етимологів, завдяки своїм походженням, ім'я Мартін може мати сильну енергетику.Значення імені Мартінтеж грунтується на цій же теорії. Теоретично, ім'я Мартін може обдаровувати хлопчика, названого їм, цілою купою хороших якостей. Серед їх величезної кількості може бути і доброта, і уважність, і дбайливість, і порядність, і розважливість. Але у кожного названого таким чином хлопчика ці риси можуть проявлятися по-різному, та й набір супутніх якостей може видозмінюватися.

Як і в більшості випадків, багато в формуванні особистості залежить від додаткових чинників. Значення грає важливу роль, як і енергетика, а й знак зодіаку, під заступництвом якого мати народила такого хлопчика, і пору року народження, грають не меншу роль.

Взагалі ж, Мартін є уособленням нерішучості і одночасної поміркованості. Названі таким ім'ям хлопчаки імпульсивні й емоційні, але стримані, що рідкість для сучасних чоловіків.

Сумісність Мартін c жіночими іменами

Що до взаємин хлопчика і дорослого чоловіка Мартіна з представницями протилежної статі, так в них його чекає багато негараздів. Але головна проблема полягає в тому, що значення і енергетика цієї іменної форми може наділити велелюбність і спрагою різноманітності. Тільки одружився за власним бажанням, а не за зобов'язаннями, чоловік Мартін, може стати зразковим батьком і сім'янином. В іншому випадку, обраниці Мартіна не варто чекати від нього вірності і відданості, він напевно буде шукати різноманітність і ласку на стороні. Хоча, батьком він в будь-якому випадку стане відмінним – йому не позичати любові до власних дітей.

Астрологічна символіка імені Мартін

  • Камінь-талісман – Магнетит і лопарско кров.
  • Планета- покровитель – Марс.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носія імені Мартін – Вовк і Ворон.
  • Рослинний символ – Верес і Боб.
  • Кращий зодіак – Овен і Скорпіон.
  • Щасливий день – вівторок.
  • Ідеальний сезон – Весна.

Відомі люди з іменем Мартін

Мартін Якш (чеський лижник)

Мартін Штанко (німецький весляр)

Мартін Турновскій (чеський диригент)

Мартін Перець (американський публіцист)

Мартін Петраш (словацький футболіст)

Мартін Родбелл (американський біохімік і ендокрінілог)

Мартін Опіц (німецький поет)

Мартін Х'ю Майкл О'Ніл (відомий північноірландський футболіст)

Мартін Калиновський (чернігівський воєвода і гетьман коронний)