Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАртур
2106 Oracle

Артур: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Артур за походженням англійське. Трактування значення звучить як «цар ведмедів» або «ведмежий король». Утворене від англійського імені Arthur, яке в свою чергу походить від імені Artorius. Останнє в свою чергу складається з двох слів. Перша частина, це «arth», що перекладається як ведмідь. Друга частина, це «rigos», що перекладається як вождь.

українське чоловіче ім'я Артур сьогодні користується популярністю не тільки в нашій країні, а й у багатьох країнах колишнього СРСР, як і багато старих імена, хоча з'явилося воно в українському іменослове вже давно. Значення його таїть безліч корисної інформації про людину, іменованому їм …

Ім'я Артур: Значення і характеристика
походження імені Артуркельтське
Від латинських слів«arth і« rigos »
У перекладі«ведмежий король» або «цар ведмедів»
Ангел хранитель і покровитель імені:Чи не є

Популярність:У рейтингу популярних українських чоловічих імен, ім'я Артур займає 43-35 позиції. Доводиться на 10 хлопчиків з 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Артурка, Артя, Атя

Сучасні англійські аналоги:Артуро, Артус, Артюр

Цікаве про ім'я Артур:У кельтів ведмідь був символом влади вождя і вважався шанованим тваринам. Не дарма король Артур (реальна особа), як раз-таки і носив це ім'я.

Як впливає значення імені на долю: карма

Значення імені Артур надає реально сильний вплив на натуру і характер іменованих їм хлопчиків. За головною версією, воно обіцяє такі риси як винахідливість, зібраність, інтелектуальна розвиненість, амбіції, багата уява. Вважається, що в своїй більшості, носії цього чоловічого імені, це амбітні, ініціативні, сміливі і справедливі хлопці, які виростають благородними чоловіками.

Правда, можуть мати місце і запальність з упертістю, і хитрість з егоїстичністю. При цьому недоліки в Артура проявляються набагато гірше, ніж гідності. Наприклад, упертість може проявлятися тільки в суперечках і конфліктних ситуаціях, в яких Артур відчуває себе правим, а егоїстичність і зовсім у виняткових ситуаціях.

Переваги та позитивні риси:ініціативність, цілеспрямованість, готовність домагатися мети і йти до неї напролом, справедливість, розсудливість, відповідальність, сила волі і чесність, відданість собі і своїм принципам.

Артур погано ставляться дозрадникам, грубим і агресивним людям, жорстокості і несправедливості, користі і брехні, жінкам, які не цінують себе, психологічно слабким людям.

Характер імені Артур

характер імені Артур такий, що обіцяє носієві цієї іменоформи непросту натуру, а й багато хороших і дуже потрібних кожній людині якостей. Особливо важливими серед наявних можна назвати такі як впевненість в собі, розсудливість, самостійність, відкритість, чесність і справедливість, життєрадісність і доброзичливість, вірність і відданість, принциповість, готовність йти на контакт і вміння знаходити спільну мову з людьми, з якими зробити це досить непросто . Але і це ще не все – взагалі, характер хлопчаки з ім'ям Артур дуже непростий, часом може бути важко порозумітися з цим хлопчиною. Але зате в дорослому житті він може стати ідеалом за всіма параметрами, ну за винятком одного – в будь-якому віці характер Артура передбачає неймовірну тягу до непостійності в стосунках, він бабій, велелюбний і непостійний, шукає пригоди і спраглий нових вражень. Жінці, з якою Артур захоче бути, доведеться дуже непросто – мало того, що важко стерпіти його характер, так ще і зради не змусять себе чекати.

З іншого боку, не можна упускати той факт, що характер багато в чому залежить від самих різних додаткових чинників, а значить по ходу дорослішання і становлення людини повноцінною особистістю, може просто змінюватися. В даному ж випадку особливо сильно характер залежить від виховання і енергетики знака зодіаку, під яким народився Артур.

Раннє дитинство

Раннє дитинство хлопчика, якому батьки при народженні вирішили вибрати чоловіче ім'я Артур, це той самий період, коли мамі з татом є чому радіти. А вся справа лише в натурі цього малюка, в його характері, і в тій енергетику, яку вони випромінюють. Це нереально спокійний і розважливий не по роках хлопчисько, він ніколи не доставляє проблем своїм батькам і завжди поводиться максимально приблизно. Правда, варто відзначити, що значення обдаровує носія імечко Артур настільки спокійною вдачею тільки в дитинстві, а вже на подальших етапах дорослішання він буде ставати зовсім іншою людиною. Ну а поки ж цього хлопчика чекає тільки хороше – Артур, як вже і говорилося раніше, спокійний і добрий, справедливий, чесний, некапризну, завжди поводиться добре, і як багато дітей, які не клянчить у батьків щось нове при кожному новому заході в магазин. Артур, над яким протегує значення цього найменування, це дитина з хорошою уявою і відмінною фантазією, йому нічого не потрібно для того, щоб весело проводити час, та й пустувати він не любить, йому подавай тільки якісь цікаві справи і місце для його власного усамітнення. Хоча і з однолітками Артур теж ладнає – у нього багато друзів і однодумців, та й в компаніях діточок він вже в цьому віці завжди є бажаним гостем. А ще, в такому ранньому віці в ньому зароджується те, що стане в нагоді по ходу всього життя, це працьовитість і цілеспрямованість ...

підліток

Артур підліток, це вже зовсім інша людина. У цього хлопчика на етапі підліткового становлення може зародитися безліч недоліків. Так, значення імені Артур може вже нагородити активністю і енергійністю, позбавити того спокою, про який йшла мова вище, і перетворити названого так хлопчика в непосидючу і енергійну особистість, ніколи не сидить на місці і вічно шукає пригод. Взагалі ж по життю головна зброя хлопчика на ім'я Артур полягає в чарівності – зрозумівши, що чарівність може бути його інструментом в досягненні поставлених цілей, почне їм користуватися, притому всюди без винятку, як у відносинах з дівчатками, так і в дружбі, і так і у навчанні. Багатьом це може не подобатися, так що швидше за все у Артура буде багато недоброзичливців в цьому віці. Проте, друзів у нього багато – значення обдаровує його відкритістю, миролюбністю, доброзичливістю, добродушністю, життєрадісністю, веселою вдачею, справедливістю, уважністю і дбайливістю, і все це разом створюють натуру людини, з яким може подружитися кожен без винятку. Єдиний величезний мінус цього хлопчини, це довірливість – він відмовляється вірити в погане і часто намагається просто не помічати поганого в друзях, що в підсумку призводить до розчарувань і іншим не менш поганих наслідків. А плюс до всього часто ще й довіряється не тим, кому варто було б – може розповісти про якийсь секрет людині, який цим пізніше скористається в своїх цілях, а Артур дні буде навіть і підозрювати про це. Загалом, йому варто бути акуратніше. Ось таке майбутнє обіцяє значення підлітку з ім'ям Артур ...

Дорослий чоловік

Дорослий Артур, під впливом такого фактора як значення іменоформи, стає і зовсім унікальною особистістю. З одного боку, це добряк, красномовний, чарівний, веселий, оптимістичний і доброзичливий, обожнює весело проводити час і спраглий дружби з усіма без винятку. З іншого ж боку, це професіонал своєї справи, зазвичай стрімко піднімається по кар'єрних сходах і легко справляється з усіма завданнями – в ньому є все що вимагається для лідерства, і лідерські задатки, і організаторські здібності, і навіть спритність, завдяки якій Артур може вибратися з будь-якої колотнечі. Але є і ще одна сторона – значення може нагородити його егоїстичністю і неймовірно сильним самолюбством, які в основному виявляються в стосунках з дівчатами. Взагалі ж сам по собі Артур добра людина, завжди готовий прийти на допомогу, легко йде на контакт і завжди відповідає на добро виключно добром, але йому не вистачає для щастя вміння розбиратися в людях. Надто вже часто він помиляється в людях, через що страждає, особливо, коли це стосується тих, кого сам Артур називає друзями. А ще він дуже ранимий і будь-яку образу переживає дуже важко, аж до відходу в депресію.

Доля імені Артур

Доля імені Артур в любові, шлюбі і як таких відносинах з представницями ніжною половини людства дуже складна, передбачити те, якою вона буде, практично нереально. І тим не менше сучасним дослідникам все ж вдалося з'ясувати кілька цікавих, хоч і не повністю точних моментів ...

Один з таких моментів свідчить про те, що доля Артура в стосунках така, що передбачає йому часту зміну партнерок в підлітковому віці, до того ж, не завжди за бажанням самого Артура. Мало того, що сам по собі він бабій, так ще й дівчина терпіти його невгамовну натуру може бути вкрай складно – в результаті доля може провести його через масу розставань, і до речі, через хвороботворні теж. Правда, є думка, що в дорослому житті Артур зміниться, а значить і майбутнє його може змінитися до невпізнання.

Так, доля може перетворити в результаті Артура в зразкового сім'янина і реально хорошого чоловіка, але наділеного купою недоліків, серед яких найголовнішим і раніше буде залишатися невірність. Зате Артур хороший як батько – доля передбачає підсумкове становлення його реально хорошим батьком, турботливим, уважним, відданим. Ось така у носія імені Артур доля, по крайней мере, на думку більшості дослідників.

Любов і шлюб для імені Артур

Артур не надто великий цінитель свободи і незалежності, і не намагається якомога довше залишатися холостим, але тим не менш, одружується швидше за все в досить пізньому віці. Швидше за все це станеться в глибокій зрілості. А причина полягає лише в одному – Артур дуже вимогливий з потенційним другим половинкам і довго вибирає з них ту, з якою зможе побудувати сім'ю. У нього занадто завищені вимоги. Він жадає розумної і одночасно простий, практичною і щедрою, ніжною і сильною, красивою і розважливою жінки. На жаль, відповідати всім цим критеріям одночасно зможе далеко не кожна жінка.

Але зате одружившись, Артур стане відмінним чоловіком, таким чоловіком, про який багатьом жінкам залишається лише мріяти. Він турботливий, ніжний, справедливий, не агресивний, чуттєвий і готовий вислухати, вірний і відкритий. Хоча безумовно не обійдеться і без мінусів. Головний же мінус полягає в тому, що в побуті дружині Артура не дочекатися від нього допомоги. Як і переважна більшість чоловіків, цей теж буде дотримуватися стандартного мислення – «побутом повинна займатися жінка!».

Артур як Батько

Артур сімейна людина по натурі, а значить і дитині буде приділяти належну увагу, як годиться. Відповідальний, щедрий, справедливий, чесний, відданий – хіба такий чоловік може стати поганим батьком? Відповідь очевидна!

Проблем може створити лише дуже велика вимогливість Артура. Н адже тепер від природи вимогливий до людей, а до власної дитини і зовсім буде пред'являти такі критерії, яким складно відповідати навіть дорослій людині. Особливо важко повинно бути хлопчикові, якого Артур захоче виховати «шляхетним лицарем», або краще сказати «поліпшеною копією себе самого». Але матері не варто за це корити його, тим більше, що нічому поганому Артур свого сина точно не навчить.

Дочки ж буде легше, адже її виховання він швидше за все перекладе на плечі матері, дотримуючись стандартного мислення про те, що виховання дівчинки, це доля мами. Втім, цікавитися його думкою мамі все ж доведеться. І не через дрібниці, а з усіх питань без винятку.

Сумісність Артур c жіночими іменами

Питання сумісності імені Артур з жіночими назвами вивчався в минулому столітті, і був поповнений цікавими відповідями. Так, вважається, що в плані почуттів і щирості відносин ідеальними парами будуть жінки, які мають ім'я Флора, Яна, Ія, Кіра, Рената і Нора.

Міцний і щасливий шлюб вийде побудувати з Діною, Галиною, Ларисою, Людмилою і Тамілою.

Антоніна, Ліна, Нінель — з дамами з такими іменами краще відносин не створювати.

Незважаючи на те, що він дуже запальний, його улюблена повинна бути навпаки, дуже доброю і поступливішою …

Що ж стосується взаємовідносин хлопчика, над яким протегує значення іменоформи Артур, з представницями протилежної статі, так тут все дуже і дуже непросто. Артур у відносинах може бути справжнісіньким егоїстом, котрі вважають, що жінка, з якою він вирішив зійтися, сама по собі повинна робити все для його особистого щастя. При цьому сам він нерідко може забувати про те, що теж повинен щось давати натомість. До того ж, Артур ще й бабій в прямому сенсі цього слова – йому важко всидіти на місці, сталість і стабільність не для нього, йому потрібні пригоди, нові враження, і взагалі, хоч щось нове, навіть у відносинах ...

Число імені Артур

Число імені Артур по нумерології – 6. Шістка же в свою чергу є символом почуттів, любові, справедливості і благородності. В основному всім людям числа «шість» сулятся такі риси як любвеобильность, моральна привабливість, легковажність, мінливість, небажання сидіти на місці і займатися рутинними справами, емоційність і чутливість, сприйнятливість.

Якщо ж говорити конкретно про Артура, тобто, чоловіках числа «6», так тут все досить-таки складно, адже самим ім'ям обіцяють риси, що суперечать тим, які сулятся числом. В результаті досить складно сказати, яким повинен бути Артур, і як саме на нього вплине енергетика числа «шість».

Формула обчислення числа імені Артур:А (1) + Р ( 9) + Т (2) + У (3) + Р (9) = 24 = 2 + 4 = 6

Астрологічна символіка імені Артур

  • Камінь-талісман – Бірюза.
  • Планета- покровитель – Нептун.
  • стихією – Вогонь.
  • Тваринний символ носії імені Артур – Ведмідь.
  • Рослинний символ – Дуб.
  • кращий зодіак – Водолій і Близнюки.
  • Число Артура – 6.
  • Щасливий день – субота.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Артур

Артур Кассіні (російський дипломат)

Артюр Онеггер (швейцарсько-французький композитор)

Артур Виноград (американський віолончеліст)

Артур Зайдль (німецький музикознавець)

Артур Іглфілд Халл (британський музикознавець)

Артур Коноллі (розвідник, мандрівник, письменник)

Артур Мейен (канадський політик)

Артур Сесіл Пігу (економіст)

Артур Рінне (естонський оперний і естрадний співак )

Артур Пирожков (один із псевдонімів Олександра Ревва)

Артур Смольянінов (актор театру і кіно)

іменини дні і святі покровителі імені Артур

Ім'я Артур вважається католицьким, не числиться в іменослове православних імен, а значить не справляє і іменини за православним календарем.