Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАполлінарій
600 Oracle

Аполлінарій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Аполлінарій за походженням грецьке. Трактування значення звучить як «належить Аполлону» або «заступництво Аполлоном». Стародавні греки поклонялися богу Аполлону, в честь якого і стали в підсумку називати новонароджених. Існує чимало присвячених йому імен, і ім'я Аполлінарій якраз-таки і є одним з них.

Красиве, але дуже рідкісне чоловіче ім'я Аполлінарій сьогодні практично не зустрічається навіть на території сучасної України і які раніше входили до складу СРСР республік, але колись воно було по-справжньому популярним і зустрічалося в видозмінених формах навіть у найвіддаленіших куточках Європи. Існує думка, що воно має сильну енергетичну ауру і здатне прямим чином впливати на носія ...

Ім'я Аполлінарій: Значення і характеристика
Походження імені Аполлінарійдавньогрецьке
В кореніім'я Бога Аполлона
Буквальна трактування«належить Аполлону»
За другою версією«заступництво Аполлоном»
Ангел хранитель і покровитель імені:Священномученик Аполлінарій Равеннский

Популярність:на жаль, статистика по імені Аполлінарій вже давно не ведеться в Україні і країнах СНД ...

Розмовні варіанти:Поля, Аполо

Сучасні англійські аналоги:Апполінус, Аполлон, Апо лло

Цікаве про ім'я Аполлінарій:У Древній Греції Бог Аполлон був одним з найбільш шанованих ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Аполлінарій має досить сильну енергетику і здатне прямим чином впливати на носія, його характер, натуру і майбутнє. Але тут же є і одне «але», що полягає в залежності цього впливу від купи додаткових чинників, серед яких є і звичайні життєві фактори, і астрологічні.

Втім, є й інший момент – в більшості випадків значущість обдаровує на кожному віковому етапі всіх Аполлінарія одними і тими ж рисами, нехай і в різних сумішах.

Переваги та позитивні риси:доброта, чутливість, тактовність та виваженість, чесність і справедливість. А ще носії цього імені дуже працелюбні і намагаються все домагатися особисто, без допомоги кого-небудь.

Аполлінарій погано відноситься долюдям, які намагаються довести свою чесність, незважаючи на те, що навіть роблять це нечесними шляхами. А ще носії цього імені ненавидять хвальків.

Характер імені Аполлінарій

Характер імені – один з найскладніших чинників. Ну а що стосується нашого конкретного випадку, так тут фахівцям вдалося з'ясувати кілька цікавих моментів. Мало того, що на думку дослідників характер Аполлінарія може бути спокійним, врівноваженим, «ангельським», так ще по своїй суті він відмінний друг і товариш, співрозмовник, яких пошукати. Його характер ніколи не дозволить йому скористатися чиєюсь слабкістю в ім'я власної користі, він не такий. Навпаки, Аполлінарій, це зазвичай людина, характер якого цілком може бути прикладом для наслідування. Його характер не назвеш характером лідера, але сам він завжди буде шукати спосіб самореалізуватися і стати повноцінним лідером – Аполлінарій ніколи не відмовиться від затії стати лідером і домогтися загальної поваги, по суті, це його головна життєва мета. Аполлінарій прекрасний батько, зразковий чоловік, ідеальний охоронець домашнього вогнища та захисник сімейного спокою ...

З іншого боку, все це тільки теорія, адже насправді багато адже залежить не тільки від характеристики імені. Багато що, в тому числі і характер, залежить від додаткових факторів впливу, наприклад, від пори року народження.

Раннє дитинство

У ранньому дитинстві хлопчика ім'я Аполлінарій наділяє рисами маминого синочка. Іншими словами, зазвичай в дитинстві це хлопчисько добрий, чутливий, вразливий, спокійний, урівноважений і тактовний, товариська, але недовірливий, залежний від спілкування з батьками. У такого рідко виникають проблеми, він у більшості випадків веде себе приблизно і в усьому слухається батьків, але це-то і може привести до поганих відносин з однолітками.

Таких примхливих, правильних, спокійних і чутливих хлопчиків мало поважають в дитячому суспільстві – в результаті він може мати сумно мало друзів і однодумців. Але все це лише тимчасово, з часом значення може обдарувати його іншими рисами і перетворити цього хлопчика в самого справжнього лідера – все залежить від виховання і оточення. Зате це завжди талановитий, легко всьому навчається, здатний хлопчисько, у цього хлопчика є купу талантів, головне їх розвивати.

У батьків не виникатиме з ним проблем, він слухняний, чесний, добрий, в усьому готовий допомагати, ніколи не надійде проти волі батьків і не стане сперечатися, доводячи щось своє. Він поступливий і поступливий, по крайней мере в ранньому дитинстві – значимість цього ймення, по суті, породжує хлопчика, якого можна назвати «слухняною». Але це тільки в дитинстві, а далі все може змінитися ...

Підліток

Хлопчика підлітка, якому батьки вирішили дати рідкісне чоловіче ім'я Аполлінарій, зазвичай значення обіцяє такі характеристики як чутливість, сприйнятливість, тактовність, ніжність, дипломатичність, красномовність, дружелюбність, добродушність, доброзичливість, чесність, справедливість, оптимістичність і позитивність. У нього позитивний характер і відмінне почуття гумору, він легко впишеться в будь-який колектив.

Значення цього хлопчика може обдарувати цілою купою реально потрібних і важливих якостей, але є і одне «але» — він насилу йде на контакт, значення може просто не обдарувати його тієї комунікабельністю, якою повинен володіти сучасний хлопчисько. Зате він працьовитий, обов'язковий, сумлінний і настирен, ніколи не здається, на пасує при вигляді перешкод, в більшості випадків досягає поставленої перед ним мети – по суті, у нього є задатки лідера, людини, здатного стати справжнім керівником. Якщо батькам вдасться виховати його рішучим і цілеспрямованим, то тоді йому і зовсім не буде рівних.

А ще значення може обдарувати його аналітичним складом розуму і здатністю вирішувати ті завдання, на вирішення яких у більшості просто не вистачить терпіння, він терплячий, настирен, напористий і наполегливий. Що ж стосується відносин з однолітками, то тут проблемка – нестача комунікабельності і невміння йти на контакт можуть перетворити його в поодинці.

дорослий чоловік

Якщо над характером хлопчика підлітка значення імені ще протегує, то над дорослим Аполлінарія воно вже навряд чи буде мати владу. Взагалі, досить складно передбачити, яким стане дорослий Аполлінарій і багато що залежить не тільки від того, якими рисами значення цього ймення обдарує його в дитинстві, але ще і від купи додаткових чинників, наприклад, від виховання, природно, від знака зодіаку і його енергетики, від тваринного символу року народження, і від багатьох інших. Але в цілому можна сказати що зазвичай дорослий Аполлінарій все ж залишається подобою себе «маленького» — він напевно буде добрим і чесним, доброзичливим і товариським, обов'язковим і надійним, вірним і безпринципним.

Правда є величезна «але» — його нерішучість, поступливість і поступливість можуть стати причиною того, що велика частина його друзів будуть користуватися ним у власних корисливих цілях. Аполлінарій ніколи не відмовить у допомозі, навіть якщо ця допомога може завдати йому шкоди, ні в якому разі не зрадить близького, і взагалі, це така людина, на якого можна розраховувати. Але надто вже довірливий, і насилу розрізняє поганих і хороших людей, для нього все на одну особу. Що до кар'єри і професійної діяльності так тут і зовсім все дуже непередбачувано – він може стати відмінним начальником і хорошим керівником, значення обіцяє якраз потрібні для цього риси, а може бути й інакше, якщо йому не вдасться перебороти в собі страх відповідальності і нерішучість.

Доля імені Аполлінарій

Доля імені Аполлінарій у відносинах з представницями протилежної статі, в любові і в як такому шлюбі така, що передбачає довгий пошук другої половинки. За все життя чоловіки, названого іменем Аполлінарій, доля його може припускати тільки кілька відносин, і то нетривких. Причина в тому, що сам названий так чоловік не готовий до відносин без взаємності. Доля цього ймення у відносинах дуже складна, але передбачувана – Аполлінарій постійний і передбачуваний, планомерен і чесний, і ніколи не пов'яже своє життя з дівчиною, яка не відповідає йому повноцінної взаємністю. При цьому він не стане будувати відносин з тією, в яку не закоханий – швидкоплинні, нехай навіть і пристрасні відносини, не його коник.

Доля Аполлінарій може припускати більшу популярність у представниць протилежної статі, але одночасно вона передбачає і перебірливість, що не дає самому Аполлінарію бажання будувати відносини з невідповідними його вимогам жінками.

Втім, це лише теоретичні загальні дані – насправді долю в особистому житті передбачити досить складно, бо доля визначається не тільки характеристикою найменування, але і іншими факторами.

Любов і шлюб для імені Аполлінарій

Молодість Аполлінарія проходить в вічних пошуках своєї ідеальної жінки . З дамами, що не відповідають його стандартам, він не стане пов'язувати своє життя. Головною причиною його тривалих пошуків і невдач є його неприйняття деяких недоліків своїх потенційних обраниць. Крім того, не завжди його почуття однозначні. Він не одружиться на тій, яку не любитиме сильніше життя, але і з боку дівчини він вимагає рівноцінних почуттів.

Деяким власникам цього імені все ж пощастить відшукати свій ідеал, правда, вже в зрілості. Свою майбутню дружину Аполлінарій буде цінувати за довіру, розуміння, відданість і вірність. Звичайно, дуже важливо, щоб між ними були сильна і взаємна любов. Корисливі або владні жінки не в його смаку, він ніколи не дозволить, щоб їм командувала і керувала дружина. А ось добра, чуйна, чесна, поступлива, спокійна, поступлива і врівноважена дівчина складе для нього ідеальну партію. Разом вони зможуть створити міцний і дуже щасливий союз.

Аполлінарій стане справжнім господарем, він із задоволенням допомагає дружині з веденням господарства. Він завжди радий гостям і проявляє все своє гостинність і привітність, а після їх відходу завжди допоможе дружині навести порядок. З боку дружини він очікує подяки, розуміння і підтримки, особливо тоді, коли в його житті трапляються якісь невдачі.

Аполлінарій як батько

Володар імені Аполлінарій, що зумів знайти своє щастя в сімейному житті однозначно стане не тільки чудовим сім'янином, але і турботливим, чуйним батьком. Для нього поява дітей – це справжнє щастя, не дивлячись на всю подальшу відповідальність і зобов'язання.

Аполлінарій прагне до активної участі у вихованні своїх чад з їх раннього дитинства. Він спритно використовує основні методи виховання, чергуючи вимогливість і ласку, строгість і похвалу. Він із задоволенням допомагає улюбленої стежити і за їх успішністю, і за розвитком в них важливих для майбутнього життя рис характеру: самостійності, впевненості, цілеспрямованості, доброчесності та взаємодопомоги.

Аполлінарій – кілька сентиментальний чоловік. Він із задоволенням ділиться своїми спогадами з дітьми, показує їм старі альбоми з фотографіями і знайомить їх з історією сім'ї. Він на особистому прикладі демонструє наскільки важливі сімейні відносини. Також він любить займатися разом з дітьми різними фізичними вправами на спортмайданчиках для підтримки здоров'я і фізичного розвитку.

Сумісність Аполлінарій c жіночими іменами

Дослідники схиляються до думки, що найкращою у хлопця, названого іменем Аполлінарій, буде сумісність з такими жіночими іменами як Світлана, Наталія, Софія і Карина . У союзі з названими так дівчатами у нього є всі шанси на побудову справді щасливого шлюбу. А також, непоганий може бути і сумісність з багатьма зарубіжними, зокрема, європейськими найменуваннями.

Сумісно це ймення і з такими іменними варіаціями як Єлизавета, Поліна, Вікторія і Анжела. Хоча є тут і одне «але» — значення імен в даному випадку не дуже сумісні, що може привести до великих розбіжностей, сварок, і ревнощів.

А ось з Катериною, Анжелікою і Оленою чоловікові з ім'ям Аполлінарій і зовсім фахівці не рекомендують вибудовувати відносини, тому як тут є початкова повна несумісність значень і характерів.

Що до взаємин хлопця, названого іменем Аполлінарій, з представницями протилежної статі, так тут все досить просто. Все що треба названому таким чином чоловікові, звичайно, це розуміння, чесність, відданість і взаємність у почуттях. При цьому він не підпустить до себе владну або корисливу жінку, і «побутова керівниця» йому не потрібна. Його обраницею швидше за все стане поступлива, добра, поступлива, чесна, спокійна і врівноважена дамочка – багато таких називають «нудними», але Аполлінарію якраз така і потрібна ...

Число імені Аполлінарій

Число імені Аполлінарій по нумерології — 8. У підопічних числа 8 є безліч талантів, але найкраще вони можуть реалізувати себе в підприємництві або ж в бізнесі. Як правило, більшість вісімок – це сильні і вольові особистості, для яких в житті дуже важливі матеріальна вигода і практичність. Вони справжні трудоголіки, які звикли працювати і займатися справами, не покладаючи рук, часом без відпочинку. Варто відзначити, що підопічні числа 8 — НЕ щасливчики і не любимчики Фортуни. Будь-які досягнення і успіхи даються їм з великими труднощами. Вони готові жорстоко і нещадно боротися за своє місце під сонцем.

Серед підопічних числа 8 безліч успішних підприємців, бізнесменів і навіть відомих політиків. Це дуже цілеспрямовані, вперті, непохитні люди, що йдуть до своїх цілей напролом, не зупиняючись ні перед чим і домагаючись наміченого будь-якими шляхами. У сімейному житті вісімки завжди займають лідерські позиції, можуть бути кілька деспотичні і тиранічного щодо своїх близьких. З цієї ж причини у них мало друзів, та й взагалі своїм кращим другом вони вважають роботу.

Не можна забувати, що такі жорсткі, впевнені в собі вісімки все ж не залізні. Тривала смуга невдач, розчарувань може будь-якого підопічного вісімки вибити з колії, тоді він може зламатися, взагалі втратить будь-якого інтересу до життя, глибоко замкнувшись в самому собі. В іншому випадку проблемою вісімок може стати їх жадоба збагачення, наживи і знецінення звичайних людських почуттів.

Формула обчислення числа імені Аполлінарій:А (1) + П (8) + О ( 7) + Л (4) + Л (4) + І (1) + Н (6) + А (1) + Р (9) + І (1) + Й (2) = 44 = 4 + 4 = 8

Астрологічна символіка імені Аполлінарій

  • Камінь-талісман – Аметист і Гірський кришталь.
  • Планета-покровитель – Уран.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Аполлінарій – Скат.
  • Рослинний символ – Гумове дерево і Альпійська троянда.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Водолій.
  • Число Аполлінарій – 1 .
  • Щасливий день – середа і П'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Аполлінарій

Аполлінарій Равеннский (Перший єпископ Равенни, священномученик)

Аполлінарій Клавдій (апологет християнства)

Аполлінарій Лаодикійський (єпископ Лаодікейскій в Сирії)

Аполлінарій (єпископ Російської православної церкви)

Аполлінарій (Патріарх Олександрійський)

Аполлінарій Дубінін (старообрядницький архієрей)

Аполлінарій Кошовий (архієпископ Північно-Американський і Канадський)

Сидоний Аполлінарій (галло-римський письменник, поет)

іменини дні і святі покровителі імені Аполлінарій

священномученик Аполлінарій Равеннійскій

липень 23, серпень 5