Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаІтан
629 Oracle

Ітан: значення імені, характер і доля

Англійське ім'я Ітан, одна з найвідоміших зарубіжних варіацій найменування. Взагалі, таких варіацій в англійському іменослове предостатньо, є і варіанти сучасного значення, і біблійні, але оговариваемая вище варіація, і має ще й хорошою значимістю, символікою, і сумісністю ...

Як впливає значення імені на долю: карма

Давньоєврейську іменослов оповідає про те, що таким ім'ям нарікають чоловіки сильні по натурі, сміливі, наполегливі, обдаровані всіма тими рисами характеру, які повинні бути властивими воїну того часу.

значення імені Ітан обіцяє сором'язливість і емоційна крихкість, вони часто пульсують в хлопчика на грані з самого дитинства. Може довгий час бути милим, ніжним, приємним у спілкуванні, терплячим, але в будь-який момент готовий спалахнути в пориві гніву, що природно вкрай негативно позначається на спілкуванні з людьми.

Головні чинники такого чоловіка – вірність і довіру. Чи вирішить, що довіряє – стане людині добрим і лагідним іншому, здатним на самопожертву, буде готовий пожертвувати власною гідністю заради нього. Але якщо відчує зраду – лиха не минути.

Межа ефективності, в побуті і на роботі, буде досягатися шляхом зацікавленості. Потрібен стимул, і відносини в родині не виняток – тільки стимул і поштовх до руху, зможуть змусити його вдосконалюватися і розвиватися.

З дитинства хлопчикові ім'я Ітан прив'язаний до сім'ї – відповідальний і розумний дитина, з легкістю заслуговує довіру батьків в будь-якій ситуації. Згодом прагнення догодити змінюється бажанням перевтілення світу – прагне до повної гармонії, нерідко робить помилки, розуміючи під гармонією те, що нею не є.

З представницями жіночої статі імпульсивний, пристрасний і привабливий – все зміниться, якщо дізнається про зраду, зраді. Жінка, що заслужила прихильність, стане обраницею. До дітей відноситься неупереджено – готовий всім пожертвувати заради благополуччя сім'ї.

У дорослому віці буде ідеальним, але надто емоційним — складна натура доповнена праведними думками.

Астрологічна символіка імені Ітан

  • Камінь-талісман – Авантюрин.
  • Планета-покровитель - Сатурн і Меркурій .
  • стихією імені Ітан - Повітря .
  • Кращий зодіак - Діва .
  • Символічний метал — Уран
  • Щасливий день – середа.
  • Ідеальний сезон – Весна.