Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаЮма
499 Oracle

Юма: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Юма, на батьківщині відомо кожному японцеві без винятку, а сьогодні докотилося і до нашої країни. Безумовно, сучасний закордонний Іменослов попитом користується і в нашій країні, особливо англійську, але сьогодні хотілося б поговорити саме про імена, які прийшли зі країни висхідного сонця, а саме, про те, що було названо на самому початку …

Як впливає значення імені на долю: карма

Точне значення імені Юма відомо лише японським фахівцям – астрологам, але деякі факти відомим і нам ...

Головна особливість хлопчиків, іменованих таким чином – товариськість, тяга до нових контактів, бажання запам'ятатися суспільству і непереборна тяга до власного розвитку. Це товариська особистість, яка бажає весь час поповнювати список друзів – правда, іншому називати буде не всіх. Для нього один, більше, ніж просто людина – цим словом назве того, кому зможе довіритися на всі сто відсотків.

Життєрадісна, позитивна і позитивна в усіх сенсах особистість – не лідер компанії, але заводила, без якого будь-яка група людей просто згасає. Заради знаходження в компанії може пожертвувати багатьом – ненавидить самотність. На самоті стає уявним фантазером, здатним понавигадували таке, що самому і стане страшно.

У дорослому житті може залишитися любителем спілкування, але з'явиться і інший фактор – завдяки отриманому життєвому досвіду стане мислителем, теоретиком, людиною з такими якостями як раціональність, мислення, розсудливість і праведність. Будь-яка ситуація буде продумана до дрібниць, а звідси і успіх у професійній діяльності, яка вибереться.

Сімейні стосунки – тут чоловік з ім'ям Юма буде явно успішним. Сім'я – святе. Діти, найважливіший фактор. Дружина (обраниця) – шанований чоловік. Довгострокові відносини і зобов'язання – те, до чого прагне. Буде жити робити для сім'ї, всіляко оберігати і плекати її членів, але рідко приділить час собі.

Астрологічна символіка імені Юма

  • Камінь-талісман – Аквамарин.
  • Планета-покровитель власника імені Юма - Венера і Місяць .
  • стихією - Повітря .
  • Лучшій зодіак - Ваги .
  • Символічний метал – срібло.
  • Щасливий день – понеділок.
  • Ідеальний сезон - Осінь .