Dreams.co.uaІменаЧоловічі іменаАртемій
571 Oracle

Артемій: значення імені, характер і доля

Чоловіче ім'я Артемій за походженням давньогрецьке. Значення одеського форуму звучить як «присвячений Артеміді». Але буквальний переклад звучить як «цілий і неушкоджений», або «живий-здоровий». Утворено від давньогрецького імені «Артеміос».

українське чоловіче ім'я Артемій досить популярно в Україні та багатьох країнах Європейського Союзу. Вважається однією з похідних відомого російського імені «Артем». Має значення, що обіцяє по наданню в основному рідкісні, але дуже потрібні і важливі риси, призначеному ним самим дитині ...

Ім'я Артемій: Значення і характеристика
Походження імені Артемійдавньогрецьке
Джерело іменіАртеміос
Переклад«присвячений Артеміді»
Буквальна трактування«живий-здоровий» і «цілий і неушкоджений »
Ангел хранитель і покровитель імені:Праведний отрок Артемій Веркольскій

Популярність:Артемій, на відміну від імені-синоніма Артем, займає більш низьку позицію в рейтингу популярних чоловічих імен – 58-61 місця. Доводиться по статистиці не більше, ніж на 6 хлопчиків і 1000 новонароджених.

Розмовні варіанти:Артя, Артемка, Артёмчік, Тема

Сучасні англійські аналоги:Артеміос, Артем, Артеміо

Цікаве про ім'я Артемій:ім'я Артемій явно пов'язане з давньогрецькою богинею Артемідою. Вона ж в свою чергу є богинею місяця, полювання, і диких тварин. У Стародавній Греції їй поклонялися мисливці і не тільки ...

Як впливає значення імені на долю: карма

значення імені Артемій обіцяє хлопчикам, іменованих цим ім'ям, такі характеристики як непосидючість, активність, сила духу і волі, наполегливість, завзятість, наполегливість, доброзичливість і легкість. Хоча проявляються всі названі характеристики у носіїв імені Артемій не відразу, ні з дитинства, а поступово, у міру дорослішання ...

Але в цілому можна сказати, що Артемій, це завжди доброзичливий. Товариський і дуже комунікабельна людина. Це чоловік з досить високою самооцінкою і великим его, але намагається вести себе як всі, не показуючи ці риси нікому, крім близьких. На людях Артемій завжди поводиться як звичайна людина, намагається не виділятися з натовпу і спілкується з усіма однаково. Він нікого не виділяє, до всіх ставиться однаково, все в його очах рівні. Але правда є у нього одна погана риса – бачачи перед собою слабкого людини, він тут же починає намагатися домінувати над ним, і робить це до тих пір, поки не зламає волю людини і не підпорядкує його собі.

Переваги та позитивні риси:комунікабельний, чесний, балакучий і красномовний, позитивний і оптимістичний, щедрий, жадає розвитку і самовдосконалення, ніколи не сидить без діла, працьовитий і має задатки лідера, добропорядний.

Артемій погано відноситься долюдям із занадто низькою самооцінкою, до тих, хто намагається наживатися на слабкостях інших людей, до особистостей брехливим, недобрим, занадто бундючним. А ще чоловіка на ім'я Артемій намагаються уникати спілкування з людьми, у яких є шанси на те, щоб домінувати над ними.

Характер імені Артемій

Характер імені Артемій, а точніше носія цього імені, такий, що ніколи не дозволить іменованого таким чином чоловікові вчинити погано щодо кого-небудь або скористатися чиєюсь -то слабкістю заради досягнення будь-яких корисливих цілей. Це чоловік, у всьому покладається виключно на себе. Так, він любить домінувати і «підминати» під себе інших людей, обожнює бути лідером, але користуватися високим становищем або перевагами в ім'я власного блага у випадках, коли це може комусь заподіяти шкоду, він ніколи не буде. Такий характер всіх названих іменем Артемій чоловіків.

Ще можна відзначити і те, що характер Артемія ніколи не дозволить йому піти на зраду або брехня в ім'я користі. Він, навіть будучи в явно програшному становищі, ніколи не зрадить товариша, друга або колегу, і буде до останнього з тією людиною, з яким потрапив в ту чи іншу халепу. Та й брехати він не стане. Так, все люди рано чи пізно брешуть, але в разі Артемія, якщо таке й станеться, то брехати він буде ніяк не заради наживи або власного вигороджування.

А ще характер імені Артемій ніколи не дозволить своєму власникові пройти мовчки повз людини, що піддається насильству або несправедливості. Він ніколи не пройде повз який потрапив в біду людини, ніколи не проігнорує чужий біль, обов'язково втрутиться і постарається зупинити справедливість.

Раннє дитинство

в ранньому дитинстві це красиве ім'я змушує в дитині домінувати такі риси як примхливість, сприйнятливість, чутливість, обдарованість, товариськість, самовпевненість . В цілому ж можна сказати, що це досить самовпевнений і цілеспрямований малюк. Артемій весь час робить успіхи, не може сидіти на місці, вічно рухається вперед, розвивається і прагне осягнути якомога більше всього. Йому до вподоби невідомість, його дратує, коли він чогось не розуміє, він все хоче знати, все хоче вміти.

Батьків такий буде нескінченно радувати – його успіхи в усьому без винятку просто не можуть не дивувати. Але трохи подорослішавши, він почне приносити і проблеми – одна з головних, це часті сутички з однолітками, особливо в дитячому саду. Причина ж таїться в першу чергу в його надмірної самовпевненості. Навіть вихователям буде важко приборкати його поривчастість і гордовитість.

Зате він ніколи не сумує і не сидить на місці, весь час йде вперед, розвивається, пізнає непізнане, вчиться. Старанність теж дасть про себе знати, і між іншим, залишиться з ним до кінця його життя, що позначиться і на кар'єрному зростанні, і на особистому житті.

Підліток

Вже в підлітковому (шкільному) віці почне проявлятися яскравість, лідерство, бажання панувати і бути кращим. Артемій підліток, це дуже яскрава особистість, весь час знаходиться в центрі уваги, яка приваблює людей самих різних мастей. Він цілеспрямований, працьовитий, старанний і відповідальний, ніколи не здається і все намагається досягати власними силами. Хороші риси.

А ось в спілкуванні з однолітками, не дивлячись на його яскравість і популярність, все-таки можуть виникати проблеми, і не маленькі. Його надмірна впевненість у собі, безкомпромісність, принциповість, наполегливість і прямолінійність почнуть відштовхувати однолітків і викладачів. Підсумок простий – не зовсім хороші відносини в колективі, невелика кількість справжніх вірних товаришів, конфлікти з вчителями і не зовсім хороша успішність. Та й поведінка буде частою причиною появи викладацьких «записів» в щоденнику.

Проте, не можна сказати, що Артемій поганий підліток. Навпаки, батькам буде чим пишатися, а викладачі в кінці кінців побачать і в його самовпевненості і конфліктності щось таке, що закохає їх в нього. Взагалі, а Артемов та Артем така аура, що вони залучають людей, зачаровують їх і закохує в себе, толком нічого для цього не роблячи.

дорослий чоловік

Більш дорослий Артемій, це і зовсім інша людина. Його чесність, справедливість, лідерство, руководительских задатки, весела вдача і самозабуття роблять його по-справжньому популярним. Єдиний його величезний мінус – невміння приймати чужі точки зору, поступатися і визнавати свій програш. У нього на все є своя особиста думка, і він ніколи його не поступиться. А ще він не піде ні в кого на поводу, не дозволить собою користуватися і легко розглядає в людях користь і фальш, якщо вони є. Такого не обдуриш, що не обведеш навколо пальця.

Повзрослевший Артемій, це вже ставний чоловік, якому властива галантність, ввічливість, тактовність, логічність, розсудливість, гордовитість і добропорядність. Він популярний в суспільстві, успішний, і зазвичай займає якусь важливу посаду. Швидкий кар'єрний ріст забезпечений в вісімдесяти відсотках випадків. Але не можна не помітити і той факт, що всього у своєму житті Артемій домагається самостійно, без батьківської допомоги. І батькам не варто насильно змушувати його приймати допомогу від них, адже прийнявши допомогу одного разу, він сяде на шию і взагалі перестане домагатися успіхів без підтримки і допомоги. Такі Артемії по своїй натурі – один раз такого допоможеш, і все, він буде все життя потребувати допомоги і залежати від підтримки.

доля імені Артемій

Важко сказати, яка чекає доля носія імені Артемій в любові, відносинах і особистому житті. Але одне можна сказати зі сто відсотковою впевненістю – у дам цей хлопець точно буде неймовірно популярним. І хоч жінки від нього і без розуму, це не означає, що він швидко одружується. Навпаки, його залучають швидкі, швидкоплинні, бурхливі і ні до чого не зобов'язують романи. Якщо вже так вийде, що рано стане батьком, то стане дітям хорошим татом, та й чоловік з нього вийде просто відмінний.

Але на самому початку, ще в підлітковому віці, Артемій може стати справжнісіньким ловеласом. Напевно він розіб'є в молодості не один десяток жіночих серце, і при цьому не буде відчувати себе винуватим. Для молодого Артемія любов і швидкоплинні стосунки, не більше, ніж проста буденність, стандарт. Тільки в зрілості він зрозуміє, що любов, це щось більше, ніж просто спілкування і близькість.

Що до більш дорослого Артемія, так тут вже прийде його черга страждати від невзаимной і нерозділене кохання. Ставши більш серйозним і відповідальним, він може почати шукати другу половинку, але напевно йому будуть зустрічатися лише «фіфи», до яких він звик у молодості, з якими нічого серйозного не побудувати.

Любов і шлюб для імені Артемій

Важко сказати, як швидко одружується Артемій і яким він буде чоловіком. Але зате точно відомо, що такий відповідальний, постійний. Надійний і відданий чоловік просто не може бути поганим можемо. Може він і не стане ідеальним господарем, що присвячуються все життя побуті, та й кавалером, про який всі будуть мріяти, теж не стане, але зате просто люблячим, відданим і вірним чоловіком він точно буде.

Правда, схилити до шлюбу Артемія в молодості не вийде, бо він буде до самої зрілості намагатися уникати шлюбних уз. А все тому, що занадто закоханий в свободу і незалежність. Йому не хочеться, щоб хтось зазіхав на його особистий простір і свободу, йому не хочеться відчувати себе в кайданах і відповідати за кого-то крім себе. Він до останнього уникатиме одруження навіть з тією дівчиною. В яку закохається по вуха.

Зате якщо одружується, то буде зразковим чоловіком і хорошим кавалером. Він буде всю свою увагу дарувати коханій дружині, обдаровувати її подарунками, охаживать і берегти як зіницю ока. З таким чоловіком дівчині не доведеться переживати про гроші, комфорт або достатку – він організовує і комфорт, і матеріальний достаток, і щасливе життя.

Артемій як Батько

Артемії в своїй більшості до потомству ставляться відповідально. Це відмінні тата, відповідальні, чутливі, обов'язкові, і надійні чоловіки. Такий батько всього себе присвятить своєму чаду і зробить все можливе для того, щоб дитина росла щасливою. Дитино, будь то хлопчик чи дівчинка, ні в чому не матиме потреби, буде отримувати все, чого захоче, і при цьому завжди буде мати під рукою надійного і відданого товариша в особі папи.

З віком Артемій може почати приділяти менше уваги своїй дитині, але до критично мінімальної позначки справа не дійде. Артемій навіть дорослого сина чи дочку підтримає в будь-якій ситуації. Він завжди допоможе, вислухає, спробує перейнятися ситуацією і як мінімум порадити правильний вихід з неї. Але ось сідати на шию цьому татові не можна, бо він швидко зрозуміє, що ним користуються, і припинить будь-яку підтримку, а можливо навіть і спілкування.

Кого з дітей буде любити більше Артемій, сина або дочку, сказати складно . Але якщо вірити астрологам, то Артемій особливо близький повинен бути саме з хлопчиком, сином.

Сумісність Артемій c жіночими іменами

Астрологи схиляються в своїй більшості до думки, що найкращою у імені Артемій є сумісність з такими жіночими назвами як Алевтина, Парасковія, Тетяна і Ельвіра. У разі союзу з жінкою, названої однієї з названих варіацій, є шанси на дійсно міцний і щасливий шлюб.

А з такими як Серпня, Стефанія, Елеонора і Катерина, на побудову міцної і довговічного шлюбу шанси в рази менше. Хоча тут буде і взаєморозуміння, і почуття, і щирість – проблема в ревнощів і недовіру, а також, в нестиковці характерів.

Таміла, Станіслава, Валерія та Варвара - в парі, в якій жіночій половинці належить одне з цих імен, хорошого і зовсім мало, бо тут повна несумісність. Хоча, все може і змінитися – це залежить від астрологічних які сприяють символів.

Взаємовідносини у Артемія з представницями протилежної статі повинні бути такими, що їм будуть заздрити всі однолітки і товариші цього хлопця. Адже він популярний, яскравий, привабливий, користується авторитетом. Такі хлопці завжди нарозхват у дівчат. Але такий розклад може породити багато заздрості в оточенні Артемія. А адже заздрісники серед друзів, це завжди погано ...

Число імені Артемій

Число імені Артемій по нумерології – 8. і, як і всім людям-вісімок, Артем теж властива стабільність, сталість, надійність, відданість і вірність, чесність і справедливість. Людям числа 8 властиво бути ініціативними і рухливими активними. Саме тому-то більшість вісімок в результаті і стають успішними людьми. Плюс, у всіх заступництво цим числом людей добре розвинена інтуїція, а це теж великий плюс.

Успішні, спритні, стрімкі і настирливий, наполегливі і цілеспрямовані – ось вони які, люди, над якими опікується число 8. І варто відзначити, що Артем всі ці риси теж саме-таки і властиві, про що і йшлося вище. Але варто помітити й інше – люди цього числа занадто владні, у них є задатки лідерів і більш того, вони дуже люблять домінувати над іншими.

А ще люди, що знаходяться під заступництвом такого числа як «8», дуже вимогливі, до того ж, виключно до інших людей, але не до себе. Так що, не дивуйтеся, якщо Артемій, заступництво вісімкою, почне занадто багато вимагати від вас ...

Формула обчислення числа імені Артемій:А (1) + Р (9) + Т (2) + Е (6) + М (5) + І (1) + Й (2) = 26 = 2 + 6 = 8

Астрологічна символіка імені Артемій

  • Камінь-талісман – Аметист.
  • Планета-покровитель – Уран і Місяць.
  • стихією – Повітря.
  • Тваринний символ носія імені Артемій – Електричний вугор.
  • Рослинний символ – камнеломка.
  • Кращий зодіак – Козеріг і Водолій.
  • Число Артемія – 8.
  • Щасливий день – середа і П'ятниця.
  • Ідеальний сезон – Зима.

Відомі люди з іменем Артемій

Артемій – ігумен Троїце-Сергієва монастиря

Артемій Волинський – державний діяч і дип Ломатя

Артемій Антіохійський – християнський святий, шанований у лику великомучеників

Артемій Веркольскій – православний святий

Артем Троїцький – рок-журналіст, музичний критик

іменини дні і святі покровителі імені Артемій

А праведний отрок Артемій Веркольскій

червень 23, липень 6

Великомученик Артемій Антіохійський

жовтень 20, листопад 2