Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопШипшина
468 Oracle

Шипшина – знак кельтського гороскопу

24 липня – 2 серпня

Шипшина називають ще дикою трояндою. Він, звичайно, поступається троянді по красі квітки, але по корисним властивостям перевершує її багаторазово. За переказами, сад з колючого ароматного Шипшини оточував храм богині краси і кохання Афродіти.

Дуже багатьох, які народилися під заступництвом Шипшини, можна назвати гострословам. Люди-Шипшина дотепно, точно і влучно можуть дати оцінку будь-якої події – за це їх люблять, і завдяки цьому вони часто стають лідерами. Представник цього знака не буде стояти осторонь і мовчати, якщо когось образили – він обов'язково заступиться, встане на захист слабкого.

Впевненого, ініціативного, зібраного, легко бере відповідальність на себе Шипшини можна по праву вважати сильною особистістю . Якщо в дитинстві авторитарні батьки постараються задавити в дитині-Шипшині сильний характер, у них нічого не вийде – його сила волі і почуття власної гідності проб'ються через будь-які перешкоди.

Шипшина – найчастіше надійний партнер і в бізнесі, і в шлюбі. Друга половина може на нього покластися, і ніколи не сумніватися в його відданості родині. Але якщо ви хоча б раз обдурите людини-Шипшини, підведете його, то він вам цього не пробачить.