Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопТроянда
434 Oracle

Троянда – знак кельтського гороскопу

13 серпня -23 серпня

Теплолюбні Троянди – досить примхливі рослини. Їм потрібен рясний полив, правильна і обережна обрізка, розпушування грунту, укриття на зиму. Зате за дбайливий догляд і за любов до неї Роза відплатить запашними прекрасними квітами.

Роза – відомий символ любові і краси. Люди-Троянди не обов'язково блищать ідеальною красою, але вони чарівні. Привабливість – іноді природний дар, а іноді результат ретельного догляду за своєю зовнішністю. Роза притягує погляди оточуючих, вона виділяється в натовпі. Дівчатам-Трояндам завжди вдається подати себе максимально ефектно, вони вміють виставити напоказ свої достоїнства і приховати недоліки.

Роза не тільки прекрасна зовнішньо, але ще й розумна і енергійна, тому її оточують не тільки шанувальники, частіше – заздрісники. Підступи, кляузи, плітки намагаються зруйнувати життя прекрасної Рози, але недарма в неї є шипи – вона вміє за себе боротися.

Серед людей, яким протегує Роза, величезна кількість оптимістів. Їм простіше радіти життю, тому що їм подобається будь-яка погода, вони легше долають страхи, вони можуть сприймати невдачі як спосіб отримати знання про неправильному напрямку дій. Позитивний настрій допомагає Трояндам знаходити друзів.

Роза користується успіхом у протилежної статі, але підпускає до себе близько далеко не всіх, та й тих на відстань витягнутої руки. Троянди-чоловіки, як і троянди-жінки вибагливі у виборі пари.