Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопКрасень
387 Oracle

Красень – знак кельтського гороскопу

11 лютого – 19 лютого

Красавка (беладона, вовча ягода) – висока рослина з дзвінковим фіолетовими квітками, які з'являються в червні і цвітуть до глибокої осені. Плоди – блискучі чорні ягоди. Коріння у Красавки міцні, гіллясті. Всі частини рослини надзвичайно отруйні.

Чоловік, народжений під знаком Красавки, надзвичайно енергійний і працьовитий. Іноді захоплення улюбленою роботою переростає у нього в психологічну залежність. Залежний від роботи, він ставить її понад усе. Якщо вам знаком людина цього знаку, який не відповідає вищенаведеного опису – значить, він просто не знайшов підходяще заняття. Чоловіки цього знака відчувають ейфорію тільки від улюбленої справи, і гонитва за задоволенням, ефектом від виконаної роботи – їх мета. Беладони, як правило, домагаються приголомшливого успіху в кар'єрі, знову-таки в разі, якщо займаються тим, що їм подобається.

Жінка-Красавка скромна і великодушна. Вона незлоблива, вміє, не образивши людини, вказати на його неправоту, і ніколи не буде мовчати, помітивши несправедливість. Беладона пред'являє високі вимоги до любові, вона ретельно вибирає судженого, звіряючись зі своїми почуттями. Представниці цього знаку відповідально ставляться до сім'ї, до виховання дітей. Сім'я у Красавки – міцна і дружна.

Красавка – дуже отруйна рослина. І якщо отруйність жінці цього знаку в цілому не властива, то чоловіка можна дорікнути в насмішкуватості і їдкості. Деяких це ображає, хоча представник знака отруйної Красавки зовсім не думає ображати співрозмовника.