Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопКамелія
433 Oracle

Камелія – знак кельтського гороскопу

4 жовтня -13 жовтня

Камелії – вічнозелені дерева або чагарники з шкірястими листям, великими пишними червоними, білими або кремовими квітками, чимось схожими на троянди. Садівники вважають квіти Камелії бездоганно гарними.

Камелії люблять прикрашати своє життя, вони природжені естетки. Тяга до прекрасного змушує людей-Камелій облаштовувати життя красиво, звичайно, наскільки це дозволяє зробити їх енергія і бюджет.

Цей знак квіткового гороскопу вміє самостійно створювати свою реальність: Камелії не нудьгують, у них життя повне цікавих подій. Спорт, рукоділля, латиноамериканські танці, переправи на байдарках або плотах, риболовля, походи, турпоїздки, відвідування музеїв, збирання грибів, – та хіба мало що ще займає активних Камелій.

Камелії можуть легко встановлювати контакти з людьми, але вони по натурі не лідери. Ризикувати вони не дуже люблять, але якщо потрапляють в екстремальну ситуацію, то можуть проявити себе відважними і сміливими людьми.

Камелії часто потребують «глядачах» для демонстрації своїх досягнень. Але дружбу заводять тільки з тими, хто ними захоплюється.

Камелії – творчі люди, з них виходять погані чиновники і дуже хороші артисти, журналісти, художники.