Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопПівонія
523 Oracle

Півонія – знак кельтського гороскопу

13 листопада – 22 листопада

Пишні кущі півонії – улюблені завсідники клумб і палісадників. Ці ароматні білі, рожеві, червоні квіти зовсім недовго радують нас, оскільки їх період цвітіння досить короткий. Краса Півонії надихає селекціонерів, вони виводять все нові сорти, і зараз їх вже близько п'яти тисяч.

Представники цього знака квіткового гороскопу зазвичай захоплені роботою настільки, що у них не залишається часу на особисте життя. Це трудоголіки, які можуть загнати своє здоров'я. Але їх виручає вроджена життєстійкість, інакше вони б таких божевільних темпів роботи не витримали.

Півонії спостережливі і винахідливі. Вони з тих людей, які завжди придумають якесь пристосування для полегшення побуту або прискорення процесу на роботі.

У Буйни немає часу на вільне спілкування, тому що поза роботою вони тільки швидко перекушують і сплять. Часто Півонії бувають дуже самотніми людьми, але їх це не пригнічує – знову-таки робота займає весь їхній час, їм ніколи подумати про нещасних днями самотньої старості.

Слід сказати, що не все так сумно в завантаженої трудовими буднями життя півоній – деякі з них якимось чином примудряються відшукати свою другу половинку, народити дітей і забезпечити їх. Але вся тяжкість ведення сім'ї лягає на плечі чоловіка-ні Півонії. Якщо ж в шлюб вступають чоловік-Півонія і жінка-Півонія, то їхні діти вкрай самостійні і серйозні з перших кроків життя.