Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопНаперстянка
393 Oracle

Наперстянка – знак кельтського гороскопу

21 березня – 31 березня

Наперстянка – висока рослина з яскравими подовженими квітками, схожими на дзвіночок. Наперстянка має «говорять» назви у всіх країнах – лисяча рукавичка, криваві пальчики, відьомський наперсток, рюмочнік. Квіти рослини бувають різних кольорів – від блідо-жовтих до яскраво-жовтих, криваво-червоні, білі, кремові.

Відомі старі легенди про наперстянки. Особливо цікава з них розповідає про ельфів, що позначають цятками її прекрасні квіти через отруйності.

Наперстянка вміє знаходити правильні рішення, вміє намацати вихід з важкої ситуації. Люди цього знака не метушаться, думаючи зробити так чи сяк, поставити крапку або кому, починати справу або навіть не пробувати – вони за допомогою логіки і правильної оцінки всіх ризиків, швидше за все, приймуть єдино вірне рішення.

Людина-Наперстянка не підведе одного, на нього можна покластися, і він по праву заслуговує довіру, тому що не боїться брати на себе відповідальність. У цьому є і небезпека для самої Наперстянки – вона занадто багато на себе звалює, і весь свій вантаж везе сама. Любить все робити самостійно, і іноді, не розрахувавши сили, може надірватися.

Часто люди-Наперстянки щедро обдаровані творчо. Але, на жаль, Наперстянка не завжди розуміє, що найчастіше скромність – зовсім сестра таланту, і що іноді потрібно демонструвати свої здібності, щоб зробити кар'єру.