Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопГоріщівка жовта
456 Oracle

Горіщівка жовта – знак кельтського гороскопу

1. січня – 10 листопад

Яскраві жовті квіти Тирличу цвітуть в липні-серпні, жадібно вбираючи в себе сонячне тепло. Гордовите рослина з товстим стеблом висотою близько метра найчастіше можна побачити на альпійських луках південної Європи.

Народжені під цим знаком відрізняються чуйністю, відчуваючи особливу потребу піклуватися про слабких.

Іноді навколишні можуть вважати людей Тирличу замкнутими і замкнутими, не підозрюючи, що ці якості абсолютно не властиві їм. Їх боязкість і сором'язливість зазвичай приймають за нетовариськість і закритість.

Однак боязкість не заважає Тирлич домагатися поставленої мети. Плани, проекти люди цієї квітки вибудовують з мудрістю вмілого стратега, ефективно використовуючи всі свої ресурси.

Народжені під цим квітковим знаком вміють цінувати сімейне вогнище, зберігати вірність. Однак Тирлич не терпітиме принижень в родині, і якщо спроби виправити ситуацію не принесуть плодів, то вона зуміє піти з гідністю, навіть якщо це буде коштувати їй нічних сліз в подушку і переживань наодинці з собою.

Тирлич – квітка сильний, з міцним корінням, але завжди страждає від раптових холодів. Будь-яка людина має остерігатися переохолодження, але люди-Тирличу найчастіше отримують хронічні захворювання через недостатній захист від холоду.