Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопЧортополох
432 Oracle

Чортополох – знак кельтського гороскопу

11 січня – 20 січня

виростає до двох метрів, Чортополох має безліч різновидів і назв. Реп'ях, розторопша, татарник, мордовник, артишок гігантський – все важко перерахувати. І людина, яка народилася під знаком Будяка, як і рослина, як би узагальнює в декількох основних властивості все розмаїття своїх втілень. Спробуємо розібратися з цим.

Гордий, що вміє постояти за себе і сильний – так можна сказати і про рослину, і про людину-чортополох. Недарма у відомого шотландського Ордена Будяка був девіз: «Nemo me impune lacessit» – «Нікому не вдасться нашкодити мені безкарно». Саме честь і гідність є основоположними рисами людей цього знака.

Будяк – скромне, кілке рослина, але з гарними яскраво-фіолетовими квітучими все літо суцвіттями; нещадно знищується бур'ян, але володіє чудовими лікувальними властивостями від коренів до квіток. Так само і люди цього знака – суперечливі натури. Вони можуть бути слухняними і в той же час їдкими, що не лізуть в кишеню за словом; скромними, але які вміють виглядати «на мільйон», що володіють почуттям міри і смаком.

Крім того, Чортополох – магічне рослина, за повір'ями відлякують чортів. Він – символ Шотландії і широко використовуваний в християнстві символ мучеництва. Певна магія присутня і у деяких представників знаку Будяка – силою і твердістю духу вони можуть протистояти «злим силам».

Можна сказати, що людина-Чортополох не по зубах чорної магії.

Але у нього є і вразливі місця – він погано розраховує свої сили, коли береться за роботу. Він може обнадіяти одного, взявши на себе вирішення його проблем, а потім не виконати свою обіцянку.