Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопФіалка
457 Oracle

Фіалка – знак кельтського гороскопу

13 липня – 23 липня

Фіалка в Греції уособлювала цнотливість, в Стародавньому Римі її використовували при приготуванні вин, парфумери всіх країн вводять до складу кращих духів фіалкові масло. Відвар листя лісової фіалки допомагає при раку гортані і язика. Знамениті братки – теж різновид Фіалки, це Фіалка триколірна.

Фіалка – неженка, яка часто йде на поводу свого «я хочу». Частково її егоїстичний характер може сформуватися в дитинстві, якщо батьки будуть потурати всім її примхам на шкоду своїм інтересам; частково Фіалка, вважаючи себе пупом землі, і сама бажає думати тільки про свою користь, ігноруючи інтереси інших людей. І якщо Фіалка не зупиниться вчасно, усвідомивши, що нерозумно зациклюватися на собі, що примітивний егоїзм заважає їй, відлякує друзів, то може замкнутися в самоті. Але, як правило, Фіалка вміє змінюватися і вміє справлятися з проблемами свого характеру.

На роботі Фіалку цінують. Вона відповідальна, легко вирішує конфліктні ситуації, вміє приймати правильні рішення. Але Фіалка – НЕ кар'єристка, і вона не використовує свій авторитет для зростання. Її люблять, але не просувають по службі.

В особистому житті Фіалкам в більшості випадків везе. При виборі партнера вони найчастіше думають не про кількість грошей в гаманці у обранця, нема про кіношних асоціаціях кохання, не про яхти і машинах, а приймають його таким, яким він є.