Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопБузок
453 Oracle

Бузок – знак кельтського гороскопу

14 жовтня – 23 жовтня

Квітки Сирени – білі, лілові або рожеві – розквітають навесні на розкішних кущах. Цвіте Бузок недовго, всього 10-15 днів. Відомі лікувальні властивості її квіток – їх спиртова настоянка допомагає при болях в суглобах. Довгожителі Сирени доживають до ста років.

Серед людей цього знака квіткового гороскопу часто можна зустріти дуже товариських, життєрадісних особистостей. Їх важко засмутити побутовими дрібницями чи поганими новинами. Як правило, вони люблять галасливі компанії. Друзі цінують в Сирени доброту і незлопам'ятність.

Сирени проявити себе на роботі заважає нездатність зосередитися на чомусь одному, їм хочеться весь час переключатися на щось більш цікаве. Крім того, вони схильні ризикувати тоді, коли не потрібно, і можуть дуже нашкодити справі. Однак людина-Бузок легко робить кар'єру завдяки своїй надактивного натурі: він з ентузіазмом береться за справу, загоряється їм, і якщо його помічають до того, як справу йому набридне, то кар'єра забезпечена.

Серед представників цього знака багато самотніх людей, що не поспішають укладати шлюб – вони не хочуть, щоб хтось обмежував їх свободу. Бузок бажає залишатися незалежною якомога довше.