Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопЖоржин
513 Oracle

Жоржин – знак кельтського гороскопу

21 квітня – 30 квітня

Теплолюбні розкішні Жоржини воліють тихі, сонячні місця – саме там вони добре ростуть. Володіючи яскравою красою, ці рослини ще й лікують, і годують – приготованими з них ліками досі успішно лікують астму, туберкульоз, а бульби на батьківщині жоржини, в Мексиці, вживають в їжу.

жоржини потрібна, як повітря, гармонія в усьому. Він не терпить, коли в чомусь одному, в якійсь частині життєвого простору – красиво, а в іншій – потворно. Всі частини цілого повинні бути в гармонії один з одним, і ніякому неподобству не повинно бути місця в прекрасному цілому життя – ось тоді Жоржина буде щасливий.

Деяких представників цього знака дорікають в старомодності, за яку приймають прагнення Георгіна дотримуватись етикету, елегантно одягатися, правильно і грамотно говорити. Жоржина занадто відповідально ставиться до своєї персони, він не може дозволити собі виглядати з боку негарно. Він не може запросити гостей в неприбрану кімнату, а якщо пригощає їх чимось, то весь ритуал зобов'язаний виглядати гідно. Якщо щось пішло не так, не за правилами, міцно засіли в голові Георгіна, то його переживання можуть бути дуже серйозними – через таку-то дрібниці! Але це для інших незначний привід для розладу, для Георгіна ж все занадто серйозно. Така поведінка людей-Георгінов – точно не недовірливість, швидше за відповідальність і самоповагу.

Жоржина в юності дуже влюбчів, причому захоплюється щораз серйозно, і кожен розрив переживає як вселенську трагедію. Якщо ж представнику цього знака пощастило з другою половиною, то це буде міцний шлюб на все життя.