Dreams.co.uaТлумачення снівСонник ФрейдаЄдиноріг
340 Oracle

До чого сниться Єдиноріг - Сонник Фрейда

Єдиноріг – уособлення чистоти, щастя і благоденства.

Якщо уві сні повз Вас проходить єдиноріг, значить, незабаром Вас чекає удача, Вам буде легко, як ніколи, все будуть називати це везінням але на насправді Ваше благополуччя буде заслуженим, Ви самі зрозумієте, чому воно буде викликано, за що даровано.

Годувати єдинорога з рук – наяву Ви відчуєте блаженство, яке рідко відчувають люди. Ви отримаєте рідкісний і дорогий подарунок долі, після якого Вам не можна залишатися невдячним.

Сон, в якому Ви бачите, як вбивають єдинорога або він помирає, передрікає нещастя і страждання з вини злих людей, що живуть заради наживи, Ви будете знати це і переживати, але виправити таке становище Вам буде не під силу. Винні будуть покарані, а спокій відновиться.

Якщо Вам вдається погладити єдинорога, то такий сон говорить, що Ви незаслужено користуєтеся благами, які маєте. Вам слід дякувати за них не тільки долю, а й оточуючих людей. Поки Ви не визнаєте це душею і не усвідомлюєте розумом, Ви не відчуєте справжнього щастя.

Гнатися уві сні за єдинорогом або намагатися його зловити – наяву Ви докладаєте багато сил, щоб домогтися поставленої мети. Але можливо, Ваша мета не варто зусиль, які Ви витрачаєте. Подумайте над цим, щоб не отримати в кінцевому підсумку лише розчарування.