Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопЛатаття
433 Oracle

Латаття – знак кельтського гороскопу

2 липня -12 липня

Латаття – плаваюча рослина з листям, схожими по формі на серце, і з білими трояндочками витончених квітів, що віддає перевагу стоячі або уповільнені води. На Амазонці можна побачити дуже велику Латаття – царську нимфею. Її листя можуть втримати не дуже важкого людини. Латаття – кращі квітковий годинник. Вона прокидається рано вранці, виринаючи з води, закривається ввечері в один і той же час, йде під воду, а весь день як ніби стежить за сонцем, повертаючись до нього.

Латаття вміє організувати свій час і діяти відповідно з раніше складеним планом. Правда, не завжди плани втілюються в реальність – іноді вони так і залишаються на папері. Але Латаття завзята, вона буде знову і знову пробувати свої сили, поки не доб'ється свого.

Трапляється, що надмірна активність стомлює Латаття, і тоді настає розслабляючий період ліні, який зводить нанівець всі колишні зусилля.

Часто Латаття не порівнює свої сили і можливості з поставленими цілями. І тоді її організованість і зусилля стикаються з нездоланною стіною перешкод, взяти які їй не під силу. І знову настає період відчаю – все зусилля і напруження нанівець, а справу доведеться починати спочатку.

Латаття – хороші друзі. Вони завжди допоможуть, підтримають, підбадьорять і ніколи не кинуть товариша: віддадуть останню сорочку, поділять останній шматок хліба.