Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопОмела
500 Oracle

Омела – знак кельтського гороскопу

1. лютого -10 лютого

Вічнозелена Омела росте на деревах, яким доводиться ділитися з кущем водою і мінеральними речовинами. Цвіте Омела навесні жовтуватими квітками, а плоди, щільні білі (іноді жовтуваті або червоні) кульки, прикрашають дерево і взимку.

Багато європейські народи вважають Омелу чудодійним рослиною. Особливо шанували цей вічнозелений кущ кельтські друїди.

Народжені під знаком Омели – чарівні і ввічливі спокусники. Вони завжди дуже добре виглядають. Секрет їх привабливості простий – вони вміють ретельно дбати про зовнішність і не пропускають жодного модного віяння.

Жінка-Омела має неймовірний успіх у протилежної статі. Вона легко знайомиться, легко спілкується, легко зачаровує і легко завойовує. Але перемога їй не важлива, тому що вона не намагається закохати в себе чоловіка – він сам закохується. Але якщо вже Омела полюбить когось, то нікому не віддасть улюбленого, буде за нього боротися з усіх сил і обов'язково переможе.

Чоловік-Омела так само привабливий і, як правило, доглянутий, спортивний. Так само, як і жінка-Омела, він вміє подобатися протилежній статі – красномовством, вихованістю, елегантністю, манерами.

Можна скільки завгодно розмірковувати про те, що така цікавість – порок або доброчесність; або про те, чим відрізняється цікавість від допитливості, але так і не зрозуміти суть цієї риси характеру. В цікавості є подвійність: воно може бути як гарною якістю людини, так і поганим. Люди, народжені під знаком Омели, можуть бути як без праці цікавими, так і допитливими – тільки від них залежить, як вони будуть використовувати це властивість людської натури.