Dreams.co.uaГороскопКельтський гороскопДельфініум
413 Oracle

Дельфініум – знак кельтського гороскопу

24 серпня – 2 вересня

У дельфініум є ще одна назва – живокіст. Азія – батьківщина цієї рослини, що віддає перевагу сонце і побоюється вітру. Кажуть, що його нерозкриті квітки схожі на голову дельфіна. Дельфініум досягає висоти двох метрів. Квітки у нього яскраві, суцвіття дуже великі. Рослина вважається дуже отруйною.

Вимогливість людей-дельфініум нікого не дратує завдяки їх витримці і спокою. Крім того, Дельфініуми вимогливі і до себе теж – вони тримають слово, здатні висувати претензії частіше до себе, ніж до оточуючих. Саме за таке ставлення до роботи, до колективу представників цього квіткового знака цінують.

Серед дельфініум нерідко можна зустріти досить помірних в побуті людей, майже аскетів. Вони свідомо відмовляються від розкоші, не шукають плотських задоволень, вони не гурмани, які не шанувальники модного одягу.

Любителі книг і мистецтва, Дельфініуми не дуже товариські. Але мале коло спілкування їх не обтяжує – їх інтереси замикаються на власному внутрішньому світі, вони занурені в себе. Це типові інтроверти.

Дельфиниум відкривається дуже небагатьом людям, та й то з великою обережністю. Заради любові представники цього знака квіткового гороскопу можуть відмовитися від свого замкнутого звичного світу, від приємного їм самотності, а це для них справжній подвиг.

Зізнатися в любові для мовчуна-дельфініум – теж подвиг, він для цього збирає всі внутрішні резерви, довго готується. І якщо йому не відповіли взаємністю – це катастрофа, ще більший відхід у себе. Але цього знаку в більшості випадків щастить у коханні. Вони притягують протилежну – екстравертів.